Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 sierpnia 2008 r.
15:34
Edytuj ten wpis

Kurator dla oprawców psa (wideo)

0 14 A A

Kurator sądowy będzie dokładnie sprawdzał jak zachowuje się trzech nastolatków, którzy w brutalny sposób zabili psa, a jego agonię nagrali na wideo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś 11-letni Damian i 16-letni Stanisław S. z Motycza i ich kolega 15-letni Piotr D. z Tomaszowic zostali przesłuchani w sądzie rodzinnym. Przyszli z matkami. Wchodząc na salę zasłaniali twarze dłońmi. Posiedzenie odbyło się za drzwiami zamkniętymi.




Oprawcy psa w sądzie. Realizacja: A.Antoń

- Przyznali się - mówi jedynie Barbara du Chateau, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie o wyjaśnieniach nastolatków.

Sąd decydował dziś jakie środki zapobiegawcze zastosować wobec nastolatków. Uznał, że wystarczy oddanie ich pod nadzór kuratora. Zlecił też wydanie opinii przez ośrodek diagnostyczno konsultacyjny, który ma określić jak bardzo zdemoralizowani są młodzi oprawcy. Psycholodzy wskażą co trzeba zrobić, żeby ich wychować.

Oprawcy pastwili się nad szczeniakiem, a egzekucję nagrali kamerą w telefonie komórkowym. Potem makabryczny film rozsyłali kolegom. Na filmie widać, jak młody pies z podpaloną sierścią ucieka przed kilkoma młodymi osobami.

er

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Miłośniczka zwierzaków / 2 września 2008 o 19:55
0
cholerne bydlaki... ZROBIC IM TO SAMO CO ONI ZROBILI SZCZENIACZKOWI !!! a rodzicow co wychowali takie potwory do WIEZIENIA !!!!!
Avatar
DOMI / 26 sierpnia 2008 o 16:30
0
Ku*** co za ludzie. Przecież to są bezbronne zwierzęta. To terzeba mieć nieźle nasrane w głowie niech się dzieciaki wezmą do nauki !!!
Avatar
zuza / 25 sierpnia 2008 o 21:35
0
cCcC napisał:
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała. rozwiń
Avatar
cCcC / 24 sierpnia 2008 o 18:39
0
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.
Avatar
zmija / 15 sierpnia 2008 o 15:25
0
Agata napisał:
wysłałam wiadomość na pocztę

Agatko wysłałam podziękowanie na adres mailowy tkj....Mam prośbę ,czy mogę za jej pośrednictwem otrzymać jakiś namiar na Ciebie.Chodzi o to ,żebysmy się jakoś wspólnie mogły porozumieć w wiadomej sprawie.
Avatar
Agata / 14 sierpnia 2008 o 22:15
0
tkj@poczta.onet.eu napisał:
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu

wysłałam wiadomość na pocztę
Avatar
tkj@poczta.onet.eu / 14 sierpnia 2008 o 16:17
0
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu
Avatar
zmija / 13 sierpnia 2008 o 19:35
0
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w swoje ręce, bo PRAWO JEST PO ICH STRONIE i nie ma się co oszukiwać ,że jest inaczej !!!!! Dzisiaj CI młodzi OPRAWCY dostali lekcję życia-- HULAJ DUSZA--PIEKŁA NIE MA... A PIEKŁO JEST I TO PIEKŁO SERWUJĄ NAM SĄDY. NO CÓŻ--JAKIE RZĄDY ,TAKIE SĄDY !!!!! NIC TYLKO SZCZERZE POGRATULOWAĆ TAKIEJ DECYZJI SĄDU !!!! ( a ja głupia się łudziłam ,że w tym kraju można jeszcze liczyć na SPRAWIEDLIWOŚĆ)
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w... rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2008 o 18:17
0
jestem zszokowana! taki wyrok dla takich zwyrodnialców?! kilka lat i zadźgiają człowieka
Avatar
ania / 13 sierpnia 2008 o 18:00
0
Bydlaki zasrane śmierdziuchy
Avatar
Miłośniczka zwierzaków / 2 września 2008 o 19:55
0
cholerne bydlaki... ZROBIC IM TO SAMO CO ONI ZROBILI SZCZENIACZKOWI !!! a rodzicow co wychowali takie potwory do WIEZIENIA !!!!!
Avatar
DOMI / 26 sierpnia 2008 o 16:30
0
Ku*** co za ludzie. Przecież to są bezbronne zwierzęta. To terzeba mieć nieźle nasrane w głowie niech się dzieciaki wezmą do nauki !!!
Avatar
zuza / 25 sierpnia 2008 o 21:35
0
cCcC napisał:
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała.

