Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2015 r.
8:32

Kuratorium dostaje coraz więcej skarg na nauczycieli. Część to anonimy

0 22 A A

Rośnie liczba skarg na nauczycieli wpływających do kuratorium. Większość nie jest jednak rozpatrywana, bo kurator nie zajmuje się anonimami. Mimo to zwiększa się liczba postępowań dyscyplinarnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Ludzie zaczynają śmielej pisać o swoich wątpliwościach. Wynika to ze wzrostu świadomości wśród rodziców oraz tego, że reagują, gdy w szkole dzieje się coś złego – uważa Jolanta Misiak, szefowa wydziału wspierania rozwoju edukacji Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Skargi dotyczą m.in. niewłaściwego sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów, nieprzestrzegania statutu szkoły, fałszowania dokumentacji szkolnej. Tylko niewielki odsetek spraw kończy się jednak ukaraniem nauczyciela. Wiele zarzutów okazuje się bezzasadnych, a jeszcze więcej spraw w ogóle nie jest przez kuratorium sprawdzana.

– Zdecydowana większość to zgłoszenia anonimowe, a tych zgodnie z prawem nie możemy rozpatrywać, bo nie mielibyśmy komu odpowiedzieć o wynikach przeprowadzonych postępowań wyjaśniających – przyznaje Misiak.

Mimo to w tym roku kurator zwrócił się aż 57 razy do rzecznika dyscyplinarnego dla nauczycieli z prośbą o wszczęcie postępowania (trafiają do niego wyłącznie sprawy dotyczące uchybienia godności zawodu).

– Część ze spraw rozpoczęto po otrzymaniu skarg rodziców, czy samych dyrektorów szkół, ale także po zapoznaniu się z artykułami prasowymi opisującymi przykłady uchybień godności zawodu – przyznaje Krzysztof Grudzień, rzecznik dyscyplinarny i dodaje, że oznacza to niemal podwojenie ilości postępowań. – W 2014 r. było ich 32. Wtedy około połowa zakończyła się umorzeniem.

W tym roku podejrzenia nie potwierdziły się w zaledwie 1/3 przypadków. Reszta została przekazana do Komisji Dyscyplinarnej. Ta może pedagogów ukarać naganą z ostrzeżeniem (łagodna wydawałoby się kara zamyka drogę do nagród i awansów oraz ubiegania się o stanowisko dyrektora szkoły), zwolnieniem z pracy, zwolnieniem z trzyletnim zakazem zatrudniania w zawodzie oraz wydaleniem z zawodu.

– Najsurowszy środek w tej chwili praktycznie nie jest stosowany. Na Lubelszczyźnie pamiętam tylko jeden przypadek wydalenia z zawodu nauczyciela, skazanego prawomocnym wyrokiem sądu za molestowanie o wyjątkowo drastycznym przebiegu – przyznaje Grudzień. – Inne przypadki molestowania kończą się najczęściej trzyletnim zakazem wykonywania zawodu.
To jednak rzadkie przypadki. Lubelski rzecznik dyscyplinarny zajmuje się jednak najczęściej sprawami dotyczącymi stosowania przez nauczycieli przemocy fizycznej i psychicznej, picia alkoholu lub znajdowania się w stanie nietrzeźwym na terenie szkoły, oskarżeniami o mobbing, czy niewłaściwym nadzorem nad uczniami, kiedy w szkole dojdzie do wypadku.

– Ten rok był wyjątkowy także pod względem ilości postępowań prowadzonych w poszczególnych szkołach, a dotyczących sytuacji konfliktowych – mówi Grudzień. – W jednej ze szkół województwa lubelskiego nauczyciele wszczęli dziki bunt przeciwko dyrekcji. Chcieli m.in. nielegalnie zebrać radę pedagogiczną i uchwalić podczas niej votum nieufności w stosunku do dyrektora. W tej chwili toczy się 11 postępowań dyscyplinarnych w tej sprawie.

