Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2014 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Kto do europarlamentu z woj. lubelskiego? PSL podało listę swoich kandydatów

5 36 A A

Według najbardziej prawdopodobnego scenariusza PiS postawi na dotychczasowego europosła Mirosława Piotrowskiego. PO zapewne wystawi na czele listy kandydata spoza regionu. Swoich kandydatów pokazało w sobotę PSL

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chętnych do zajęcia pierwszego miejsca na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego nie brakuje. Nic dziwnego, pozycja lidera praktycznie gwarantuje sukces. - Zależy nam, żeby listę otwierała osoba związana z regionem i z partią - mówił nam Krzysztof Michałkiewicz, szef PiS w województwie lubelskim. Wiele wskazuje, że spełnione zostanie tylko jedno z tych oczekiwań. Jak udało nam się dowiedzieć, pierwsze miejsce może przypaść prof. Mirosławowi Piotrowskiemu. Już dwa razy był wybierany z listy PiS, ale formalnie nie jest członkiem tej partii. Ma za to mocne poparcie Radia Maryja. - Mogę powiedzieć, że otrzymałem bardzo poważną propozycję od władz centralnych partii. Rozmowy są finalizowane. Do ustalenia pozostały szczegóły, o których nie chcę teraz mówić - potwierdza Piotrowski. Listy nie ogłosiła też Platforma Obywatelska. Kandydatury zgłosiły już okręgowe koła partii, w sumie wpłynęło kilkanaście propozycji. - Musimy wybrać z nich dziesięć nazwisk. Czekamy na zarząd regionu, który ma się odbyć przed 8 marca. Robimy wszystko, żeby liderem był ktoś z województwa, ale niczego nie możemy wykluczyć - mówi Mariusz Grad, wiceprzewodniczący regionalnych struktur PO.
Według nieoficjalnych informacji władze centralne partii chcą umieścić na czele lubelskiej listy swojego kandydata. Mówi się o byłym ministrze administracji i cyfryzacji Michale Bonim. - Po tym, jak na udział w wyborach nie zdecydowała się Joanna Mucha, władze krajowe nie widzą w naszym regionie innego mocnego kandydata. Zresztą w sytuacji, gdy mandat dla Platformy wcale nie jest taki pewny, nie każdy jest gotów wydać 200-300 tysięcy złotych na kampanię wyborczą - mówi nam jeden z lokalnych działaczy PO. Lista PSL Swoją listę ogłosiło w sobotę Polskie Stronnictwo Ludowe. "Jedynką” jest dotychczasowy europoseł Arkadiusz Bratkowski. Drugie miejsce zajął marszałek województwa Krzysztof Hetman. Kolejne miejsca: Genowefa Tokarska, Józef Zając, Sławomir Sosnowski, Hanna Czerska-Gąsiewska, Przemysław Litwiniuk, Elżbieta Seredyn, Agnieszka Zdanowska, Marceli Niezgoda. Twój Ruch postawił na niezwiązaną z regionem Barbarę Nowacką (córkę Izabeli Jarugi-Nowackiej, która zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem). Sojusz Lewicy Demokratycznej zdecydował się na posła Jacka Czerniaka. W majowych eurowyborach wystartuje także Ruch Narodowy. Liderem jego listy ma być Marian Kowalski. aktualizacja godz. 13:53
Czytaj więcej o:

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zygmunt / 10 kwietnia 2014 o 06:44
0

Kim jest ten pan z wąsami z PSL- u, bardzo proszę ?

Avatar
Irena z Lublina / 24 lutego 2014 o 21:13
0

Warto zauważyć że ludzie z całego regionu. Dobra list tylko szkoda że Hetman nie na pierwszym. ale i z drugiego przejdzie bo lepszy od Bratkowskiego. Młody i mądry, aż miło popatrzeć ze takich na Lubelszczyźnie mamy

Avatar
wyrobnik w ogrodzi pańskim / 24 lutego 2014 o 21:11
0

Szkoda ja bym wolał że by jednak został jako Marszalek. bo po tylu latach posuchy coś się na Lubelszczyźnie dzieje i przestajemy być skansenem. lublin wygląda o epokę lepiej niż za pruszkowskiego.

