Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 września 2008 r.
19:34
Edytuj ten wpis

Mieszkali kątem u ludzi a nawet... w autokarze (wideo)

0 10 A A

Po co pan narobił tyle dzieci - usłyszał pan Jan od człowieka, który nie chciał wynająć mu mieszkania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od prawie trzech tygodni rodzina tuła się, szukając dachu nad głową. Dziś się wyjaśni, czy znajdą normalne lokum.

Rodzina pana Jana jest z Lublina, ale ostatnio wynajmowała dom na wsi w okolicach podlubelskich Niemiec. - Bo tam mam pracę - mówi pan Jan. Jest kierowcą autobusu. Wozi codziennie dzieci do szkoły.

Właściciele domu trzy tygodnie temu wrócili z zagranicy i od tej pory rodzina z piątką dzieci w wieku od dwóch do 18 lat nie ma gdzie mieszkać. I to mimo że nowego lokum szukają już od maja, bo wtedy dostali wypowiedzenie umowy najmu.

Każda próba wynajęcia nowego mieszkania kończy się podobnie. Oferującym dom czy lokal nie podoba się liczba dzieci. - Raz już nawet spakowaliśmy meble i cały dobytek na ciężarówkę - opowiada głowa rodziny. - Niestety, znów właściciele się rozmyślili. Powód? Jak zwykle, dzieci.



W Lublinie dostali nawet mieszkanie socjalne. - W końcu własny kąt. Jednak radość nie trwała długo. Kiedy pojechaliśmy na miejsce, okolica okazała się niezbyt bezpieczna. Usłyszałem od bandy młodych ludzi stojących przed blokiem "O, teraz będziemy mieli się w co ubierać”. Dla mnie bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Mimo że mamy meldunek na ulicy Grygowej, nie chcę tam mieszkać - dodaje ze łzami z w oczach pan Jan.

Poszukiwania trwały. Rodzina zabiegała o pomoc wszędzie. Odwiedzili Caritas, Dom Samotnej Matki, Urząd Miasta, gminę Niemce. I nic. Jedną z nocy zdesperowani spędzili w autobusie.

Jednak los rodziny się odmienił. Spotkali na swojej drodze ludzi, którzy zaoferowali pomoc. - Ten pan jest kierowcą autobusu, często parkował przy naszym barze - mówi Monika Chęckiewicz, właścicielka baru Mika. - Od słowa do słowa wyszło, w jakiej są sytuacji. Długo się nie zastanawialiśmy. Pomogliśmy.

Dzieci miały ciepłe jedzenie. I zapewnione mieszkanie na ten weekend u znajomych właścicieli baru. - Teraz jesteśmy jak rodzina. Nie wiem, jak im się odwdzięczę - mówi pan Jan.

Mieszkali też w hotelu przy dworcu PKS w Lublinie. - To kierownik pomógł nam znaleźć dom. Dziś mamy podpisać umowę - mówi pan Jan. - Jednak po tych wszystkich przejściach, będę szczęśliwy i pewny dopiero, jak się wprowadzę. Za dużo razy się rozczarowywałem.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
B.J. / 8 września 2008 o 23:03
0
Widzę Moniś, że nie jestes tylko moim Aniołem Stróżem:D Jest naprawde mało takich ludzi jak Ty i Twoja rodzina pozdrawiam serdecznie
Avatar
ewa / 8 września 2008 o 16:35
0
Bolo napisał:
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank).
Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
rozwiń
Avatar
cyga / 8 września 2008 o 15:52
0
Kamil napisał:
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu

Popieram Kamila ,a tym wszystkim ,co mają jakieś ,,ale" do tego pana z dziećmi , życzę , aby sami zamieszkali na ul Grygowej . Was NIKT o żadną łaskę nie prosi , więc po co te złośliwe komentarze? Tak na marginesie -to gdzie są obiecanki poszczególnych Rządów , że otoczą szczególną opieką rodziny wielodzietne ( nie chodzi mi o rodziny wielodzietne tzw patologiczne , bo to inna bajka), ale o te ,które płacą wszelkie świadczenia i chcą zapewnić dzieciom godne warunki .
ie chodzi mi o rodziny wielodzietne tzw patologiczne , bo to inna bajka), ale o te ,które płacą wszelkie świadczenia i chcą zapewnić dzieciom godne warunki . rozwiń
Avatar
Kamil / 8 września 2008 o 15:40
0
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu rozwiń
Avatar
bzik / 8 września 2008 o 13:37
0
A ja mślę że posiadanie kilkoro dzieci dzisiaj to jest wielka odwaga. Gratuluję

