Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 czerwca 2013 r.
20:13
Edytuj ten wpis

Lublin: Widać już szkielet stadionu

Autor: Zdjęcie autora (dw)
0 10 A A
Budowa nowego stadionu w Lublinie (Jacek Świerczyński)
Budowa nowego stadionu w Lublinie (Jacek Świerczyński)

W szybkim tempie powstaje stadion w miejscu zlikwidowanej cukrowni w Lublinie. Zbudowano już 25 proc. obiektu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Montowane są trybuny, gotowy jest strop nad jedną kondygnacją części komercyjnej, są już dwa piętra części klubowej. Trwa budowa trzeciej kondygnacji.

Według planów, w sierpniu zakończą się prace związane z tworzeniem betonowego szkieletu budowli.

Później przyjdzie czas na montowanie innych elementów, łącznie z zadaszeniem trybun. Warszawski Budimex chce do zimy zakończyć konstrukcję stadionu.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 4 lipca 2013 o 00:22
0

----------------PREZYDENT  ŻUK   STOSUJE   METODE   GEBELSA ... ------------------------------------------  To  są  jawne  żarty  Prezydenta  Lublina  Krzysztofa  Zuka  utrzymywać  temat  tego  kompromitującego  Lublin stadionu "kurnika" na BAGNIE !.   Dlaczego  Prezydent  Zuk  nie  był  taki  "medialny"  gdy  był w lubelskim  Ratuszu  "NIK" ( Najwyższa  Izba  Kontroli)  i  przez  6  miesięcy  nie  mógł  ustalić  "POMYSŁODAWCY" sta dionu  NA  BAGNIE (sic?).   Lubelska  Prokuratura  zajęta  przejęciem  budynku  po  Domu  Dziecka  nie  zauważa  jaki  przekręt  szykowany  jest  na  BAGNIE  po  cukrowni .    Dlatego  krakowska  Prokuratura  po winna  z  urzędu  przeprowadzić  kontrole  finansowe  budowy  lubelskiego  lotniska  na  którego  budowe  wzięto  MILIONY  z  podatków  wojewódzkich  i  miejskich  a  jak  się  okazuje  lotnisko  powstało  z ...  DOTA CJI  UNIJNYCH !.    To  samo  jest  z  finansowaniem  stadionu  NA  BAGNIE  które  kosztować  będzie  140 MILIONÓW podobno  w  połowie  z  DOTACJI  UNIJNYCH  ale  z  informacji  wynika , że  i  stadion NA  BAG NIE  jest  w  całości  finansowany  z  DOTACJI  UNIJNYCH  to gdzie  są  MILIONY  z  budżetu  miasta ? .     RADNI  PIS  to  Wasza  rola  aby  powiadomić  Prokurature , CBA  i  NIK .   Lublina  nie  stać  topić  w  BAG NIE  140 MILIONÓW !.     Zdajemy  sobie  sprawe , że  to   Gigantyczne  Afery  Przestępcze  ale  właśnie  dlatego  trzeba  je  UNIESZKODLIWIĆ   ABY  NIE   ZAGRAŻĄŁY  PIĘKNEMU  LUBLINOWI !.

----------------PREZYDENT  ŻUK   STOSUJE   METODE   GEBELSA ... ------------------------------------------  To  są  jawne  żarty  Prezydenta  Lublina  Krzysztofa  Zuka  utrzymywać  temat  tego  kompromitującego  Lublin stadionu "kurnika" na BAGNIE !.   Dlaczego  Prezydent  Zuk  nie  był  taki  "medialny"  gdy  był w lubelskim  Ratuszu  "NIK" ( Najwyższa  Izba  Kontroli)&n... rozwiń

Avatar
em. / 29 czerwca 2013 o 19:37
0

Czy prezydent miasta ma pomysł, kto będzie dawać pieniądze na utrzymanie stadionu i kto na nim będzie grać?

Avatar
takiTAM / 29 czerwca 2013 o 11:10
0

Stadion -- on tak Lublinowi potrzebny jak choroba, co na tym stadionie będzie ? Motor 3 liga? podstarzałe gwiazdy typu modern talking ? Przecież zaden szanowany artysta typu Rihanna nigdy tu nie przyjedzie. Mam takich znajomych którzy kupują sobie rzeczy na które je nadzwyczajniej w zyciu nie stać potem płaczą . W przypadku średnio trafionych inwestycji lubelskiego ratusza to niestety .... my bedzeimy płakać i płacić. A nielepiej byłoby jakoś zalew zemborzyki zagospodarować alejki rowerowe porobić w Lublinie, Jakiś park rozrywki dla dzieci. Mam 4 letnie dziecko i w 350 tys miescie nie ma gdzie z nim pójść bo miasto rodzicówe ma kompletnie w dupie, tak zresztą jak mieszkańców.

