Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 sierpnia 2009 r.
19:38
Edytuj ten wpis

Lublin będzie miał nowego sekretarza

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A

Andrzej Wojewódzki, dotychczas dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem w Urzędzie Miasta obejmie stanowisko sekretarza miasta. Dziś prezydent Lublina ma oficjalnie ogłosić tę decyzję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz zapowiedział wcześniej, że prezydent poinformuje dziś o rekonstrukcji swojego gabinetu. W grę wchodzą też zmiany na stanowiskach zastępców prezydenta.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, 1 września do Ratusza powrócić ma Krzysztof Żuk, były zastępca prezydenta, który odszedł z magistratu do Ministerstwa Skarbu. Zwolnione przez Żuka stanowisko objęła Elżbieta Kołodziej-Wnuk, która – według niepotwierdzonych doniesień – miałaby być przeniesiona na równoległe stanowisko zastępcy prezydenta ds. społecznych. Jest ono nieobsadzone, odkąd Adam Wasilewski po kryzysie politycznym w Radzie Miasta usunął z niego Pawła Fijałkowskiego (PiS).

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZYGMUNT / 17 sierpnia 2009 o 19:29
0
MA NIEZLE PARTYJNE PCHANIE NO NO MLODY PNIJ SIE OBYS SLOWNY BYL A TO CO POKAZALES TO RACZEJ NIE ROKUJE..... KIEDY WYBORY TO ZNOWU JAK INNA PARTJA WYGRA ZMIANY NA STOLKACH I NOWE OBIETNICE ZALOSNI POLITYCY.
Avatar
m / 17 sierpnia 2009 o 14:32
0
Ostatnimi czasy aktywnym na różnych forach stała się osoba podpisująca się nickiem JPII. Niestety poziom jego komentarzy jest żenujący, poniżej wszelkiej krytyki.
Napisze tylko tyle... JPII nie idź tą drogą
Kto cie tak skrzywdził w dzieciństwie człowieku, że tak wszystkich nienawidzisz
Avatar
normal / 17 sierpnia 2009 o 14:24
0
Stefan czy ty nie jeśteś przypadkiem rodzaju żeńskiego i tak głupia jak Madonna. Nic nie potrafi a sie sadzi. Madonna najpierw sie rozbierała ale nikt sie tym nie zainteresował to potem zaczeła skandalizowac ptrzeciw chrzescijaństwu. No i znalazła sponsorów , którzy ją wypromowali za ataki na religie i tyle w niej talentu, ż e zrobi wszystko aby zaistnieć . Załosna a jeszce żałosniej skończy
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:30
0
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:22
0
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
Nowiński / 17 sierpnia 2009 o 11:07
0
Nowy Lublin czyli karuzeli personalnej ciąg dalszy.

Zero pomysłu na rządzenie, z-cy i urzędnicy są od wszystkiego, swobodnie są przesuwani z jednego urzędu do drugiego, choć nie znają sie na tym co robią, a Lublin jest 10 lat za Rzeszowem i 5 za Zamościem. Wstyd !!!