180

tyle skarg na nauczycieli odnotowano w Lubelskiem dwa lata temu

248

tyle skarg wpłynęło do końca listopada tego roku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marż.... Ki / 13 czerwca 2018 o 20:10
0
U. Nas. W. Szkole. Nr8.. Chrz....... Masakra uczeń. 4.nagle.na.koniec.czerwony.pasek..jakie.bylo.zdziwienie.rodzicow.uczniow5
Avatar
Kwiatuszekka12 / 25 maja 2018 o 16:27
0
Moja nauczycielka od j angielskiego mówiła mi że wychodzi mi na proponiwane 3/4 ale mówiła żeby dostać ta 4 musze zrobic prezentacjie co mi podwyższy i co tak też zrobiła i powiedziała ze bede miała 4 ale dostaje proponowane oceny i patsze ze jest 2/3 i myślę co jest a nawet miałam dużo 4 i też napisałam sprawdzian na 4 i co jest tu nie tak.
Avatar
Nauczyciele - nadzwyczajna kasta / 27 kwietnia 2018 o 21:35
0
Moja wychowawczyni doprowadziła mnie do depresji i myśli samobójczych. Mature z pewnością zawale, bo ciągle tylko uczyłam się do jej przedmiotu zamiast do tych, na których mi zależy. Na szczęście już skończyłam tą szkołę. Ale chce złożyć skargę, bo aż żal mi następnych roczników...
Avatar
Gosc ze slaskiego / 26 kwietnia 2018 o 17:43
0
Witam ja mam taki problem ze zmienla sie pani w przedszkolu ta nie ma podejscia do dzieci a sa to maluchy krzyczy na nie kara staniem w koncie skarga u p. Dyrektora nic nie dala co mozna jeszcze zrobic czy tak mozna
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:26
0
To ja z innej beczki w szkole dochodzi do regularnego mobbingu klasowego na uczniu _ uczniach takie dzieci sa odsylane do poradni pedagogicznych polecaja nauczyciele psychologa traktuja takie dzieci jakby one byly problemem nie agresorzy sytuacja sie nie zmienia od lat duzo takich dzieci dostaje papiery i nadal uczeszcza do tej szkoly i klasy z tym ze juz jest czubkiem dla nauczycieli i klasy a dyrektor nic z tym nie robi szkola wypiera problem ze niby go nie ma to zalosne i ktos taki nazywa siebie nauczucielem . Sa tez nauczyciele osmieszajacy takie dzieci przy calej klasie . Tym powinno sie zajac kuratorium w lubelskim bo to juz nie chodzi o jedno czy dwoje dzieci . Chwala sie osiagnieciami a nie umieja pomoc dzieciom . Niech kuratorium zrobi strone dla takich dzieci zobacza ilu ich jest .
To ja z innej beczki w szkole dochodzi do regularnego mobbingu klasowego na uczniu _ uczniach takie dzieci sa odsylane do poradni pedagogicznych polecaja nauczyciele psychologa traktuja takie dzieci jakby one byly problemem nie agresorzy sytuacja sie nie zmienia od lat duzo takich dzieci dostaje papiery i nadal uczeszcza do tej szkoly i klasy z tym ze juz jest czubkiem dla nauczycieli i klasy a dyrektor nic z tym nie robi szkola wypiera problem ze niby go nie ma to zalosne i ktos taki nazywa siebie nauczucielem . Sa tez nauczyciele osmiesza... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 18:44
0
U mojego syna w szkole jest taka nauczyciela która nie powinna uczyć ani w tej szkole ani w jakiejkolwiek innej. Nie ma podejścia, ciepła, empatii, traktuje tą pracę jak najgorsza kare na świecie. Krzyczy na dzieci, straszy nie interesuje sie dziećmi na wycieczkach szkolnych, ręce opadają, po co wybierać zawód w którym się źle człowiek czuje a jest to młoda osoba.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2018 o 11:23
0
I mi nerwy puszczaja jak Wam. Moja córka jest wzorową uczennicą jest dobrze oceniana. Nie chodzi mi o moje dziecko lecz o Panią z jednego przedmiotu ktora jest b.dobrą znajomą mamy ktorej dziecko X chodzi do klasy z moja córka. Otoz poprzez znajomosc Pani,a rodzic, dziecko X ma 6 z danego przedmiotu,a nie powinna. Moja córka zapracowala nauką na ocene 5 na półrocze, a dziewczynka X ma 6. Dodam,ze corka bardzo sie zniechecila i oswiadczyla,ze jednak nie ma sensu byc wzorowym uczniem i siedziec nad ksiazkami. Mi rownuez jest z powyzszego bardzo niemiło.
Avatar
Gosc. / 29 sierpnia 2017 o 07:03
0
Nauczyciele traktuja dzieci jak przedmioty nie zapominajmy ze gdyby nie rodzice i dzieci nie mieli by pracy traktują dzieci szczegolnie te slabsze jak smieci .
Avatar
Gosc. / 29 sierpnia 2017 o 06:58
0
