Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 września 2011 r.
17:55
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy wywalczyli basen na Łabędziej, politycy się pokazali

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 22 A A
Dzisiejszą uroczystość przy Łabędziej skwapliwie wykorzystali lokalni politycy wszelkiej maści, w ty
Dzisiejszą uroczystość przy Łabędziej skwapliwie wykorzystali lokalni politycy wszelkiej maści, w ty

Ruszyła budowa kompleksu pływackiego przy ul. Łabędziej. Mieszkańcy dzielnicy o tę inwestycję walczyli przez lata, przeforsowali nawet w Radzie Miasta obywatelski projekt uchwały w tej sprawie. W końcu dopięli swego. Koszt inwestycji to 20 milionów złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Główna niecka basenu będzie mieć wymiary 25 m na 16 m, obok niej powstaną trybuny dla 115 widzów. Kolejną atrakcją będzie 80-metrowa zjeżdżalnia. W obiekcie znajdzie się też mniejsza niecka do nauki pływania, jacuzzi, ławeczki powietrzne, gejzer powietrzny, grzybek wodny, masaż ścienny i wodno-powietrzny oraz masaż karku. Do tego łaźnia parowa i sucha sauna, solarium i dwa gabinety odnowy biologicznej, sala gimnastyczna do kosza i siatkówki oraz kawiarnia i sklepik.

Budowa potrwa dwa lata. Przetarg na wykonanie obiektu wygrała kielecka spółka CONDITE. Jeszcze w tym roku ma uporać się z budową fundamentów i ścian podziemnych.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tell / 17 września 2011 o 11:37
0
[quote name='heniek' timestamp='1316251760' post='534486']
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy dziennikarze zainteresują się tą skandaliczną sprawą??????????????
[/quote]
Tak to niestety prawda, "wymordowali" bezbronne drzewa, które rosły przez dziesiątki lat. Niech teraz panowie ze zdjęcia na początku artykułu przyjadą zrobić sobie efektowne zdjęcie na tle piły tarczowej, która robotnicy wycinają żywe , zielone istoty!
Co o tym sadzą ekolodzy, nie tylko z Lublina, ale i z całej Polski?
[quote name='heniek' timestamp='1316251760' post='534486']
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!... rozwiń
Avatar
heniek / 17 września 2011 o 11:29
0
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy dziennikarze zainteresują się tą skandaliczną sprawą??????????????
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy ... rozwiń
Avatar
Ja / 13 września 2011 o 07:59
0
[quote name='LBN' timestamp='1315859332' post='532209']
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
[/quote]

Zgadzam się z Toba w 100%.
Mieszkam w bloku który jest w tle naszych "kochanych" polityków. I nie narzekam.
Oczywiście pijącego elementu tutaj nie brakuje - ale gdzie go nie ma??
Dresy - też są, ale proszę się przejść np.: Lubartowską - tam też ich nie brakuje, a to ścisłe centrum i nikomu nie przeszkadza??!!
Powstał orlik - i natychmiast pojawiły się komentarze że zaraz go zdewastują, a jakoś ma się dobrze i dzieci (nie tylko) z niego korzystają. Wiadomo że "pijaczków" nie przekonasz żeby poszli pokopać piłkę, ale moje/nasze (Bronowickie) dzieci mają szansę na inne życie (Ci pijaczkowie tego nie mieli).
Więc ja się cieszę że też basen powstanie.
Nawiasem mówiąc mieszkam tutaj tylko 11 lat - ale wszystkie zmany które tutaj nastąpiły - są na PLUS.
Pozdrawiam mieszańców innych dzielnic - którzy mogą tylko pozazdrościć takich zaradnych i działających skutecznie mieszkańców Bronowic.
[quote name='LBN' timestamp='1315859332' post='532209']
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bro... rozwiń
Avatar
mhm / 12 września 2011 o 23:59
0
Ja tam mieszkam na os. Pogodna i bytuje mi sie tu calkiem wysmienicie.
Avatar
LBN / 12 września 2011 o 22:28
0
[quote name='Aga' timestamp='1315855628' post='532163']
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki.
bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców

i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować
orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
[/quote]
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
[quote name='Aga' timestamp='1315855628' post='532163']
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po ... rozwiń
Avatar
Aga / 12 września 2011 o 21:27
0
[quote name='LBN' timestamp='1315853090' post='532124']
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
[/quote]
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki.
bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców

i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować
orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
[quote name='LBN' timestamp='1315853090' post='532124']
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
[/quote]
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprz... rozwiń
Avatar
kubas / 12 września 2011 o 20:55
0
Co tam robił ksiądz? Czyżby zamierzał datkami z niedzielnej tacy wspomóc budowę basenu?
Avatar
LBN / 12 września 2011 o 20:44
0
[quote name='wg' timestamp='1315849001' post='532060']
A ciekawe kiedy miasto pomyśli o budowie szkoły i przedszkola na rozrastającym się w niebywałym tempie os. Węglinek (w obrębie ulic: Granitowej, Jana Pawła II, Gęsiej i Kraśnickiej). Na Bronowicach szkoda cokolwiek budować bo i tak okoliczne dresy zaraz to zniszczą. ŻĄDAMY INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ NA WĘGLINKU !!!
[/quote]
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
Avatar
xyz / 12 września 2011 o 20:32
0
[quote name='ja@' timestamp='1315850147' post='532079']
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?cczy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ??nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
[/quote]

zgadzam się z tym.
Avatar
ja@ / 12 września 2011 o 19:55
0
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?c
czy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\
czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ??

nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
Avatar
tell / 17 września 2011 o 11:37
0
[quote name='heniek' timestamp='1316251760' post='534486']
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy dziennikarze zainteresują się tą skandaliczną sprawą??????????????
[/quote]
Tak to niestety prawda, "wymordowali" bezbronne drzewa, które rosły przez dziesiątki lat. Niech teraz panowie ze zdjęcia na początku artykułu przyjadą zrobić sobie efektowne zdjęcie na tle piły tarczowej, która robotnicy wycinają żywe , zielone istoty!
Co o tym sadzą ekolodzy, nie tylko z Lublina, ale i z całej Polski?
[quote name='heniek' timestamp='1316251760' post='534486']
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!... rozwiń
Avatar
heniek / 17 września 2011 o 11:29
0
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy dziennikarze zainteresują się tą skandaliczną sprawą??????????????
Mam pytanie, dlaczego na terenie basenu przy ulicy Łabędziej wycinają wszystkie drzewa pod nową inwestycję??!! Kto na to wydał zgodę, czy nie można było tak zaprojektować nowej pływalni, żeby ją wkomponować w istniejącą zieleń??!! Przecież te wycięte w pień piękne drzewa miały po kilkadziesiąt lat i były nie tylko ozdobą krajobrazu, ale i miejscem zamieszkania wielu zwierząt, np. ptaków, które miały na nich gniazda!!!!!!!!
!Najbardziej szkoda tych pięknych, wysokich wierzb........Czy ... rozwiń
Avatar
Ja / 13 września 2011 o 07:59
0
[quote name='LBN' timestamp='1315859332' post='532209']
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
[/quote]

Zgadzam się z Toba w 100%.
Mieszkam w bloku który jest w tle naszych "kochanych" polityków. I nie narzekam.
Oczywiście pijącego elementu tutaj nie brakuje - ale gdzie go nie ma??
Dresy - też są, ale proszę się przejść np.: Lubartowską - tam też ich nie brakuje, a to ścisłe centrum i nikomu nie przeszkadza??!!
Powstał orlik - i natychmiast pojawiły się komentarze że zaraz go zdewastują, a jakoś ma się dobrze i dzieci (nie tylko) z niego korzystają. Wiadomo że "pijaczków" nie przekonasz żeby poszli pokopać piłkę, ale moje/nasze (Bronowickie) dzieci mają szansę na inne życie (Ci pijaczkowie tego nie mieli).
Więc ja się cieszę że też basen powstanie.
Nawiasem mówiąc mieszkam tutaj tylko 11 lat - ale wszystkie zmany które tutaj nastąpiły - są na PLUS.
Pozdrawiam mieszańców innych dzielnic - którzy mogą tylko pozazdrościć takich zaradnych i działających skutecznie mieszkańców Bronowic.
[quote name='LBN' timestamp='1315859332' post='532209']
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bro... rozwiń
Avatar
mhm / 12 września 2011 o 23:59
0
Ja tam mieszkam na os. Pogodna i bytuje mi sie tu calkiem wysmienicie.
Avatar
LBN / 12 września 2011 o 22:28
0
[quote name='Aga' timestamp='1315855628' post='532163']
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki.
bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców

i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować
orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
[/quote]
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie.

Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
[quote name='Aga' timestamp='1315855628' post='532163']
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po ... rozwiń
Avatar
Aga / 12 września 2011 o 21:27
0
[quote name='LBN' timestamp='1315853090' post='532124']
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
[/quote]
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki.
bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców

i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować
orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
[quote name='LBN' timestamp='1315853090' post='532124']
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
[/quote]
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprz... rozwiń
Avatar
kubas / 12 września 2011 o 20:55
0
Co tam robił ksiądz? Czyżby zamierzał datkami z niedzielnej tacy wspomóc budowę basenu?
Avatar
LBN / 12 września 2011 o 20:44
0
[quote name='wg' timestamp='1315849001' post='532060']
A ciekawe kiedy miasto pomyśli o budowie szkoły i przedszkola na rozrastającym się w niebywałym tempie os. Węglinek (w obrębie ulic: Granitowej, Jana Pawła II, Gęsiej i Kraśnickiej). Na Bronowicach szkoda cokolwiek budować bo i tak okoliczne dresy zaraz to zniszczą. ŻĄDAMY INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ NA WĘGLINKU !!!
[/quote]
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
Avatar
xyz / 12 września 2011 o 20:32
0
[quote name='ja@' timestamp='1315850147' post='532079']
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?cczy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ??nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
[/quote]

zgadzam się z tym.
Avatar
ja@ / 12 września 2011 o 19:55
0
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?c
czy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\
czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ??

nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 0

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 3

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 4 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 32 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 21 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 4 5

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!