Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 czerwca 2012 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Lublin: Wypadek na al. Solidarności. Auto wjechało w wiadukt Poniatowskiego (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora er
0 76 A A
Policja ustala okoliczności wypadku (Jacek Świerczyński)
Policja ustala okoliczności wypadku (Jacek Świerczyński)

Kierowca VW jetta uderzył w filar "wiaduktu Poniatowskiego" na Al. Solidarności. Do wypadku doszło około godziny 16. Policja podaje, że nie żyje pasażer, który podróżował samochodem. Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy był zablokowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 76

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 18:41
0
[quote name='Dalszy znajomy' timestamp='1339075705' post='637316']
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
[/quote]
do tej pory nie moge zapomniec tego widoku:( czesto mijam to mijsce i zawsze zwalniam by sie przeżegnac choć tyle moge zrobić. strasznie mi szkoda rodziny, wygladał na młodego mężczyzne:(
[quote name='Dalszy znajomy' timestamp='1339075705' post='637316']
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
[/quote]
do tej pory nie moge zapomniec tego wi... rozwiń
Avatar
Ewa / 11 czerwca 2012 o 08:43
0
Roksana opanuj się najwyżej nie zarobisz to nie najważniejsze. ,,Taka prawda,, pewnie nawiązując do ,,Dalszego znajomego,, miał na myśli firmy odszkodowawcze, a nie prawników profesionalnych (sam jest adwokatem), naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz pluć jadem. Dla rodziny i znajomych szczere wyrazy współczucia.
Avatar
gość / 10 czerwca 2012 o 16:08
0
Prosimy o zachowanie powagi przez piszących na forum.

Życia naszym najbliższym już nic nie wróci, lecz będziemy wdzięczni za pomoc świadków tego zdarzenia, którzy by pomogli nam ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku. W chwili katastrofy drogowej był bardzo duży ruch na Al. Solidarności, prosimy bardzo o pomoc: [email="wypadeklublin@interia.pl"]wypadeklublin@interia.pl[/email]

Dziękujemy. Rodzina.
Avatar
Roksana / 10 czerwca 2012 o 15:42
0
Do "TAKA PRAWDA"-Nic nie wiesz i módl się , by Tobie nigdy nic się nie przytrafiło, bo jakby co rodzina biegiem bedzie szukać u nas pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kim Ty jesteś , by wystawiac opinię uczciwie pracującym ludziom z wykształceniem?! KITY TO TY WSTAWIASZ! Juz sam język swiadczy o tym kim jestes. ŻAL WIELKI!
Avatar
Bad_Giel / 10 czerwca 2012 o 12:38
0
Jechałeś w tym samochodzie skoro stwierdzasz z jaką prędkością się poruszało? Nie sądzę żeby w tamtych warunkach pogodowych jakie były ktoś myślący gonił 140km/h a skoro uderzył w filar wiaduktu niestety cała siła poszła na samochód... więc i prędkość nie mysiała być duża...
Avatar
Wasyl / 10 czerwca 2012 o 11:47
0
[quote name='Pomyślcie czasem' timestamp='1339320901' post='637808']
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
[/quote]

Zejdź na ziemię. Auto jechało 140 km/h.
[quote name='Pomyślcie czasem' timestamp='1339320901' post='637808']
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż ... rozwiń
Avatar
Pomyślcie czasem / 10 czerwca 2012 o 11:35
0
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
Avatar
Taka prawda / 9 czerwca 2012 o 22:36
0
Dalszy znajomy dobrze napisał, złodzieje z was weżcie się do normalnej pracy a nie ludziom po wypadku kit wciskacie - pomoc ... dobre sobie
Avatar
Gość / 8 czerwca 2012 o 08:30
0
dalszy znajomy...nie jesteś prawnikiem i niewiele wiesz o tym zawodzie- nie oczerniaj ludzi - prawników, którzy uczciwie pracują!!! Bo nie wiesz jak wiele rodzin jest za tę pomoc wdzięcznych!
Avatar
Dalszy znajomy / 7 czerwca 2012 o 15:28
0
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
Avatar
Gość / 14 czerwca 2012 o 18:41
0
[quote name='Dalszy znajomy' timestamp='1339075705' post='637316']
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
[/quote]
do tej pory nie moge zapomniec tego widoku:( czesto mijam to mijsce i zawsze zwalniam by sie przeżegnac choć tyle moge zrobić. strasznie mi szkoda rodziny, wygladał na młodego mężczyzne:(
[quote name='Dalszy znajomy' timestamp='1339075705' post='637316']
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
[/quote]
do tej pory nie moge zapomniec tego wi... rozwiń
Avatar
Ewa / 11 czerwca 2012 o 08:43
0
Roksana opanuj się najwyżej nie zarobisz to nie najważniejsze. ,,Taka prawda,, pewnie nawiązując do ,,Dalszego znajomego,, miał na myśli firmy odszkodowawcze, a nie prawników profesionalnych (sam jest adwokatem), naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz pluć jadem. Dla rodziny i znajomych szczere wyrazy współczucia.
Avatar
gość / 10 czerwca 2012 o 16:08
0
Prosimy o zachowanie powagi przez piszących na forum.

