Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 lipca 2010 r.
20:26
Edytuj ten wpis

Krzysztof Michałkiewicz: Na Lubelszczyźnie jesteśmy górą

0 23 A A

Rozmowa z Krzysztofem Michałkiewiczem, lubelskim posłem Prawa i Sprawiedliwości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jakie są pana wrażenia po niedzielnym wieczorze wyborczym?

– No cóż, specjalnych emocji nie było. Wynik mnie ani nie zdziwił, ani nie zaskoczył. Spodziewałem się, że nieznacznie, ale jednak wygra Bronisław Komorowski. Ale nie traktuję tego jako porażki, ponieważ wynik pokazał, że Jarosław Kaczyński ma w tej chwili poparcie niemal połowy społeczeństwa. A proszę sobie przypomnieć, że jeszcze kilka miesięcy temu żadne sondaże nie dawały nam więcej niż 30 proc. poparcia.

Na Lubelszczyźnie Kaczyński wygrał z Komorowskim. Dlaczego?

– To nasz osobisty sukces jako lubelskiego PiS. Wielki powód do dumy i satysfakcji. Myślę, że ten wynik zawdzięczamy stonowanej, merytorycznej debacie, którą prowadziliśmy podczas kampanii. Pokazaliśmy, że ze spokojem i troską patrzymy na rozwój naszego regionu. Na tym tle Platforma wypadła znacznie gorzej.

Teraz PO ma swojego premiera i prezydenta. Co to oznacza dla Polski?

– Wielkie ryzyko polityczne. Pełnia władzy ustawodawczej i wykonawczej znajdzie się w rękach jednej partii. To niebezpieczna sytuacja dla Polski.

Wkrótce wybory samorządowe. W czym upatrujecie szansy na zwycięstwo?

– Rządy PO na Lubelszczyźnie i w Lublinie trwają już zbyt długo i pora to zmienić, gdyż to były lata niewykorzystanych szans dla naszego regionu i miasta. To, że wygramy wybory samorządowe w naszym regionie, to właściwie pewne. Problem w tym, żebyśmy wygrali taką przewagą, by móc rządzić samodzielnie albo stworzyć sensowną koalicję.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
skórka / 7 lipca 2010 o 08:56
0
To, co "magdalena" - to są zwykłe pierdoły powtarzane po każdych wyborach. Nie jest prawdą, że wschód głosował na Kaczora, a zachód na gajowego bo:
1. ani woj. łódzkie, mazowieckie, Kielce - nie są na wschód od Wisły; poza tym jakoś trudno mi uznać małopolskie za wschód - trzeba znać geografię, 2. A jakiż to zachód- lubuskie, zachodniopomorskie (+ olsztyńskie). Przecież to wschód ludzie zza Buga (i ich potomstwo) i w ogóle bida i pejzażem popegerowskim, ochoczo głosująca na tzw. lewicę - a obecnie na p. Bronka. Więc po co powtarzać brednie i eksponować nieuctwo?
To, co "magdalena" - to są zwykłe pierdoły powtarzane po każdych wyborach. Nie jest prawdą, że wschód głosował na Kaczora, a zachód na gajowego bo:
1. ani woj. łódzkie, mazowieckie, Kielce - nie są na wschód od Wisły; poza tym jakoś trudno mi uznać małopolskie za wschód - trzeba znać geografię, 2. A jakiż to zachód- lubuskie, zachodniopomorskie (+ olsztyńskie). Przecież to wschód ludzie zza Buga (i ich potomstwo) i w ogóle bida i pejzażem popegerowskim, ochoczo głosująca na tzw. lewicę - a obecnie na p. Bronka. Więc po co p... rozwiń
Avatar
~Zbyszek~ / 7 lipca 2010 o 07:36
0
ufff jak ma być dobrze jak jego własny asystent biega do ratusza spiskować przeciwko...
Avatar
wikary / 6 lipca 2010 o 21:59
0
~magdalena~ napisał:
A jeszcze będzie PIS rozdawał dobra klerowi

PiS już nie będzie miał co rozdać bo teraz w ramach wdzięczności za poparcie Komoruskiego przez hierarrchów PO odda wszystko co się da.
Avatar
~magdalena~ / 6 lipca 2010 o 21:39
0
~Max~ napisał:
Jak nas zarejestrujecie to bułki z szynką jeść będziecie. Kto to mówił kiedy ?


