Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
10:02
Edytuj ten wpis

Kozak-Siemińska nowym rzecznikiem UMCS

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 12 A A
 (Panorama)
(Panorama)

Dziennikarka TVP Lublin, Magdalena Kozak-Siemińska będzie nowym rzecznikiem prasowym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kozak-Siemińska wygrała konkurs na to stanowisko – poinformowała w piątek uczelnia. Startowało 25 osób.

– Pani Magdalena Kozak-Siemińska będzie pełnić funkcję rzecznika prasowego od 2 stycznia 2013 roku – informuje Aneta Śliwińska z biura prasowego UMCS.

To już drugie podejście do obsadzenia funkcji rzecznika prasowego uniwersytetu od początku kadencji rektorskiej prof. Stanisława Michałowskiego. Poprzedni konkurs w połowie października wygrała również dziennikarka TVP Lublin Marta Pietrasiewicz, ale ostatecznie nie zaczęła nawet pracy na uczelni.

Poprzednia rzeczniczka – Anna Guzowska – pozostała na uczelni. Pracuje w Biurze Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMCS.

Kozak-Siemińska jest absolwentką studiów magisterskich z filologii polskiej na UMCS oraz podyplomowych studiów dziennikarskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Ma doświadczenie zawodowe w branży medialnej. Od blisko dwudziestu lat jest związana z dziennikarstwem telewizyjnym, od osiemnastu pracuje w lubelskim oddziale Telewizji Polskiej (dotychczas na stanowisku publicysty) jako wydawca, reporterka i prezenterka "Panoramy Lubelskiej”.

Prowadzi zajęcia warsztatowe dla studentów dziennikarstwa i public relations. Ukończyła kursy i szkolenia dotyczące mediów, m.in. seminarium producenckie organizowane przez Akademię Telewizyjną TVP i Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Klon / 7 grudnia 2012 r. o 18:00
Już parę miesięcy temu pisali, że ma zostać rzeczniczką, po co robić te konkursy?
Avatar
Magda / 7 grudnia 2012 r. o 17:21
Oj boli sukces innych, oj boli stary zakompleksiony Lublin,
cóż pozostaje Wam tylko dziamanie na forum i wylewanie pomyj na innych, oskarżając wszystkich za swoje porażki- a Pani Magda będzie na pewno dobrym rzecznikiem, bo tym bardziej ciąży na niej presja, Pani Magdo powodzenia !
Avatar
jogo / 7 grudnia 2012 r. o 16:48
Tak trzymać.Wszystkie atrakcyjne miejsca pacy dla funkcjonariuszy partii rządzacych i ich pociotków. Reszta do marketów i do budowy dróg.
Avatar
smutny marian / 7 grudnia 2012 r. o 14:37
Na układy niema rady....
Avatar
tees / 7 grudnia 2012 r. o 13:48
zdjęcie robione kalkulatorem ...
Avatar
lusia / 7 grudnia 2012 r. o 12:40
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, a zacznę oceniać, gdy będzie juz rzecznikiem....
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, ... rozwiń
Avatar
mecenas / 7 grudnia 2012 r. o 12:20
[quote name='war rsdviews' timestamp='1354877816' post='706446']
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
[/quote]ŚITWA ????
Avatar
war rsdviews / 7 grudnia 2012 r. o 11:56
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
Avatar
megi / 7 grudnia 2012 r. o 11:36
układ lubelski
Avatar
qwerty / 7 grudnia 2012 r. o 11:31
hehe Rektor Michałowski, stary samorządowiec nie zostawi swoich w "potrzebie"
Avatar
Klon / 7 grudnia 2012 r. o 18:00
Już parę miesięcy temu pisali, że ma zostać rzeczniczką, po co robić te konkursy?
Avatar
Magda / 7 grudnia 2012 r. o 17:21
Oj boli sukces innych, oj boli stary zakompleksiony Lublin,
cóż pozostaje Wam tylko dziamanie na forum i wylewanie pomyj na innych, oskarżając wszystkich za swoje porażki- a Pani Magda będzie na pewno dobrym rzecznikiem, bo tym bardziej ciąży na niej presja, Pani Magdo powodzenia !
Avatar
jogo / 7 grudnia 2012 r. o 16:48
Tak trzymać.Wszystkie atrakcyjne miejsca pacy dla funkcjonariuszy partii rządzacych i ich pociotków. Reszta do marketów i do budowy dróg.
Avatar
smutny marian / 7 grudnia 2012 r. o 14:37
Na układy niema rady....
Avatar
tees / 7 grudnia 2012 r. o 13:48
zdjęcie robione kalkulatorem ...
Avatar
lusia / 7 grudnia 2012 r. o 12:40
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, a zacznę oceniać, gdy będzie juz rzecznikiem....
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, ... rozwiń
Avatar
mecenas / 7 grudnia 2012 r. o 12:20
[quote name='war rsdviews' timestamp='1354877816' post='706446']
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
[/quote]ŚITWA ????
Avatar
war rsdviews / 7 grudnia 2012 r. o 11:56
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
Avatar
megi / 7 grudnia 2012 r. o 11:36
układ lubelski
Avatar