Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2015 r.
16:15
Edytuj ten wpis

Koniec blokady w Radzyniu Podlaskim. Rolnicy chcą zaostrzyć protest

114 19 A A

Rolnicy z powiatu radzyńskiego przestali w czwartek blokować drogę krajową nr 19 w Radzyniu Podlaskim. Zapowiadają jednak, że to nie koniec protestu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jesteśmy zmęczeni i przemarznięci. Musimy odpocząć i zastanowić się, co dalej. Nie rezygnujemy z protestu, ale zmieniamy jego formę - mówi Wiesław Dudek, organizator pikiety w Radzyniu Podlaskim. Dodaje, że jeśli minister Marek Sawicki nie spełni ich postulatów, pojadą w najbliższych dniach do Warszawy.

Protest na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 19 i 63 trwał przez osiem dni. Kilkudziesięciu rolników dzień i noc blokowało trasę. Traktory rozjechały się w czwartek po południu.

Gdzie jest protest

Trwają natomiast protesty w centrum Parczewa (stoi tu około 30 ciągników), w Jabłoniu na drodze wojewódzkiej 815 Parczew-Wisznice i w Krynicach w powiecie tomaszowskim (droga krajowa nr 17). - W Parczewie będziemy stali codziennie w godz. od 10 do 16 aż do skutku. Równocześnie od godz. 10 do 14 będzie blokada w Jabłoniu. Być może protest rozszerzy się też na Wisznice - zapowiada Paweł Wróblewski, producent mleka spod Parczewa.

W Krynicach protest może potrwać co najmniej do niedzieli. Od środy koło fotoradaru dzień i noc stoi tam kilka ciągników. Droga jest jednak przejezdna. - Traktory stoją na jednym pasie, ruch puszczany jest wahadłowo. Protestujący mają zgodę na zgromadzenie publiczne do niedzieli włącznie - mówi sierż. szt. Agnieszka Gromek z policji w Tomaszowie Lubelskim.

Zakręt odblokowany

W czwartek w południe kolumna ciągników wyjechała z miejscowości Zakręt na obrzeżach Warszawy. W środę w ramach protestu zjechało tam około 150 ciągników z całej Polski, w tym kilkanaście z woj. lubelskiego. Większość wrócić ma na lokalne blokady.

Rolnicy zapowiadają na przyszły tydzień wspólny protest z górnikami przed Kancelarią Premiera. Związkowcy zapowiadają na nim nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Domagają się rekompensat za szkody, które spowodowały dziki i dopłat do produkcji trzody i mleka.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 21:11
0

Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?

W Parczewie blokują od 10 jak się zrobi ciepło, a o 16 zwijają blokadę bo się robi zimno i wracają pod pierzynę. 

Widać od razu że to nie są prawdziwi rolnicy ale politycy, związkowcy, działacze, leserzy i obiboki. 6 godzin pracy dziennie i wystarczy. A do Warszawki daleko jechać i do domu na obiad się nie wyskoczy, i ile to ropy pójdzie. Zresztą w Warszawce nie pozwalają blokować i mogą nawet wypisać mandat albo John Deera zabrać na lawetę, a w u siebie Józek w mundurze Staśka w kufajce nie ukarze, bo jak to sąsiada ukarać. Milicjo wróć!!! 

W Parczewie blokują od 10 jak się zrobi ciepło, a o 16 zwijają blokadę bo się robi zimno i wracają pod pierzynę. 

Widać od razu że to nie są prawdziwi rolnicy ale politycy, związkowcy, działacze, leserzy i obiboki. 6 godzin pracy dziennie i wystarczy. A do Warszawki daleko jechać i do domu na obiad się nie wyskoczy, i ile to ropy pójdzie. Zresztą w Warszawce nie pozwalają blokować i mogą nawet wypisać mandat albo John Deera zabrać na lawetę, a w u siebie Józek w mundurze Staśka w kufajce nie ukarze, bo jak to są... rozwiń

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 20:05
0

byłem ,popatrzyłem i według mnie 70% strajkujacych w parczewie to przeinwestowane cwaniaki!!!

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 13:36
0

Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 12:55
0

Widzę, że jest jeden człowiek (tzw. troll internetowy), który odpowiada na wpisy innych i tylko obraża - zamiast napisać coś konstruktywnego.

Avatar
były minister / 13 lutego 2015 o 08:51
0

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.

Barani łbie !!!!  to co dostał polski rolnik z UE, [ to nic innego jak tylko ochłapy z unijnego stołu na które te nasze kuta sy się zgodziły ] w porównaniu do rolników tzw.starej UE,o czym ty w ogóle piszesz  ? masz jakiekolwiek pojęcie o tym, komunistyczna świnio !!!