PS. Proponuję następne odcinki serialu Ranczo kręcić w Lublinie, swojskie klimaty i warcholstwo !
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 10:16
0
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te miernoty nie zasługują żeby trzymać poziom pisząc o nich..
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te m... rozwiń
Avatar
stefan / 17 sierpnia 2009 o 09:55
0
Proszę administratora o usunięcie komentarza powyżej z uwagi na jego poziom tzw. "kultury". Dbajmy o kulturę słowa.
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 09:40
0
Zerknijcie na to zdjęcie.. Ten dziadzia po lewej wygląda jak lump z dworca PKS i to ma być prezydent miasta? Dziad prezydentem dziadowskiego miasta z dziadowskim zarządzaniem.. Z kolei ta faja z prawej wygląda na rasowego pedała.. to nie przypadkiem ten Ł.? Strasznie twarzowy.. Już wiem czemu siedzi w polityce! Jedni faceci mają dziewczyny/żony, rodziny - natomiast nieudacznicy i zakamuflowani pederasci siedzą w polityce, heh
Avatar
ZYGMUNT / 17 sierpnia 2009 o 19:29
0
MA NIEZLE PARTYJNE PCHANIE NO NO MLODY PNIJ SIE OBYS SLOWNY BYL A TO CO POKAZALES TO RACZEJ NIE ROKUJE..... KIEDY WYBORY TO ZNOWU JAK INNA PARTJA WYGRA ZMIANY NA STOLKACH I NOWE OBIETNICE ZALOSNI POLITYCY.
Avatar
m / 17 sierpnia 2009 o 14:32
0
Ostatnimi czasy aktywnym na różnych forach stała się osoba podpisująca się nickiem JPII. Niestety poziom jego komentarzy jest żenujący, poniżej wszelkiej krytyki.
Napisze tylko tyle... JPII nie idź tą drogą
Kto cie tak skrzywdził w dzieciństwie człowieku, że tak wszystkich nienawidzisz
Avatar
normal / 17 sierpnia 2009 o 14:24
0
Stefan czy ty nie jeśteś przypadkiem rodzaju żeńskiego i tak głupia jak Madonna. Nic nie potrafi a sie sadzi. Madonna najpierw sie rozbierała ale nikt sie tym nie zainteresował to potem zaczeła skandalizowac ptrzeciw chrzescijaństwu. No i znalazła sponsorów , którzy ją wypromowali za ataki na religie i tyle w niej talentu, ż e zrobi wszystko aby zaistnieć . Załosna a jeszce żałosniej skończy
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:30
0
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
rodak / 17 sierpnia 2009 o 13:22
0
A co mnie to obchodzi skoro jak smrodziło tak smrodzi.We wszystkich krajowych rankingach Lublin jest najgorzej zarządzanym miastem,a rządy
PO zepchnęły ten region pod każdym względm już myślę dalej niż na poycję "B". POsłowie doskonale się bawią w Warszawie a region bez przemysłu i funduszy rozwojowych ubożeje.Bo kto tu zechce przyjechać po tych "ścieżkach"?chyba że etnograficzne koła naukowe.
Avatar
Nowiński / 17 sierpnia 2009 o 11:07
0
Nowy Lublin czyli karuzeli personalnej ciąg dalszy.

Zero pomysłu na rządzenie, z-cy i urzędnicy są od wszystkiego, swobodnie są przesuwani z jednego urzędu do drugiego, choć nie znają sie na tym co robią, a Lublin jest 10 lat za Rzeszowem i 5 za Zamościem. Wstyd !!!


PS. Proponuję następne odcinki serialu Ranczo kręcić w Lublinie, swojskie klimaty i warcholstwo !
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 10:16
0
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te miernoty nie zasługują żeby trzymać poziom pisząc o nich..
Kolego Stefan co sie tak bulwersujesz.. Prawda w oczy kole! Ten dziad z lewej obiecał tunel pod Raclawickimi, jego kadencja zbliża sie ku końcowi a tunelu jak nie było tak nie ma! Ponoć to 300mln zł, czyli 1/3 budżetu miasta LBN.. To dziadzia wcześniej nie wiedział ile to kosztuje? Jak obiecał to niech buduje i płaci z własnej kieszeni.. Z kolei ten z prawej to wielki turysta służbowym samochodem za pieniadze podatników.. Następny kurs na gejowskie Love Parade, hehe.. Nie denerwuj sie tak kolego.. a może Ty z UM Lublina klikasz? Te m... rozwiń
Avatar
stefan / 17 sierpnia 2009 o 09:55
0
Proszę administratora o usunięcie komentarza powyżej z uwagi na jego poziom tzw. "kultury". Dbajmy o kulturę słowa.
Avatar
JPII / 17 sierpnia 2009 o 09:40
0
Zerknijcie na to zdjęcie.. Ten dziadzia po lewej wygląda jak lump z dworca PKS i to ma być prezydent miasta? Dziad prezydentem dziadowskiego miasta z dziadowskim zarządzaniem.. Z kolei ta faja z prawej wygląda na rasowego pedała.. to nie przypadkiem ten Ł.? Strasznie twarzowy.. Już wiem czemu siedzi w polityce! Jedni faceci mają dziewczyny/żony, rodziny - natomiast nieudacznicy i zakamuflowani pederasci siedzą w polityce, heh
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu 0 0

Niewybuch bomby lotniczej znaleziono podczas prac polowych.