Życia naszym najbliższym już nic nie wróci, lecz będziemy wdzięczni za pomoc świadków tego zdarzenia, którzy by pomogli nam ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku. W chwili katastrofy drogowej był bardzo duży ruch na Al. Solidarności, prosimy bardzo o pomoc: [email="wypadeklublin@interia.pl"]wypadeklublin@interia.pl[/email]

Dziękujemy. Rodzina.
Avatar
Roksana / 10 czerwca 2012 o 15:42
0
Do "TAKA PRAWDA"-Nic nie wiesz i módl się , by Tobie nigdy nic się nie przytrafiło, bo jakby co rodzina biegiem bedzie szukać u nas pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kim Ty jesteś , by wystawiac opinię uczciwie pracującym ludziom z wykształceniem?! KITY TO TY WSTAWIASZ! Juz sam język swiadczy o tym kim jestes. ŻAL WIELKI!
Avatar
Bad_Giel / 10 czerwca 2012 o 12:38
0
Jechałeś w tym samochodzie skoro stwierdzasz z jaką prędkością się poruszało? Nie sądzę żeby w tamtych warunkach pogodowych jakie były ktoś myślący gonił 140km/h a skoro uderzył w filar wiaduktu niestety cała siła poszła na samochód... więc i prędkość nie mysiała być duża...
Avatar
Wasyl / 10 czerwca 2012 o 11:47
0
[quote name='Pomyślcie czasem' timestamp='1339320901' post='637808']
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
[/quote]

Zejdź na ziemię. Auto jechało 140 km/h.
[quote name='Pomyślcie czasem' timestamp='1339320901' post='637808']
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż ... rozwiń
Avatar
Pomyślcie czasem / 10 czerwca 2012 o 11:35
0
Aż przykro to czytać... Chciałbym poinformować wszystkie dzieci Neostrady, że to nie Need For Speed. Zobaczcie sobie crash test z wypadku przy 60km/h i 100km/h, a potem matoły piszcie, że jechał 150km/h. Auto jest naprawdę niezbyt rozbite jak na dwupasmową drogę z ograniczeniem do 70. Po prostu trafiło w beton i stąd śmierć. Ale Wy i tak wiecie lepiej. Odejdźcie kiedyś od komputera, to zobaczycie, że w realnym świecie jest troszkę inaczej, niż w Waszym.
Avatar
Taka prawda / 9 czerwca 2012 o 22:36
0
Dalszy znajomy dobrze napisał, złodzieje z was weżcie się do normalnej pracy a nie ludziom po wypadku kit wciskacie - pomoc ... dobre sobie
Avatar
Gość / 8 czerwca 2012 o 08:30
0
dalszy znajomy...nie jesteś prawnikiem i niewiele wiesz o tym zawodzie- nie oczerniaj ludzi - prawników, którzy uczciwie pracują!!! Bo nie wiesz jak wiele rodzin jest za tę pomoc wdzięcznych!
Avatar
Dalszy znajomy / 7 czerwca 2012 o 15:28
0
Nie piszcie na forum kontaktu do rodziny bo chcą go agenci firm odszkodowawczych, wiem bo jestem adwokatem i znam te praktyki. I darujcie sobie żenujące osądy i oceny, to mógłbyć każdy z nas, ja przejeżdżałem obok jak reanimowali tego mężczyzne i naprawde dało mi to do myślenia - każdemu inteligęntnemu człowiekowi powinno dać. Pozdrawiam normalnych, a rodzinie składam wyrazy współczucia.
Zobacz wszystkie komentarze 76

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!