Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 czerwca 2008 r.
19:28
Edytuj ten wpis

Ksiądz przerywa milczenie

Autor: Zdjęcie autora Ewa Stępień
0 16 A A

Kościół katolicki po raz pierwszy zabrał głos w sprawie ciężarnej 14-latki z Lublina. Ks. Krzysztof Podstawka wyznał, że do niczego nie zmuszał dziewczyny.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pokazał też obraźliwe e-maile i SMS-y, które dostaje od ludzi z całej Polski.

14-latka zaszła w ciążę z równolatkiem. To czyn zabroniony, bo osoba jest poniżej 15 roku życia. Jak twierdzi prokuratura, jest to podstawą do przeprowadzenia legalnej aborcji. Zabiegu odmówił jej szpital w Warszawie oraz w Lublinie.

Ks. Krzysztof Podstawka jest posądzany o osaczanie ciężarnej dziewczyny, namawianie do urodzenia dziecka i zgotowanie nagonki w warszawskim szpitalu, gdzie miał się pojawić wraz z działaczkami Ruchu Obrony Życia.

Na konferencji w Domu Samotnej Matki w Lublinie, którym kieruje, wyznał: Zabieram głos z drżeniem serca. W żaden sposób nie chciałem zaszkodzić i mam przekonanie, że nie zaszkodziłem Agacie, jej rodzinie i nienarodzonemu dziecku. Kierowałem się też zasadą zachowania tajemnicy.

Skrzynka mailowa księdza jest zasypywana listami, telefon komórkowy esemesami. Ks. Mieczysław Puzewcz, rzecznik prasowy lubelskiej kurii, odczytuje niektóre: - "Pier... ped... nastukałbym ci w mordę”, "Życzyłbym ci, żeby cię spuścili w kiblu”, "Pluję na Ciebie czarny skur...”.

Ks. Podstawka opowiada, w jaki sposób dowiedział się o Agacie: Mam dobry kontakt z lekarzami w szpitalach, pracowałem jako duszpasterz w tej branży. Mam stały kontakt ze szpitalem na Lubartowskiej.

Nikogo nie powinno dziwić, że tam bywam. Na telefon służbowy naszego domu, na który dostajemy różne sygnały, wpłynął także sygnał o Agacie. Jest tajemnicą od kogo. Pojawiłem się w szpitalu. Zaoferowałem pomoc w postaci miejsca w naszym domu.

Jak mówi, miał przekonanie, że decyzje Agaty nie są samodzielne. - Ja nie wywierałem na nią żadnej presji - zapewnia. - W szpitalu w Warszawie pojawiłem się po sygnale na ten sam telefon służbowy. Rozmawiałem z ordynatorem, dyrektorem tamtego szpitala, z Agatą, z jej matką. Nigdy nie usłyszałem od matki, żebym się nie interesował jej córką, że mam zaprzestać z nią kontaktów. Na miejscu nie było żadnych tabunów działaczy Ruchu Obrony Życia.

Ks. Podstawka pokazuje kartkę od Agaty. - Serdecznie zapraszam księdza Krzysztofa do odwiedzania mnie, niech wpada, kiedy chce - czyta.

Ksiądz nie zaprzecza, że nadal ma kontakt z dziewczynką. Dodaje, że nie boi się zawiadomienia, które wczoraj złożył do prokuratury Piotr Zawrotniak, sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD.

- Takie zawiadomienie wpłynęło - potwierdza Beata Syk-Jankowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Pan Zawrotniak zapytuje, czy nie doszło do naruszenia prywatności dziewczyny, w tym przez księdza.

Zdaniem ks. Puzewicza, podejrzenia Zawrotniaka są absurdalne. - Na pewno nie będziemy odwiedzać księdza Krzysztofa w więzieniu - prognozuje.