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy?

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy? 0 0

Gdy na drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd dla służb ratunkowych. Może to zwiększyć szansę na przeżycie uczestników wypadku nawet o 40 proc. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy w Polsce, aby ułatwić straży pożarnej czy karetce pogotowia dojazd na miejsce wypadku?

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód
galeria

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód 2 0

Dzisiaj przed godz. 9 w Kurowie mężczyzna wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód. Karetka zabrała go do szpitala w Puławach.

Lublin: Kierowcy utknęli w dużych korkach. Przez zmiany na skrzyżowaniu

Lublin: Kierowcy utknęli w dużych korkach. Przez zmiany na skrzyżowaniu 2 4

W dużych korkach utknęli dzisiaj rano kierowcy jadący ul. Jana Pawła II w stronę Krochmalnej i dalej do Diamentowej i dworca kolejowego. To efekt zmian w organizacji ruchu na przebudowywanym skrzyżowaniu Krochmalnej z Diamentową.

Wernisaż wystawy "Kwiaty" w Puławach
27 września 2018, 18:00

Wernisaż wystawy "Kwiaty" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. Puławska Akademia Plastyczna, świętująca X-lecie istnienia, organizuje jubileuszową wystawę Kwiaty, której wernisaż odbędzie się 27 września o godz. 18 w Galerii Inter Libros w Puławach (ul. Głęboka 7a).

Lubelskie: Premier Morawiecki organizuje w niedzielę wielkie dożynki. Zagra Zakopower
film

Lubelskie: Premier Morawiecki organizuje w niedzielę wielkie dożynki. Zagra Zakopower 23 2

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie w niedzielę do Wąwolnicy. Weźmie udział w pierwszym ogólnopolskim święcie „Wdzięczni Polskiej Wsi”.

Szalona ucieczka kierowcy po narkotykach. Policyjna blokada w Lublinie

Szalona ucieczka kierowcy po narkotykach. Policyjna blokada w Lublinie 2 1

Nie zatrzymał się do kontroli w Lubartowie, dlatego policjanci ruszyli za nim w pościg. 31-latek był po narkotykach.

Wspólnoty mieszkaniowe – kiedy powstają i na jakich zasadach funkcjonują

Wspólnoty mieszkaniowe – kiedy powstają i na jakich zasadach funkcjonują 0

Miał wrócić do Polski na narodziny swojej córki. Znaleźli jego ciało

Miał wrócić do Polski na narodziny swojej córki. Znaleźli jego ciało 11 4

Zakończyły się poszukiwania zaginionego w marcu 30-latka z Hutkowa. Ciało mężczyzny znaleziono na posesji jego rodziny.

Wyjazdy integracyjne, czyli Polski sposób na efektywną integrację pracowników.

Wyjazdy integracyjne, czyli Polski sposób na efektywną integrację pracowników. 0

Kondycja firmy zależy od wielu czynników, a jednym z ważniejszych są jej pracownicy. Można mieć najlepsze urządzenia, sale konferencyjne, pracować w pięknych wnętrzach, ale nie znaczyć nic na rynku, jeśli zatrudniona kadra nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Czasem dzieje się tak z prozaicznego powodu - braku współpracy między różnymi działami. Im większa organizacja, tym kryzys może narastać. Rozwiązaniem tego problemu są wyjazdy integracyjne, które jednak wyglądają zupełnie inaczej niż dawniej. Co się zmieniło?

Od lekcji o ubezpieczeniach po indeksy na studia

Od lekcji o ubezpieczeniach po indeksy na studia 0 0

Jak działają ubezpieczenia społeczne? Skąd biorą się emerytury? Dowiedzą się tego uczniowie szkół, które przystąpią do projektu „Lekcje z ZUS”. A uczniowie, którzy wezmą również udział w olimpiadzie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, mają szansę na cenne nagrody i indeksy na studia.

Wybory samorządowe w Białej Podlaskiej: "Złośliwi twierdzą, że niepełnosprawni są w radzie od dawna"

Wybory samorządowe w Białej Podlaskiej: "Złośliwi twierdzą, że niepełnosprawni są w radzie od dawna" 1 1