Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 czerwca 2008 r.
15:27
Edytuj ten wpis

Mamy dla Was tańszą benzynę!

Autor: Zdjęcie autora PAWEŁ PUZIO
0 11 A A

Dominik Mrozik co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł. Teraz - tankując na stacji Carrefour przy ul. Witosa w Lublinie - zaoszczędzi 30 zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od piątku, w każdy wakacyjny weekend, za litr benzyny 95 zapłaci aż o 22 grosze mniej!

4,60-4,69 zł za litr benzyny 95 to dla naszych Czytelników za drogo. - Z bólem serca, ale muszę tyle płacić. Codziennie dojeżdżam do pracy blisko 20 kilometrów - mówi Dominik Mrozik, handlowiec z Lublina. - Dzięki tej akcji zaoszczędzę na trzy dni dojazdów do pracy!

Zasady są proste. - Od jutra do końca sierpnia, w każdym piątkowym wydaniu Dziennika Wschodniego, będziemy publikować kupon rabatowy na zakup paliwa na naszej stacji. Dziś jest pod tym tekstem. Należy go wyciąć - wyjaśnia Aneta Domańska, dyrektor hipermarketu Carrefour przy ulicy Witosa w Lublinie. - Kupon upoważnia do zniżki 5 zł przy zakupie paliwa za kwotę minimum 100 zł. Jest ważny 3 dni, od piątku do niedzieli.

Akcję będziemy powtarzać w każdy wakacyjny weekend.
Na stacji Carrefoura litr benzyny 95 kosztuje 4,49 zł. W wakacyjne weekendy, z naszym kuponem rabatowym, zapłacimy 4,27 zł. Warunek jest jeden: trzeba kupić paliwo za minimum 100 zł. Przy zakupie za 200 zł trzeba mieć dwa kupony, itd...

Akcją są objęte wszystkie gatunki paliwa (poza gazem) oferowane przez stację przy Carrefourze Lublin.

- Można płacić nie tylko gotówką, ale także kartą Carrefour Visa, uprawniającą do otrzymania kolejnych 1,5 proc. rabatu przy zakupach dokonywanych na stacji paliw - podpowiada Domańska.

- Oczywiście , że skorzystam z tej akcji. Żona na weekendowe zakupy do sklepu, a ja po tańsze paliwko z Dziennikiem na stację Carrefoura - mówi Dominik Mrozik.

Od jutra do końca sierpnia, w każdym piątkowym wydaniu Dziennika Wschodniego, będziemy publikować kupon rabatowy na zakup paliwa na stacji Carrefour.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dyzio / 20 czerwca 2008 o 16:06
0
red. naczelny napisał:
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam,

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam, rozwiń
Avatar
Marek / 20 czerwca 2008 o 11:48
0
na litwie beznzyna pb95 kosztuje 3,9 lita, czyli w zlotych tyle samo.
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 09:50
0
to co jęczy ze wydaje 600 zl, kto mu karze zeby wydac 600 zl na paliwo to naprawde trzeba duzo jezdzic!
Avatar
bbaaad / 20 czerwca 2008 o 09:28
0
"co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł" - czy tu jest napisane, że na dojazdy do pracy?!

Liczyc moze umiesz ale logicznie myslec juz nie.
Zwykle ludzie procz jazdy do pracy poruszaja sie w inne miejsca swym autem.

Wsiądz lepiej w swe oszczedne 316 w gazie i pojedz za 0,61 PLN pobawic sie w Lawie w Pulawach bo za bardzo sie spinasz ... heheh
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:40
0
..jeszcze jedno, dlaczego ocenzurowalo slowo deb***? przeciez to nie wulgaryzm?
deb***
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:37
0
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest redaktorska bajka, albo wzieli do artykulu jakiegos deb***a co nie umie oszczedzac i uwierzcie mi ze te 30 zl to gowno a nie oszczednosci, skoro ma takie auto to kupi benzyny do niego za te 3 dychy na 40km...
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest red... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:58
0
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z te... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:49
0
dyzio napisał:
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
rozwiń
Avatar
dyzio / 19 czerwca 2008 o 23:38
0
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dzie... rozwiń
Avatar
tankowalem_tam / 19 czerwca 2008 o 22:25
0
Tankowalem stacji Carrefoura dokładnie dwa razy i LPG i benzyne, i ten drugi razbyl ostatnim razem. Samochod spalil mi o ponad 20% wiecej zarowno gazu jak i benzyny. Po przekalkulowaniu bardziej oplacalne dla mnie jest tankowanie na statoilu shellu czy tym podobnych stacjach. Wole dołożyc nawet kilkanascie groszy na litrze . Samochod mi sie przynajmniej nie dlawi, nie mam problemow z filtrami itp.
Avatar
dyzio / 20 czerwca 2008 o 16:06
0
red. naczelny napisał:
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam,

Szanowny Panie Redaktorze,

Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu.
Pozdrawiam, rozwiń
Avatar
Marek / 20 czerwca 2008 o 11:48
0
na litwie beznzyna pb95 kosztuje 3,9 lita, czyli w zlotych tyle samo.
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 09:50
0
to co jęczy ze wydaje 600 zl, kto mu karze zeby wydac 600 zl na paliwo to naprawde trzeba duzo jezdzic!
Avatar
bbaaad / 20 czerwca 2008 o 09:28
0
"co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł" - czy tu jest napisane, że na dojazdy do pracy?!