I winą za sytuację obarcza proaborcyjne media, które rozpętały nagonkę. Mówi, że informacje o gwałcie jako przyczynie ciąży oraz jakichkolwiek naciskach Kościoła są perfidnym kłamstwem.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wierząca / 20 czerwca 2008 o 09:19
0
Uważam, że dziewczyna ma matkę, która razem z nią powinna podjąć decyzję w tej jak ważnej dla nich sprawie jak decyzja o usunięciu ciąży.
Niepotrzebnie nagłośniono tą sprawę w mediach robiąc tym dużo zamieszania i niepotrzebnych emocji, aby wykorzystać to w rozgrywkach politycznych
pomiędzy rządem, a kościołem. Uważam, że sprawa aborcji jest sprawą indywidualną każdego obywatela i wywieranie presji
przez kościół niczemu nie służy. Z autopsji znam sytuację gdzie podjęto decyzję o urodzeniu dziecka i najwiecej przykrości płynie ze strony kościoła i praktykujących katolików. Księdza krzysztofa Podstawkę widziałam raz i mam zastrzeżenia do głoszonych przez niego treści podczas kazania.
Uważam, że dziewczyna ma matkę, która razem z nią powinna podjąć decyzję w tej jak ważnej dla nich sprawie jak decyzja o usunięciu ciąży.
Niepotrzebnie nagłośniono tą sprawę w mediach robiąc tym dużo zamieszania i niepotrzebnych emocji, aby wykorzystać to w rozgrywkach politycznych
pomiędzy rządem, a kościołem. Uważam, że sprawa aborcji jest sprawą indywidualną każdego obywatela i wywieranie presji
przez kościół niczemu nie służy. Z autopsji znam sytuację gdzie podjęto decyzję o urodzeniu dziecka i najwiecej przykrości pł... rozwiń
Avatar
Bogdanowicz / 14 czerwca 2008 o 11:29
0
RATUNKU, KTO NAS WYZWOLI OD TAKICH LUDZI...
Avatar
age / 14 czerwca 2008 o 10:33
0
Dla Agaty i jej mamy powiały przyjazne wiatry - sąd pozwolił dziewczynce wrócić do domu, uznał aborcję legalną i NFZ ma wyznaczyć lekarza. Najważniejsze jest, że Agata wróci do rodziny!!! Co do reszty to jej sprawa, jej decyzje. Chronić ich tylko przed klechami i świątobliwymi (obecnie;)) paniusiami, które pewnie w wielu przypadkach odkupują własne skrobanki:((
Avatar
age / 14 czerwca 2008 o 10:25
0
żonaty ksiądz napisał:
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu) nie jest PUBLICZNĄ informacją.
I jeszcze raz się potwierdza,że najlepszy wywiad mają klechy.A o dowie się na spowiedzi to znowy doniosą mohery,innym razem rada parafialna poinformuje księdza to znowu"przykładna" katoliczka i wierna słuchaczka katolickich szczekaczek.
A kościół tak bardzo wypiera się krążącej opinii,że wśród kleru było najwięcej donosicieli i współpracownikó SB oraz TW.
Dla "rozrywki" proponuję przeczytać sobie informację:"ksiądz (zakonnik) radzi jak osiągnąć superorgazm"
[url="http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html[/url]


A bo oni tylko superorgazmem i seksem się zajmują. Cnotę taką uprawiają na nas, społeczeństwie. W klerze jest najwięcej gejów, pedofili i itp. Nie ma się czemu dziwić - celibat jest wynaturzeniem.


A bo oni tylko superorgazmem i seksem się zajmują. Cnotę taką uprawiają na nas, społeczeństwie. W klerze jest najwięcej gejów, pedofili i itp. Nie ma się czemu dziwić - celibat jest wynaturzeniem. rozwiń
Avatar
żonaty ksiądz / 14 czerwca 2008 o 09:42
0
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu) nie jest PUBLICZNĄ informacją.
I jeszcze raz się potwierdza,że najlepszy wywiad mają klechy.A o dowie się na spowiedzi to znowy doniosą mohery,innym razem rada parafialna poinformuje księdza to znowu"przykładna" katoliczka i wierna słuchaczka katolickich szczekaczek.
A kościół tak bardzo wypiera się krążącej opinii,że wśród kleru było najwięcej donosicieli i współpracownikó SB oraz TW.
Dla "rozrywki" proponuję przeczytać sobie informację:"ksiądz (zakonnik) radzi jak osiągnąć superorgazm"
[url="http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html[/url]
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu... rozwiń
Avatar
lublinianka / 14 czerwca 2008 o 08:21
0
AS napisał:
Popieram Twoją postawę. Dziewczynie trzeba pomóc. Spełniłęś swoją powinność.

