Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2014 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Lista PiS do Europarlamentu: Paruch, Piotrowski, Zawiślak

5 17 A A

Prof. Waldemar Paruch będzie "jedynką lubelskiej listy PiS. Z drugiego miejsca wystartuje eurodeputowany prof. Mirosław Piotrowski, a z trzeciego poseł z Zamościa Sławomir Zawiślak. Podczas sobotniej konwencji wyborczej PiS, potwierdziły się nasze informacje na temat lubelskiej listy tej partii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prof. Paruch jest politologiem UMCS i członkiem rady programowej PiS. W wyborach parlamentarnych w 2011 roku startował z drugiego miejsca w Krośnie, ale mandatu nie zdobył. - Propozycja nie była dla mnie zaskoczeniem z racji wykonywanego przeze mnie zawodu i mojej wiedzy. Moim celem jest wygranie wyborów i osiągnięcie sukcesu wyborczego - deklaruje prof. Paruch. Drugi na liście prof. Piotrowski nie jest członkiem partii, ale ma poparcie Radia Maryja. Dwukrotnie zdobywał mandat z pierwszego miejsca na liście PiS. - Zaproponowano mi drugie miejsce i je przyjąłem. Nie będąc członkiem partii liczyłem się z tym, że nie dostanę "jedynki”. Mam jednak dziesięcioletnie doświadczenie z pracy w europarlamencie. Inni muszą się tego dopiero uczyć - mówi Mirosław Piotrowski.
- To silna lista, na której nie brakuje osób znanych i doświadczonych. Na pierwszych trzech miejscach są ludzie znający problematykę europejską - mówi Krzysztof Michałkiewicz, szef PiS w regionie. O mandat będą się ubiegać także: posłanka Beata Mazurek, była prezes Targów Lublin Beata Gorajek, radna wojewódzka Ewa Dumkiewicz-Sprawka, poseł Adam Abramowicz, były parlamentarzysta i eurodeputowany Zdzisław Podkański, były poseł, a obecnie z-ca burmistrza Kraśnika Jarosław Stawiarski oraz posłanka Małgorzata Sadurska. Na liście zabrakło innych parlamentarzystów, m.in. posłanki Elżbiety Kruk i senatora Grzegorza Czeleja. - Chodziło o to, żeby swoich reprezentantów miały różne części województwa. Stąd kandydaci z Zamojszczyzny, Chełmszczyzny i Podlasia - tłumaczy poseł Michałkiewicz.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
radny / 25 marca 2014 o 08:06
0

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

To była jedyna szansa aby cokolwiek na takiej budowie  "pożywić" w ten sposób są wszyscy zadowoleni.

Avatar
PiStolet / 25 marca 2014 o 00:04
0

Strzałem w dziesiątkę jest Jedynka na liście PO.Michał Kamiński wsród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu przyjaciół,na pewno oddadzą na niego głos.

Strzałem to na pewno jest - tylko, że w kolano (nawet nie w stopę)...

Avatar
BragaDos / 25 marca 2014 o 00:01
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

rozwiń
Avatar
BragaDos / 24 marca 2014 o 23:58
0

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.


Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.


Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakci... rozwiń

Avatar
Janusz / 24 marca 2014 o 10:01
0

Strzałem w dziesiątkę jest Jedynka na liście PO.Michał Kamiński wsród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu przyjaciół,na pewno oddadzą na niego głos.

Avatar
ludek / 24 marca 2014 o 09:49
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Zauważa się wyraźną oznakę butwienia zielonej koniczynki.  To  pewnie efekt skutecznego działania PSL-owskich resortów w (nie)rządzie Tuska:
- ministerstwo gospodarki - gospodarka leży na łopatkach,
- ministerstwo pracy i spraw społecznej - pracy nie ma i jeszcze długo nie będzie a polityka społeczna jest aspołeczna (vide - protest rodziców w Sejmie)
- ministerstwo rolnictwa- rolnictwo już zaorane na dobre. (skup świń niby interwencyjny)
- może to dzięki skutecznemu poparciu Platformy w podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat i efekty tego przedkładające się na emerytury dla rolników?

- może za drenaż Lasów Państwowych?

- może za skok na kasę OFE?
Strach przed upadkiem i zapomnieniem lokalnych elit politycznych powoduje, że chłopaki robią co tylko jeszcze potrafią, a przede wszystkim dobre miny do złej gry. Był Hetman Lubelski, który się zeszmacił, a teraz jest Europejski :D :D :D Co by było gdyby tak jeszcze wójtowie i niektórzy starostowie przegrali najbliższe wybory? Na pewno lokalna społeczność odetchnęła by z ulgą bo nie musiała by dawać kontrybucji na imprezy różnego kalibru. Sprzedawczyki!!!!!!!!!!.

Zauważa się wyraźną oznakę butwienia zielonej koniczynki.  To  pewnie efekt skutecznego działania PSL-owskich resortów w (nie)rządzie Tuska:
- ministerstwo gospodarki - gospodarka leży na łopatkach,
- ministerstwo pracy i spraw społecznej - pracy nie ma i jeszcze długo nie będzie a polityka społeczna jest aspołeczna (vide - protest rodziców w Sejmie)
- ministerstwo rolnictwa- rolnictwo już zaorane na dobre. (skup świń niby interwencyjny)
- może to dzięki skutecznemu poparciu Platformy w podniesienie... rozwiń

Avatar
Nor / 24 marca 2014 o 09:25
0

Tylko na Piotrowskiego!To jest NASZ człowiek z Lublina! Kamińskiego niech sobie zabiera Warszawa!!! Ale cwaniactwo,

Dokładnie żadne Kamińskie, głosujemy na człowieka z regionu typu Piotrowski.

