Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2016 r.
9:40

Linia nr 11, nocne kursy i rozbudowa sieci. Plany ZTM na 2017 rok

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
43 17 A A

Lublin będzie stać na dalszą rozbudowę sieci połączeń komunikacji miejskiej – twierdzi Zarząd Transportu Miejskiego. Już wiadomo, że dodatkowe kursy nocnych linii zostaną z nami na dłużej niż zapowiadano, a w planie jest uruchomienie kolejnej linii dziennej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tej pory miasto zapowiadało, że zdwojoną częstotliwość kursowania nocnych linii utrzyma w weekendy do końca roku, a potem... zobaczy, co dalej. O tym, czy dodatkowe kursy zostaną utrzymane przesądzić miało zainteresowanie pasażerów i możliwości finansowe ZTM, który zleca i opłaca kursy. Teraz wiadomo już, że obecne rozkłady będą obowiązywać do końca stycznia.

– Pierwsze zmiany w rozkładach jazdy nastąpią nie wcześniej niż od 1 lutego. Dlatego z decyzją w zakresie linii nocnych wstrzymujemy się również do tego terminu – informuje Justyna Góźdź z ZTM. Przyznaje jednak, że nie zakończyły się jeszcze analizy zapełnienia nocnych autobusów w weekendy. – W chwili obecnej trwa nadal analiza zapisów monitoringu, zatem jeszcze za wcześnie na jakąkolwiek ocenę. Wnioski zostaną wyciągnięte najpóźniej do połowy stycznia.

Urzędnicy liczą na to, że pieniądze (182 mln zł) zarezerwowane w przyszłorocznym budżecie Lublina na komunikację, pozwolą nie tylko na dodatkowe kursy nocne, ale też spełnienie wcześniejszych zapowiedzi zmian w sieci połączeń.

– Przyznane środki budżetowe na 2017 r. powinny wystarczyć na kontynuację zmian w ramach „nowej siatki połączeń” – twierdzi Góźdź. – Priorytetem dla nas jest w pierwszej kolejności uruchomienie linii nr 11.

Wspomniana linia jest jedną z tych niespełnionych dotąd zapowiedzi ZTM. Autobus miałby kursować z pętli przy os. Widok przez ul. Jana Pawła II, Wrotkowską, Nowy Świat, Kunickiego, al. Piłsudskiego, Lipową, Al. Racławickie, al. Długosza, al. Smorawińskiego, al. Kompozytorów Polskich, Elsnera i Związkową do Węglarza.

Uruchomienie takiej „jedenastki” miało nastąpić już jesienią, ale okazało się, że zapowiadając nową linię ZTM przecenił swoje możliwości finansowe. Urzędnicy liczyli, że dzięki wprowadzonej w lutym 2016 r. podwyżce cen biletów, wpływy z ich sprzedaży będą w bieżącym roku o 10 mln zł wyższe od ubiegłorocznych. Tak się nie stało.

– Rok jeszcze się nie zakończył, ale z naszych obliczeń wynika, że wpływy z biletów będą o 4 mln wyższe aniżeli w roku 2015 – stwierdza Góźdź.

