Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 listopada 2015 r.
9:49

Lublin: Kościół na razie nie dostanie działek na Rudniku

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 20 A A
Na jednej z najbliższych sesji Rada Miasta będzie się też zajmować złożonym wczoraj przez mieszkańców Ponikwody obywatelskim projektem uchwały o przeznaczeniu działki przy Dożynkowej 31 na budowę przedszkola i żłobka (Fot. AS)
Na jednej z najbliższych sesji Rada Miasta będzie się też zajmować złożonym wczoraj przez mieszkańców Ponikwody obywatelskim projektem uchwały o przeznaczeniu działki przy Dożynkowej 31 na budowę przedszkola i żłobka (Fot. AS)

Prezydent nie dostał zgody na budzącą kontrowersje sprzedaż Kościołowi miejskich działek na Rudniku za 10 proc. ich wartości. Rada Miasta postanowiła, że nie zajmie się dzisiaj prośbą prezydenta.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prezydent prosił o zgodę na sprzedaż działki przy ul. Dożynkowej 31 (0,68 ha) za 160 tys. zł, gdzie kuria chciałaby postawić świątynię oraz działki przy Narcyzowej 29bh (1,2 ha) za 210 tys. zł, gdzie Kościół planuje budowę domu opieki. Na te plany wobec działki przy Dożynkowej 31 nie zgadzała się część mieszkańców Ponikwody, którzy wolą aby nieruchomość ta została wykorzystana na budowę przedszkola i żłobka.

Na wniosek Komisji Gospodarki Komunalnej radni zdecydowali dzisiaj o zdjęciu z porządku sesji Rady Miasta projektu uchwały, który umożliwiłby prezydentowi sprzedaż ziemi na rzecz kurii. Wniosek ten poparło 16 radnych, 14 było przeciw. Projekt trafi do dalszych prac w komisjach Rady Miasta.

Na jednej z najbliższych sesji Rada Miasta będzie się też zajmować złożonym wczoraj przez mieszkańców Ponikwody obywatelskim projektem uchwały o przeznaczeniu działki przy Dożynkowej 31 na budowę przedszkola i żłobka.

Podobną uchwałę radni przyjęli we wrześniu, a dotyczyła ona budowy szkoły na innej działce postanawiając, że u zbiegu ul. Majerankowej i Narcyzowej miasto zbuduje „centrum kulturalno-oświatowe”, w którego skład wejść ma przedszkole, szkoła podstawowa i dom kultury.

– Opracowujemy już koncepcję – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. W projekcie przyszłorocznego budżetu uwzględnione są pieniądze na dokumentację projektową budynku. – Nie ma w budżecie odrębnej pozycji „budowa szkoły”, bo opracowanie dokumentacji będzie trwało co najmniej pół roku – dodaje Żuk. Budowa zaczęłaby się najprawdopodobniej w roku 2017.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 15:43
0
Chyba nie wiecie kto teraz RZĄDZI !
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 14:12
0
na kosciol ulge mozna przyznac, ale dlaczego na dzialalnosc inna niz sakralna
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 13:33
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Jakbyś nabył/nabyła umiejętności czytania, to zamiast pisać głupoty byś człowieku wiedział że nie 100 a 1600...

A ta córka to nie pracowała kiedyś w MPK na zbędnym stanowisku ?

Jakbyś nabył/nabyła umiejętności czytania, to zamiast pisać głupoty byś człowieku wiedział że nie 100 a 1600...

A ta córka to nie pracowała kiedyś w MPK na zbędnym stanowisku ?

rozwiń
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 19 listopada 2015 r. o 13:25
0

UZUPEŁNIENIE:

KULejny i psychoPATyczny prolem to najnowsza MONETA i to MONETA (z)BAWIENIA proponowana ludziom.

Takich ŚW.(irniętych) pomysłów jest cała masa, a związek proponuję uhonorwać PRYMASA POLSKI księŻULA KARDYNAŁA Józefa GLEMPA i Jego powiedzonko (z)BAWIENIA z okresu walki o JEDWABNE:ZA MORDY PZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ”!!! - umarł i za swoją NIE PRZEPROSIŁ

Wszystkie fakty (z)BAWIENIA pokazują, że CZARNY BETON trudno zaliczyć do NORMANLYCH, ha ha ha...

