Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 stycznia 2014 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin. Samolot nie wylądował, bo kontrolerzy skończyli pracę o 14

121 30 A A

Samolot Ryanair, który miał zabrać pasażerów do Londynu nie wylądował w Porcie Lotniczym Lublin, bo w kontroli lotów lubelskiego lotniska nikogo nie było. Załoga skończyła pracę o godz. 14

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawę opisuje Gazeta Wyborcza. Ryanair miał wylądować na lotnisku Lublin w poniedziałek o godz. 13:20. Tak się nie stało z powodu śnieżycy. Samolot poleciał do Rzeszowa, gdzie czekał na lepsze warunki atmosferyczne w Lublinie. Wystartował o godz. 15 i kiedy chciał nawiązać kontakt z wieżą w Lublinie, okazało się, że tutejsi kontrolerzy lotu już są po pracy. Samolot poleciał do Londynu, musiał ominąć lubelski port. Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14. Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty. Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego byłaby pewna, że kontrola nie pracuje. Zobacz także: Tak wygląda wieża kontroli lotów w Porcie Lotniczym Lublin

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 01:23
0
Ktoś powinien stracić prace. Osobiście bym sie wkurwił gdybym miał zaklepaną dziewczyne z autem która ma mnie odebrać z pod lublina a tu przez baranine ląduje w innym mieście.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 18:18
0
Dobrze że nic sie nie stało bo znowu w tv żałobe by ta kretynka z pendolino ogłaszała. Lublin cebulą handlować a nie za takie odpowiedzialne zadania sie brać. Dobrze że nikomu nic sie nie stało. Co za barany
Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 13:22
0

ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE... z tymi waszymi (nie Waszymi, a waszymi) opiniamii (nie mam dla was szacunku, dlatego małą literą piszę).

Avatar
luz / 29 stycznia 2014 o 21:13
0

Rzeszów przestań bojkotować ten lubelski Port . Marszałka wam zdjeli za .... damy radę z bojkotem ....

Avatar
PR / 29 stycznia 2014 o 17:14
0

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego byłaby pewna, że kontrola nie pracuje."

... bu ha ha.

Kto mu napisał ten pijarowy idiotyczny tekst ???

Dobre ! Jest to tekst tłumaczący sytuację która nie miała miejsca !!! Hehe ! Widocznie ten kto mówił wiedział co mówi ! Sorry ! Jesteśmy właśnie po szkoleniu i takie teksty mamy ... niedopracowane !!! Ciekawe kto by w tym drugim samolocie wiedział, że kontrola nie pracuje, czyżby powiadomili Ich pocztą, np; poleconym, czy może kontrolerzy nagle by zaniemówili i zamilkli do końca dnia pracy?! I być może takie mało istotne pytanie, a skąd w powietrzu znalazłyby się dwa samoloty ?! Chyba, że jeden to model sterowany radiem !!! Ale zakładając, że są dwa samoloty to od takich właśnie sytuacji jest kontrola lotów ! A może się mylę ?! 

Dobre ! Jest to tekst tłumaczący sytuację która nie miała miejsca !!! Hehe ! Widocznie ten kto mówił wiedział co mówi ! Sorry ! Jesteśmy właśnie po szkoleniu i takie teksty mamy ... niedopracowane !!! Ciekawe kto by w tym drugim samolocie wiedział, że kontrola nie pracuje, czyżby powiadomili Ich pocztą, np; poleconym, czy może kontrolerzy nagle by zaniemówili i zamilkli do końca dnia pracy?! I być może takie mało istotne pytanie, a skąd w powietrzu znalazłyby się dwa samoloty ?! Chyba, że jeden to model sterowany radiem !!! Ale zakładają... rozwiń

Avatar
opop / 29 stycznia 2014 o 17:05
0

Lublin -zakała wschodniej część Polski.Takie sytuacje się nie zdarzają w Rzeszowie.Co wy tam pijecie ale ile Wam tam płacą lub czym ,dywidendy od browarów dostajecie...heheheh padnę ze śmiechu....... :D

ty cwaniaczku zakała to jest całe podkarpacie;typu pijane dzieci z rodzicami itd.Na waszym lotnisku podobno krowy się pasą.A ty się zamknij ulungu.

Avatar
wakat / 29 stycznia 2014 o 16:37
0

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego byłaby pewna, że kontrola nie pracuje."

... bu ha ha.

Kto mu napisał ten pijarowy idiotyczny tekst ???

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego... rozwiń

Avatar
Podkarpacie / 29 stycznia 2014 o 16:14
0

Lublin -zakała wschodniej część Polski.Takie sytuacje się nie zdarzają w Rzeszowie.Co wy tam pijecie ale ile Wam tam płacą lub czym ,dywidendy od browarów dostajecie...heheheh padnę ze śmiechu....... :D

Avatar
PR / 29 stycznia 2014 o 16:07
0

-ale tu nie ma pola, tu jest las

-a to rób co chcesz

- to chciałbym wylądować na lotnisku !

- to może zawróć do Rzeszowa i przyleć jutro ?!

- a jutro będzie czynne ?

- będzie, tylko od 11 do 11.30 !

- a dlaczego tak krótko ?

- bo od 8 do 10.55 mamy szkolenie, jak spędzać wolny czas gdy samolot u nas nie ląduje i leci gdzie indziej, a od 11.50 do 14.55 jest msza w intencji rozwoju lotniska !

