Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2014 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Mieszkania w Lublinie: Dobry czas na tańsze zakupy

55 9 A A

Jeśli chcemy kupić nowe mieszkanie, to teraz jest dobry moment - przekonują fachowcy. Od stycznia banki będą stawiać klientom wyższe wymagania. Obecnie kredyty są tanie, a wybór spory

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualnie klient szukający kredytu na mieszkanie musi dysponować minimum 5 proc. wkładem własnym. Od nowego roku próg ten wzrośnie do 10 proc.
- To bardzo dużo, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy zwykle nie mają większych oszczędności - ocenia Tomasz Iwan, z biura nieruchomości Kleczkowski w Lublinie. - Właśnie osoby młode to główni klienci deweloperów.

Czasu na decyzję jest niewiele. Za kupnem przemawiają nie tylko zbliżające się zmiany w bankowych regulaminach. Stopy procentowe są obecnie na najniższym poziomie w historii (2 proc.) To oznacza tańsze kredyty.

- Za tym idzie wzrost zdolności kredytowej wielu klientów - dodaje Iwan. - Bankowe finansowanie jest teraz znacznie bardziej dostępne. Można pozwolić sobie na więcej. Marże deweloperów lekko spadły. Ceny schodzą już poniżej 4 tys. zł za mkw.

Widać to również w Lublinie. Mieszkania z drugiej ręki raczej nie tanieją, ale rozpiętość cen w nowych inwestycjach jest coraz większa. Z danych portalu domy.pl wynika, że średnia cena mieszkania w Lublinie to 4800 zł za mkw. Są jednak i takie za 3200 zł za mkw.

Sporym powodzeniem cieszą się mieszkania na Felinie. Powstaje tam Osiedle Europejskie. To inwestycja lubelskiej firmy TBV. - Ceny zaczynają się od 3900 zł za mkw. - mówi Wojciech Dzioba, prezes TBV. - Klientów nie brakuje. Jest wśród nich sporo osób korzystających z programu rządowych dopłat do kredytów.
Całe Osiedle Europejskie to ponad tysiąc mieszkań. W ramach pierwszego etapu powstanie ich blisko 140. TBV buduje również na lubelskim Czechowie.

Osiedle Prestige przy ul. Koncertowej to propozycja dla klientów z nieco bardziej zasobnym portfelem. Ceny mieszczą się w przedziale od 5 do 6 tys. zł za mkw.
Jeszcze w tym roku firma Willowa II rozpocznie budowę osiedla Leśne Zacisze na Węglinie. Kompleks powstanie przy ul. Jantarowej. Osiedle to najnowsza inwestycja lubelskiego dewelopera. W pierwszym etapie powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek.

- Będzie się składał z mieszkań o powierzchni od ok. 36,5 do prawie 83 mkw. - mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II. - Wśród nich będą lokale dwu, trzy i czteropokojowe.

Średnia cena mieszkań na osiedlu Leśne Zacisze wyniesie 4900 zł za mkw. W zamian klienci mogą liczyć na podwyższony standard lokali. Przy osiedlu ma również powstać duży plac zabaw oraz alejki spacerowe. Pierwszy budynek będzie gotowy w pierwszym kwartale 2016 r. Deweloper przyjmuje już rezerwacje od klientów.

Tuż obok, przy ul. Kryształowej inwestuje firma Budom. Dwa bloki są już niemal gotowe. W planie są kolejne. Ceny lokali mieszczą się w przedziale od 4500 do 4800 zł za mkw.

Z Budomem konkuruje firma Orion. Przy ul. Onyksowej deweloper buduje osiedle Poręba Park. Prace idą w ekspresowym tempie. Budynek, którego wznoszenie rozpoczęto w sierpniu jest już niemal gotowy. Zainteresowani mieszkaniami muszą się liczyć z wydatkiem poniżej 5 tys. zł za mkw. Trzeba się jednak spieszyć, bo większość lokali została już sprzedana.

