Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 kwietnia 2011 r.
11:53
Edytuj ten wpis

Krakowskie Przedmieście: Wjechał na przejście, potrącił dwie osoby

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 18 A A
 (Karol Zienkiewicz /Archiwum)
(Karol Zienkiewicz /Archiwum)

Wypadek przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Kierowca volkswagena passata przejechał na czerwonym świetle przez przejście dla pieszych. Potrącił dwie osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło o godz. 9.17 na Krakowskim Przedmieściu 17, tuż obok Sądu Rejonowego. Kierowca volkswagena wjechał na przejście na czerwonym świetle – wprost na pieszych. Przejechał kobiecie po nodze. Inny mężczyzna przechodzący przez ulicę wpadł na maskę passata i uderzył w szybę.

Na miejscu szybko pojawili się policjanci (w pobliżu był nieoznakowany patrol policji).

Funkcjonariusze zamknęli odcinek Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Wszystkie samochody i autobusy, które jadą w kierunku ul. 3 Maja, są kierowane objazdem przez ul. Lipową, Okopową, Kołłątaja, skąd wjeżdżają w 3 Maja.

W stronę al. Racławickich ruch odbywa się normalnie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lupus / 6 kwietnia 2011 o 18:17
0
[quote name='jestem za' timestamp='1302067140' post='459917']
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[/quote]

Otóż to!
Jeżdżę tędy prawie codziennie i nigdy nie miałem żadnych problemów i nigdy nikomu nie zagroziłem. Ale trzeba myśleć - a jak komuś fałdy na mózgu się wyprostowały, no to...
[quote name='jestem za' timestamp='1302067140' post='459917']
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[/quote]

Otóż to!
Jeżdżę tędy prawie codziennie i nigdy nie miałem żadnych problemów i nigdy nikom... rozwiń
Avatar
jestem za / 6 kwietnia 2011 o 07:19
0
[quote name='lublinianin' timestamp='1302040636' post='459883']
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
[/quote]
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[quote name='lublinianin' timestamp='1302040636' post='459883']
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
[/quote]
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szk... rozwiń
Avatar
lublinianin / 5 kwietnia 2011 o 23:57
0
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
Avatar
kotuuu / 5 kwietnia 2011 o 21:52
0
brak myślenia. chyba większość kierowców nie zdaje sobie sprawy, że może komuś odebrać życie albo je zrujnować zdrowie do końca. Czy myślenie tak boli? Katolicy? czy może egzamin na prawo jazdy zdawał za nich ktoś inny? Jak jest czerwone i zielona strzałka to pierwszeństwo mają piesi, a mi samej nie raz zdarzyło się, że prawie zostałam potrącona przez takiego/taką bezmózgowca, idiotę, chama. K**** czy myślenie tak boli? Czy na prawdę tyle ludzi musi ginąć przez głupotę niektórych kierowców? - zarówno pieszych jak i innych prowadzących pojazdy?
No ja pierdzielę, w jakim kraju my żyjemy? Jak tu ma być lepiej, jak ludzie siebie nawzajem nie szanują, nie mówiąc już o życiu swoim i innych?!
brak myślenia. chyba większość kierowców nie zdaje sobie sprawy, że może komuś odebrać życie albo je zrujnować zdrowie do końca. Czy myślenie tak boli? Katolicy? czy może egzamin na prawo jazdy zdawał za nich ktoś inny? Jak jest czerwone i zielona strzałka to pierwszeństwo mają piesi, a mi samej nie raz zdarzyło się, że prawie zostałam potrącona przez takiego/taką bezmózgowca, idiotę, chama. K**** czy myślenie tak boli? Czy na prawdę tyle ludzi musi ginąć przez głupotę niektórych kierowców? - zarówno pieszych jak i innych prowadzących pojazd... rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2011 o 21:40
0
[quote name='serotonin' timestamp='1302030484' post='459794']
Standard !! U nas to trzeba uważać na każdym zielonym świetle, już nie raz wymijali mnie o centymetry, bo burakom w samochodzie wydaje się, że wszystko mogą !!
Jako kolarz mogę śmiało stwierdzić, że 80% kierowców to kompletni deb***e !
[/quote]
Tak jak i 90% rowerzystów.
Avatar
serotonin / 5 kwietnia 2011 o 21:08
0
Standard !! U nas to trzeba uważać na każdym zielonym świetle, już nie raz wymijali mnie o centymetry, bo burakom w samochodzie wydaje się, że wszystko mogą !!
Jako kolarz mogę śmiało stwierdzić, że 80% kierowców to kompletni deb***e !
Avatar
spozaLublina / 5 kwietnia 2011 o 17:42
0
No, pięknie, inteligenty z Lublina się przedstawiły. Kupa fajnych gości u was! A jak im mądrość ciąży. Europejska stolnica kultury?
Avatar
przechodzień / 5 kwietnia 2011 o 17:15
0
Było Krzysztofie doczytać post powyżej.
Sąd Rejonowy jest pod numerem 76/78. Baranem Ciebie nazywać nie zamierzam... boś ćwokiem i burakiem, który nie potrafi drobnego błędu KWP w Lublinie (stąd pismaki biorą swoje materiały) przełożyć na konkrety... skoro Sąd Rejonowy (i zdjęcia, które udostępnia chociażby Kurier), to wątpliwości być nie może.
Avatar
Krzysztof / 5 kwietnia 2011 o 16:56
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1302013786' post='459655']
Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[/quote]
A jakbyś tekst dobrze przeczytał to byś zobaczył baraniue że tamten miał rację, bo krakowskie 17 to deptak, po lewej stronie są nr parzyste i sąd ma bodajże 62 lub 64.
[quote name='Magda_23' timestamp='1302013786' post='459655']
Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[/quote]
A jakbyś tekst dobrze prz... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 5 kwietnia 2011 o 16:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1302008775' post='459600']
A ten autor to z jakiej Wólki pochodzi? Był on z raz w Lublinie czy etam? Jeżeli mamy takich samych douczonych kierowców jak pismaków to nic dziwnego, że dochodzi do wypadków na światłach na deptaku obok nieistniejącego sądu? baru?
[/quote]

Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[quote name='Gość' timestamp='1302008775' post='459600']
A ten autor to z jakiej Wólki pochodzi? Był on z raz w Lublinie czy etam? Jeżeli mamy takich samych douczonych kierowców jak pismaków to nic dziwnego, że dochodzi do wypadków na światłach na deptaku obok nieistniejącego sądu? baru?
[/quote]

Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym ... rozwiń
Avatar
lupus / 6 kwietnia 2011 o 18:17
0
[quote name='jestem za' timestamp='1302067140' post='459917']
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[/quote]

Otóż to!
Jeżdżę tędy prawie codziennie i nigdy nie miałem żadnych problemów i nigdy nikomu nie zagroziłem. Ale trzeba myśleć - a jak komuś fałdy na mózgu się wyprostowały, no to...
[quote name='jestem za' timestamp='1302067140' post='459917']
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[/quote]

Otóż to!
Jeżdżę tędy prawie codziennie i nigdy nie miałem żadnych problemów i nigdy nikom... rozwiń
Avatar
jestem za / 6 kwietnia 2011 o 07:19
0
[quote name='lublinianin' timestamp='1302040636' post='459883']
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
[/quote]
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szkoda że wraz z prawem jazdy nie dają rozumu w zestawie .
[quote name='lublinianin' timestamp='1302040636' post='459883']
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
[/quote]
Jak się zapiernicza tam 70tką to pewnie że można nie zauważyć sygnalizatora ale jadąc zgodnie z przepisami to już jest doskonale widoczny.Tylko wszystkim się spieszy ,dopiero po kolizji lub wypadku zaczynacie myśleć '' Boże co ja zrobiłem ''?-niestety .Szk... rozwiń
Avatar
lublinianin / 5 kwietnia 2011 o 23:57
0
trzeba jednak zauwazyc ze w tym miejscu, jesli chodzi o to, o którym mysle, bardzo słabo widać sygnalizator i mozna naawet nie zauwazyc ze on sie tam znajduje.
Avatar
kotuuu / 5 kwietnia 2011 o 21:52
0
brak myślenia. chyba większość kierowców nie zdaje sobie sprawy, że może komuś odebrać życie albo je zrujnować zdrowie do końca. Czy myślenie tak boli? Katolicy? czy może egzamin na prawo jazdy zdawał za nich ktoś inny? Jak jest czerwone i zielona strzałka to pierwszeństwo mają piesi, a mi samej nie raz zdarzyło się, że prawie zostałam potrącona przez takiego/taką bezmózgowca, idiotę, chama. K**** czy myślenie tak boli? Czy na prawdę tyle ludzi musi ginąć przez głupotę niektórych kierowców? - zarówno pieszych jak i innych prowadzących pojazdy?
No ja pierdzielę, w jakim kraju my żyjemy? Jak tu ma być lepiej, jak ludzie siebie nawzajem nie szanują, nie mówiąc już o życiu swoim i innych?!
brak myślenia. chyba większość kierowców nie zdaje sobie sprawy, że może komuś odebrać życie albo je zrujnować zdrowie do końca. Czy myślenie tak boli? Katolicy? czy może egzamin na prawo jazdy zdawał za nich ktoś inny? Jak jest czerwone i zielona strzałka to pierwszeństwo mają piesi, a mi samej nie raz zdarzyło się, że prawie zostałam potrącona przez takiego/taką bezmózgowca, idiotę, chama. K**** czy myślenie tak boli? Czy na prawdę tyle ludzi musi ginąć przez głupotę niektórych kierowców? - zarówno pieszych jak i innych prowadzących pojazd... rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2011 o 21:40
