Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 listopada 2016 r.
18:25

Licealistka nie miała pieniędzy. Chcieli z niej zrobić prostytutkę

Autor: Zdjęcie autora jsz
75 13 A A

Fryzjer z Lublina odpowie przed sądem za handel ludźmi. Razem ze swoimi kolegami miał namówić nastolatkę do prostytucji. Zdaniem śledczych, przestępcy wykorzystali fatalną sytuację materialną dziewczyny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Lublinie. Dotyczy sześciu mężczyzn, którzy mieli handlować między sobą marihuaną. Niektórych oskarżono także o inne przestępstwa, jak np. usiłowanie kradzieży maszyn budowlanych czy przechowywanie towarów z przemytu.

Trzej oskarżeni odpowiedzą też za handel ludźmi. To 36-letni Marcin G. z Lublina, z racji zawodu zwany „Fryzjerem” oraz rok starszy Karol S. ps. „Karlos” i 31-letni Mirosław G. – elektryk Łęcznej.

Jak ustalili śledczy, panów łączyły nielegalne interesy. W 2014 r. „Fryzjer” miał przekazać Mirosławowi G., że „Karlos” może zatrudnić prostytutki w swojej agencji towarzyskiej. W związku z tym szuka zainteresowanych taką pracą kobiet. Za ewentualne pośrednictwo 31-latek miał obiecaną prowizję. Według śledczych, koledzy wiele razy przypominali mu o sprawie, ale mężczyzna nikogo nie znalazł. 

W styczniu ubiegłego roku Mirosław G. poznał uczennicę jednej z lubelskich szkół średnich. Dziewczyna mieszkała w bursie. Pochodziła z rodziny wielodzietnej, która była w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pomimo to nastolatce udało się podpisać trzy umowy z operatorami telefonii komórkowej. Miesięczne abonamenty za każdy z numerów wynosiły 60-70 zł. Szybko okazało się, że dziewczyna nie jest w stanie płacić rachunków. Dług sięgnął 7 tys. zł. Na uczennicy ciążyło jeszcze dodatkowe 2 tys. zł z tzw. chwilówki.

Początkowo nastolatka tylko korespondowała z Mirosławem G. W końcu zaczęli się widywać. Podczas jednego ze spotkań 31-latek zrobił dziewczynie zakupy spożywcze. Uczennica skarżyła się na złą sytuację materialną. Pytała o pracę.