Barani łbie !!!!  to co dostał polski rolnik z UE, [ to nic innego jak tylko ochłapy z unijnego stołu na które te nasze kuta sy się zgodziły ] w porównaniu do rolników tzw.starej UE,o czym ty w ogóle piszesz  ? masz jakiekolwiek pojęcie o tym, komunistyczna świnio !!!

rozwiń
Avatar
Nie popieram rolników / 13 lutego 2015 o 07:55
0

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje ... rozwiń

Avatar
Wojtek / 13 lutego 2015 o 01:37
0

Matoły jak zwykle POpaprane mają w głowach. Rolnicy mają racje w 100000%, tylko głupie media WAS ogłupiają. Rolnicy jak nic nie wskurają to za kilka lat będziecie pić farbę białą zamiast mleka a mięso będziecie jeść z fabryki chemicznej.

Avatar
Gość / 12 lutego 2015 o 21:33
0

czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu

Dziecko na wsi chyba nie bylo- jest co robic cały rok-

Avatar
Gość / 12 lutego 2015 o 19:46
0

czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu

Avatar
Polak / 12 lutego 2015 o 19:30
0

Z całym szacunkiem do rolników, ale idiotyzmem są blokady, które przysparzają jedynie splendoru ich przywódcom.  Dla mnie są to związkowe śmiecie nad którymi rozpiął parasol wypasiony Guz z Białej Podlaskiej. Popatrzcie na przywódców:  Śniadek, który miał w d...ie świat pracy jest aktualnie posłem, popatrzcie na Dudę, zbrojne ramię pisu, pretendujący do parlamentu, popatrzcie na Izdebskiego, na przywódców Śląskich zakładów, zarabiający kilkanaście tys na miesiąc. Oni robią wszystko by zaistnieć, by dowodzić i pozorować, że są potrzebni. Rolnicy, nie dajcie się oszukiwać i na waszych plecach  podchodzić  do  koryta.

Z całym szacunkiem do rolników, ale idiotyzmem są blokady, które przysparzają jedynie splendoru ich przywódcom.  Dla mnie są to związkowe śmiecie nad którymi rozpiął parasol wypasiony Guz z Białej Podlaskiej. Popatrzcie na przywódców:  Śniadek, który miał w d...ie świat pracy jest aktualnie posłem, popatrzcie na Dudę, zbrojne ramię pisu, pretendujący do parlamentu, popatrzcie na Izdebskiego, na przywódców Śląskich zakładów, zarabiający kilkanaście tys na miesiąc. Oni robią wszystko by zaistnieć, by dowodzić i pozorować, że są po... rozwiń

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 21:11
0

Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?

W Parczewie blokują od 10 jak się zrobi ciepło, a o 16 zwijają blokadę bo się robi zimno i wracają pod pierzynę. 

Widać od razu że to nie są prawdziwi rolnicy ale politycy, związkowcy, działacze, leserzy i obiboki. 6 godzin pracy dziennie i wystarczy. A do Warszawki daleko jechać i do domu na obiad się nie wyskoczy, i ile to ropy pójdzie. Zresztą w Warszawce nie pozwalają blokować i mogą nawet wypisać mandat albo John Deera zabrać na lawetę, a w u siebie Józek w mundurze Staśka w kufajce nie ukarze, bo jak to sąsiada ukarać. Milicjo wróć!!! 

W Parczewie blokują od 10 jak się zrobi ciepło, a o 16 zwijają blokadę bo się robi zimno i wracają pod pierzynę. 

Widać od razu że to nie są prawdziwi rolnicy ale politycy, związkowcy, działacze, leserzy i obiboki. 6 godzin pracy dziennie i wystarczy. A do Warszawki daleko jechać i do domu na obiad się nie wyskoczy, i ile to ropy pójdzie. Zresztą w Warszawce nie pozwalają blokować i mogą nawet wypisać mandat albo John Deera zabrać na lawetę, a w u siebie Józek w mundurze Staśka w kufajce nie ukarze, bo jak to są... rozwiń

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 20:05
0

byłem ,popatrzyłem i według mnie 70% strajkujacych w parczewie to przeinwestowane cwaniaki!!!

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 13:36
0

Za Leppera stało w Parczewie dzień w dzień ok 100 rolników przez miesiąćpod młynem w mróz i snieg. A tym w większości młodym już dupska pomarzły ? Może przyjechali pochwalić się innym rolnikom nowymi ciagnikami ?