 
(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

UZUPEŁNIENIE:

KULejny i psychoPATyczny prolem to najnowsza MONETA i to MONETA (z)BAWIENIA proponowana ludziom.

Takich ŚW.(irniętych)rozwiń

Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 19 listopada 2015 r. o 13:00
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SCHIZOFRENICZNA WALKA Z (w)MAWIANYM KÓRESTWEM BOŻYM W OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG). Archiwum i bieżące oceny związku obejmują okres do dnia 6.XI.2015 r.

https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?pnref=story

Od 7.XI.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Asc Asc (Akademia Sztuk Cudownych). Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009990764664

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „KURIER LUBELSKI” z dn. 17 i 18.XI.2015 r. w artyKULe: 1}Seks na żywo w teatrze. Będzie protest z różańcami”; 2}Mieszkańcy Ponikwody sprzeciwiają się sprzedaży działek kościołowi”; 3}Misjonarze z Lubelszczyzny w Afryce. Ksiądz z Lublina wybudował kościół w Kamerunie” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 17.XI.2015 r. w artyKULe: „Seks na żywo w teatrze. Będzie protest z różańcami” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 18.XI.2015 r. w artyKULe: „Moneta „50. rocznica wystosowania orędzia biskupów polskich do niemieckich”” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 18.XI.2015 r. w artyKULe: „Sakralia 2015: Wyposażenie kościołów na miarę XXI wieku” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 18 i 19.XI.2015 r. w artyKULe: 1}Lublin: Radny prosi o nowy adres dla kościoła”; 2}Lublin: Kościół na razie nie dostanie działek na Rudniku” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SCHIZOFRENICZNA WALKA Z (w)MAWIANYM KÓRESTWEM BOŻYM W OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLID... rozwiń

Avatar
ambro / 19 listopada 2015 r. o 12:46
0

ma tam być zbudowany  ośrodek dla osób starszych 

Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 12:44
0
córka radnej pis przeciwko kościołowi
Avatar
b / 19 listopada 2015 r. o 10:46
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 10:45
0
Na razie
Avatar
b / 19 listopada 2015 r. o 10:45
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 15:43
0
Chyba nie wiecie kto teraz RZĄDZI !
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 14:12
0
na kosciol ulge mozna przyznac, ale dlaczego na dzialalnosc inna niz sakralna
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 13:33
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Jakbyś nabył/nabyła umiejętności czytania, to zamiast pisać głupoty byś człowieku wiedział że nie 100 a 1600...

A ta córka to nie pracowała kiedyś w MPK na zbędnym stanowisku ?

Jakbyś nabył/nabyła umiejętności czytania, to zamiast pisać głupoty byś człowieku wiedział że nie 100 a 1600...

A ta córka to nie pracowała kiedyś w MPK na zbędnym stanowisku ?

rozwiń
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 19 listopada 2015 r. o 13:25
0

UZUPEŁNIENIE:

KULejny i psychoPATyczny prolem to najnowsza MONETA i to MONETA (z)BAWIENIA proponowana ludziom.

Takich ŚW.(irniętych) pomysłów jest cała masa, a związek proponuję uhonorwać PRYMASA POLSKI księŻULA KARDYNAŁA Józefa GLEMPA i Jego powiedzonko (z)BAWIENIA z okresu walki o JEDWABNE:ZA MORDY PZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ”!!! - umarł i za swoją NIE PRZEPROSIŁ

Wszystkie fakty (z)BAWIENIA pokazują, że CZARNY BETON trudno zaliczyć do NORMANLYCH, ha ha ha...

 
(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

UZUPEŁNIENIE:

KULejny i psychoPATyczny prolem to najnowsza MONETA i to MONETA (z)BAWIENIA proponowana ludziom.

Takich ŚW.(irniętych)rozwiń

Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 19 listopada 2015 r. o 13:00
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SCHIZOFRENICZNA WALKA Z (w)MAWIANYM KÓRESTWEM BOŻYM W OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG). Archiwum i bieżące oceny związku obejmują okres do dnia 6.XI.2015 r.

https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?pnref=story

Od 7.XI.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Asc Asc (Akademia Sztuk Cudownych). Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009990764664