Stadion -- on tak Lublinowi potrzebny jak choroba, co na tym stadionie będzie ? Motor 3 liga? podstarzałe gwiazdy typu modern talking ? Przecież zaden szanowany artysta typu Rihanna nigdy tu nie przyjedzie. Mam takich znajomych którzy kupują sobie rzeczy na które je nadzwyczajniej w zyciu nie stać potem płaczą . W przypadku średnio trafionych inwestycji lubelskiego ratusza to niestety .... my bedzeimy płakać i płacić. A nielepiej byłoby jakoś zalew zemborzyki zagospodarować alejki rowerowe porobić w Lublinie, Jakiś park rozrywki dla dziec... rozwiń

Avatar
d / 29 czerwca 2013 o 10:54
0

Zostań,przedsiębiorco i wybuduj cukrownię,wszyscy Cię będą chwalić.

Wyłóż kasę to chętnie.

Cukrownia przynosiła zyski  dawała pracę wielu ludziom.

Stadiony już są.

Trzeba było zlikwidować naszą cukrownię i sprowadzać g...ny cukier.

Avatar
janek / 29 czerwca 2013 o 08:59
0

Po co nam stadion?

Chcemy cukrownię!!!!

Zostań,przedsiębiorco i wybuduj cukrownię,wszyscy Cię będą chwalić.

Avatar
LK / 29 czerwca 2013 o 08:35
0

Lemingi dajcie na wstrzymanie, co tylko pojawi się jakiś artykuł o stadionie, to od razu zaczynacie swoje biadolenie. Prawda jest taka, że w tym mieście jest wiele innych pseudo-inwestycji służących tylko władzy, jak np. nowa siedziba UM przy Grottgera, czy CSK przy tej samej ulicy i jakoś z tego powodu nie ujadacie, że lepiej byłoby zbudować szkołę, czy przedszkole.

Avatar
lex / 29 czerwca 2013 o 06:46
0

Taa, stadion nie potrzebny, lotnisko nie potrzebne, pokażcie mi drugie tej wielkości miasto w Europie które tego nie ma. To jedyna okazja aby te obiekty powstały dzięki środkom unijnym..

Avatar
gość / 28 czerwca 2013 o 23:43
0

Pozostawić w takim stanie? Jasne, żeby później można było wzorem lubelskim narzekać, że nie został skończony i szukać winnych.

Avatar
motórek / 28 czerwca 2013 o 22:12
0

I właśnie w takim stanie należałoby go pozostawić - przynajmniej nie generowałby kosztów i byłby przydatny jako przestroga i symbol epoki roztrwaniania pieniędzy samorządów i UE.

Avatar
a / 28 czerwca 2013 o 22:05
0

Po co nam stadion?

Chcemy cukrownię!!!!

Avatar
S Y L W E S T E R / 4 lipca 2013 o 00:22
0

----------------PREZYDENT  ŻUK   STOSUJE   METODE   GEBELSA ... ------------------------------------------  To  są  jawne  żarty  Prezydenta  Lublina  Krzysztofa  Zuka  utrzymywać  temat  tego  kompromitującego  Lublin stadionu "kurnika" na BAGNIE !.   Dlaczego  Prezydent  Zuk  nie  był  taki  "medialny"  gdy  był w lubelskim  Ratuszu  "NIK" ( Najwyższa  Izba  Kontroli)  i  przez  6  miesięcy  nie  mógł  ustalić  "POMYSŁODAWCY" sta dionu  NA  BAGNIE (sic?).   Lubelska  Prokuratura  zajęta  przejęciem  budynku  po  Domu  Dziecka  nie  zauważa  jaki  przekręt  szykowany  jest  na  BAGNIE  po  cukrowni .    Dlatego  krakowska  Prokuratura  po winna  z  urzędu  przeprowadzić  kontrole  finansowe  budowy  lubelskiego  lotniska  na  którego  budowe  wzięto  MILIONY  z  podatków  wojewódzkich  i  miejskich  a  jak  się  okazuje  lotnisko  powstało  z ...  DOTA CJI  UNIJNYCH !.    To  samo  jest  z  finansowaniem  stadionu  NA  BAGNIE  które  kosztować  będzie  140 MILIONÓW podobno  w  połowie  z  DOTACJI  UNIJNYCH  ale  z  informacji  wynika , że  i  stadion NA  BAG NIE  jest  w  całości  finansowany  z  DOTACJI  UNIJNYCH  to gdzie  są  MILIONY  z  budżetu  miasta ? .     RADNI  PIS  to  Wasza  rola  aby  powiadomić  Prokurature , CBA  i  NIK .   Lublina  nie  stać  topić  w  BAG NIE  140 MILIONÓW !.     Zdajemy  sobie  sprawe , że  to   Gigantyczne  Afery  Przestępcze  ale  właśnie  dlatego  trzeba  je  UNIESZKODLIWIĆ   ABY  NIE   ZAGRAŻĄŁY  PIĘKNEMU  LUBLINOWI !.