PS A najwięcej do powiedzenia mają ci z jednym dzieckiem, lub bez - 'znawcy' ;-)
Avatar
adam / 8 września 2008 o 10:06
0
oczywiście...... żeby na emeryturę ewy musiały kiedyś pracować, bo ona se nie zrobi, albo najwyżej jedno
Avatar
Bolo / 8 września 2008 o 09:59
0
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank).
Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2008 o 09:30
0
Kwestia ilości dzieci jest nieistotna, każdy ma tyle ile chce lub ile mu w(y)padnie jak się nie zabezpiecza ale to dopiero jest jaśnie państwo.
Przęciętnej osobie w trudnej sytuacji ciężko "wyprosić" mieszkanie, ludzie mieszkają w jakichś barakach całe życie a tutaj człowiek jeszcze wybrzydza, ze mu okolica nie pasuje bo się gówniarze kręcą i głupoty wygadują, a moze po prostu mieszkanie brzydkie i trzeba było zainteresować media, zeby coś więcej dostać?
Nie rozumiem takich ludzi, nie dość, ze mają kupę dzieci i nie stać ich na wybudowanie lub kupno domu w "luksusowej, spokojnej" dzielnicy to jeszcze oferowana pomoc im się nie podoba.
Niech pan Jan nie płacze tylko wymelduje sie z nieużytkowanego mieszkania dając szansę innym na zajęcie tego lokalu. Chętni na pewno się znajdą.
Kwestia ilości dzieci jest nieistotna, każdy ma tyle ile chce lub ile mu w(y)padnie jak się nie zabezpiecza ale to dopiero jest jaśnie państwo.
Przęciętnej osobie w trudnej sytuacji ciężko "wyprosić" mieszkanie, ludzie mieszkają w jakichś barakach całe życie a tutaj człowiek jeszcze wybrzydza, ze mu okolica nie pasuje bo się gówniarze kręcą i głupoty wygadują, a moze po prostu mieszkanie brzydkie i trzeba było zainteresować media, zeby coś więcej dostać?
Nie rozumiem takich ludzi, nie dość, ze mają kupę dzieci i nie s... rozwiń
Avatar
Anita / 8 września 2008 o 08:58
0
Zaraz, moment - o ile dobrze zrozumialam ci państwo NIE SĄ BEZDOMNI - dostali mieszkanie socjalne na Grygowej!!!! Tylko pan Jan noskiem kręcił, że mu się okolica nie podoba...I jakież to wzruszające : bezpieczeństwo dzieci jest dla niego najważniejsze. I w ramach tego bezpieczeństwa kazał dzieciakom nocować w autobusie albo na dworcu PKS gdzie menelstwa i bandytów na pęczki. Makabra!
Avatar
ewa / 8 września 2008 o 07:54
0
Jak będę już miał to mieszkanko to jeszce dorobię trójeczkę dzieci lub więcej........................tatus
Avatar
B.J. / 8 września 2008 o 23:03
0
Widzę Moniś, że nie jestes tylko moim Aniołem Stróżem:D Jest naprawde mało takich ludzi jak Ty i Twoja rodzina pozdrawiam serdecznie
Avatar
ewa / 8 września 2008 o 16:35
0
Bolo napisał:
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank).
Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
rozwiń
Avatar
cyga / 8 września 2008 o 15:52
0
Kamil napisał:
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu

Popieram Kamila ,a tym wszystkim ,co mają jakieś ,,ale" do tego pana z dziećmi , życzę , aby sami zamieszkali na ul Grygowej . Was NIKT o żadną łaskę nie prosi , więc po co te złośliwe komentarze? Tak na marginesie -to gdzie są obiecanki poszczególnych Rządów , że otoczą szczególną opieką rodziny wielodzietne ( nie chodzi mi o rodziny wielodzietne tzw patologiczne , bo to inna bajka), ale o te ,które płacą wszelkie świadczenia i chcą zapewnić dzieciom godne warunki .
ie chodzi mi o rodziny wielodzietne tzw patologiczne , bo to inna bajka), ale o te ,które płacą wszelkie świadczenia i chcą zapewnić dzieciom godne warunki . rozwiń
Avatar
Kamil / 8 września 2008 o 15:40
0
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu rozwiń
Avatar
bzik / 8 września 2008 o 13:37
0
A ja mślę że posiadanie kilkoro dzieci dzisiaj to jest wielka odwaga. Gratuluję