Dobre pytanie,, co to za rodzina"-to pewnie jakieś menele. Wystarczy spojrzeć na gęby tych ,,matek"--patologia... Mamuśka pewnie chodzi w ,,tango'' , a synalek chodzi na ,,łowy" i morduje.Najpierw zaczyna od psiaka, a na jakimś przypadkowym człowieku może się skończyć. Powinien był zacząć od starej , jej łeb podlać denaturatem i podpalić, żeby więcej deb***i na świat nie wydawała. rozwiń
Avatar
cCcC / 24 sierpnia 2008 o 18:39
0
jakie zwalone lamusy ! ja bym takich zaraz pozabijała x/ albo bym tak samo zrobiła ! podpaliła i znęcała się nad nimi !!!!

niewyżyte bachory, gówniarze x/ pff.
żal mi takich. ><

widocznie tak ich rodzinka wychowała x/
co to za rodzina ? x/!!!!

To jest okropne.
Avatar
zmija / 15 sierpnia 2008 o 15:25
0
Agata napisał:
wysłałam wiadomość na pocztę

Agatko wysłałam podziękowanie na adres mailowy tkj....Mam prośbę ,czy mogę za jej pośrednictwem otrzymać jakiś namiar na Ciebie.Chodzi o to ,żebysmy się jakoś wspólnie mogły porozumieć w wiadomej sprawie.
Avatar
Agata / 14 sierpnia 2008 o 22:15
0
tkj@poczta.onet.eu napisał:
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu

wysłałam wiadomość na pocztę
Avatar
tkj@poczta.onet.eu / 14 sierpnia 2008 o 16:17
0
Kochani - mam pomysły jak ukarać tych tchórzy ale potrzebuję Waszej pomocy - tkj@poczta.onet.eu
Avatar
zmija / 13 sierpnia 2008 o 19:35
0
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w swoje ręce, bo PRAWO JEST PO ICH STRONIE i nie ma się co oszukiwać ,że jest inaczej !!!!! Dzisiaj CI młodzi OPRAWCY dostali lekcję życia-- HULAJ DUSZA--PIEKŁA NIE MA... A PIEKŁO JEST I TO PIEKŁO SERWUJĄ NAM SĄDY. NO CÓŻ--JAKIE RZĄDY ,TAKIE SĄDY !!!!! NIC TYLKO SZCZERZE POGRATULOWAĆ TAKIEJ DECYZJI SĄDU !!!! ( a ja głupia się łudziłam ,że w tym kraju można jeszcze liczyć na SPRAWIEDLIWOŚĆ)
No tak ,czego innego można się było spodziewać po decyzji SĄDU...KPINA <KPINA ,JESZCZE RAZ KPINA !!!!!! Zasądzony KURATOR--Śmiechu warte , widać po Gębach tych BESTII i ich rodzicielkach ,jacy są szczęśliwi takim wyrokiem. NIKT inny TYLKO SĄD WINNY JEST ZA TO ,CO ZŁEGO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NAS. Pytam, czy taki wyrok nauczy czegokolwiek te BESTIE? TAK, NAUCZY- ZABIJANIA LUDZI i chyba o to tak naprawdę w tym chodzi.Nie potrzeba eutanazji ,ani aborcji. Teraz młodociani przestępcy ( i nie tylko młodociani) wezmą sprawy w... rozwiń
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2008 o 18:17
0
jestem zszokowana! taki wyrok dla takich zwyrodnialców?! kilka lat i zadźgiają człowieka
Avatar
ania / 13 sierpnia 2008 o 18:00
0
Bydlaki zasrane śmierdziuchy
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 0

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 0

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 0

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 7 2

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 1 1

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 3 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 2

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 2

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 59 2

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 1 9

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki 3 14

Odkupienie przez miasto górek czechowskich od obecnego właściciela proponuje komitet „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi!

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi! 10 0

Ponad 455 litrów krwi oddali od 9 lipca do końca sierpnia uczestnicy wspólnej akcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i lodziarni Bosko. Każdego dnia pierwsza 20. dawców dostawała bon na dwie porcje lodów w popularnej lodziarni na lubelskim deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!