Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2016 r.
9:40

Linia nr 11, nocne kursy i rozbudowa sieci. Plany ZTM na 2017 rok

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
43 17 A A

Lublin będzie stać na dalszą rozbudowę sieci połączeń komunikacji miejskiej – twierdzi Zarząd Transportu Miejskiego. Już wiadomo, że dodatkowe kursy nocnych linii zostaną z nami na dłużej niż zapowiadano, a w planie jest uruchomienie kolejnej linii dziennej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tej pory miasto zapowiadało, że zdwojoną częstotliwość kursowania nocnych linii utrzyma w weekendy do końca roku, a potem... zobaczy, co dalej. O tym, czy dodatkowe kursy zostaną utrzymane przesądzić miało zainteresowanie pasażerów i możliwości finansowe ZTM, który zleca i opłaca kursy. Teraz wiadomo już, że obecne rozkłady będą obowiązywać do końca stycznia.

– Pierwsze zmiany w rozkładach jazdy nastąpią nie wcześniej niż od 1 lutego. Dlatego z decyzją w zakresie linii nocnych wstrzymujemy się również do tego terminu – informuje Justyna Góźdź z ZTM. Przyznaje jednak, że nie zakończyły się jeszcze analizy zapełnienia nocnych autobusów w weekendy. – W chwili obecnej trwa nadal analiza zapisów monitoringu, zatem jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek ocenę. Wnioski zostaną wyciągnięte najpóźniej do połowy stycznia.

Urzędnicy liczą na to, że pieniądze (182 mln zł) zarezerwowane w przyszłorocznym budżecie Lublina na komunikację, pozwolą nie tylko na dodatkowe kursy nocne, ale też spełnienie wcześniejszych zapowiedzi zmian w sieci połączeń.

– Przyznane środki budżetowe na 2017 r. powinny wystarczyć na kontynuację zmian w ramach „nowej siatki połączeń” – twierdzi Góźdź. – Priorytetem dla nas jest w pierwszej kolejności uruchomienie linii nr 11.

Wspomniana linia jest jedną z tych niespełnionych dotąd zapowiedzi ZTM. Autobus miałby kursować z pętli przy os. Widok przez ul. Jana Pawła II, Wrotkowską, Nowy Świat, Kunickiego, al. Piłsudskiego, Lipową, Al. Racławickie, al. Długosza, al. Smorawińskiego, al. Kompozytorów Polskich, Elsnera i Związkową do Węglarza.

Uruchomienie takiej „jedenastki” miało nastąpić już jesienią, ale okazało się, że zapowiadając nową linię ZTM przecenił swoje możliwości finansowe. Urzędnicy liczyli, że dzięki wprowadzonej w lutym 2016 r. podwyżce cen biletów, wpływy z ich sprzedaży będą w bieżącym roku o 10 mln zł wyższe od ubiegłorocznych. Tak się nie stało.

– Rok jeszcze się nie zakończył, ale z naszych obliczeń wynika, że wpływy z biletów będą o 4 mln wyższe aniżeli w roku 2015 – stwierdza Góźdź.

W dalszych planach

W przyszłym roku powstać ma nowy odcinek trakcji trolejbusowej w ul. Jana Pawła II od ul. Granitowej do al. Kraśnickiej i dalej do pętli Węglin. Miejski przetarg na budowę sieci jest w toku, oferty wykonawców powinniśmy poznać w drugiej połowie stycznia. Termin zakończenia prac wyznaczony jest na sierpień, ale od razu zaczną tu kursować trolejbusy. Wstępnie mowa jest o wydłużeniu tras linii 151 i 161, które zamiast kończyć kursy na Węglinie jechałyby dalej, do pętli os. Poręba.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
0
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
0
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
0
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
0
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
0
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
0
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
0
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
0
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
0
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
0
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
0
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
0
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
0
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
0
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
0
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
0
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory samorządowe 2018 - Nałęczów. Wyniki wyborów na burmistrza

Wybory samorządowe 2018 - Nałęczów. Wyniki wyborów na burmistrza 0 0

Nałęczów. O stanowisko burmistrza Nałęczowa w drugiej turze powalczą Wiesław Pardyka (34,9 proc.) i Wiesław Jarosiński (31,9 proc.).

Inauguracja roku akademickiego na UMCS. Premier nie przyjechał, ale przysłał 500 flag
Zdjęcia
galeria

Inauguracja roku akademickiego na UMCS. Premier nie przyjechał, ale przysłał 500 flag 2 1

Nowy rok akademicki zainaugurowano we wtorek na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W ostatniej chwili udział w uroczystości odwołał premier Mateusz Morawiecki.

"Zwierzęta nocy" w Miasto movie
31 października 2018, 19:00

"Zwierzęta nocy" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 31 października o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się projekcja filmu Zwierzęta nocy.