Avatar
jasiu / 29 stycznia 2014 o 15:47
0

niestety pażp czy ulc to państwo w państwie i port też wybudowany w nielubianej strefie obecnego rządu , a poza tym nikomu z władz  portu , miasta czy rządu nie interesuje rozwój jakiegoś lotniska liczy się tylko zgarną jak najwięcej dla siebie i kolesiów w tym kraju należałoby zrobi porządek ale taki dokładny jak na Ukrainie bo niedługo podzielimy los chin .

Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 01:23
0
Ktoś powinien stracić prace. Osobiście bym sie wkurwił gdybym miał zaklepaną dziewczyne z autem która ma mnie odebrać z pod lublina a tu przez baranine ląduje w innym mieście.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 18:18
0
Dobrze że nic sie nie stało bo znowu w tv żałobe by ta kretynka z pendolino ogłaszała. Lublin cebulą handlować a nie za takie odpowiedzialne zadania sie brać. Dobrze że nikomu nic sie nie stało. Co za barany
Avatar
Gość / 2 lutego 2014 o 13:22
0

ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE... z tymi waszymi (nie Waszymi, a waszymi) opiniamii (nie mam dla was szacunku, dlatego małą literą piszę).

Avatar
luz / 29 stycznia 2014 o 21:13
0

Rzeszów przestań bojkotować ten lubelski Port . Marszałka wam zdjeli za .... damy radę z bojkotem ....

Avatar
PR / 29 stycznia 2014 o 17:14
0

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego byłaby pewna, że kontrola nie pracuje."

... bu ha ha.

Kto mu napisał ten pijarowy idiotyczny tekst ???

Dobre ! Jest to tekst tłumaczący sytuację która nie miała miejsca !!! Hehe ! Widocznie ten kto mówił wiedział co mówi ! Sorry ! Jesteśmy właśnie po szkoleniu i takie teksty mamy ... niedopracowane !!! Ciekawe kto by w tym drugim samolocie wiedział, że kontrola nie pracuje, czyżby powiadomili Ich pocztą, np; poleconym, czy może kontrolerzy nagle by zaniemówili i zamilkli do końca dnia pracy?! I być może takie mało istotne pytanie, a skąd w powietrzu znalazłyby się dwa samoloty ?! Chyba, że jeden to model sterowany radiem !!! Ale zakładając, że są dwa samoloty to od takich właśnie sytuacji jest kontrola lotów ! A może się mylę ?! 

Dobre ! Jest to tekst tłumaczący sytuację która nie miała miejsca !!! Hehe ! Widocznie ten kto mówił wiedział co mówi ! Sorry ! Jesteśmy właśnie po szkoleniu i takie teksty mamy ... niedopracowane !!! Ciekawe kto by w tym drugim samolocie wiedział, że kontrola nie pracuje, czyżby powiadomili Ich pocztą, np; poleconym, czy może kontrolerzy nagle by zaniemówili i zamilkli do końca dnia pracy?! I być może takie mało istotne pytanie, a skąd w powietrzu znalazłyby się dwa samoloty ?! Chyba, że jeden to model sterowany radiem !!! Ale zakładają... rozwiń

Avatar
opop / 29 stycznia 2014 o 17:05
0

Lublin -zakała wschodniej część Polski.Takie sytuacje się nie zdarzają w Rzeszowie.Co wy tam pijecie ale ile Wam tam płacą lub czym ,dywidendy od browarów dostajecie...heheheh padnę ze śmiechu....... :D

ty cwaniaczku zakała to jest całe podkarpacie;typu pijane dzieci z rodzicami itd.Na waszym lotnisku podobno krowy się pasą.A ty się zamknij ulungu.

Avatar
wakat / 29 stycznia 2014 o 16:37
0

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego byłaby pewna, że kontrola nie pracuje."

... bu ha ha.

Kto mu napisał ten pijarowy idiotyczny tekst ???

"Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (to jej, a nie lotnisku podlegają kontrolerzy lotów), przyznaje, że w poniedziałek kontrolerzy pracowali od godziny 7.30 do 10 i od 11.30 do 14.

Tłumaczy jednak, że ich pracy nie można przedłużyć w każdej chwili, bo "mogłoby to doprowadzić do groźnej sytuacji", gdyby w powietrzu znalazły się dwa samoloty.

Piloci jednego z nich słuchaliby poleceń wieży, a załoga drugiego... rozwiń

Avatar
Podkarpacie / 29 stycznia 2014 o 16:14
0

Lublin -zakała wschodniej część Polski.Takie sytuacje się nie zdarzają w Rzeszowie.Co wy tam pijecie ale ile Wam tam płacą lub czym ,dywidendy od browarów dostajecie...heheheh padnę ze śmiechu....... :D

Avatar
PR / 29 stycznia 2014 o 16:07
0

-ale tu nie ma pola, tu jest las

-a to rób co chcesz

- to chciałbym wylądować na lotnisku !

- to może zawróć do Rzeszowa i przyleć jutro ?!

- a jutro będzie czynne ?

- będzie, tylko od 11 do 11.30 !

- a dlaczego tak krótko ?

- bo od 8 do 10.55 mamy szkolenie, jak spędzać wolny czas gdy samolot u nas nie ląduje i leci gdzie indziej, a od 11.50 do 14.55 jest msza w intencji rozwoju lotniska !

Avatar
jasiu / 29 stycznia 2014 o 15:47
0

niestety pażp czy ulc to państwo w państwie i port też wybudowany w nielubianej strefie obecnego rządu , a poza tym nikomu z władz  portu , miasta czy rządu nie interesuje rozwój jakiegoś lotniska liczy się tylko zgarną jak najwięcej dla siebie i kolesiów w tym kraju należałoby zrobi porządek ale taki dokładny jak na Ukrainie bo niedługo podzielimy los chin .

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 22 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 14 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 34 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 45 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce