Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 czerwca 2008 r.
15:27
Edytuj ten wpis

Mamy dla Was tańszą benzynę!

Autor: Zdjęcie autora PAWEŁ PUZIO
0 11 A A

Dominik Mrozik co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł. Teraz - tankując na stacji Carrefour przy ul. Witosa w Lublinie - zaoszczędzi 30 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od piątku, w każdy wakacyjny weekend, za litr benzyny 95 zapłaci aż o 22 grosze mniej!

4,60-4,69 zł za litr benzyny 95 to dla naszych Czytelników za drogo. - Z bólem serca, ale muszę tyle płacić. Codziennie dojeżdżam do pracy blisko 20 kilometrów - mówi Dominik Mrozik, handlowiec z Lublina. - Dzięki tej akcji zaoszczędzę na trzy dni dojazdów do pracy!

Zasady są proste. - Od jutra do końca sierpnia, w każdym piątkowym wydaniu Dziennika Wschodniego, będziemy publikować kupon rabatowy na zakup paliwa na naszej stacji. Dziś jest pod tym tekstem. Należy go wyciąć - wyjaśnia Aneta Domańska, dyrektor hipermarketu Carrefour przy ulicy Witosa w Lublinie. - Kupon upoważnia do zniżki 5 zł przy zakupie paliwa za kwotę minimum 100 zł. Jest ważny 3 dni, od piątku do niedzieli.

Akcję będziemy powtarzać w każdy wakacyjny weekend.
Na stacji Carrefoura litr benzyny 95 kosztuje 4,49 zł. W wakacyjne weekendy, z naszym kuponem rabatowym, zapłacimy 4,27 zł. Warunek jest jeden: trzeba kupić paliwo za minimum 100 zł. Przy zakupie za 200 zł trzeba mieć dwa kupony, itd...

Akcją są objęte wszystkie gatunki paliwa (poza gazem) oferowane przez stację przy Carrefourze Lublin.

- Można płacić nie tylko gotówką, ale także kartą Carrefour Visa, uprawniającą do otrzymania kolejnych 1,5 proc. rabatu przy zakupach dokonywanych na stacji paliw - podpowiada Domańska.

- Oczywiście , że skorzystam z tej akcji. Żona na weekendowe zakupy do sklepu, a ja po tańsze paliwko z Dziennikiem na stację Carrefoura - mówi Dominik Mrozik.

Od jutra do końca sierpnia, w każdym piątkowym wydaniu Dziennika Wschodniego, będziemy publikować kupon rabatowy na zakup paliwa na stacji Carrefour.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dyzio / 20 czerwca 2008 o 16:06
0
red. naczelny napisał:
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam,

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam, rozwiń
Avatar
Marek / 20 czerwca 2008 o 11:48
0
na litwie beznzyna pb95 kosztuje 3,9 lita, czyli w zlotych tyle samo.
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 09:50
0
to co jęczy ze wydaje 600 zl, kto mu karze zeby wydac 600 zl na paliwo to naprawde trzeba duzo jezdzic!
Avatar
bbaaad / 20 czerwca 2008 o 09:28
0
"co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł" - czy tu jest napisane, że na dojazdy do pracy?!

Liczyc moze umiesz ale logicznie myslec juz nie.
Zwykle ludzie procz jazdy do pracy poruszaja sie w inne miejsca swym autem.

Wsiądz lepiej w swe oszczedne 316 w gazie i pojedz za 0,61 PLN pobawic sie w Lawie w Pulawach bo za bardzo sie spinasz ... heheh
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:40
0
..jeszcze jedno, dlaczego ocenzurowalo slowo deb***? przeciez to nie wulgaryzm?
deb***
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:37
0
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest redaktorska bajka, albo wzieli do artykulu jakiegos deb***a co nie umie oszczedzac i uwierzcie mi ze te 30 zl to gowno a nie oszczednosci, skoro ma takie auto to kupi benzyny do niego za te 3 dychy na 40km...
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest red... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:58
0
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z te... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:49
0
dyzio napisał:
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
rozwiń
Avatar
dyzio / 19 czerwca 2008 o 23:38
0
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dzie... rozwiń
Avatar
tankowalem_tam / 19 czerwca 2008 o 22:25
0
Tankowalem stacji Carrefoura dokładnie dwa razy i LPG i benzyne, i ten drugi razbyl ostatnim razem. Samochod spalil mi o ponad 20% wiecej zarowno gazu jak i benzyny. Po przekalkulowaniu bardziej oplacalne dla mnie jest tankowanie na statoilu shellu czy tym podobnych stacjach. Wole dołożyc nawet kilkanascie groszy na litrze . Samochod mi sie przynajmniej nie dlawi, nie mam problemow z filtrami itp.
Avatar
dyzio / 20 czerwca 2008 o 16:06
0
red. naczelny napisał:
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam,

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam, rozwiń
Avatar
Marek / 20 czerwca 2008 o 11:48
0
na litwie beznzyna pb95 kosztuje 3,9 lita, czyli w zlotych tyle samo.
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 09:50
0
to co jęczy ze wydaje 600 zl, kto mu karze zeby wydac 600 zl na paliwo to naprawde trzeba duzo jezdzic!
Avatar
bbaaad / 20 czerwca 2008 o 09:28
0
"co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł" - czy tu jest napisane, że na dojazdy do pracy?!

Liczyc moze umiesz ale logicznie myslec juz nie.
Zwykle ludzie procz jazdy do pracy poruszaja sie w inne miejsca swym autem.

Wsiądz lepiej w swe oszczedne 316 w gazie i pojedz za 0,61 PLN pobawic sie w Lawie w Pulawach bo za bardzo sie spinasz ... heheh
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:40
0
..jeszcze jedno, dlaczego ocenzurowalo slowo deb***? przeciez to nie wulgaryzm?
deb***
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:37
0
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest redaktorska bajka, albo wzieli do artykulu jakiegos deb***a co nie umie oszczedzac i uwierzcie mi ze te 30 zl to gowno a nie oszczednosci, skoro ma takie auto to kupi benzyny do niego za te 3 dychy na 40km...
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest red... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:58
0
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z te... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:49
0
dyzio napisał:
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
rozwiń
Avatar
dyzio / 19 czerwca 2008 o 23:38
0
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dzie... rozwiń
Avatar
tankowalem_tam / 19 czerwca 2008 o 22:25
0
Tankowalem stacji Carrefoura dokładnie dwa razy i LPG i benzyne, i ten drugi razbyl ostatnim razem. Samochod spalil mi o ponad 20% wiecej zarowno gazu jak i benzyny. Po przekalkulowaniu bardziej oplacalne dla mnie jest tankowanie na statoilu shellu czy tym podobnych stacjach. Wole dołożyc nawet kilkanascie groszy na litrze . Samochod mi sie przynajmniej nie dlawi, nie mam problemow z filtrami itp.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 1 1

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 2 0

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 18 0

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 20 10

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 0 3

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 5 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 41 10

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 1

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty 0 2

W Białej Podlaskiej przy okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odsłonięto pomnik "Odrodzenie ojczyzny 1918".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!