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „KURIER LUBELSKI” z dn. 17 i 18.XI.2015 r. w artyKULe: 1}Seks na żywo w teatrze. Będzie protest z różańcami”; 2}Mieszkańcy Ponikwody sprzeciwiają się sprzedaży działek kościołowi”; 3}Misjonarze z Lubelszczyzny w Afryce. Ksiądz z Lublina wybudował kościół w Kamerunie” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 17.XI.2015 r. w artyKULe: „Seks na żywo w teatrze. Będzie protest z różańcami” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „TYGODNIK OSTROŁĘCKI” z dn. 18.XI.2015 r. w artyKULe: „Moneta „50. rocznica wystosowania orędzia biskupów polskich do niemieckich”” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GŁOS WIELKOPOLSKI” z dn. 18.XI.2015 r. w artyKULe: „Sakralia 2015: Wyposażenie kościołów na miarę XXI wieku” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 18 i 19.XI.2015 r. w artyKULe: 1}Lublin: Radny prosi o nowy adres dla kościoła”; 2}Lublin: Kościół na razie nie dostanie działek na Rudniku” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SCHIZOFRENICZNA WALKA Z (w)MAWIANYM KÓRESTWEM BOŻYM W OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLID... rozwiń

Avatar
ambro / 19 listopada 2015 r. o 12:46
0

ma tam być zbudowany  ośrodek dla osób starszych 

Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 12:44
0
córka radnej pis przeciwko kościołowi
Avatar
b / 19 listopada 2015 r. o 10:46
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Avatar
Gość / 19 listopada 2015 r. o 10:45
0
Na razie
Avatar
b / 19 listopada 2015 r. o 10:45
0

Mieszkańcy protestują? Dzielnica ma ich 11 tyś a pod protestem podpisało się 100 osób z haczykiem ... :-)

Ps: Justyna Budzyńska to córka radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Tak trudno przekonać mamę i innych radnych z PiS by zablokowali budowę kościoła? w końcu nikt nie ma tak dobrych relacji z kościołem jak PiS :-)

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przedsiębiorca z Zamościa i fałszywe faktury. Policja z rana weszła do mieszkań
film

Przedsiębiorca z Zamościa i fałszywe faktury. Policja z rana weszła do mieszkań

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli obracać „pustymi” fakturami, by wyłudzić unijną dotację. Straty szacowane są na blisko 8,5 mln zł. Główną rolę w procederze odgrywał przedsiębiorca z Zamościa - ustalili śledczy.

Zakarpacki smak. Przepisy z wyjątkowej kuchni ukraińskiej
Magazyn

Zakarpacki smak. Przepisy z wyjątkowej kuchni ukraińskiej

W Drohobyczu zakończył się właśnie Międzynarodowy Festiwal Brunona Schulza, a my mamy dla was garść przepisów z zakarpackiej kuchni. Wiera Meniok, która prowadzi festiwal wraz z Grzegorzem Józefczukiem z Lublina, mają dla zaś przepis na zakarpacki bogracz

Kujawiak Stanin jeszcze się nie poddaje

Kujawiak Stanin jeszcze się nie poddaje

Kujawiak Stanin po 13 meczach ma na koncie zaledwie trzy punkty. Jako jedyny zespół w bialskiej klasie okręgowej nie zaliczył też ani jednego zwycięstwa. Wiosna zapowiada się bardzo ciężko, ale drużyna nie zamierza jeszcze rezygnować z walki o utrzymanie.

Jak będą wyglądać wizyty po kolędzie? Odpowiada rzecznik Konferencji Episkopatu Polski

Jak będą wyglądać wizyty po kolędzie? Odpowiada rzecznik Konferencji Episkopatu Polski

Nie ma ogólnopolskich wytycznych w sprawie kolędy. Z powodu pandemii wizyty duszpasterskie zostały odwołane, przesunięte na późniejszy czas lub odbędą się w zmienionej formie, w zależności od decyzji biskupa miejsca – powiedział rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszek Gęsiak SJ.

Spotkanie z Kamilą Janiak w Księgarni Dosłownej
4 grudnia 2020, 18:00

Spotkanie z Kamilą Janiak w Księgarni Dosłownej

W ramach cyklu Seryjni Poeci w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury w Lublinie) odbędzie się spotkanie z Kamilą Janiak. Wydarzenie będzie transmitowane online 4 grudnia o godz. 18 na Facebooku księgarni.