Avatar
Pruszon / 24 lutego 2014 o 15:18
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

spieprzaj dziadu

ja się dziwie dlaczego ten sam komentarz pojawia się na wszystkich forach. czy to czasem nie spam.

 weźcie chłopaki z pisu mzmienaiaajcie coś w opisach bo żal was czytać troszke innwencji

ale jak tak piszecie to dowód na to ze nic nie potraficie pożadnie zrobić

ziwie dlaczego ten sam komentarz pojawia się na wszystkich forach. czy to czasem nie spam.

 weźcie chłopaki z pisu mzmienaiaajcie coś w opisach bo żal was czytać troszke innwencji

ale jak tak piszecie to dowód na to ze nic nie potraficie pożadnie zrobić

rozwiń
Avatar
juzik / 24 lutego 2014 o 15:15
0

ja osobiści bede głosował na Bratkowskiego, pożądny człowiek. najlepszy z naszych dotychcasowych euro posłów. Przymamniej na E- maile odpowiada

Avatar
kil / 24 lutego 2014 o 12:46
0

pytanie do wyborców PIS-u, fanów radia Maryja i TV Trwam, studentów / absolwentów KUL-u  i tzw. ludzi wierzących którzy non stop głosują monotematycznie:  Co przez 8 lat zrobił pan profesor Piotrowski dla województwa  Lubelskiego? Co właściwie osiągnął jako europarlamentarzysta, pomijając ilość zer na bankowym koncie ? Nie zieję nienawiścią, po prostu grzecznie  pytam. czekam na odpowiedź....chętnie dowiem się o jakiś zasługach tego pana dla mojego region.

A czy ktoś wie że pan piotrowski jest od nas w eruoparlamencie  ? Bo on jest od brania pieniędzy i szukania winw UE a reszta nieważna. Kiedy zabiegaliśmy o nowy budżet nawet razu nie zabrał głosu !! Wię po co nam taki nasz nie nasz !  PORAŻKA

A czy ktoś wie że pan piotrowski jest od nas w eruoparlamencie  ? Bo on jest od brania pieniędzy i szukania winw UE a reszta nieważna. Kiedy zabiegaliśmy o nowy budżet nawet razu nie zabrał głosu !! Wię po co nam taki nasz nie nasz !  PORAŻKA

rozwiń
Avatar
karo / 24 lutego 2014 o 12:26
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

Szanowny josefie - chciałem ci podać dane z handlu zagranicznego Polski za rok 2013 - jedyna gałąź produkcji -rolnictwo - na exporcie jest wynik dodatni prawie 4mld Euro ! To jak to jest ? a wartość exportu artykułów rolno-spożywczych wyniosła pona 30mld euro ! Ktoś to chyba coś robił - NIE !!!!!

Szanowny josefie - chciałem ci podać dane z handlu zagranicznego Polski za rok 2013 - jedyna gałąź produkcji -rolnictwo - na exporcie jest wynik dodatni prawie 4mld Euro ! To jak to jest ? a wartość exportu artykułów rolno-spożywczych wyniosła pona 30mld euro ! Ktoś to chyba coś robił - NIE !!!!!

rozwiń
Avatar
kemor / 24 lutego 2014 o 12:08
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

spieprzaj dziadu

Jak czytam taki wpis to najpierw zaczynam się zastanawiać gdzie ja jestem i skąd  ? bacząc na 95% katolików zaczynam się drapać po - pięcie ! Jak to jest że człowiek który ma całą gębę frazsów, leży przed ołtarzem krzyżem a potem słucha  radia rydzyka i po "szkoleniu " bierze "kosę"i rżnie !!!! Pytam co to ma do tej wiary którą tak demonstruje w tv ! w radiu - o zgrozo - !  w radiu Maryja _ !!!  to przecież fałsz i obłuda !! Dlatego nie przywiązuję wagi do tych oślich wpisów bo Polacy to mądry Naród i lepiej wie od tych pseudo patriotów kto coś robi,  a kto kłapie i miele ozorem jak osioł paszę. Zasługi PSL-u na Lubelszczyźnie są duże i ani ich zaprzeczanie ani triumf nic nie da życie pokazuje