W dalszych planach

W przyszłym roku powstać ma nowy odcinek trakcji trolejbusowej w ul. Jana Pawła II od ul. Granitowej do al. Kraśnickiej i dalej do pętli Węglin. Miejski przetarg na budowę sieci jest w toku, oferty wykonawców powinniśmy poznać w drugiej połowie stycznia. Termin zakończenia prac wyznaczony jest na sierpień, ale od razu zaczną tu kursować trolejbusy. Wstępnie mowa jest o wydłużeniu tras linii 151 i 161, które zamiast kończyć kursy na Węglinie jechałyby dalej, do pętli os. Poręba.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
0
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
0
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
0
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
0
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
0
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
0
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
0
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
0
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:19
0
11 powinna jechac na porebe tam sa te centra medyczne i sporo osob by korzystalo z 11 zaproponowalbym jeszcze kurs przez zana bo przy ul jana pawla nic niema tylko osiedla
Avatar
Ig / 30 grudnia 2016 o 22:36
0
Ja bym proponowała, żeby z czubów dać autobus na felin, bo trzeba jeździć z przesiadkami, które są niewygodne, w szczególności jak ktoś się spieszy do pracy. Co z tego, że jest linia nr 50 jak jeździ za rzadko. Z tą porębą to już przesada, niedługo wszystkie autobusy tam będą miały końcowy.
Avatar
ja / 30 grudnia 2016 o 21:12
0
Prosimy  o  wydłużenie  linii 18  lub  innej  do  Snopkowa  , chociaż  co  któryś  kurs  od  poniedziałku  do  piątku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 20:47
0
A tak wygląda na mapie nowa trasa JEDENASTKI: google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:55
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
pt2000 / 30 grudnia 2016 o 19:53
0
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo to wtedy dac 38 z INZYNIERSKIEJ/KRUCZKOWSKIEGO a nie z Abramowic jak dotej pory co umozliwiloby przesiadke pasazerom z ulic Kruczkowskiego i Inzynierskiej w 157, czyli po trasie 19.  Nalazaloby rowniez wrocic do pomyslu skrocenia trasy "20" do DWORCA GL PKP a z Kruczkowskiego wyslac 30  z lekka modyfikacja trasy- przez Fabryczna i Al. Zygmuntowskie lub z zajazdem pod Dworzec Gl. PKP w obu kierunkach. Dodatkowo powinno sie skierowac "8" z kolejnej prowizorycznej petli przy Okopowej wlasnie do petli DWORZEC GL PKP.  W temacie nowych linii 11 jak najbardziej, ponadto proponuje likwidacje archaicznych linii "szczytowych" ktore sluza wlasciwie nie wiadomo komu, zaosczedzone wozo kilometry przeznaczyc na inne polaczenia- zwiekszenie czestotliwosci kursow lub nowe linie, propnuje obecna szczytowa" 36" zastapic calodziennie nowa 36 z osiedla Choiny do Felin Europark- przez Kompozytorow Polskich, Elsnera, Zwiazkowa, Spoldzielczosci Pracy, Podzamcze, Unii Lubelskiej, Rondo Lubelskiego Lipca, Pl. Bychawski, Kunickiego, Dywizjonu 303, Krancowa i dalej po trasie "7" do petli Felin Europark.
Ja proponuje dodatkowo powrot do koncepcji sprzed 1 fazy zmian, tj: wylaczenie z uzytkowania "petli" PARK BRONOWICE i ZANA LECLERC oraz OKOPOWA, 25 z Parku Bronowice wyslac do petli MELGIEWSKA WSEI a 157, ktore powinno jezdzic takze w weekendy wyslac po trasie obecnej 19 na os. Poreba, co pozwoliloby zlikwidowac obecna "19" ktora i tak ma AZ 5 kursow dziennie i od Zemborzyckiej dubluje sie calkowicie z trasa 157, obie linie nawet odjezdzaja o tej samej porze- 13:22 z Zemborzyckiej, warto to sprawdzic. Gdyby tak sie stalo ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 18:16
0
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać - chodzi o tą nieszczęsną pętlę - po przebudowie byłaby możliwość skierowania na 15 bądź 40 przegubowców. Nowy Rok nowa nadzieja, nowy świat( linia 11 :) )
No to osiedle Poręba to będzie mieć luksusy same: 2x połączenie z Paderewskiego( 13 i 42) 2x połączenie z Abramowicami (151 i 152), w okolice Mełgiewskiej ( 57 i 159). Trasa 11 podoba mi się bardzo, także tutaj duży plus. Jak na Porębę trafi jeszcze 161 to już chyba ze wszystkim mają połączenia. Na Osiedle Choiny by się coś nowego przydało. Na Kruczkowskiego z al. Racławickich jedzie 20 ale przez ulicę Budowlaną omijając bloki - jedna linia 29 nie rozwiązuje problemu, bo ona nie jedzie na racławickie. O ulicy Żeglarskiej też warto pamiętać -... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 16:01
0
A co z Os. Szerokie? jeździ tylko 1 autobus chociaż 44 nam wróćcie po starej trasie...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 14:27
0
A może by tak w snopkowie coś dodać? Wydłużyć? Przydało by się
Avatar
Wyżynny / 30 grudnia 2016 o 13:05
0
przebieg trasy nowej jedenastki: ***s://***google.pl/maps/dir/51.2231185,22.5229515/51.2697388,22.5821455/@51.2419654,22.5222716,13z/data=!4m29!4m28!1m25!3m4!1m2!1d22.5659911!2d51.2261336!3s0x472257a75d4c9311:0x5d7fd88ee412482c!3m4!1m2!1d22.5637425!2d51.2376737!3s0x47225772a4d35ce5:0x13f8d7c5338bffe4!3m4!1m2!1d22.5525738!2d51.2442556!3s0x472257658efaa789:0x1edd181c533d5aef!3m4!1m2!1d22.5424674!2d51.2499788!3s0x47225761c688404b:0xa8f597131e39c118!3m4!1m2!1d22.5525058!2d51.2682375!3s0x472259fdd5e6edcb:0x67f0819fe9360a1e!1m0!3e0
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!