Śledczy ustalili, że Mirosław G. przedstawił jej wówczas propozycję swoich kolegów. Dziewczyna zgodziła się przepracować miesiąc w agencji towarzyskiej. Później zamierzała wrócić do szkoły. Część zarobionych pieniędzy miała oddać organizatorom całego przedsięwzięcia. W lutym tego roku plany przestępców zniweczyła akcja policji.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 11:03
0
Niestety nasz tępy naród uwierzy we wszystko co napiszą w gazecie!! Przykre ze niszczą ludziom życie zamiast zająć sie prawdziwymi przestępcami a nie wymyślają głupoty!! Cała historia jest bzdurna i nie prawdziwa!! Tyle w temacie !!
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 10:44
0
Pani nauczycielko jestem ciekaw czy jakbyłaś taka młoda i miałaś poważne problemys woje czy rodzinne to się spowiadałas z chęcią przed nauczycielami?? Łatwo gadac bo sie jest pedagogiem, a gorzej zrobić. Ja podejrzewam, że tu jest gdzie indziej pies pogrzebany. Zbajerował, zabujała sie w nim, moze zakochała, a jak zakochała to nawet i starsza z miłosci chętna na wszystko, no moze starsza troche przezyla to odrobine mysli, ale jak facet przystojny i sie podoba to i 25 latka da sie zbajerowac na wszystko przez seks i mile słówka. Ciezko poznac taką co nie mysli kroczem, żeby udowodnic w ten sposób, że kocha lub jej zalezy na facecie i to jest powazny problem. Zamiast pomagać biednym uczcie i wychowujcie w gimnazjum, ze nie sztuką dac sie pieprzyć tylko sztuka jest odmówić.
Pani nauczycielko jestem ciekaw czy jakbyłaś taka młoda i miałaś poważne problemys woje czy rodzinne to się spowiadałas z chęcią przed nauczycielami?? Łatwo gadac bo sie jest pedagogiem, a gorzej zrobić. Ja podejrzewam, że tu jest gdzie indziej pies pogrzebany. Zbajerował, zabujała sie w nim, moze zakochała, a jak zakochała to nawet i starsza z miłosci chętna na wszystko, no moze starsza troche przezyla to odrobine mysli, ale jak facet przystojny i sie podoba to i 25 latka da sie zbajerowac na wszystko przez seks i mile słówka. Ciezko poznac... rozwiń
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 09:44
0
wydaję mi się, że ta historia z chwilówkami jest troszkę naciągana. większość firm, jak sprawdzałam w rankingach pożyczek na ***s://loando.pl/ oferuje szybkie pożyczki od 21 lat. oczywiście to nie zmienia faktu, że tacy brutale wykorzystują złą sytuacje młodych kobiet. szkoda, że nie skierowała się o pomoc do nauczycielki w szkolę. pracuje w gimnazjum i widać po dzieciakach kto ma problem, jednak nadal niestety nie potrafią się otworzyć na pomoc ze strony nauczyciela
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 08:30
0
Ciekawe czy ją jakoś ukarają że sie SAMA NA TO ZGODZIŁA
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 01:47
0
Hmm. Jak facet z zawodu jest fryzjerem to jak dla mnie na 80% kochający inaczej...
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 01:40
0
Z którego liceum ta licealistka??
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 00:33
0
Moze tej licealistce przyjemnośc daje rozkłądanie nóg, a że jeszcze niezłą kase zarobi to ja nie rozumiem w czym problem przeciez za leb nie trzymali i niemowili kurw się.
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 23:07
0
No i co w tym złego?
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 21:44
0
prostytucję należy zalegalizować.
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 21:17
0
Nie uważam się za inteligentniejszego tylko mysle racjonalnie. Pozatym trochę dystansu i puczucia chumoru. Nie ona pierwsza i nie ostatnia licealistka, która suzka pieniedzy w taki sposób tyle, że jego złąpali bop widocznie ciota i tyle. Pozatym gdzie rodzice to co jak biedna to ma sie sponiewierać, gdyby rodzice byli rodzicami i zalezało im an dziecku nie dopóściliby do tego, żeby nawet dała sie namówić na takie cos, kwestia wychowania.
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 11:03
0
Niestety nasz tępy naród uwierzy we wszystko co napiszą w gazecie!! Przykre ze niszczą ludziom życie zamiast zająć sie prawdziwymi przestępcami a nie wymyślają głupoty!! Cała historia jest bzdurna i nie prawdziwa!! Tyle w temacie !!
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 10:44
0
Pani nauczycielko jestem ciekaw czy jakbyłaś taka młoda i miałaś poważne problemys woje czy rodzinne to się spowiadałas z chęcią przed nauczycielami?? Łatwo gadac bo sie jest pedagogiem, a gorzej zrobić. Ja podejrzewam, że tu jest gdzie indziej pies pogrzebany. Zbajerował, zabujała sie w nim, moze zakochała, a jak zakochała to nawet i starsza z miłosci chętna na wszystko, no moze starsza troche przezyla to odrobine mysli, ale jak facet przystojny i sie podoba to i 25 latka da sie zbajerowac na wszystko przez seks i mile słówka. Ciezko poznac taką co nie mysli kroczem, żeby udowodnic w ten sposób, że kocha lub jej zalezy na facecie i to jest powazny problem. Zamiast pomagać biednym uczcie i wychowujcie w gimnazjum, ze nie sztuką dac sie pieprzyć tylko sztuka jest odmówić.
Pani nauczycielko jestem ciekaw czy jakbyłaś taka młoda i miałaś poważne problemys woje czy rodzinne to się spowiadałas z chęcią przed nauczycielami?? Łatwo gadac bo sie jest pedagogiem, a gorzej zrobić. Ja podejrzewam, że tu jest gdzie indziej pies pogrzebany. Zbajerował, zabujała sie w nim, moze zakochała, a jak zakochała to nawet i starsza z miłosci chętna na wszystko, no moze starsza troche przezyla to odrobine mysli, ale jak facet przystojny i sie podoba to i 25 latka da sie zbajerowac na wszystko przez seks i mile słówka. Ciezko poznac... rozwiń
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 09:44
0
wydaję mi się, że ta historia z chwilówkami jest troszkę naciągana. większość firm, jak sprawdzałam w rankingach pożyczek na ***s://loando.pl/ oferuje szybkie pożyczki od 21 lat. oczywiście to nie zmienia faktu, że tacy brutale wykorzystują złą sytuacje młodych kobiet. szkoda, że nie skierowała się o pomoc do nauczycielki w szkolę. pracuje w gimnazjum i widać po dzieciakach kto ma problem, jednak nadal niestety nie potrafią się otworzyć na pomoc ze strony nauczyciela
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 08:30
0
Ciekawe czy ją jakoś ukarają że sie SAMA NA TO ZGODZIŁA
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 01:47
0
Hmm. Jak facet z zawodu jest fryzjerem to jak dla mnie na 80% kochający inaczej...
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 01:40
0
Z którego liceum ta licealistka??
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 00:33
0
Moze tej licealistce przyjemnośc daje rozkłądanie nóg, a że jeszcze niezłą kase zarobi to ja nie rozumiem w czym problem przeciez za leb nie trzymali i niemowili kurw się.
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 23:07
0
No i co w tym złego?
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 21:44
0
prostytucję należy zalegalizować.
Avatar
Gość / 16 listopada 2016 o 21:17
0
Nie uważam się za inteligentniejszego tylko mysle racjonalnie. Pozatym trochę dystansu i puczucia chumoru. Nie ona pierwsza i nie ostatnia licealistka, która suzka pieniedzy w taki sposób tyle, że jego złąpali bop widocznie ciota i tyle. Pozatym gdzie rodzice to co jak biedna to ma sie sponiewierać, gdyby rodzice byli rodzicami i zalezało im an dziecku nie dopóściliby do tego, żeby nawet dała sie namówić na takie cos, kwestia wychowania.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 0 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 14 7

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 11 2

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 5 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 6 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 102 26

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 43 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!