Podobnym powodzeniem cieszy się powstający w rejonie ul. Gęsiej kompleks Poręba Roztocze. Bloki E i F zostały zakończone dwa miesiące przed terminem. Są tam jeszcze ostatnie wolne mieszkania w cenie od 4900 zł za mkw. Obecnie deweloper wznosi bloki G i H. Do tego należy doliczyć budynek Gęsia 28. W sumie firma buduje ok. 150 mieszkań.
Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:41
0
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Dobyr case:
Avatar
m3g / 3 grudnia 2014 o 15:05
0

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Lublinie i szukasz dobrego dewelopera obsługującego rynek pierwotny w Lublinie, to mogę polecić http://www.ipsdeweloper.pl

Avatar
Przemek / 27 listopada 2014 o 12:28
0

Nie tak spokojnie - to już nie ten czas kiedy mieszkania schodziły wiele miesięcy przed oddaniem budynku. Zauważ, że są jeszcze wolne mieszkania w inwestycjach już zakończonych - w niektórych przypadkach dawno zakończonych.

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 o 23:46
0

Spokojnie zejdą. W Lublinie mieszkania szybko schodzą. Miasto studenckie, duża rotacja ludzi, duży rynek wynajmu. Teraz ceny są już wyższe niż przed rokiem.

Avatar
Natalia / 26 listopada 2014 o 22:51
0

Co za bzdury , na Porębie Roztocze , nie wiem jak blok E ale blok F jeszcze nie jest gotowy a na pewno nie 2 miesiące przed terminem . Ostatnio jak tam byłam ( początek listopada) to dopiero wykańczali środek, klatki , będzie oddany na styk albo z opóźnieniem a podobno klucze miały być w listopadzie a kluczy jak nie widać , tak nie ma... 

Pozdrowienia dla autora tego artykułu. 

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 o 22:02
0

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

CZYTAJCIE BLOGA:

W domach z betonu ---> Google

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 o 21:58
0

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

 

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
Przemek / 26 listopada 2014 o 20:26
0

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia - i to, że kwota raty skoczy np. z 1200zł na 1800zł  lub więcej nie powinna klienta w przyszłości zaskoczyć - bo można stracić więcej niż tylko dane mieszkanie ale też pozostały majątek - i to w trybie Bankowego Tytułu Egzekucyjnego.

Ja nie miałbym sumienia pisać takiego artykułu wiedząc, że narażam wielu ludzi na tak ogromne ryzyko - wystarczy poczytać o tym co się stało w USA - ile osób niestety wylądowało na bruku.

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia -... rozwiń

Avatar
felek / 26 listopada 2014 o 20:13
0

3200 zł za metr, ja pytam gdzie ? 

Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 16:41
0
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Dobyr case:
Avatar
m3g / 3 grudnia 2014 o 15:05
0

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Lublinie i szukasz dobrego dewelopera obsługującego rynek pierwotny w Lublinie, to mogę polecić http://www.ipsdeweloper.pl

Avatar
Przemek / 27 listopada 2014 o 12:28
0

Nie tak spokojnie - to już nie ten czas kiedy mieszkania schodziły wiele miesięcy przed oddaniem budynku. Zauważ, że są jeszcze wolne mieszkania w inwestycjach już zakończonych - w niektórych przypadkach dawno zakończonych.

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 o 23:46
0

Spokojnie zejdą. W Lublinie mieszkania szybko schodzą. Miasto studenckie, duża rotacja ludzi, duży rynek wynajmu. Teraz ceny są już wyższe niż przed rokiem.

Avatar
Natalia / 26 listopada 2014 o 22:51
0

Co za bzdury , na Porębie Roztocze , nie wiem jak blok E ale blok F jeszcze nie jest gotowy a na pewno nie 2 miesiące przed terminem . Ostatnio jak tam byłam ( początek listopada) to dopiero wykańczali środek, klatki , będzie oddany na styk albo z opóźnieniem a podobno klucze miały być w listopadzie a kluczy jak nie widać , tak nie ma... 

Pozdrowienia dla autora tego artykułu. 

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 o 22:02
0

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

CZYTAJCIE BLOGA:

W domach z betonu ---> Google

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 o 21:58
0

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

 

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
Przemek / 26 listopada 2014 o 20:26
0

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia - i to, że kwota raty skoczy np. z 1200zł na 1800zł  lub więcej nie powinna klienta w przyszłości zaskoczyć - bo można stracić więcej niż tylko dane mieszkanie ale też pozostały majątek - i to w trybie Bankowego Tytułu Egzekucyjnego.

Ja nie miałbym sumienia pisać takiego artykułu wiedząc, że narażam wielu ludzi na tak ogromne ryzyko - wystarczy poczytać o tym co się stało w USA - ile osób niestety wylądowało na bruku.

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia -... rozwiń

Avatar
felek / 26 listopada 2014 o 20:13
0

3200 zł za metr, ja pytam gdzie ? 

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 24

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 53 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!