Zobaczymy czy pomoże po urodzeniu dziecka i jak to bedzie pomoc.
Avatar
Tomasz / 14 czerwca 2008 o 07:33
0
Motocross wylatuje do Elizówki :: zobacz komentowany artykuł Opcje Śledź ten temat
Wyślij temat na email
Wydrukuj ten temat
Ściągnij / Wydrukuj ten temat
Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
Przełącz na: Drzewo
Standardowy
Przełącz na: Linearny

~Wizy-tator~ 12.06.2008, 05:53 Wpis #1
Goście



Panie Dominiku,

Zapraszam na opisane przez Pana pod artykulem miejsce. Nikt niczego nie zabronował. Zrobiony za 50 tysiecy tor pod Świdnikiem nadal jest torem a susly smigaja tam w najlepsze. Jednego o malo nie rozjechalem jak przeprawial sie na druga strone czyli tereny "przyszlego" lotniska.
Konsekwencji troche zycze i rzetelnosci bo to za nasze wspolne pieniadze powstal tamten tor. No chyba, ze Pan podatkow nie placi to zwracam honor - to za nasze pieniadze.



~Gość~ 12.06.2008, 06:28 Wpis #2
Goście



dlaczego paru facetom daje się 120 tys. ot tak. Czy nie lepiej dać ot choćby na hospicjum. Skoro to tacy geniusze niech znajdą prywatnego sponsora.



~Krezus~ 12.06.2008, 06:40 Wpis #3
Goście



CYTAT(Gość @ 12.06.2008, 06:28)
dlaczego paru facetom daje się 120 tys. ot tak. Czy nie lepiej dać ot choćby na hospicjum. Skoro to tacy geniusze niech znajdą prywatnego sponsora.


Nie wiesz czemu jednym z najbogatszych lublinian a zarazem wspolwlascicielom klubu sportowego ktos finansuje ich pasje i pozwala bezkarnie naruszc przepisy? Bo sa radnymi! My wam a wy nam! Wiesz czego nie ma nawet jednego sprawiedliwego wsrod radnych? Bo kazdy cos gdzies ma lub bedzie mial wiec siedza cicho jak mysz pod miotla. Dotacje, etaty, tytulu, dzierzawy itp. itd. Kiedys na to mowili reka reke myje.


~Adam~ 12.06.2008, 07:18 Wpis #4
Goście



Chyba wam odbiło. Robicie prezenty - 120.000 dla 40 chłopa - po 3.000 na głowę z kasy miasta. Radzę wam - miejcie granice przyzwoitości, ludzie patrzą i widzą.


~Beret~ 12.06.2008, 08:39 Wpis #5
Goście



Tym torem i jego finansowaniem powinien się zainteresować prokurator, bo to śmierdzi prywatą na kilometr.


~KIBIC~ Wczoraj, 10:29 Wpis #6
Goście



Ach wy BAłWANY wam nigdy nic nie pasuje komunistyczne podejscie nakażdym kroku widzicie przestepstwo wstyd


~Gość z Rudnika k. Lublina~ Wczoraj, 16:04 Wpis #7
Goście



Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Motocross wylatuje do Elizówki :: zobacz komentowany artykuł Opcje Śledź ten temat
Wyślij temat na email
Wydrukuj ten temat
Ściągnij / Wydrukuj ten temat
Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
Przełącz na: Drzewo
Standardowy
Przełącz na: Linearny

