Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2009 r.
10:29
Edytuj ten wpis

Kolejni poszkodowani po wypadku w Siennicy Nadolnej zgłosili się do szpitala

Autor: Zdjęcie autora pp / TVN24
0 19 A A

Kolejne trzy osoby zgłosiły się do lekarza po wczorajszym wypadku w Siennicy Nadolnej. Młodzi ludzie uskarżają się na bóle kręgosłupa oraz ogólne potłuczenia. W sumie liczba ofiar pirata z BMW wzrosła do 10 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najpoważniej ranny jest 15-latek, który z ze złamaniem miednicy został przewieziony do szpitala w Lublinie. Inne ofiary mają liczne złamania kończyn, wstrząśnienia mózgu oraz dotkliwe potłuczenia. Ich stan na szczęście nie zagraża życiu.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.

BMW wjechało w pieszych w pobliżu stacji benzynowej, kilkaset metrów od kościoła. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, porzucając auto. Po godzinie został ujęty. 36-latek był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Trójka dzieci w stanie ciężkim trafiła do szpitala dziecięcego w Lublinie. Obecnie ich stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny. Najbardziej poszkodowane dziecko znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej.

- Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy z obrzękiem mózgu i wylewami - powiedział dla TVN24 Jerzy Osemlak z lubelskiego szpitala.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bogdan / 11 lutego 2012 o 13:24
0
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE

KONSULTACJE DOTYCZA :
Wypadkow z błędów medycznych,
Wypadków komunikacyjnych,
Wypadków przy pracy,
Wypadki w rolnictwie , etz

mobbing

tel 794213288
Avatar
Crezzyy ;] / 31 sierpnia 2011 o 17:01
0
masakra ..;[
ja znam te osoby z wypadku szkoda mi ich...;(
mam nadzieje że będzie coraz lepiej
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 20:50
0
Mera napisał:
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie niezabudowanym, bez ograniczeń [czyli przekroczenie dozwolonej prędkości o raptem 14km/h]).
Jeżdżę umiarkowanie dużo (około 20-25tys. kilometrów rocznie), mam też samochód innej marki (jeden z tych "niepozornych").

A Pana interesuje jedynie to, że denerwuje mnie burak, który wali żółcią po publicznym forum i obraża tym też i mnie... to jest dopiero żałosne.

Pozdrawiam.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie... rozwiń
Avatar
Mera / 7 listopada 2009 o 19:35
0
amao napisał:
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleks... rozwiń
Avatar
amao / 7 listopada 2009 o 19:12
0
Kierowca Bombowca napisał:
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni.
Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan.

Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi.

A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony.

To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne rozwiń
Avatar
Atena / 7 listopada 2009 o 17:34
0
Idiotów nie sieja sami się rodzą.....! Zabrać prawo jazdy dożywotnio!
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 17:27
0
blacharz napisał:
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).[/quote]
Za taki wypadek można pociągnąć kierowcę do odpowiedzialności z paragrafu "o sprowadzeniu katastrofy" (czyli zbrodnia a nie występek- bez szans na zawiasy)... tak więc niewykluczone, że sobie posiedzi i to długo.

[quote name='blacharz' post='190072' date='7.11.2009, 16:11:24']No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowem) coś zamajaczyło mi przed maską... instynktownie dałem po hamulcach... i bardzo dobrze uczyniłem. Całą szerokością szosy młodzież wracała właśnie z jakiejś imprezy. Kilkanaście osób, idących jedna obok drugiej. W nocy, we mgle, bez ani jednego elementu odblaskowego na odzieży. Do tej pory zastanawiam się, czy przypadkiem samobójstwa nie chcieli zbiorowo popełnić?

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowe... rozwiń
Avatar
blacharz / 7 listopada 2009 o 16:11
0
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.....Niejasne dla mnie jest,że 10-latka przygotowywała się do bierzmowania.No i uważam,że "opiekunowie" powinni byż pociągani ZA konsekwencje za złe zorganizowanie przemieszczenia się dzieci.
No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 16:11
0
zdarzają się normalni ludzie w BMW,ale jednak większość to psychole.
Avatar
yh / 7 listopada 2009 o 16:05
0
565556 napisał:
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...