Liczyc moze umiesz ale logicznie myslec juz nie.
Zwykle ludzie procz jazdy do pracy poruszaja sie w inne miejsca swym autem.

Wsiądz lepiej w swe oszczedne 316 w gazie i pojedz za 0,61 PLN pobawic sie w Lawie w Pulawach bo za bardzo sie spinasz ... heheh
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:40
0
..jeszcze jedno, dlaczego ocenzurowalo slowo deb***? przeciez to nie wulgaryzm?
deb***
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
Avatar
smiejesiezwas / 20 czerwca 2008 o 08:37
0
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest redaktorska bajka, albo wzieli do artykulu jakiegos deb***a co nie umie oszczedzac i uwierzcie mi ze te 30 zl to gowno a nie oszczednosci, skoro ma takie auto to kupi benzyny do niego za te 3 dychy na 40km...
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest red... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:58
0
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji.
pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi
Krzyszof Wiejak
red. naczelny
Szanowny Czytelniku
nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z te... rozwiń
Avatar
red. naczelny / 19 czerwca 2008 o 23:49
0
dyzio napisał:
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
rozwiń
Avatar
dyzio / 19 czerwca 2008 o 23:38
0
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dzie... rozwiń
Avatar
tankowalem_tam / 19 czerwca 2008 o 22:25
0
Tankowalem stacji Carrefoura dokładnie dwa razy i LPG i benzyne, i ten drugi razbyl ostatnim razem. Samochod spalil mi o ponad 20% wiecej zarowno gazu jak i benzyny. Po przekalkulowaniu bardziej oplacalne dla mnie jest tankowanie na statoilu shellu czy tym podobnych stacjach. Wole dołożyc nawet kilkanascie groszy na litrze . Samochod mi sie przynajmniej nie dlawi, nie mam problemow z filtrami itp.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów 3 7

Zmiany w działaniu komunikacji miejskiej w Lublinie zaproponowali w piątek działacze komitetu wyborczego „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Krytykowali też władze MPK.

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia 1 0

Kaplica rodziny Bielskich na zabytkowym cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej w Chełmie doczekała się remontu. Miejscowi miłośnicy zabytków upominali się o to już w latach międzywojennych.

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur
28 września 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wernisaż wystawy Projektowanie wszędzie.

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem 10 5

Czy rosyjski Smoleńsk zostanie nowym miastem partnerskim Puław? O tym, że to przyniesie nam wiele korzyści przekonuje radny PiS Ignacy Czeżyk.

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego
Historia

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego 0 0

Choć polityczne i życiowe drogi wybitnych polityków, marszałków Sejmu, Ignacego Daszyńskiego i Macieja Rataja, właśnie odznaczonych pośmiertnie najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego - układały się różnie, to jednak miały pewne punkty wspólne

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19 3 0

Do wypadku doszło około godz. 7.35 w Wandzinie na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem.

Jesień na zewnątrz, od jutra w kalendarzu. Prognoza pogody na weekend w woj. lubelskim
film

Jesień na zewnątrz, od jutra w kalendarzu. Prognoza pogody na weekend w woj. lubelskim 4 0

Kalendarzowa jesień 2018 - kiedy się zaczyna? Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni wypada w niedzielę 23 września. W piątek jeszcze mogliśmy cieszyć się latem, ale zapowiadane załamanie pogody sprawdziło się.

Daleka podróż Górnika po prezent urodzinowy

Daleka podróż Górnika po prezent urodzinowy 1 1

Górnik Łęczna w niedzielę o godzinie 16 zmierzy się w Stargardzie z tamtejszymi Błękitnymi i powalczy o drugą w tym sezonie wygraną na obcym terenie. Motywacji „zielono-czarnym” zabraknąć nie powinno, bo w czwartek klub obchodził 39 rocznicę powstania

Katastrofa w biało-czerwonych barwach. Polska przegrała z Argentyną

Katastrofa w biało-czerwonych barwach. Polska przegrała z Argentyną 2 0

To był jeden z najgorszych meczów w wykonaniu reprezentacji Polski od lat. Zespół prowadzony przez Vitala Heynena zaprezentował się fatalnie i przegrał 2:3 z Argentyńczykami. Polacy musieli sobie radzić w tym spotkaniu bez przeziębionego Michała Kubiaka, ale to nie usprawiedliwia tak koszmarnej gry.

Greg Gold: "Kocham to miasto". Słoneczny Lublin w jego najnowszym teledysku [wideo]
film

Greg Gold: "Kocham to miasto". Słoneczny Lublin w jego najnowszym teledysku [wideo] 85 6

Greg Gold, czyli Grzegorz Gołębiowski mówi o swoich muzycznych początkach i najnowszym teledysku, który był kręcony w rodzinnym Lublinie.