~Wizy-tator~ 12.06.2008, 05:53 Wpis #1
Goście



Panie Dominiku,

Zapraszam na opisane przez Pana pod artykulem miejsce. Nikt niczego nie zabronował. Zrobiony za 50 tysiecy ... rozwiń
Avatar
Hegemon / 14 czerwca 2008 o 06:32
0
CZAS NAJWYŻSZY JASNO I KONKRETNIE ODDZIELIC PAŃSTWO OD KOŚCIOŁA ... CZARNI ZA DUŻO SOBIE POZWALAJĄ !!!
Avatar
ech / 14 czerwca 2008 o 03:06
0
[quote name='Japolan' date='13.06.2008, 23:44' post='31383']
Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan
[/quote

Z wami towarzysze kościelni jest gorzej niż człek potrafi wymyślić. Nie trać czasu, módl się do właściwego Boga. A zaciążenie niech was nie obchodzi, pedofilią się zajmijcie.
[quote name='Japolan' date='13.06.2008, 23:44' post='31383']
Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...<... rozwiń
Avatar
Japolan / 14 czerwca 2008 o 00:44
0
ole napisał:
No i teraz budujecie sobie odpowiednie usprawiedliwienia?? A swoich grzeszków to nie lepiej pilnować niż cudzymi pupami się interesować? Co to kler obchodzi????? Po co mieszacie sie nie do swoich spraw????
Co do sumienia - o nim mogą mówić tylko ci, którzy je posiadają.


Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan


Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan rozwiń
Avatar
wierząca / 20 czerwca 2008 o 09:19
0
Uważam, że dziewczyna ma matkę, która razem z nią powinna podjąć decyzję w tej jak ważnej dla nich sprawie jak decyzja o usunięciu ciąży.
Niepotrzebnie nagłośniono tą sprawę w mediach robiąc tym dużo zamieszania i niepotrzebnych emocji, aby wykorzystać to w rozgrywkach politycznych
pomiędzy rządem, a kościołem. Uważam, że sprawa aborcji jest sprawą indywidualną każdego obywatela i wywieranie presji
przez kościół niczemu nie służy. Z autopsji znam sytuację gdzie podjęto decyzję o urodzeniu dziecka i najwiecej przykrości płynie ze strony kościoła i praktykujących katolików. Księdza krzysztofa Podstawkę widziałam raz i mam zastrzeżenia do głoszonych przez niego treści podczas kazania.
Uważam, że dziewczyna ma matkę, która razem z nią powinna podjąć decyzję w tej jak ważnej dla nich sprawie jak decyzja o usunięciu ciąży.
Niepotrzebnie nagłośniono tą sprawę w mediach robiąc tym dużo zamieszania i niepotrzebnych emocji, aby wykorzystać to w rozgrywkach politycznych
pomiędzy rządem, a kościołem. Uważam, że sprawa aborcji jest sprawą indywidualną każdego obywatela i wywieranie presji
przez kościół niczemu nie służy. Z autopsji znam sytuację gdzie podjęto decyzję o urodzeniu dziecka i najwiecej przykrości pł... rozwiń
Avatar
Bogdanowicz / 14 czerwca 2008 o 11:29
0
RATUNKU, KTO NAS WYZWOLI OD TAKICH LUDZI...
Avatar
age / 14 czerwca 2008 o 10:33
0
Dla Agaty i jej mamy powiały przyjazne wiatry - sąd pozwolił dziewczynce wrócić do domu, uznał aborcję legalną i NFZ ma wyznaczyć lekarza. Najważniejsze jest, że Agata wróci do rodziny!!! Co do reszty to jej sprawa, jej decyzje. Chronić ich tylko przed klechami i świątobliwymi (obecnie;)) paniusiami, które pewnie w wielu przypadkach odkupują własne skrobanki:((
Avatar
age / 14 czerwca 2008 o 10:25
0
żonaty ksiądz napisał:
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu) nie jest PUBLICZNĄ informacją.
I jeszcze raz się potwierdza,że najlepszy wywiad mają klechy.A o dowie się na spowiedzi to znowy doniosą mohery,innym razem rada parafialna poinformuje księdza to znowu"przykładna" katoliczka i wierna słuchaczka katolickich szczekaczek.
A kościół tak bardzo wypiera się krążącej opinii,że wśród kleru było najwięcej donosicieli i współpracownikó SB oraz TW.
Dla "rozrywki" proponuję przeczytać sobie informację:"ksiądz (zakonnik) radzi jak osiągnąć superorgazm"
[url="http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html[/url]