Avatar
Gość / 13 lutego 2015 o 12:55
0

Widzę, że jest jeden człowiek (tzw. troll internetowy), który odpowiada na wpisy innych i tylko obraża - zamiast napisać coś konstruktywnego.

Avatar
były minister / 13 lutego 2015 o 08:51
0

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.

Barani łbie !!!!  to co dostał polski rolnik z UE, [ to nic innego jak tylko ochłapy z unijnego stołu na które te nasze kuta sy się zgodziły ] w porównaniu do rolników tzw.starej UE,o czym ty w ogóle piszesz  ? masz jakiekolwiek pojęcie o tym, komunistyczna świnio !!!

Barani łbie !!!!  to co dostał polski rolnik z UE, [ to nic innego jak tylko ochłapy z unijnego stołu na które te nasze kuta sy się zgodziły ] w porównaniu do rolników tzw.starej UE,o czym ty w ogóle piszesz  ? masz jakiekolwiek pojęcie o tym, komunistyczna świnio !!!

rozwiń
Avatar
Nie popieram rolników / 13 lutego 2015 o 07:55
0

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje decyzje a nie tylko wyciągać ręce i mówić ze mi się należy.

Teraz nie mają co robić w polu to strajkują, Jeżdżą traktorami za 0,5 mln zł i marudzą ze na spłaty im zbraknie.Żenada , bo tylko chcą aby im dawać.Tak naprawdę to dzięki temu że wstąpiliśmy do Unii , rolnicy najwięcej zyskali.Dlaczego nie strajkują na wiosnę , latem lub jesienią? Bo kasę stracą.Denerwują mnie także "frankowicze".Mieli wybór frank lub złotówka.Ich ryzyko , ich zabawa.Dlaczego ja mam teraz jako podatnik dopłacać do ich wygody?To że mam kredyty w złotówkach to też mam strajkować że za drogo? Nauczmy się odpowiadać za swoje ... rozwiń

Avatar
Wojtek / 13 lutego 2015 o 01:37
0

Matoły jak zwykle POpaprane mają w głowach. Rolnicy mają racje w 100000%, tylko głupie media WAS ogłupiają. Rolnicy jak nic nie wskurają to za kilka lat będziecie pić farbę białą zamiast mleka a mięso będziecie jeść z fabryki chemicznej.

Avatar
Gość / 12 lutego 2015 o 21:33
0

czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu

Dziecko na wsi chyba nie bylo- jest co robic cały rok-

Avatar
Gość / 12 lutego 2015 o 19:46
0

czyli sprawdziły się moje przypuszczenia - troszkę mrozu i i w dupkę zimno.... nudziło się chłopom to się zjechali na pogaduchy, papierochy i strojenie głupich min. ale idzie weekend to teraz pochleją i popierdzą w kanapę przed telewizorem. ot wesołe życie rolnika zimą jak nie ma co robić, to się roi we łbie fiu bździu

Avatar
Polak / 12 lutego 2015 o 19:30
0

Z całym szacunkiem do rolników, ale idiotyzmem są blokady, które przysparzają jedynie splendoru ich przywódcom.  Dla mnie są to związkowe śmiecie nad którymi rozpiął parasol wypasiony Guz z Białej Podlaskiej. Popatrzcie na przywódców:  Śniadek, który miał w d...ie świat pracy jest aktualnie posłem, popatrzcie na Dudę, zbrojne ramię pisu, pretendujący do parlamentu, popatrzcie na Izdebskiego, na przywódców Śląskich zakładów, zarabiający kilkanaście tys na miesiąc. Oni robią wszystko by zaistnieć, by dowodzić i pozorować, że są potrzebni. Rolnicy, nie dajcie się oszukiwać i na waszych plecach  podchodzić  do  koryta.

Z całym szacunkiem do rolników, ale idiotyzmem są blokady, które przysparzają jedynie splendoru ich przywódcom.  Dla mnie są to związkowe śmiecie nad którymi rozpiął parasol wypasiony Guz z Białej Podlaskiej. Popatrzcie na przywódców:  Śniadek, który miał w d...ie świat pracy jest aktualnie posłem, popatrzcie na Dudę, zbrojne ramię pisu, pretendujący do parlamentu, popatrzcie na Izdebskiego, na przywódców Śląskich zakładów, zarabiający kilkanaście tys na miesiąc. Oni robią wszystko by zaistnieć, by dowodzić i pozorować, że są po... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 12 1

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 1

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 73 19

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 10 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie