Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2009 r.
10:29
Edytuj ten wpis

Kolejni poszkodowani po wypadku w Siennicy Nadolnej zgłosili się do szpitala

Autor: Zdjęcie autora pp / TVN24
0 19 A A

Kolejne trzy osoby zgłosiły się do lekarza po wczorajszym wypadku w Siennicy Nadolnej. Młodzi ludzie uskarżają się na bóle kręgosłupa oraz ogólne potłuczenia. W sumie liczba ofiar pirata z BMW wzrosła do 10 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najpoważniej ranny jest 15-latek, który z ze złamaniem miednicy został przewieziony do szpitala w Lublinie. Inne ofiary mają liczne złamania kończyn, wstrząśnienia mózgu oraz dotkliwe potłuczenia. Ich stan na szczęście nie zagraża życiu.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.

BMW wjechało w pieszych w pobliżu stacji benzynowej, kilkaset metrów od kościoła. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, porzucając auto. Po godzinie został ujęty. 36-latek był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Trójka dzieci w stanie ciężkim trafiła do szpitala dziecięcego w Lublinie. Obecnie ich stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny. Najbardziej poszkodowane dziecko znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej.

- Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy z obrzękiem mózgu i wylewami - powiedział dla TVN24 Jerzy Osemlak z lubelskiego szpitala.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bogdan / 11 lutego 2012 o 13:24
0
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE

KONSULTACJE DOTYCZA :
Wypadkow z błędów medycznych,
Wypadków komunikacyjnych,
Wypadków przy pracy,
Wypadki w rolnictwie , etz

mobbing

tel 794213288
Avatar
Crezzyy ;] / 31 sierpnia 2011 o 17:01
0
masakra ..;[
ja znam te osoby z wypadku szkoda mi ich...;(
mam nadzieje że będzie coraz lepiej
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 20:50
0
Mera napisał:
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie niezabudowanym, bez ograniczeń [czyli przekroczenie dozwolonej prędkości o raptem 14km/h]).
Jeżdżę umiarkowanie dużo (około 20-25tys. kilometrów rocznie), mam też samochód innej marki (jeden z tych "niepozornych").

A Pana interesuje jedynie to, że denerwuje mnie burak, który wali żółcią po publicznym forum i obraża tym też i mnie... to jest dopiero żałosne.

Pozdrawiam.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie... rozwiń
Avatar
Mera / 7 listopada 2009 o 19:35
0
amao napisał:
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleks... rozwiń
Avatar
amao / 7 listopada 2009 o 19:12
0
Kierowca Bombowca napisał:
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni.
Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan.

Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi.

A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony.

To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne rozwiń
Avatar
Atena / 7 listopada 2009 o 17:34
0
Idiotów nie sieja sami się rodzą.....! Zabrać prawo jazdy dożywotnio!
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 17:27
0
blacharz napisał:
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).[/quote]
Za taki wypadek można pociągnąć kierowcę do odpowiedzialności z paragrafu "o sprowadzeniu katastrofy" (czyli zbrodnia a nie występek- bez szans na zawiasy)... tak więc niewykluczone, że sobie posiedzi i to długo.

[quote name='blacharz' post='190072' date='7.11.2009, 16:11:24']No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowem) coś zamajaczyło mi przed maską... instynktownie dałem po hamulcach... i bardzo dobrze uczyniłem. Całą szerokością szosy młodzież wracała właśnie z jakiejś imprezy. Kilkanaście osób, idących jedna obok drugiej. W nocy, we mgle, bez ani jednego elementu odblaskowego na odzieży. Do tej pory zastanawiam się, czy przypadkiem samobójstwa nie chcieli zbiorowo popełnić?

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowe... rozwiń
Avatar
blacharz / 7 listopada 2009 o 16:11
0
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.....Niejasne dla mnie jest,że 10-latka przygotowywała się do bierzmowania.No i uważam,że "opiekunowie" powinni byż pociągani ZA konsekwencje za złe zorganizowanie przemieszczenia się dzieci.
No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 16:11
0
zdarzają się normalni ludzie w BMW,ale jednak większość to psychole.
Avatar
yh / 7 listopada 2009 o 16:05
0
565556 napisał:
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...


Co się stało z twoimi oczami bo ja je widzę przy artykule z wczoraj
Avatar
bogdan / 11 lutego 2012 o 13:24
0
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE

KONSULTACJE DOTYCZA :
Wypadkow z błędów medycznych,
Wypadków komunikacyjnych,
Wypadków przy pracy,
Wypadki w rolnictwie , etz

mobbing

tel 794213288
Avatar
Crezzyy ;] / 31 sierpnia 2011 o 17:01
0
masakra ..;[
ja znam te osoby z wypadku szkoda mi ich...;(
mam nadzieje że będzie coraz lepiej
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 20:50
0
Mera napisał:
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie niezabudowanym, bez ograniczeń [czyli przekroczenie dozwolonej prędkości o raptem 14km/h]).
Jeżdżę umiarkowanie dużo (około 20-25tys. kilometrów rocznie), mam też samochód innej marki (jeden z tych "niepozornych").

A Pana interesuje jedynie to, że denerwuje mnie burak, który wali żółcią po publicznym forum i obraża tym też i mnie... to jest dopiero żałosne.

Pozdrawiam.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie... rozwiń
Avatar
Mera / 7 listopada 2009 o 19:35
0
amao napisał:
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleks... rozwiń
Avatar
amao / 7 listopada 2009 o 19:12
0
Kierowca Bombowca napisał:
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni.
Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan.

Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi.

A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony.

To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne rozwiń
Avatar
Atena / 7 listopada 2009 o 17:34
0
Idiotów nie sieja sami się rodzą.....! Zabrać prawo jazdy dożywotnio!
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 17:27
0
blacharz napisał:
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).[/quote]
Za taki wypadek można pociągnąć kierowcę do odpowiedzialności z paragrafu "o sprowadzeniu katastrofy" (czyli zbrodnia a nie występek- bez szans na zawiasy)... tak więc niewykluczone, że sobie posiedzi i to długo.

[quote name='blacharz' post='190072' date='7.11.2009, 16:11:24']No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowem) coś zamajaczyło mi przed maską... instynktownie dałem po hamulcach... i bardzo dobrze uczyniłem. Całą szerokością szosy młodzież wracała właśnie z jakiejś imprezy. Kilkanaście osób, idących jedna obok drugiej. W nocy, we mgle, bez ani jednego elementu odblaskowego na odzieży. Do tej pory zastanawiam się, czy przypadkiem samobójstwa nie chcieli zbiorowo popełnić?

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowe... rozwiń
Avatar
blacharz / 7 listopada 2009 o 16:11
0
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.....Niejasne dla mnie jest,że 10-latka przygotowywała się do bierzmowania.No i uważam,że "opiekunowie" powinni byż pociągani ZA konsekwencje za złe zorganizowanie przemieszczenia się dzieci.
No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 16:11
0
zdarzają się normalni ludzie w BMW,ale jednak większość to psychole.
Avatar
yh / 7 listopada 2009 o 16:05
0
565556 napisał:
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...


Co się stało z twoimi oczami bo ja je widzę przy artykule z wczoraj
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów 0 0

Nielegalne papierosy o wartości niemal 600 tysięcy złotych skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali towar na przejściu granicznym z Białorusią w Terespolu.

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów
film

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów 5 0

Naruciak - znany youtuber i gracz w sobotę spotka się z fanami w Tarasach Zamkowych.

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie
18 listopada 2018, 12:00

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 12 w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie na terenie sektora Miasteczko (ratuszu z Głuska) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Doroty Miącz.

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać 0 1

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne zagrożenia niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Zwracamy uwagę na te najważniejsze.

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował"
galeria

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował" 0 3

30-latka z Łukowa kierując mercedesem uderzyła w 30 wagon pociągu towarowego. Kobieta chwilę wcześniej ominęła stojący przed przejazdem samochód oraz „opuszczoną” półzaporę.

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych 2 1

Trzy dni bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie zadłużenia. Tak będą wyglądać Bialskie Dni bez Długów, od 16 do 20 listopada.

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka
18 listopada 2018, 17:00

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 18 listopada o godz. 17 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce polska premiera monodramu Eduardo Pavlovsky'ego Potestad.

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi 1 1

Drugie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski zostały rozegrane w Łodzi. Znowu sporo powodów do zadowolenia mieli zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy w sumie stawali na podium aż 42 razy

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia]
galeria

Lublin: Ktoś wyrzucił meble na przystanek [zdjęcia] 6 10

Starymi meblami zagracony został dziś rano jeden z przystanków komunikacji miejskiej w lubelskiej dzielnicy Czuby. MPK przyznaje, że to nie pierwszy taki przypadek, bo ekipom sprzątającym przystanek trafił się nawet… sedes

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku

Szpital w Rykach: Konkurs teraz, umowa od przyszłego roku 0 0

Lubelski NFZ ogłosił konkurs na świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie powiatu ryckiego. Oferty można składać do 26 listopada.

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie!
14 listopada 2018, 0:00
galeria

Planujesz wesele, bal, studniówkę? To wydarzenie jest dla Ciebie! 0

Suknie ślubne i wieczorowe, garnitury, kwiaty, obrączki i biżuteria, torty, dekoracje, zaproszenia, usługi foto, auta do ślubu – łącznie ponad 100 firm. To tylko fragment tego, co pojawi się na Targach ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał. Już 24-25 listopada hala Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie też pokazów mody, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i specjalnych rabatów. To już 16. edycja wydarzenia.

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła

Niósł wilk razy kilka… Okradała pasażerów autobusów i wpadła 0 1

Autobusy komunikacji miejskiej były jej terenem działania, w którym czuła się niezwykle swobodnie. 55-letnia kobieta wielokrotnie okradała pasażerów. W sumie, jej łupem padły przedmioty o łącznej wartości około 5,5 tysiąca złotych.

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse?

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse? 10 40

Za tydzień radni sejmiku województwa spotkają się już w nowym składzie, wybiorą marszałka. Kto ma największe szanse?

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie 2 0

MKS Perła Lublin w środowy wieczór zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin. Obie ekipy są nadal zamieszane w grę w europejskich pucharach

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia] 2 0

Do Małego CSK nie jest łatwo trafić. Trzeba się dostać do budynku bocznym wejściem (od strony ul. Radziszewskiego). Pod schodami są drzwi, a za drzwiami urządzona przez IKEA przestrzeń. Jest zestaw małego kucharza, przestrzeń do rysowania, wygodne kanapy i hamaki. To tu będą odbywać się cykliczne warsztaty dla dzieci.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!