A bo oni tylko superorgazmem i seksem się zajmują. Cnotę taką uprawiają na nas, społeczeństwie. W klerze jest najwięcej gejów, pedofili i itp. Nie ma się czemu dziwić - celibat jest wynaturzeniem.


A bo oni tylko superorgazmem i seksem się zajmują. Cnotę taką uprawiają na nas, społeczeństwie. W klerze jest najwięcej gejów, pedofili i itp. Nie ma się czemu dziwić - celibat jest wynaturzeniem. rozwiń
Avatar
żonaty ksiądz / 14 czerwca 2008 o 09:42
0
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu) nie jest PUBLICZNĄ informacją.
I jeszcze raz się potwierdza,że najlepszy wywiad mają klechy.A o dowie się na spowiedzi to znowy doniosą mohery,innym razem rada parafialna poinformuje księdza to znowu"przykładna" katoliczka i wierna słuchaczka katolickich szczekaczek.
A kościół tak bardzo wypiera się krążącej opinii,że wśród kleru było najwięcej donosicieli i współpracownikó SB oraz TW.
Dla "rozrywki" proponuję przeczytać sobie informację:"ksiądz (zakonnik) radzi jak osiągnąć superorgazm"
[url="http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1769249,11,item.html[/url]
Uważam to za jeden wielki skandal.To jest niedopuszczalne aby osobnik w czarnym chałacie,ciągnął się za ciężarną jak smród.Czy ten klecha nie ma nic innego do roboty tylko zaszczuwać dziewczynę?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w ciąży i w którym leży szpitalu?Skąd klecha wiedział,że dziewczyna jest w Warszawie gdzie miała się poddać aborcji?
Wszystkie te niejasności należało by niezwłocznie wyjaśnić i winnych pociągnąć do odpowiedzialności za ujawnianie danych osobowych.A choroba pacjenta czy jego stan (dlaczego leży w szpitalu... rozwiń
Avatar
lublinianka / 14 czerwca 2008 o 08:21
0
AS napisał:
Popieram Twoją postawę. Dziewczynie trzeba pomóc. Spełniłęś swoją powinność.

Zobaczymy czy pomoże po urodzeniu dziecka i jak to bedzie pomoc.
Avatar
Tomasz / 14 czerwca 2008 o 07:33
0
Motocross wylatuje do Elizówki :: zobacz komentowany artykuł Opcje Śledź ten temat
Wyślij temat na email
Wydrukuj ten temat
Ściągnij / Wydrukuj ten temat
Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
Przełącz na: Drzewo
Standardowy
Przełącz na: Linearny

~Wizy-tator~ 12.06.2008, 05:53 Wpis #1
Goście



Panie Dominiku,

Zapraszam na opisane przez Pana pod artykulem miejsce. Nikt niczego nie zabronował. Zrobiony za 50 tysiecy tor pod Świdnikiem nadal jest torem a susly smigaja tam w najlepsze. Jednego o malo nie rozjechalem jak przeprawial sie na druga strone czyli tereny "przyszlego" lotniska.
Konsekwencji troche zycze i rzetelnosci bo to za nasze wspolne pieniadze powstal tamten tor. No chyba, ze Pan podatkow nie placi to zwracam honor - to za nasze pieniadze.



~Gość~ 12.06.2008, 06:28 Wpis #2
Goście



dlaczego paru facetom daje się 120 tys. ot tak. Czy nie lepiej dać ot choćby na hospicjum. Skoro to tacy geniusze niech znajdą prywatnego sponsora.