m taki wpis to najpierw zaczynam się zastanawiać gdzie ja jestem i skąd  ? bacząc na 95% katolików zaczynam się drapać po - pięcie ! Jak to jest że człowiek który ma całą gębę frazsów, leży przed ołtarzem krzyżem a potem słucha  radia rydzyka i po "szkoleniu " bierze "kosę"i rżnie !!!! Pytam co to ma do tej wiary którą tak demonstruje w tv ! w radiu - o zgrozo - !  w radiu Maryja _ !!!  to przecież fałsz i obłuda !! Dlatego nie przywiązuję wagi do tych oślich wpisów bo Polacy to mądry Naród i lepiej wie od tych pseudo pat... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 16:57
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

Ty się człowieku nie martw o rolników bo pewnie jesteś z pisu a Wy martwicie się o wieś tylko wtedy jak są wybory a później pamięć zanika. Już Witos kiedy żył to już przewidział i nawoływał by strzec się fałszywych faryzeuszy. A dzisiaj tymi fałszywymi faryzeuszami jest własnie pisostwo. Twój chamski i prostacki wpis świadczy tylko o faktycznych zamiarach i obłudzie. Nie wiem czy wiesz ale najwięcej byłych członków pzpr w swoich szeregach ma własnie pis ilu z nich ma teczki to jedynie Najwyższy pewnie wie. Co do stołków to zobacz samorządy w których rządzi pis (patrz: Świdnik, Kraśnik) to największe skupiska kumoterstwa, kolesiostwa i tu faktycznie rządzi zasada stołki dla swoich czyli pis. 

Ty się człowieku nie martw o rolników bo pewnie jesteś z pisu a Wy martwicie się o wieś tylko wtedy jak są wybory a później pamięć zanika. Już Witos kiedy żył to już przewidział i nawoływał by strzec się fałszywych faryzeuszy. A dzisiaj tymi fałszywymi faryzeuszami jest własnie pisostwo. Twój chamski i prostacki wpis świadczy tylko o faktycznych zamiarach i obłudzie. Nie wiem czy wiesz ale najwięcej byłych członków pzpr w swoich szeregach ma własnie pis ilu z nich ma teczki to jedynie Najwyższy pewnie wie. Co do stołków to z... rozwiń

Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 16:47
0

Na Pana Hetmana głosowałem ostatnio do Sejmu no o co?

I bardzo dobrze że głosowałeś ja też i to co robi dla lubelszczyzny utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze zrobiliśmy.

Avatar
Zygmunt / 10 kwietnia 2014 o 06:44
0

Kim jest ten pan z wąsami z PSL- u, bardzo proszę ?

Avatar
Irena z Lublina / 24 lutego 2014 o 21:13
0

Warto zauważyć że ludzie z całego regionu. Dobra list tylko szkoda że Hetman nie na pierwszym. ale i z drugiego przejdzie bo lepszy od Bratkowskiego. Młody i mądry, aż miło popatrzeć ze takich na Lubelszczyźnie mamy

Avatar
wyrobnik w ogrodzi pańskim / 24 lutego 2014 o 21:11
0

Szkoda ja bym wolał że by jednak został jako Marszalek. bo po tylu latach posuchy coś się na Lubelszczyźnie dzieje i przestajemy być skansenem. lublin wygląda o epokę lepiej niż za pruszkowskiego.