Również mam problemy z nauczycielem corka pracowala przez cale wakacje bo pisala komis z matematyki stres i nie chce oraz strach przed ta kobieta dal jej sie okazac niestety bardzo mo szkoda bo wiem ze to potrafi a ten babsztyl tak sie zachowal ze puscily mi nerwy powiedzialam co mysle dzis jest rada o warunkowe srrasznie sie boje cala sytuację opisalam od poczadku roku do kuratorium jak ta kobieta sie zachowuje przez caly rok przez stres i atmosfere w tej szkole musze dziecko przenosic do szkoly obok masakra
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 15:18
0
Nauczyciel to osoba pracująca w NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA a więc także i rodziców. To między innymi RODZICE płacą podatki, z których kasa idzie na nauczycielskie pensje. Nauczyciele pracują DLA NAS WSZYSTKICH. Rodzice, nie dajcie sobie wejść na głowę! Skończyły się czasy w których nauczyciele mogli sobie bezkarnie mówić, że to ich przedmiot jest najważniejszy, albo, że oni nie dadzą piątki bo z innych przedmiotów dziecko takiej dobrej oceny nie ma. Koniec z KLIKAMI i UKŁADAMI wśród nauczycieli. Pogonić to towarzystwo, które od lat wie, że program nauczania jest GŁUPI ale NIC Z TYM NIE ROBI! Oni potrafią tylko protestować wtedy, gdy się im samym coś zabiera. Taaak, wtedy to się potrafią zorganizować. Zorganizowaliby się raz żeby w końcu coś zrobić z tym idiotycznym planem nauczania!
Nauczyciel to osoba pracująca w NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA a więc także i rodziców. To między innymi RODZICE płacą podatki, z których kasa idzie na nauczycielskie pensje. Nauczyciele pracują DLA NAS WSZYSTKICH. Rodzice, nie dajcie sobie wejść na głowę! Skończyły się czasy w których nauczyciele mogli sobie bezkarnie mówić, że to ich przedmiot jest najważniejszy, albo, że oni nie dadzą piątki bo z innych przedmiotów dziecko takiej dobrej oceny nie ma. Koniec z KLIKAMI i UKŁADAMI wśród nauczycieli. Pogonić to towarzystwo, które od lat wie, że progr... rozwiń
Avatar
Marż.... Ki / 13 czerwca 2018 o 20:10
0
U. Nas. W. Szkole. Nr8.. Chrz....... Masakra uczeń. 4.nagle.na.koniec.czerwony.pasek..jakie.bylo.zdziwienie.rodzicow.uczniow5
Avatar
Kwiatuszekka12 / 25 maja 2018 o 16:27
0
Moja nauczycielka od j angielskiego mówiła mi że wychodzi mi na proponiwane 3/4 ale mówiła żeby dostać ta 4 musze zrobic prezentacjie co mi podwyższy i co tak też zrobiła i powiedziała ze bede miała 4 ale dostaje proponowane oceny i patsze ze jest 2/3 i myślę co jest a nawet miałam dużo 4 i też napisałam sprawdzian na 4 i co jest tu nie tak.
Avatar
Nauczyciele - nadzwyczajna kasta / 27 kwietnia 2018 o 21:35
0
Moja wychowawczyni doprowadziła mnie do depresji i myśli samobójczych. Mature z pewnością zawale, bo ciągle tylko uczyłam się do jej przedmiotu zamiast do tych, na których mi zależy. Na szczęście już skończyłam tą szkołę. Ale chce złożyć skargę, bo aż żal mi następnych roczników...
Avatar
Gosc ze slaskiego / 26 kwietnia 2018 o 17:43
0
Witam ja mam taki problem ze zmienla sie pani w przedszkolu ta nie ma podejscia do dzieci a sa to maluchy krzyczy na nie kara staniem w koncie skarga u p. Dyrektora nic nie dala co mozna jeszcze zrobic czy tak mozna
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 20:26
0
To ja z innej beczki w szkole dochodzi do regularnego mobbingu klasowego na uczniu _ uczniach takie dzieci sa odsylane do poradni pedagogicznych polecaja nauczyciele psychologa traktuja takie dzieci jakby one byly problemem nie agresorzy sytuacja sie nie zmienia od lat duzo takich dzieci dostaje papiery i nadal uczeszcza do tej szkoly i klasy z tym ze juz jest czubkiem dla nauczycieli i klasy a dyrektor nic z tym nie robi szkola wypiera problem ze niby go nie ma to zalosne i ktos taki nazywa siebie nauczucielem . Sa tez nauczyciele osmieszajacy takie dzieci przy calej klasie . Tym powinno sie zajac kuratorium w lubelskim bo to juz nie chodzi o jedno czy dwoje dzieci . Chwala sie osiagnieciami a nie umieja pomoc dzieciom . Niech kuratorium zrobi strone dla takich dzieci zobacza ilu ich jest .