A jeszcze będzie PIS rozdawał dobra klerowi
Avatar
~magdalena~ / 6 lipca 2010 o 21:37
0
qwertyuiop napisał:
zwłaszcza jak rządził pan Pruszkowski, pokazaliście waszą troskę o region


a jak rządził Kaczyński&Kaczyński to wtedy było dobrze. Nie było takiego zagrożenia.



Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w mieście nieważne kto rządzi i tak będzie tak samo. Dalej będzie mniej kasy na zdrowie, na drogi, nowe miejsca pracy. Dopóki nie znajdzie się dobry człowiek, który zamiast myśleć o własnej d.. pomyśli o tym co naprawdę ma robić. Każdy chce się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stanowisku, nieważne jakie cyrki by wyprawiał i tak nie poda się do dymisji, będzie mówił że to nie jego ręka, że to nie on. Dlatego jest taka bida, nie ma pracy, bo nie ma nikogo z jajami. Przychodzą wybory raz na 4 i na 5 lat i nagle będą pieniądze na drogi, pracę, ulgi i podwyżki prac. Pytam się to co do cholery robicie przez te 5 lat rządzicie ? Pierdzicie w stołek i jak za komuny czy się siedzi, czy się leży się należy.
Ludzie wybierzcie wreszcie kogoś młodego na prezydenta. Nie jakąś pierdołę po 50-stce , taki dziadek myśli jak zabezpieczyć swoją emeryturkę a nie o rządzeniu. Kogoś kto myśli po nowemu a nie zatrzymał się w komunizmie.
Pozdro
rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2010 o 21:25
0
Ciesz się ciesz, bo to początek końca PIC(s) na Lubelszczyźnie
Avatar
qwertyuiop / 6 lipca 2010 o 19:42
0
Pokazaliśmy, że ze spokojem i troską patrzymy na rozwój naszego regionu.[/quote]
zwłaszcza jak rządził pan Pruszkowski, pokazaliście waszą troskę o region

Teraz PO ma swojego premiera i prezydenta. Co to oznacza dla Polski?

– Wielkie ryzyko polityczne. Pełnia władzy ustawodawczej i wykonawczej znajdzie się w rękach jednej partii. To niebezpieczna sytuacja dla Polski.

a jak rządził Kaczyński&Kaczyński to wtedy było dobrze. Nie było takiego zagrożenia.

[quote]Wkrótce wybory samorządowe. W czym upatrujecie szansy na zwycięstwo?

– Rządy PO na Lubelszczyźnie i w Lublinie trwają już zbyt długo i pora to zmienić, gdyż to były lata niewykorzystanych szans dla naszego regionu i miasta.


Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w mieście nieważne kto rządzi i tak będzie tak samo. Dalej będzie mniej kasy na zdrowie, na drogi, nowe miejsca pracy. Dopóki nie znajdzie się dobry człowiek, który zamiast myśleć o własnej d.. pomyśli o tym co naprawdę ma robić. Każdy chce się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stanowisku, nieważne jakie cyrki by wyprawiał i tak nie poda się do dymisji, będzie mówił że to nie jego ręka, że to nie on. Dlatego jest taka bida, nie ma pracy, bo nie ma nikogo z jajami. Przychodzą wybory raz na 4 i na 5 lat i nagle będą pieniądze na drogi, pracę, ulgi i podwyżki prac. Pytam się to co do cholery robicie przez te 5 lat rządzicie ? Pierdzicie w stołek i jak za komuny czy się siedzi, czy się leży się należy.
Ludzie wybierzcie wreszcie kogoś młodego na prezydenta. Nie jakąś pierdołę po 50-stce , taki dziadek myśli jak zabezpieczyć swoją emeryturkę a nie o rządzeniu. Kogoś kto myśli po nowemu a nie zatrzymał się w komunizmie.
Pozdro


Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w ... rozwiń
Avatar
~monia~ / 6 lipca 2010 o 18:04
0
POgonić prostaka Palikota i przydupasów, sawickich, łatków, etc.
Avatar
D90C54 / 6 lipca 2010 o 17:46
0
Dzieki Palikotowi, pieszczoszkowi Tuska, Platforma wkrótce zakończy rzady na Lubelszczyżnie. I tyle.
Avatar
xfyk v kyg yuuy / 6 lipca 2010 o 17:15
0
pIs przegrał kolejne wybory

ale uparcie twierdzą że wygrali hehehehehe

no i sami powiedzcie czy ci ludzie nie mają nasrane we łbach ???
Avatar
skórka / 7 lipca 2010 o 08:56
0
To, co "magdalena" - to są zwykłe pierdoły powtarzane po każdych wyborach. Nie jest prawdą, że wschód głosował na Kaczora, a zachód na gajowego bo:
1. ani woj. łódzkie, mazowieckie, Kielce - nie są na wschód od Wisły; poza tym jakoś trudno mi uznać małopolskie za wschód - trzeba znać geografię, 2. A jakiż to zachód- lubuskie, zachodniopomorskie (+ olsztyńskie). Przecież to wschód ludzie zza Buga (i ich potomstwo) i w ogóle bida i pejzażem popegerowskim, ochoczo głosująca na tzw. lewicę - a obecnie na p. Bronka. Więc po co powtarzać brednie i eksponować nieuctwo?
To, co "magdalena" - to są zwykłe pierdoły powtarzane po każdych wyborach. Nie jest prawdą, że wschód głosował na Kaczora, a zachód na gajowego bo:
1. ani woj. łódzkie, mazowieckie, Kielce - nie są na wschód od Wisły; poza tym jakoś trudno mi uznać małopolskie za wschód - trzeba znać geografię, 2. A jakiż to zachód- lubuskie, zachodniopomorskie (+ olsztyńskie). Przecież to wschód ludzie zza Buga (i ich potomstwo) i w ogóle bida i pejzażem popegerowskim, ochoczo głosująca na tzw. lewicę - a obecnie na p. Bronka. Więc po co p... rozwiń
Avatar
~Zbyszek~ / 7 lipca 2010 o 07:36
0
ufff jak ma być dobrze jak jego własny asystent biega do ratusza spiskować przeciwko...
Avatar
wikary / 6 lipca 2010 o 21:59
0
~magdalena~ napisał:
A jeszcze będzie PIS rozdawał dobra klerowi

PiS już nie będzie miał co rozdać bo teraz w ramach wdzięczności za poparcie Komoruskiego przez hierarrchów PO odda wszystko co się da.
Avatar
~magdalena~ / 6 lipca 2010 o 21:39
0
~Max~ napisał:
Jak nas zarejestrujecie to bułki z szynką jeść będziecie. Kto to mówił kiedy ?


A jeszcze będzie PIS rozdawał dobra klerowi
Avatar
~magdalena~ / 6 lipca 2010 o 21:37
0
qwertyuiop napisał:
zwłaszcza jak rządził pan Pruszkowski, pokazaliście waszą troskę o region


a jak rządził Kaczyński&Kaczyński to wtedy było dobrze. Nie było takiego zagrożenia.



Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w mieście nieważne kto rządzi i tak będzie tak samo. Dalej będzie mniej kasy na zdrowie, na drogi, nowe miejsca pracy. Dopóki nie znajdzie się dobry człowiek, który zamiast myśleć o własnej d.. pomyśli o tym co naprawdę ma robić. Każdy chce się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stanowisku, nieważne jakie cyrki by wyprawiał i tak nie poda się do dymisji, będzie mówił że to nie jego ręka, że to nie on. Dlatego jest taka bida, nie ma pracy, bo nie ma nikogo z jajami. Przychodzą wybory raz na 4 i na 5 lat i nagle będą pieniądze na drogi, pracę, ulgi i podwyżki prac. Pytam się to co do cholery robicie przez te 5 lat rządzicie ? Pierdzicie w stołek i jak za komuny czy się siedzi, czy się leży się należy.
Ludzie wybierzcie wreszcie kogoś młodego na prezydenta. Nie jakąś pierdołę po 50-stce , taki dziadek myśli jak zabezpieczyć swoją emeryturkę a nie o rządzeniu. Kogoś kto myśli po nowemu a nie zatrzymał się w komunizmie.
Pozdro
rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2010 o 21:25
0
Ciesz się ciesz, bo to początek końca PIC(s) na Lubelszczyźnie
Avatar
qwertyuiop / 6 lipca 2010 o 19:42
0
Pokazaliśmy, że ze spokojem i troską patrzymy na rozwój naszego regionu.[/quote]
zwłaszcza jak rządził pan Pruszkowski, pokazaliście waszą troskę o region

Teraz PO ma swojego premiera i prezydenta. Co to oznacza dla Polski?

– Wielkie ryzyko polityczne. Pełnia władzy ustawodawczej i wykonawczej znajdzie się w rękach jednej partii. To niebezpieczna sytuacja dla Polski.

a jak rządził Kaczyński&Kaczyński to wtedy było dobrze. Nie było takiego zagrożenia.

[quote]Wkrótce wybory samorządowe. W czym upatrujecie szansy na zwycięstwo?

– Rządy PO na Lubelszczyźnie i w Lublinie trwają już zbyt długo i pora to zmienić, gdyż to były lata niewykorzystanych szans dla naszego regionu i miasta.


Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w mieście nieważne kto rządzi i tak będzie tak samo. Dalej będzie mniej kasy na zdrowie, na drogi, nowe miejsca pracy. Dopóki nie znajdzie się dobry człowiek, który zamiast myśleć o własnej d.. pomyśli o tym co naprawdę ma robić. Każdy chce się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stanowisku, nieważne jakie cyrki by wyprawiał i tak nie poda się do dymisji, będzie mówił że to nie jego ręka, że to nie on. Dlatego jest taka bida, nie ma pracy, bo nie ma nikogo z jajami. Przychodzą wybory raz na 4 i na 5 lat i nagle będą pieniądze na drogi, pracę, ulgi i podwyżki prac. Pytam się to co do cholery robicie przez te 5 lat rządzicie ? Pierdzicie w stołek i jak za komuny czy się siedzi, czy się leży się należy.
Ludzie wybierzcie wreszcie kogoś młodego na prezydenta. Nie jakąś pierdołę po 50-stce , taki dziadek myśli jak zabezpieczyć swoją emeryturkę a nie o rządzeniu. Kogoś kto myśli po nowemu a nie zatrzymał się w komunizmie.
Pozdro


Lepper tak samo mówił. Dajcie nam porządzić bo oni już byli, teraz nasza kolej żeby się nachapać.

///
Ciągle mam wrażenie że politycy niezależnie od frakcji mają mnie za idiotę. Nie jestem fanem ani PO,PSL,Pis,SLD czy czego tam innego. Kaczyński wygrał bo u nas rządzi kler i mohery w regionie. Ludzie są biedni to nie zagłosują na Komorowskiego bo on kombinuje tylko żeby żyło się bogatym. Widać to na mapce poparcia w Polsce. Bogatsze regiony czyli zachód na Bronka, biedota wschód na PiS. U nas w ... rozwiń
Avatar
~monia~ / 6 lipca 2010 o 18:04
0
POgonić prostaka Palikota i przydupasów, sawickich, łatków, etc.
Avatar
D90C54 / 6 lipca 2010 o 17:46
0
Dzieki Palikotowi, pieszczoszkowi Tuska, Platforma wkrótce zakończy rzady na Lubelszczyżnie. I tyle.
Avatar
xfyk v kyg yuuy / 6 lipca 2010 o 17:15
0
pIs przegrał kolejne wybory

ale uparcie twierdzą że wygrali hehehehehe

no i sami powiedzcie czy ci ludzie nie mają nasrane we łbach ???
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 0 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 0 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 0

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 1 1

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 26 4

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 5

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 36 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 59 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!