Avatar
Pruszon / 24 lutego 2014 o 15:18
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

spieprzaj dziadu

ja się dziwie dlaczego ten sam komentarz pojawia się na wszystkich forach. czy to czasem nie spam.

 weźcie chłopaki z pisu mzmienaiaajcie coś w opisach bo żal was czytać troszke innwencji

ale jak tak piszecie to dowód na to ze nic nie potraficie pożadnie zrobić

ziwie dlaczego ten sam komentarz pojawia się na wszystkich forach. czy to czasem nie spam.

 weźcie chłopaki z pisu mzmienaiaajcie coś w opisach bo żal was czytać troszke innwencji

ale jak tak piszecie to dowód na to ze nic nie potraficie pożadnie zrobić

rozwiń
Avatar
juzik / 24 lutego 2014 o 15:15
0

ja osobiści bede głosował na Bratkowskiego, pożądny człowiek. najlepszy z naszych dotychcasowych euro posłów. Przymamniej na E- maile odpowiada

Avatar
kil / 24 lutego 2014 o 12:46
0

pytanie do wyborców PIS-u, fanów radia Maryja i TV Trwam, studentów / absolwentów KUL-u  i tzw. ludzi wierzących którzy non stop głosują monotematycznie:  Co przez 8 lat zrobił pan profesor Piotrowski dla województwa  Lubelskiego? Co właściwie osiągnął jako europarlamentarzysta, pomijając ilość zer na bankowym koncie ? Nie zieję nienawiścią, po prostu grzecznie  pytam. czekam na odpowiedź....chętnie dowiem się o jakiś zasługach tego pana dla mojego region.

A czy ktoś wie że pan piotrowski jest od nas w eruoparlamencie  ? Bo on jest od brania pieniędzy i szukania winw UE a reszta nieważna. Kiedy zabiegaliśmy o nowy budżet nawet razu nie zabrał głosu !! Wię po co nam taki nasz nie nasz !  PORAŻKA

A czy ktoś wie że pan piotrowski jest od nas w eruoparlamencie  ? Bo on jest od brania pieniędzy i szukania winw UE a reszta nieważna. Kiedy zabiegaliśmy o nowy budżet nawet razu nie zabrał głosu !! Wię po co nam taki nasz nie nasz !  PORAŻKA

rozwiń
Avatar
karo / 24 lutego 2014 o 12:26
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

Szanowny josefie - chciałem ci podać dane z handlu zagranicznego Polski za rok 2013 - jedyna gałąź produkcji -rolnictwo - na exporcie jest wynik dodatni prawie 4mld Euro ! To jak to jest ? a wartość exportu artykułów rolno-spożywczych wyniosła pona 30mld euro ! Ktoś to chyba coś robił - NIE !!!!!

Szanowny josefie - chciałem ci podać dane z handlu zagranicznego Polski za rok 2013 - jedyna gałąź produkcji -rolnictwo - na exporcie jest wynik dodatni prawie 4mld Euro ! To jak to jest ? a wartość exportu artykułów rolno-spożywczych wyniosła pona 30mld euro ! Ktoś to chyba coś robił - NIE !!!!!

rozwiń
Avatar
kemor / 24 lutego 2014 o 12:08
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

spieprzaj dziadu

Jak czytam taki wpis to najpierw zaczynam się zastanawiać gdzie ja jestem i skąd  ? bacząc na 95% katolików zaczynam się drapać po - pięcie ! Jak to jest że człowiek który ma całą gębę frazsów, leży przed ołtarzem krzyżem a potem słucha  radia rydzyka i po "szkoleniu " bierze "kosę"i rżnie !!!! Pytam co to ma do tej wiary którą tak demonstruje w tv ! w radiu - o zgrozo - !  w radiu Maryja _ !!!  to przecież fałsz i obłuda !! Dlatego nie przywiązuję wagi do tych oślich wpisów bo Polacy to mądry Naród i lepiej wie od tych pseudo patriotów kto coś robi,  a kto kłapie i miele ozorem jak osioł paszę. Zasługi PSL-u na Lubelszczyźnie są duże i ani ich zaprzeczanie ani triumf nic nie da życie pokazuje