0
[quote name='serotonin' timestamp='1302030484' post='459794']
Standard !! U nas to trzeba uważać na każdym zielonym świetle, już nie raz wymijali mnie o centymetry, bo burakom w samochodzie wydaje się, że wszystko mogą !!
Jako kolarz mogę śmiało stwierdzić, że 80% kierowców to kompletni deb***e !
[/quote]
Tak jak i 90% rowerzystów.
Avatar
serotonin / 5 kwietnia 2011 o 21:08
0
Standard !! U nas to trzeba uważać na każdym zielonym świetle, już nie raz wymijali mnie o centymetry, bo burakom w samochodzie wydaje się, że wszystko mogą !!
Jako kolarz mogę śmiało stwierdzić, że 80% kierowców to kompletni deb***e !
Avatar
spozaLublina / 5 kwietnia 2011 o 17:42
0
No, pięknie, inteligenty z Lublina się przedstawiły. Kupa fajnych gości u was! A jak im mądrość ciąży. Europejska stolnica kultury?
Avatar
przechodzień / 5 kwietnia 2011 o 17:15
0
Było Krzysztofie doczytać post powyżej.
Sąd Rejonowy jest pod numerem 76/78. Baranem Ciebie nazywać nie zamierzam... boś ćwokiem i burakiem, który nie potrafi drobnego błędu KWP w Lublinie (stąd pismaki biorą swoje materiały) przełożyć na konkrety... skoro Sąd Rejonowy (i zdjęcia, które udostępnia chociażby Kurier), to wątpliwości być nie może.
Avatar
Krzysztof / 5 kwietnia 2011 o 16:56
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1302013786' post='459655']
Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[/quote]
A jakbyś tekst dobrze przeczytał to byś zobaczył baraniue że tamten miał rację, bo krakowskie 17 to deptak, po lewej stronie są nr parzyste i sąd ma bodajże 62 lub 64.
[quote name='Magda_23' timestamp='1302013786' post='459655']
Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[/quote]
A jakbyś tekst dobrze prz... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 5 kwietnia 2011 o 16:29
0
[quote name='Gość' timestamp='1302008775' post='459600']
A ten autor to z jakiej Wólki pochodzi? Był on z raz w Lublinie czy etam? Jeżeli mamy takich samych douczonych kierowców jak pismaków to nic dziwnego, że dochodzi do wypadków na światłach na deptaku obok nieistniejącego sądu? baru?
[/quote]

Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym miejscu deptaka nie ma. Chyba że przez noc go zrobili specjalnie dla Ciebie. I jest tam sąd rejonowy odkąd pamiętam. A deptak zaczyna się dopiero od ulicy Kapucyńskiej więc to jest kawałek od miejsca wypadku.
[quote name='Gość' timestamp='1302008775' post='459600']
A ten autor to z jakiej Wólki pochodzi? Był on z raz w Lublinie czy etam? Jeżeli mamy takich samych douczonych kierowców jak pismaków to nic dziwnego, że dochodzi do wypadków na światłach na deptaku obok nieistniejącego sądu? baru?
[/quote]

Widocznie to ty nie jesteś douczony lub nie znasz Lublina jak wyraźnie jest napisane że na odcinku Krakowskiego Przedmieścia od Lipowej do Chopina. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. A poza tym w tym ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 1

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 9 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 90 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 15 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 35 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!