~Krezus~ 12.06.2008, 06:40 Wpis #3
Goście



CYTAT(Gość @ 12.06.2008, 06:28)
dlaczego paru facetom daje się 120 tys. ot tak. Czy nie lepiej dać ot choćby na hospicjum. Skoro to tacy geniusze niech znajdą prywatnego sponsora.


Nie wiesz czemu jednym z najbogatszych lublinian a zarazem wspolwlascicielom klubu sportowego ktos finansuje ich pasje i pozwala bezkarnie naruszc przepisy? Bo sa radnymi! My wam a wy nam! Wiesz czego nie ma nawet jednego sprawiedliwego wsrod radnych? Bo kazdy cos gdzies ma lub bedzie mial wiec siedza cicho jak mysz pod miotla. Dotacje, etaty, tytulu, dzierzawy itp. itd. Kiedys na to mowili reka reke myje.


~Adam~ 12.06.2008, 07:18 Wpis #4
Goście



Chyba wam odbiło. Robicie prezenty - 120.000 dla 40 chłopa - po 3.000 na głowę z kasy miasta. Radzę wam - miejcie granice przyzwoitości, ludzie patrzą i widzą.


~Beret~ 12.06.2008, 08:39 Wpis #5
Goście



Tym torem i jego finansowaniem powinien się zainteresować prokurator, bo to śmierdzi prywatą na kilometr.


~KIBIC~ Wczoraj, 10:29 Wpis #6
Goście



Ach wy BAłWANY wam nigdy nic nie pasuje komunistyczne podejscie nakażdym kroku widzicie przestepstwo wstyd


~Gość z Rudnika k. Lublina~ Wczoraj, 16:04 Wpis #7
Goście



Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Motocross wylatuje do Elizówki :: zobacz komentowany artykuł Opcje Śledź ten temat
Wyślij temat na email
Wydrukuj ten temat
Ściągnij / Wydrukuj ten temat
Subskrybuj to forum
Tryby wyświetlania
Przełącz na: Drzewo
Standardowy
Przełącz na: Linearny

~Wizy-tator~ 12.06.2008, 05:53 Wpis #1
Goście



Panie Dominiku,

Zapraszam na opisane przez Pana pod artykulem miejsce. Nikt niczego nie zabronował. Zrobiony za 50 tysiecy ... rozwiń
Avatar
Hegemon / 14 czerwca 2008 o 06:32
0
CZAS NAJWYŻSZY JASNO I KONKRETNIE ODDZIELIC PAŃSTWO OD KOŚCIOŁA ... CZARNI ZA DUŻO SOBIE POZWALAJĄ !!!
Avatar
ech / 14 czerwca 2008 o 03:06
0
[quote name='Japolan' date='13.06.2008, 23:44' post='31383']
Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan
[/quote

Z wami towarzysze kościelni jest gorzej niż człek potrafi wymyślić. Nie trać czasu, módl się do właściwego Boga. A zaciążenie niech was nie obchodzi, pedofilią się zajmijcie.
[quote name='Japolan' date='13.06.2008, 23:44' post='31383']
Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...<... rozwiń
Avatar
Japolan / 14 czerwca 2008 o 00:44
0
ole napisał:
No i teraz budujecie sobie odpowiednie usprawiedliwienia?? A swoich grzeszków to nie lepiej pilnować niż cudzymi pupami się interesować? Co to kler obchodzi????? Po co mieszacie sie nie do swoich spraw????
Co do sumienia - o nim mogą mówić tylko ci, którzy je posiadają.


Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan


Napiszcie otwarcie projekt ustawy, według której tzw. aborcja byłaby w Polsce dozwolona jedynie w takim przypadku, gdyby jedno z rodziców mordowanego dziecka należało do SLD. W przypadku "zaciążenia" po obcowaniu płciowym SLD-owca z SLD-ówką, ustawa mogłaby przewidywać obowiązek poddania się aborcji.
Podobałoby się Wam takie rozwiązanie?

Za was trzeba odmawiać egzorcyzm tzw. prywatny. A więc: Sancte Michaele Archangele ...
Japolan rozwiń