To ja z innej beczki w szkole dochodzi do regularnego mobbingu klasowego na uczniu _ uczniach takie dzieci sa odsylane do poradni pedagogicznych polecaja nauczyciele psychologa traktuja takie dzieci jakby one byly problemem nie agresorzy sytuacja sie nie zmienia od lat duzo takich dzieci dostaje papiery i nadal uczeszcza do tej szkoly i klasy z tym ze juz jest czubkiem dla nauczycieli i klasy a dyrektor nic z tym nie robi szkola wypiera problem ze niby go nie ma to zalosne i ktos taki nazywa siebie nauczucielem . Sa tez nauczyciele osmiesza... rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 18:44
0
U mojego syna w szkole jest taka nauczyciela która nie powinna uczyć ani w tej szkole ani w jakiejkolwiek innej. Nie ma podejścia, ciepła, empatii, traktuje tą pracę jak najgorsza kare na świecie. Krzyczy na dzieci, straszy nie interesuje sie dziećmi na wycieczkach szkolnych, ręce opadają, po co wybierać zawód w którym się źle człowiek czuje a jest to młoda osoba.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2018 o 11:23
0
I mi nerwy puszczaja jak Wam. Moja córka jest wzorową uczennicą jest dobrze oceniana. Nie chodzi mi o moje dziecko lecz o Panią z jednego przedmiotu ktora jest b.dobrą znajomą mamy ktorej dziecko X chodzi do klasy z moja córka. Otoz poprzez znajomosc Pani,a rodzic, dziecko X ma 6 z danego przedmiotu,a nie powinna. Moja córka zapracowala nauką na ocene 5 na półrocze, a dziewczynka X ma 6. Dodam,ze corka bardzo sie zniechecila i oswiadczyla,ze jednak nie ma sensu byc wzorowym uczniem i siedziec nad ksiazkami. Mi rownuez jest z powyzszego bardzo niemiło.
Avatar
Gosc. / 29 sierpnia 2017 o 07:03
0
Nauczyciele traktuja dzieci jak przedmioty nie zapominajmy ze gdyby nie rodzice i dzieci nie mieli by pracy traktują dzieci szczegolnie te slabsze jak smieci .
Avatar
Gosc. / 29 sierpnia 2017 o 06:58
0
Również mam problemy z nauczycielem corka pracowala przez cale wakacje bo pisala komis z matematyki stres i nie chce oraz strach przed ta kobieta dal jej sie okazac niestety bardzo mo szkoda bo wiem ze to potrafi a ten babsztyl tak sie zachowal ze puscily mi nerwy powiedzialam co mysle dzis jest rada o warunkowe srrasznie sie boje cala sytuację opisalam od poczadku roku do kuratorium jak ta kobieta sie zachowuje przez caly rok przez stres i atmosfere w tej szkole musze dziecko przenosic do szkoly obok masakra
Avatar
Gość / 29 czerwca 2017 o 15:18
0
Nauczyciel to osoba pracująca w NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA a więc także i rodziców. To między innymi RODZICE płacą podatki, z których kasa idzie na nauczycielskie pensje. Nauczyciele pracują DLA NAS WSZYSTKICH. Rodzice, nie dajcie sobie wejść na głowę! Skończyły się czasy w których nauczyciele mogli sobie bezkarnie mówić, że to ich przedmiot jest najważniejszy, albo, że oni nie dadzą piątki bo z innych przedmiotów dziecko takiej dobrej oceny nie ma. Koniec z KLIKAMI i UKŁADAMI wśród nauczycieli. Pogonić to towarzystwo, które od lat wie, że program nauczania jest GŁUPI ale NIC Z TYM NIE ROBI! Oni potrafią tylko protestować wtedy, gdy się im samym coś zabiera. Taaak, wtedy to się potrafią zorganizować. Zorganizowaliby się raz żeby w końcu coś zrobić z tym idiotycznym planem nauczania!
Nauczyciel to osoba pracująca w NA RZECZ SPOŁECZEŃSTWA a więc także i rodziców. To między innymi RODZICE płacą podatki, z których kasa idzie na nauczycielskie pensje. Nauczyciele pracują DLA NAS WSZYSTKICH. Rodzice, nie dajcie sobie wejść na głowę! Skończyły się czasy w których nauczyciele mogli sobie bezkarnie mówić, że to ich przedmiot jest najważniejszy, albo, że oni nie dadzą piątki bo z innych przedmiotów dziecko takiej dobrej oceny nie ma. Koniec z KLIKAMI i UKŁADAMI wśród nauczycieli. Pogonić to towarzystwo, które od lat wie, że progr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 12 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Co prawda zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 11 2

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 26 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 42 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!