"Czarny koń" wyborów w Kraśniku. To ona rozdaje karty w Radzie Miasta

"Czarny koń" wyborów w Kraśniku. To ona rozdaje karty w Radzie Miasta 6 1

W Kraśniku będzie dogrywka gigantów, ale karty i tak rozdaje kobieta. Komitet wyborczy Marzeny Pomykalskiej zdobył w Radzie Miasta trzy mandaty i to od niej zależy przyszła koalicja w radzie. Bez względu na to, czy burmistrzem zostanie Wojciech Wilk (PO), czy Kazimierz Choma (PiS).

Jest wniosek o uchylenie immunitetu posła PiS. Pismo złożył Zbigniew Ziobro

Jest wniosek o uchylenie immunitetu posła PiS. Pismo złożył Zbigniew Ziobro 4 6

Wniosek o uchylenie immunitetu posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Olszówki czeka na rozpatrzenie przez sejmową Komisję Regulaminową, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Prokuratura chce postawić parlamentarzyście z Biłgoraja cztery zarzuty dotyczące niezgodnego z prawem uzyskania prawa jazdy.

Koncert DrGree w Rider's Pub
3 listopada 2018, 19:00

Koncert DrGree w Rider's Pub 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 3 listopada o godz. 19.30 w Rider'S Pub (ul. 3 Maja 9) wystąpi grupa DrGree z premierą debiutanckiej płyty.

Zbiórka na zabytkowe nagrobki na cmentarzu przy ul. Lipowej. Przygody anielskiej głowy

Zbiórka na zabytkowe nagrobki na cmentarzu przy ul. Lipowej. Przygody anielskiej głowy 0 2

Koszty konserwacji zabytkowych nagrobków są coraz wyższe. W tegorocznej kweście będziemy zbierać na uratowanie kolejnych czterech z cmentarza przy ul. Lipowej. Są też efekty zbiórki zeszłorocznej. Piękny anioł odzyskał głowę.

Lublin: Uwaga, remont ul. Lubartowskiej

Lublin: Uwaga, remont ul. Lubartowskiej 0 0

Na środę planowany jest remont nawierzchni jezdni ul. Lubartowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Bajkowskiego, czyli na tyłach Ratusza

Lublin: Decyzja radnych będzie dotyczyć dziesiątek tysięcy rodzin. Chodzi o bonifikatę na grunty

Lublin: Decyzja radnych będzie dotyczyć dziesiątek tysięcy rodzin. Chodzi o bonifikatę na grunty 5 4

Dziesiątek tysięcy rodzin z bloków, kamienic oraz domów jednorodzinnych dotyczyć będzie decyzja, którą w czwartek ma podjąć Rada Miasta. Chodzi o wysokość bonifikaty, której udzieli miasto przy przekształcaniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Jakie zniżki proponuje Ratusz?

Wybory samorządowe 2018 - Włodawa. Wyniki wyborów na burmistrza

Wybory samorządowe 2018 - Włodawa. Wyniki wyborów na burmistrza 0 2

Wiesław Muszyński przez kolejną, drugą kadencję będzie burmistrzem Włodawy. Przyjdzie mu rządzić w o tyle komfortowych warunkach, że do 20-osobowej Rady Miejskiej dostało się 12 osób z popieranego przez niego komitetu.

Chełmski Rower Miejski na wiosnę

Chełmski Rower Miejski na wiosnę 2 0

Miasto jest już na ostatnim etapie budowania systemu roweru miejskiego

Jest pozwolenie na zmiany w parku Ludowym

Jest pozwolenie na zmiany w parku Ludowym 0 0

Gotowe jest zamienne pozwolenie na budowę dotyczące zmian w parku Ludowym. Wydanie takiego dokumentu okazało się konieczne wskutek decyzji Ratusza o cięciach w projekcie odnowy parku.

Jak się zmienią okolice dworca PKP? W czwartek głosowanie Rady Miasta Lublin

Jak się zmienią okolice dworca PKP? W czwartek głosowanie Rady Miasta Lublin 1 3

Nad zatwierdzeniem planów zagospodarowania rejonu Dworca Głównego PKP oraz okolic ul. Krochmalnej głosować ma w czwartek Rada Miasta.

Romantycy Lekkich Obyczajów w klubie Graffiti
3 listopada 2018, 20:00

Romantycy Lekkich Obyczajów w klubie Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 3 listopada na scenie klubu Graffiti wystąpi formacja Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert odbędzie się o godz. 20.

Uczniowie stworzyli swoje wizje zamku w Bełżycach. Wyniki konkursu [zdjęcia]
NASZ PATRONAT
galeria

Uczniowie stworzyli swoje wizje zamku w Bełżycach. Wyniki konkursu [zdjęcia] 1 0

Baner przedstawiający wizerunek dawnego zamku w Bełżycach można oglądać w tym mieście przy ul. Zamkowej. Jest to dziecięce wyobrażenie tej budowli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!