Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
10:02
Edytuj ten wpis

Kozak-Siemińska nowym rzecznikiem UMCS

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 12 A A
 (Panorama)
(Panorama)

Dziennikarka TVP Lublin, Magdalena Kozak-Siemińska będzie nowym rzecznikiem prasowym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kozak-Siemińska wygrała konkurs na to stanowisko – poinformowała w piątek uczelnia. Startowało 25 osób.

– Pani Magdalena Kozak-Siemińska będzie pełnić funkcję rzecznika prasowego od 2 stycznia 2013 roku – informuje Aneta Śliwińska z biura prasowego UMCS.

To już drugie podejście do obsadzenia funkcji rzecznika prasowego uniwersytetu od początku kadencji rektorskiej prof. Stanisława Michałowskiego. Poprzedni konkurs w połowie października wygrała również dziennikarka TVP Lublin Marta Pietrasiewicz, ale ostatecznie nie zaczęła nawet pracy na uczelni.

Poprzednia rzeczniczka – Anna Guzowska – pozostała na uczelni. Pracuje w Biurze Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UMCS.

Kozak-Siemińska jest absolwentką studiów magisterskich z filologii polskiej na UMCS oraz podyplomowych studiów dziennikarskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Ma doświadczenie zawodowe w branży medialnej. Od blisko dwudziestu lat jest związana z dziennikarstwem telewizyjnym, od osiemnastu pracuje w lubelskim oddziale Telewizji Polskiej (dotychczas na stanowisku publicysty) jako wydawca, reporterka i prezenterka "Panoramy Lubelskiej”.

Prowadzi zajęcia warsztatowe dla studentów dziennikarstwa i public relations. Ukończyła kursy i szkolenia dotyczące mediów, m.in. seminarium producenckie organizowane przez Akademię Telewizyjną TVP i Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Klon / 7 grudnia 2012 o 18:00
0
Już parę miesięcy temu pisali, że ma zostać rzeczniczką, po co robić te konkursy?
Avatar
Magda / 7 grudnia 2012 o 17:21
0
Oj boli sukces innych, oj boli stary zakompleksiony Lublin,
cóż pozostaje Wam tylko dziamanie na forum i wylewanie pomyj na innych, oskarżając wszystkich za swoje porażki- a Pani Magda będzie na pewno dobrym rzecznikiem, bo tym bardziej ciąży na niej presja, Pani Magdo powodzenia !
Avatar
jogo / 7 grudnia 2012 o 16:48
0
Tak trzymać.Wszystkie atrakcyjne miejsca pacy dla funkcjonariuszy partii rządzacych i ich pociotków. Reszta do marketów i do budowy dróg.
Avatar
smutny marian / 7 grudnia 2012 o 14:37
0
Na układy niema rady....
Avatar
tees / 7 grudnia 2012 o 13:48
0
zdjęcie robione kalkulatorem ...
Avatar
lusia / 7 grudnia 2012 o 12:40
0
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, a zacznę oceniać, gdy będzie juz rzecznikiem....
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, ... rozwiń
Avatar
mecenas / 7 grudnia 2012 o 12:20
0
[quote name='war rsdviews' timestamp='1354877816' post='706446']
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
[/quote]ŚITWA ????
Avatar
war rsdviews / 7 grudnia 2012 o 11:56
0
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
Avatar
megi / 7 grudnia 2012 o 11:36
0
układ lubelski
Avatar
qwerty / 7 grudnia 2012 o 11:31
0
hehe Rektor Michałowski, stary samorządowiec nie zostawi swoich w "potrzebie"
Avatar
Klon / 7 grudnia 2012 o 18:00
0
Już parę miesięcy temu pisali, że ma zostać rzeczniczką, po co robić te konkursy?
Avatar
Magda / 7 grudnia 2012 o 17:21
0
Oj boli sukces innych, oj boli stary zakompleksiony Lublin,
cóż pozostaje Wam tylko dziamanie na forum i wylewanie pomyj na innych, oskarżając wszystkich za swoje porażki- a Pani Magda będzie na pewno dobrym rzecznikiem, bo tym bardziej ciąży na niej presja, Pani Magdo powodzenia !
Avatar
jogo / 7 grudnia 2012 o 16:48
0
Tak trzymać.Wszystkie atrakcyjne miejsca pacy dla funkcjonariuszy partii rządzacych i ich pociotków. Reszta do marketów i do budowy dróg.
Avatar
smutny marian / 7 grudnia 2012 o 14:37
0
Na układy niema rady....
Avatar
tees / 7 grudnia 2012 o 13:48
0
zdjęcie robione kalkulatorem ...
Avatar
lusia / 7 grudnia 2012 o 12:40
0
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, a zacznę oceniać, gdy będzie juz rzecznikiem....
Szanowni komentatorzy! A nie wzięliście pod uwagę faktu, że Pani Magda jest po prostu dobrą kandydatką na to stanowisko z uwagi na swoje umiejętności, doświadczenie i obycie medialne??? I to niezależnie od stanowiska, które piastuje jej mąż... Zdziwiłabym się, gdyby została wygrała konkurs na stanowisko kierowniczki w Biedronce:), ale posada rzecznika uczelni- jak najbardziej do niej pasuje. To tyle na ten temat. PS. Skoro zainteresowani wylali juz frustracje... pora odpuścic i przestać obrażać Panią Kozaqk- Siemińską. Ja jej gratuluję, ... rozwiń
Avatar
mecenas / 7 grudnia 2012 o 12:20
0
[quote name='war rsdviews' timestamp='1354877816' post='706446']
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
[/quote]ŚITWA ????
Avatar
war rsdviews / 7 grudnia 2012 o 11:56
0
HAHAHAHA żona vice-presidenta iiii wszystko jasne !!!! W tym mieście żadnej sensownej pracy bez układów się nie dostanie !!! Co gorsza - teraz jawnie już widać kim trzeba być aby wygrać jakikolwiek konkurs w instytucji państwowej. W ogóle poziom dziennikarzy w tvpl ( z paroma wyjątkami ) jest żenujący. A buta i pycha z nich bijąca to już Himalaje absurdu.
Avatar
megi / 7 grudnia 2012 o 11:36
0
układ lubelski
Avatar
qwerty / 7 grudnia 2012 o 11:31
0
hehe Rektor Michałowski, stary samorządowiec nie zostawi swoich w "potrzebie"
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 2 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 11 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 7 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 36 11

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 15

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!