Avatar
ja / 24 marca 2014 o 05:24
0

Tylko na Piotrowskiego!To jest NASZ człowiek z Lublina! Kamińskiego niech sobie zabiera Warszawa!!! Ale cwaniactwo,

Avatar
Józek / 24 marca 2014 o 01:53
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Avatar
Anna / 23 marca 2014 o 23:45
0

Licha ta lista PIS.Chyba trzeba będzie głosować na narodowców.

Avatar
radny / 25 marca 2014 o 08:06
0

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

To była jedyna szansa aby cokolwiek na takiej budowie  "pożywić" w ten sposób są wszyscy zadowoleni.

Avatar
PiStolet / 25 marca 2014 o 00:04
0

Strzałem w dziesiątkę jest Jedynka na liście PO.Michał Kamiński wsród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu przyjaciół,na pewno oddadzą na niego głos.

Strzałem to na pewno jest - tylko, że w kolano (nawet nie w stopę)...

Avatar
BragaDos / 25 marca 2014 o 00:01
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.

rozwiń
Avatar
BragaDos / 24 marca 2014 o 23:58
0

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.


Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Tak budowali tę S-17, że była ponoć droższa za 1 km niż autostrady w Niemczech, a już zarysowują  się koleiny po roku użytkowania na odcinku od Lublina do Piask. Zobaczymy co z niej zostanie jak przyjdzie lato z wysokimi temperaturami i nasili się ruch TIR-ów.


Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakci... rozwiń

Avatar
Janusz / 24 marca 2014 o 10:01
0

Strzałem w dziesiątkę jest Jedynka na liście PO.Michał Kamiński wsród członków PIS na Lubelszczyżnie ma wielu przyjaciół,na pewno oddadzą na niego głos.

Avatar
ludek / 24 marca 2014 o 09:49
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Zauważa się wyraźną oznakę butwienia zielonej koniczynki.  To  pewnie efekt skutecznego działania PSL-owskich resortów w (nie)rządzie Tuska:
- ministerstwo gospodarki - gospodarka leży na łopatkach,
- ministerstwo pracy i spraw społecznej - pracy nie ma i jeszcze długo nie będzie a polityka społeczna jest aspołeczna (vide - protest rodziców w Sejmie)
- ministerstwo rolnictwa- rolnictwo już zaorane na dobre. (skup świń niby interwencyjny)
- może to dzięki skutecznemu poparciu Platformy w podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat i efekty tego przedkładające się na emerytury dla rolników?

- może za drenaż Lasów Państwowych?

- może za skok na kasę OFE?
Strach przed upadkiem i zapomnieniem lokalnych elit politycznych powoduje, że chłopaki robią co tylko jeszcze potrafią, a przede wszystkim dobre miny do złej gry. Był Hetman Lubelski, który się zeszmacił, a teraz jest Europejski :D :D :D Co by było gdyby tak jeszcze wójtowie i niektórzy starostowie przegrali najbliższe wybory? Na pewno lokalna społeczność odetchnęła by z ulgą bo nie musiała by dawać kontrybucji na imprezy różnego kalibru. Sprzedawczyki!!!!!!!!!!.

Zauważa się wyraźną oznakę butwienia zielonej koniczynki.  To  pewnie efekt skutecznego działania PSL-owskich resortów w (nie)rządzie Tuska:
- ministerstwo gospodarki - gospodarka leży na łopatkach,
- ministerstwo pracy i spraw społecznej - pracy nie ma i jeszcze długo nie będzie a polityka społeczna jest aspołeczna (vide - protest rodziców w Sejmie)
- ministerstwo rolnictwa- rolnictwo już zaorane na dobre. (skup świń niby interwencyjny)
- może to dzięki skutecznemu poparciu Platformy w podniesienie... rozwiń

Avatar
Nor / 24 marca 2014 o 09:25
0

Tylko na Piotrowskiego!To jest NASZ człowiek z Lublina! Kamińskiego niech sobie zabiera Warszawa!!! Ale cwaniactwo,

Dokładnie żadne Kamińskie, głosujemy na człowieka z regionu typu Piotrowski.

Avatar
ja / 24 marca 2014 o 05:24
0

Tylko na Piotrowskiego!To jest NASZ człowiek z Lublina! Kamińskiego niech sobie zabiera Warszawa!!! Ale cwaniactwo,

Avatar
Józek / 24 marca 2014 o 01:53
0

Czas najwyższy na NOWĄ GENERACJĘ POLITYKÓW, którzy coś już zrobili dla naszego regionu. Takich jak Marszałek KRZYSZTOF HETMAN z PSL.

To dzięki niemu mamy między innymi wiele kilometrów nowych dróg, szerokopasmowy internet dla całego województwa- w trakcie realizacji i wiele innych tak ważnych dla naszego regionu inwestycji.

To on uratował S-17 z niebytu na który została już skazana cięciami odgórnymi.

Tacy ludzie są przyszłością Lubelszczyzny i Polski.

Avatar
Anna / 23 marca 2014 o 23:45
0

Licha ta lista PIS.Chyba trzeba będzie głosować na narodowców.

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 0 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 5 4

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 0

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 34 6

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 28 3

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 44 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 70 44

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 17 6

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 33 12

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 12 16

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.