----------------PREZYDENT  ŻUK   STOSUJE   METODE   GEBELSA ... ------------------------------------------  To  są  jawne  żarty  Prezydenta  Lublina  Krzysztofa  Zuka  utrzymywać  temat  tego  kompromitującego  Lublin stadionu "kurnika" na BAGNIE !.   Dlaczego  Prezydent  Zuk  nie  był  taki  "medialny"  gdy  był w lubelskim  Ratuszu  "NIK" ( Najwyższa  Izba  Kontroli)&n... rozwiń

Avatar
em. / 29 czerwca 2013 o 19:37
0

Czy prezydent miasta ma pomysł, kto będzie dawać pieniądze na utrzymanie stadionu i kto na nim będzie grać?

Avatar
takiTAM / 29 czerwca 2013 o 11:10
0

Stadion -- on tak Lublinowi potrzebny jak choroba, co na tym stadionie będzie ? Motor 3 liga? podstarzałe gwiazdy typu modern talking ? Przecież zaden szanowany artysta typu Rihanna nigdy tu nie przyjedzie. Mam takich znajomych którzy kupują sobie rzeczy na które je nadzwyczajniej w zyciu nie stać potem płaczą . W przypadku średnio trafionych inwestycji lubelskiego ratusza to niestety .... my bedzeimy płakać i płacić. A nielepiej byłoby jakoś zalew zemborzyki zagospodarować alejki rowerowe porobić w Lublinie, Jakiś park rozrywki dla dzieci. Mam 4 letnie dziecko i w 350 tys miescie nie ma gdzie z nim pójść bo miasto rodzicówe ma kompletnie w dupie, tak zresztą jak mieszkańców.

Stadion -- on tak Lublinowi potrzebny jak choroba, co na tym stadionie będzie ? Motor 3 liga? podstarzałe gwiazdy typu modern talking ? Przecież zaden szanowany artysta typu Rihanna nigdy tu nie przyjedzie. Mam takich znajomych którzy kupują sobie rzeczy na które je nadzwyczajniej w zyciu nie stać potem płaczą . W przypadku średnio trafionych inwestycji lubelskiego ratusza to niestety .... my bedzeimy płakać i płacić. A nielepiej byłoby jakoś zalew zemborzyki zagospodarować alejki rowerowe porobić w Lublinie, Jakiś park rozrywki dla dziec... rozwiń

Avatar
d / 29 czerwca 2013 o 10:54
0

Zostań,przedsiębiorco i wybuduj cukrownię,wszyscy Cię będą chwalić.

Wyłóż kasę to chętnie.

Cukrownia przynosiła zyski  dawała pracę wielu ludziom.

Stadiony już są.

Trzeba było zlikwidować naszą cukrownię i sprowadzać g...ny cukier.

Avatar
janek / 29 czerwca 2013 o 08:59
0

Po co nam stadion?

Chcemy cukrownię!!!!

Zostań,przedsiębiorco i wybuduj cukrownię,wszyscy Cię będą chwalić.

Avatar
LK / 29 czerwca 2013 o 08:35
0

Lemingi dajcie na wstrzymanie, co tylko pojawi się jakiś artykuł o stadionie, to od razu zaczynacie swoje biadolenie. Prawda jest taka, że w tym mieście jest wiele innych pseudo-inwestycji służących tylko władzy, jak np. nowa siedziba UM przy Grottgera, czy CSK przy tej samej ulicy i jakoś z tego powodu nie ujadacie, że lepiej byłoby zbudować szkołę, czy przedszkole.

Avatar
lex / 29 czerwca 2013 o 06:46
0

Taa, stadion nie potrzebny, lotnisko nie potrzebne, pokażcie mi drugie tej wielkości miasto w Europie które tego nie ma. To jedyna okazja aby te obiekty powstały dzięki środkom unijnym..

Avatar
gość / 28 czerwca 2013 o 23:43
0

Pozostawić w takim stanie? Jasne, żeby później można było wzorem lubelskim narzekać, że nie został skończony i szukać winnych.

Avatar
motórek / 28 czerwca 2013 o 22:12
0

I właśnie w takim stanie należałoby go pozostawić - przynajmniej nie generowałby kosztów i byłby przydatny jako przestroga i symbol epoki roztrwaniania pieniędzy samorządów i UE.

Avatar
a / 28 czerwca 2013 o 22:05
0

Po co nam stadion?

Chcemy cukrownię!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 28 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!