Szpital w Łukowie potrzebuje większych zbiorników tlenu

Szpital w Łukowie potrzebuje większych zbiorników tlenu

Szpital w Łukowie potrzebuje większego zbiornika na tlen. Placówka zakupi dodatkowe aparaty wspomagające funkcje oddechowe i obecne zasoby tlenu nie wystarczą.

Lublin: Będzie więcej miejsca dla kierowców na al. Solidarności

Lublin: Będzie więcej miejsca dla kierowców na al. Solidarności

Zapadła decyzja o otwarciu dla ruchu nieczynnego lewego pasa jezdni, która biegnie od alei Solidarności w stronę al. Warszawskiej i ronda 100-lecia KUL. Zamiast ciągłej linii pojawi się przerywana, ale taka zmiana nie zostanie wprowadzona zbyt prędko. Możliwe, że kierowcy poczekają na nią do wiosny.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPACH KOSMETYKÓW

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPACH KOSMETYKÓW

Higiena, pielęgnacja i dbanie o dobry wygląd przy wykorzystaniu kosmetyków i produktów do makijażu stanowią nieodzowny, a dla wielu osób również szczególnie przyjemny element codziennego życia.

Minister zdrowia wysyła policję na stoki. Będą kontrole

Minister zdrowia wysyła policję na stoki. Będą kontrole

Od najbliższego weekendu będą prowadzone kontrole stoków narciarskich, dotyczące przestrzegania reżimu sanitarnego; jeśli potwierdzą jego naruszenie będę rekomendował zamknięcie stoków - oświadczył w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Głosy Miasta - koncert w Radiu Lublin
4 listopada 2020, 19:00

Głosy Miasta - koncert w Radiu Lublin

W piątek, 4 grudnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin odbędzie się koncert "Głosy Miasta". Wydarzenie będzie dostępne będzie jedynie w formie streamingu.

Lublin. Ratusz odmówił deweloperowi. Jak chce bloków przy Jałowcowej, może iść do sądu

Lublin. Ratusz odmówił deweloperowi. Jak chce bloków przy Jałowcowej, może iść do sądu

Nie powiodła się deweloperowi próba uzyskania zgody na budynki wielorodzinne przy Jałowcowej. Urząd Miasta odmówił, bo uznał, że bloki nie będą pasowały do otoczenia. Deweloper zaskarżył decyzję, ale przegrał. Teraz pozostaje mu tylko odwołanie do sądu lub rezygnacja z budowy bloków.

Małżeństwo lekarzy osób utonęło na jeziorze Zwiniarz po przewróceniu się łodzi
film

Małżeństwo lekarzy osób utonęło na jeziorze Zwiniarz po przewróceniu się łodzi

Lubawa (woj. warmińsko-mazurskie). Z jeziora Zwiniarz koło Lubawy w woj. warmińsko-mazurskim strażacy wraz z policją wydobyli z wody ciała dwóch osób. Jak się okazało, było to małżeństwo lekarzy z Iławy. Wcześniej ich zaginięcie zgłosiła rodzina. Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci 67-latków.

GKS Tychy – Luxiona AZS UMCS Lublin 3:4. Do podium coraz bliżej

GKS Tychy – Luxiona AZS UMCS Lublin 3:4. Do podium coraz bliżej

Luxiona AZS UMCS z kolejnym zwycięstwem w I Lidze Futsalu. Tym razem podopieczni trenera Konrada Tarkowskiego pokonali na wyjeździe GKS Tychy 4:3. Goście wszystkie bramki zdobyli przed przerwą, a kolejnym hattrickiem popisał się Jakub Wankiewicz

Przesyłki niestandardowe – jak najlepiej podejść do pakowania przedmiotów o nietypowych kształtach?

Przesyłki niestandardowe – jak najlepiej podejść do pakowania przedmiotów o nietypowych kształtach?

Jaką przesyłkę można nazwać niestandardową? To zależy od konkretnej firmy kurierskiej, która w regulaminie określa wymiary standardowych paczek. Jeśli przesyłka nie mieści się w podanych wymiarach, można ją uznać za przesyłkę niestandardową. Aby bezpiecznie dotarła do adresata, powinna być odpowiednio zapakowana.

Lubartów. Kierowca busa z pieczywem potrącił rowerzystę. Obaj pijani

Lubartów. Kierowca busa z pieczywem potrącił rowerzystę. Obaj pijani

Siedzący za kierownicą dostawczaka miał ponad 2 promile, a rowerzysta też był pijany.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!