m taki wpis to najpierw zaczynam się zastanawiać gdzie ja jestem i skąd  ? bacząc na 95% katolików zaczynam się drapać po - pięcie ! Jak to jest że człowiek który ma całą gębę frazsów, leży przed ołtarzem krzyżem a potem słucha  radia rydzyka i po "szkoleniu " bierze "kosę"i rżnie !!!! Pytam co to ma do tej wiary którą tak demonstruje w tv ! w radiu - o zgrozo - !  w radiu Maryja _ !!!  to przecież fałsz i obłuda !! Dlatego nie przywiązuję wagi do tych oślich wpisów bo Polacy to mądry Naród i lepiej wie od tych pseudo pat... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 16:57
0

Jest to lista / PSL-płatni sojusznicy liberałów/ największych faryzeuszy w powojennej Polsce.Za stołki zrobią wszystko,praktycznie zniszczyli nasze rolnictwo.Rolnicy otrzymują 50% tych dopłat ,co otrzymują rolnicy  niemieccy,a podpisał to Miller z Kalinowskim.Rodzima produkcja rolnicza jest w stadium szczątkowym,a dopłaty bierze się za ugory,po to aby tej produkcji nie podejmować.Przemysł rolno-spożywczy jest zminimalizowany i opanowany przez działaczy PSL-u,ktorzy nie mając zachamowań sprowadzali zmiotki zbóż z magazynów niemieckich.Zatrudnianie w agencjach rolnych jest wyłącznie na zasadzie przynależności partyjnej i układów.Nawet straże pożarne OSP w 100 %/druh Walduś w kraju ,a druh Marian -wicewojewoda w lubelskiem/przez PSL.Ta partia posiada najwyższy odsetek tajnych współpracowników.Itd,itd...To są wieczni koalicjanci od okupacji hitlerowskiej! Chyba już czas posłać ich na emeryturę.Niech Hetman Lubelski sobie ten tytuł zachowa,a pozostali niech wrócą do udoju krów i chowu świń! Nic lepiej nie kształtuje poglądu jak korzystanie z rozwiązań gospodarczych przez siebie wprowadzonych.

Ty się człowieku nie martw o rolników bo pewnie jesteś z pisu a Wy martwicie się o wieś tylko wtedy jak są wybory a później pamięć zanika. Już Witos kiedy żył to już przewidział i nawoływał by strzec się fałszywych faryzeuszy. A dzisiaj tymi fałszywymi faryzeuszami jest własnie pisostwo. Twój chamski i prostacki wpis świadczy tylko o faktycznych zamiarach i obłudzie. Nie wiem czy wiesz ale najwięcej byłych członków pzpr w swoich szeregach ma własnie pis ilu z nich ma teczki to jedynie Najwyższy pewnie wie. Co do stołków to zobacz samorządy w których rządzi pis (patrz: Świdnik, Kraśnik) to największe skupiska kumoterstwa, kolesiostwa i tu faktycznie rządzi zasada stołki dla swoich czyli pis. 

Ty się człowieku nie martw o rolników bo pewnie jesteś z pisu a Wy martwicie się o wieś tylko wtedy jak są wybory a później pamięć zanika. Już Witos kiedy żył to już przewidział i nawoływał by strzec się fałszywych faryzeuszy. A dzisiaj tymi fałszywymi faryzeuszami jest własnie pisostwo. Twój chamski i prostacki wpis świadczy tylko o faktycznych zamiarach i obłudzie. Nie wiem czy wiesz ale najwięcej byłych członków pzpr w swoich szeregach ma własnie pis ilu z nich ma teczki to jedynie Najwyższy pewnie wie. Co do stołków to z... rozwiń

Avatar
Gość / 23 lutego 2014 o 16:47
0

Na Pana Hetmana głosowałem ostatnio do Sejmu no o co?

I bardzo dobrze że głosowałeś ja też i to co robi dla lubelszczyzny utwierdza mnie w przekonaniu że dobrze zrobiliśmy.