PS A najwięcej do powiedzenia mają ci z jednym dzieckiem, lub bez - 'znawcy' ;-)
Avatar
adam / 8 września 2008 o 10:06
0
oczywiście...... żeby na emeryturę ewy musiały kiedyś pracować, bo ona se nie zrobi, albo najwyżej jedno
Avatar
Bolo / 8 września 2008 o 09:59
0
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank).
Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości.
No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2008 o 09:30
0
Kwestia ilości dzieci jest nieistotna, każdy ma tyle ile chce lub ile mu w(y)padnie jak się nie zabezpiecza ale to dopiero jest jaśnie państwo.
Przęciętnej osobie w trudnej sytuacji ciężko "wyprosić" mieszkanie, ludzie mieszkają w jakichś barakach całe życie a tutaj człowiek jeszcze wybrzydza, ze mu okolica nie pasuje bo się gówniarze kręcą i głupoty wygadują, a moze po prostu mieszkanie brzydkie i trzeba było zainteresować media, zeby coś więcej dostać?
Nie rozumiem takich ludzi, nie dość, ze mają kupę dzieci i nie stać ich na wybudowanie lub kupno domu w "luksusowej, spokojnej" dzielnicy to jeszcze oferowana pomoc im się nie podoba.
Niech pan Jan nie płacze tylko wymelduje sie z nieużytkowanego mieszkania dając szansę innym na zajęcie tego lokalu. Chętni na pewno się znajdą.
Kwestia ilości dzieci jest nieistotna, każdy ma tyle ile chce lub ile mu w(y)padnie jak się nie zabezpiecza ale to dopiero jest jaśnie państwo.
Przęciętnej osobie w trudnej sytuacji ciężko "wyprosić" mieszkanie, ludzie mieszkają w jakichś barakach całe życie a tutaj człowiek jeszcze wybrzydza, ze mu okolica nie pasuje bo się gówniarze kręcą i głupoty wygadują, a moze po prostu mieszkanie brzydkie i trzeba było zainteresować media, zeby coś więcej dostać?
Nie rozumiem takich ludzi, nie dość, ze mają kupę dzieci i nie s... rozwiń
Avatar
Anita / 8 września 2008 o 08:58
0
Zaraz, moment - o ile dobrze zrozumialam ci państwo NIE SĄ BEZDOMNI - dostali mieszkanie socjalne na Grygowej!!!! Tylko pan Jan noskiem kręcił, że mu się okolica nie podoba...I jakież to wzruszające : bezpieczeństwo dzieci jest dla niego najważniejsze. I w ramach tego bezpieczeństwa kazał dzieciakom nocować w autobusie albo na dworcu PKS gdzie menelstwa i bandytów na pęczki. Makabra!
Avatar
ewa / 8 września 2008 o 07:54
0
Jak będę już miał to mieszkanko to jeszce dorobię trójeczkę dzieci lub więcej........................tatus
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 0 0

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 0 4

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

Skoki narciarskie. Kamil Stoch tuż za podium w Wiśle
film

Skoki narciarskie. Kamil Stoch tuż za podium w Wiśle 0 0

Nasz skoczek był drugi po pierwszej serii i miał sporą szansę na wygraną, ale w finałowej odsłonie spadł na czwarte miejsce. Zawody dość niespodziewanie wygrał Jewgienij Klimov z Rosji.

Koalicja PiS-PO w tym powiecie prawie pewna. "Rządzimy się innymi prawami niż w Warszawie"

Koalicja PiS-PO w tym powiecie prawie pewna. "Rządzimy się innymi prawami niż w Warszawie" 1 2

Przez najbliższe pięć lat powiatem w Lubartowie będzie rządzić koalicja PiS i PO. Nowym starostą na 99,99 proc., w najbliższy czwartek, podczas pierwszej sesji Rady Powiatu, zostanie wybrana Ewa Zybała (PiS).

Huczwa – Tomasovia 2:1. Zabrakło charakteru

Huczwa – Tomasovia 2:1. Zabrakło charakteru 0 0

Derby dla beniaminka! Huczwa znowu sprawiła niespodziankę. Przed tygodniem ekipa z Tyszowiec ograła u siebie Lubliniankę, a w niedzielę poradziła sobie z Tomasovią. Znowu wynikiem 2:1. Dizęki temu zakończyła rundę jesienną na 11 miejscu

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach 13 5

Dwoje kierowców może mówić o naprawdę dużym szczęściu – przez swoją nieuwagę zderzyli się z pociągami. Skończyło się tylko na strachu i na zniszczonych pojazdach

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin
24 listopada 2018, 19:00
film

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 24 listopada o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert w ramach projektu Alameda.

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek 0 0

Nie było przełamania w Chełmie. Drużyna Artura Bożyka zanotowała właśnie ósmy z rzędu mecz bez zwycięstwa. Biało-zieloni przegrali w sobotę u siebie z Wisłą Sandomierz 0:1

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja
galeria

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja 0 0

W meczu cyklu Rugby Europe Trophy sezonu 2018/2019 Polska przegrała z Holandią 0:49. Była to pierwsza porażka Biało-Czerwonych po zwycięstwach z Czechami i Litwą. Mimo przegranej nasza reprezentacja utrzymała prowadzenie w tabeli

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia]
galeria

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia] 132 13

Pierwszy śnieg spadł dzisiaj na ulice Lublina. Miejskie służby od razu ruszyły do pracy i na ulice wyjechały solarki. Na intensywne opady białego puchu będziemy musieli jeszcze poczekać

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 4

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 19 11

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 2 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 7 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!