Co się stało z twoimi oczami bo ja je widzę przy artykule z wczoraj
Avatar
bogdan / 11 lutego 2012 o 13:24
0
ODSZKODOWANIA-KONSULTACJE BEZPLATNE

KONSULTACJE DOTYCZA :
Wypadkow z błędów medycznych,
Wypadków komunikacyjnych,
Wypadków przy pracy,
Wypadki w rolnictwie , etz

mobbing

tel 794213288
Avatar
Crezzyy ;] / 31 sierpnia 2011 o 17:01
0
masakra ..;[
ja znam te osoby z wypadku szkoda mi ich...;(
mam nadzieje że będzie coraz lepiej
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 20:50
0
Mera napisał:
Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie niezabudowanym, bez ograniczeń [czyli przekroczenie dozwolonej prędkości o raptem 14km/h]).
Jeżdżę umiarkowanie dużo (około 20-25tys. kilometrów rocznie), mam też samochód innej marki (jeden z tych "niepozornych").

A Pana interesuje jedynie to, że denerwuje mnie burak, który wali żółcią po publicznym forum i obraża tym też i mnie... to jest dopiero żałosne.

Pozdrawiam.


Przecież napisałem, że to samochód... jak każdy inny. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz.
Dodałem, że złą prasę robią tej marce idioci, zarówno ci, którzy dorzynają kilkunastoletnie egzemplarze, jak i ci, którzy na podstawie tych pierwszych wystawiają wszystkim kierowcom BMW laurkę, obrażając ich publicznie na forach i jeżdżąc po nich jak po burych sukach.
Kolizji też w życiu nie miałem. Mandaty dwa... na 15 lat posiadania prawa jazdy (jeden za zapomnienie prawa jazdy, drugi za 104km/h w terenie... rozwiń
Avatar
Mera / 7 listopada 2009 o 19:35
0
amao napisał:
żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleksów obwieszczając światu że mam to czy owo na czterech kołach.a ty na siłę chcesz się pochwalić jaką to masz wsiową brykę. A białą czapeczkę z daszkiem w białym kolorze też masz? Nowobogacki się znalazł. Beemę się ma tylko w zimie chodzi się w butach a na śniegu bose ślady się zostawia. BMW.... właśnie takie ćwoki zmarnowały w Polsce tą markę. Tylko w Polsce.


Poziom odpowiedzi tego picusia z BMW jest adekwatny do marki jaką zachwala oraz do nicka jaki sobie wybrał aby się dowartościować w sieci. Może i jestem żebrakiem. Ale wolę być gogusiu żebrakiem niż takim bucem jak ty. Twoja kariera kierowcy też mnie nie powala na kolana bo ja prawo jazdy zrobiłem w 1981 roku i przewinąłem kilkanaście różnych marek jeżeli chodzi o samochody.I nigdy nie miałem żadnej kolizji, mandatu czy punktów karnych.A wiesz dlaczego? Bo nie jeżdżę znaczkiem na masce i nigdy nie leczyłem kompleks... rozwiń
Avatar
amao / 7 listopada 2009 o 19:12
0
Kierowca Bombowca napisał:
A tak sobie sądź żebraku... na koło z mojego BMW Ciebie nie stać, to lejesz żółcią po wszystkich kierowcach tych pięknych i wymagających aut... a prawda jest taka, że tymi samochodami jeżdżą nie tylko wsiowe palanty, jak ten, który spowodował wypadek, ale także ludzie normalni.
Od 3 lat mam samochód marki BMW, teraz szykuje się właśnie do kupna kolejnego (nie ma mowy, bym zmienił markę) i mam gdzieś takich ćwoków, jak Pan.

Nie mam ani jednego punktu karnego na koncie i żadnego też nie "złapałem" w swoim BMW... dwa i pół roku temu dostałem ostatni mandat (drobne przekroczenie dozwolonej prędkości) i dwa punkty karne jadąc Fordem Fiestą pożyczonym od kolegi.

A złą opinię marce BMW robią kretyni za kierownicami tych aut na równi z kretynami, dla których nie ma możliwości, by BMW prowadził ktoś zrównoważony.

To po prostu mocne, solidne i doskonale prowadzące się auta... nic więcej. Przyciągają niedoświadczonych, młodych kierowców, stąd tyle wypadków z udziałem tych samochodów. Bo jak kogoś zabija Skoda prowadzona przez paniusię, która zagapiła się i potrąciła pieszego na przejściu, to marki w tytule artykułu nie ma... wystarczy jednak, że będzie to BMW i już marka samochodu staje się główną częścią pierwszego zdania tytułu artykułu.

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne

żebraku?? ojj żenada żenada, leczysz jakies kompleksy? chyba tak; zdajesz sobie sprawe z tego ile jest różnych marek aut na świecie?? ano dlatego że każdemu podoba sie inne autko, nazywanie kogoś żebrakiem bo mu się nie podoba bmw?? żałosne i jakos tak mi zalatuje tępotą, ja akurat wole toyotę i tylko tymi samochodami jeżdżę ale wiem że moi znajomi np. wolą audi bądź opla - kwestia gustu, a osądzanie ludzie wg mark samochodów - niesmaczne rozwiń
Avatar
Atena / 7 listopada 2009 o 17:34
0
Idiotów nie sieja sami się rodzą.....! Zabrać prawo jazdy dożywotnio!
Avatar
Kierowca Bombowca / 7 listopada 2009 o 17:27
0
blacharz napisał:
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).[/quote]
Za taki wypadek można pociągnąć kierowcę do odpowiedzialności z paragrafu "o sprowadzeniu katastrofy" (czyli zbrodnia a nie występek- bez szans na zawiasy)... tak więc niewykluczone, że sobie posiedzi i to długo.

[quote name='blacharz' post='190072' date='7.11.2009, 16:11:24']No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowem) coś zamajaczyło mi przed maską... instynktownie dałem po hamulcach... i bardzo dobrze uczyniłem. Całą szerokością szosy młodzież wracała właśnie z jakiejś imprezy. Kilkanaście osób, idących jedna obok drugiej. W nocy, we mgle, bez ani jednego elementu odblaskowego na odzieży. Do tej pory zastanawiam się, czy przypadkiem samobójstwa nie chcieli zbiorowo popełnić?

Ja bym kościoła bezpośrednio w to nie mieszał... chodzi raczej o to, jak młodzież na wsiach jest głupia i jak niska jest świadomość rodziców dotycząca bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bo jak rozumiem grupa szła gęsiego, lewym poboczem. No chyba, że szli jako zorganizowana kolumna... pod opieką osób pełnoletnich i z wymaganym przez art.12 Prawa o Ruchu Drogowym oświetleniem.
Kilkanaście lat temu jechałem z Kazimierza Dolnego do Lublina. Piątek, noc, mgła, pusta szosa. Przed wsią Łąki (tuż przed Nałęczowe... rozwiń
Avatar
blacharz / 7 listopada 2009 o 16:11
0
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafialnym w Siennicy Nadolnej, na którym przygotowywała się do bierzmowania.....Niejasne dla mnie jest,że 10-latka przygotowywała się do bierzmowania.No i uważam,że "opiekunowie" powinni byż pociągani ZA konsekwencje za złe zorganizowanie przemieszczenia się dzieci.
No i na koniec należy zauważyć,że bardzo duża ilość wypadków wydarza się,gdy kościół organizuje jakieś imprezy.I albo ktoś wracający z kościoła lub idący do kościoła zostanie ciężko poturbowany,albo też nawet sam ksiądz (i biskup również),potrafi rozjechać przechodnia,a biskup nawet śmiertelnie potrącić dziewczynkę pierwszokomunijną!!!!!!
Współczucia dla rodzin.
......... Starsza 15-letnia dziewczynka ma złamane obie kości podudzia, trzeba było ją zoperować. Ma też liczne rany na twarzy. Natomiast druga dziewczynka, 10-letnia, ma z kolei ciężki uraz głowy .......
Tragedia-to pewne.Tego recydywistę-pirata-bandytę należało by zamknąć w pierdlu na tzw.dożywocie!Ale to już sprawa sądu.A jak znam życie,to bandyta otrzyma surowy wyrok (w zawieszeniu oczywiście,bo sam podda się karze).
W notatce czytamy:do wypadku doszło wczoraj. Młodzież z opiekunami wracała z nabożeństwa w kościele parafi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2009 o 16:11
0
zdarzają się normalni ludzie w BMW,ale jednak większość to psychole.
Avatar
yh / 7 listopada 2009 o 16:05
0
565556 napisał:
cos slabo z dzienniczkiem skoro nawet zdjec z wypadku nie ma i pokazuje jakies szpitale...


Co się stało z twoimi oczami bo ja je widzę przy artykule z wczoraj
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!