Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2014 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Mieszkania w Lublinie: Dobry czas na tańsze zakupy

55 9 A A

Jeśli chcemy kupić nowe mieszkanie, to teraz jest dobry moment - przekonują fachowcy. Od stycznia banki będą stawiać klientom wyższe wymagania. Obecnie kredyty są tanie, a wybór spory

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualnie klient szukający kredytu na mieszkanie musi dysponować minimum 5 proc. wkładem własnym. Od nowego roku próg ten wzrośnie do 10 proc.
- To bardzo dużo, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy zwykle nie mają większych oszczędności - ocenia Tomasz Iwan, z biura nieruchomości Kleczkowski w Lublinie. - Właśnie osoby młode to główni klienci deweloperów.

Czasu na decyzję jest niewiele. Za kupnem przemawiają nie tylko zbliżające się zmiany w bankowych regulaminach. Stopy procentowe są obecnie na najniższym poziomie w historii (2 proc.) To oznacza tańsze kredyty.

- Za tym idzie wzrost zdolności kredytowej wielu klientów - dodaje Iwan. - Bankowe finansowanie jest teraz znacznie bardziej dostępne. Można pozwolić sobie na więcej. Marże deweloperów lekko spadły. Ceny schodzą już poniżej 4 tys. zł za mkw.

Widać to również w Lublinie. Mieszkania z drugiej ręki raczej nie tanieją, ale rozpiętość cen w nowych inwestycjach jest coraz większa. Z danych portalu domy.pl wynika, że średnia cena mieszkania w Lublinie to 4800 zł za mkw. Są jednak i takie za 3200 zł za mkw.

Sporym powodzeniem cieszą się mieszkania na Felinie. Powstaje tam Osiedle Europejskie. To inwestycja lubelskiej firmy TBV. - Ceny zaczynają się od 3900 zł za mkw. - mówi Wojciech Dzioba, prezes TBV. - Klientów nie brakuje. Jest wśród nich sporo osób korzystających z programu rządowych dopłat do kredytów.
Całe Osiedle Europejskie to ponad tysiąc mieszkań. W ramach pierwszego etapu powstanie ich blisko 140. TBV buduje również na lubelskim Czechowie.

Osiedle Prestige przy ul. Koncertowej to propozycja dla klientów z nieco bardziej zasobnym portfelem. Ceny mieszczą się w przedziale od 5 do 6 tys. zł za mkw.
Jeszcze w tym roku firma Willowa II rozpocznie budowę osiedla Leśne Zacisze na Węglinie. Kompleks powstanie przy ul. Jantarowej. Osiedle to najnowsza inwestycja lubelskiego dewelopera. W pierwszym etapie powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek.

- Będzie się składał z mieszkań o powierzchni od ok. 36,5 do prawie 83 mkw. - mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II. - Wśród nich będą lokale dwu, trzy i czteropokojowe.

Średnia cena mieszkań na osiedlu Leśne Zacisze wyniesie 4900 zł za mkw. W zamian klienci mogą liczyć na podwyższony standard lokali. Przy osiedlu ma również powstać duży plac zabaw oraz alejki spacerowe. Pierwszy budynek będzie gotowy w pierwszym kwartale 2016 r. Deweloper przyjmuje już rezerwacje od klientów.

Tuż obok, przy ul. Kryształowej inwestuje firma Budom. Dwa bloki są już niemal gotowe. W planie są kolejne. Ceny lokali mieszczą się w przedziale od 4500 do 4800 zł za mkw.

Z Budomem konkuruje firma Orion. Przy ul. Onyksowej deweloper buduje osiedle Poręba Park. Prace idą w ekspresowym tempie. Budynek, którego wznoszenie rozpoczęto w sierpniu jest już niemal gotowy. Zainteresowani mieszkaniami muszą się liczyć z wydatkiem poniżej 5 tys. zł za mkw. Trzeba się jednak spieszyć, bo większość lokali została już sprzedana.

Podobnym powodzeniem cieszy się powstający w rejonie ul. Gęsiej kompleks Poręba Roztocze. Bloki E i F zostały zakończone dwa miesiące przed terminem. Są tam jeszcze ostatnie wolne mieszkania w cenie od 4900 zł za mkw. Obecnie deweloper wznosi bloki G i H. Do tego należy doliczyć budynek Gęsia 28. W sumie firma buduje ok. 150 mieszkań.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 r. o 16:41
0
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Dobyr case:
Avatar
m3g / 3 grudnia 2014 r. o 15:05
0

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Lublinie i szukasz dobrego dewelopera obsługującego rynek pierwotny w Lublinie, to mogę polecić http://www.ipsdeweloper.pl

Avatar
Przemek / 27 listopada 2014 r. o 12:28
0

Nie tak spokojnie - to już nie ten czas kiedy mieszkania schodziły wiele miesięcy przed oddaniem budynku. Zauważ, że są jeszcze wolne mieszkania w inwestycjach już zakończonych - w niektórych przypadkach dawno zakończonych.

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 r. o 23:46
0

Spokojnie zejdą. W Lublinie mieszkania szybko schodzą. Miasto studenckie, duża rotacja ludzi, duży rynek wynajmu. Teraz ceny są już wyższe niż przed rokiem.

Avatar
Natalia / 26 listopada 2014 r. o 22:51
0

Co za bzdury , na Porębie Roztocze , nie wiem jak blok E ale blok F jeszcze nie jest gotowy a na pewno nie 2 miesiące przed terminem . Ostatnio jak tam byłam ( początek listopada) to dopiero wykańczali środek, klatki , będzie oddany na styk albo z opóźnieniem a podobno klucze miały być w listopadzie a kluczy jak nie widać , tak nie ma... 

Pozdrowienia dla autora tego artykułu. 

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 r. o 22:02
0

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

CZYTAJCIE BLOGA:

W domach z betonu ---> Google

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 r. o 21:58
0

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

 

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
Przemek / 26 listopada 2014 r. o 20:26
0

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia - i to, że kwota raty skoczy np. z 1200zł na 1800zł  lub więcej nie powinna klienta w przyszłości zaskoczyć - bo można stracić więcej niż tylko dane mieszkanie ale też pozostały majątek - i to w trybie Bankowego Tytułu Egzekucyjnego.

Ja nie miałbym sumienia pisać takiego artykułu wiedząc, że narażam wielu ludzi na tak ogromne ryzyko - wystarczy poczytać o tym co się stało w USA - ile osób niestety wylądowało na bruku.

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia -... rozwiń

Avatar
felek / 26 listopada 2014 r. o 20:13
0

3200 zł za metr, ja pytam gdzie ? 

Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 r. o 16:41
0
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Dobyr case:
Avatar
m3g / 3 grudnia 2014 r. o 15:05
0

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie w Lublinie i szukasz dobrego dewelopera obsługującego rynek pierwotny w Lublinie, to mogę polecić http://www.ipsdeweloper.pl

Avatar
Przemek / 27 listopada 2014 r. o 12:28
0

Nie tak spokojnie - to już nie ten czas kiedy mieszkania schodziły wiele miesięcy przed oddaniem budynku. Zauważ, że są jeszcze wolne mieszkania w inwestycjach już zakończonych - w niektórych przypadkach dawno zakończonych.

Avatar
Marek / 26 listopada 2014 r. o 23:46
0

Spokojnie zejdą. W Lublinie mieszkania szybko schodzą. Miasto studenckie, duża rotacja ludzi, duży rynek wynajmu. Teraz ceny są już wyższe niż przed rokiem.

Avatar
Natalia / 26 listopada 2014 r. o 22:51
0

Co za bzdury , na Porębie Roztocze , nie wiem jak blok E ale blok F jeszcze nie jest gotowy a na pewno nie 2 miesiące przed terminem . Ostatnio jak tam byłam ( początek listopada) to dopiero wykańczali środek, klatki , będzie oddany na styk albo z opóźnieniem a podobno klucze miały być w listopadzie a kluczy jak nie widać , tak nie ma... 

Pozdrowienia dla autora tego artykułu. 

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 r. o 22:02
0

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

CZYTAJCIE BLOGA:

W domach z betonu ---> Google

linki:

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
tylko_prawda / 26 listopada 2014 r. o 21:58
0

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

NASTĘPUJE TOTALNY ODPŁYW PIENIĘDZY Z RYNKU KUPNA MIESZKAŃ, PO CENACH ŻYCZENIOWYCH DEWELOPERÓW, NIEUNIKNIONA JEST KOLEJNA KOREKTA CEN!

 

A NAGANIACZE Z OPEN FINANCE I HOME BROKER WSKAZUJĄ, ŻE ŚREDNIA CENA TRANSAKCYJNA W LUBLINIE TO ~4300zł/m2!

A PRZEZ OSTATNI ROK NASTĄPIŁ SPADEK CENY TRANSAKCYJNEJ o 8,2%! - WIĘC KTÓRZY NAGANIACZE MAJĄ RACJĘ?

AKCJA KREDYTOWA SPADA Z KWARTAŁU NA KWARTAŁ, BO OPRÓCZ ZDROWEGO ROZSĄDKU, DOCHODZI TEŻ CZYNNIK DEMOGRAFICZNY I EMIGRACYJNY - PO PROSTU LUDZI GOTOWYCH DO KUPIENIA MIESZKANIA JEST ZNACZNIE MNIEJ!

rozwiń

Avatar
Przemek / 26 listopada 2014 r. o 20:26
0

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia - i to, że kwota raty skoczy np. z 1200zł na 1800zł  lub więcej nie powinna klienta w przyszłości zaskoczyć - bo można stracić więcej niż tylko dane mieszkanie ale też pozostały majątek - i to w trybie Bankowego Tytułu Egzekucyjnego.

Ja nie miałbym sumienia pisać takiego artykułu wiedząc, że narażam wielu ludzi na tak ogromne ryzyko - wystarczy poczytać o tym co się stało w USA - ile osób niestety wylądowało na bruku.

Stopa procentowa 2% :) -  ktoś zapomniał o doliczeniu marży banków, które w tym momencie są wysokie ze względu na niski wibor, z marżą zostaje się na cały kredyt, a wibor się zmienia. Te 10% wkładu własnego to nie tak dużo przy kosztach związanych z zakupem nowego mieszkania: koszty kredytu na start (prowizja, ubezpieczenia, podwyższenie marży lub ubezpieczenie pomostowe, gdy budynek jeszcze nieoddany) - nawet i do 10tys. zł ; wykończenie mieszkania - co najmniej 1tys. na 1m^2.

Warto zwrócić uwagę, że niski wibor to anomalia -... rozwiń

Avatar
felek / 26 listopada 2014 r. o 20:13
0

3200 zł za metr, ja pytam gdzie ? 

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem
zdjęcia
galeria

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem

Odór nie do zniesienia, a pod wiatą wywieszonych kilkaset martwych zwierząt bez głów i skór. – Widok rodem z filmów Hitchcocka – obrońcy zwierząt tak opisują wizytę na terenie jednego z pól w Stasinie pod Lublinem.

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych
Zdjęcia ze Strefy Kibica w Lublinie
galeria

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu na Euro 2020 przegrała ze Słowacją i mocno skomplikowała sobie szansę na wyjście z grupy

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace
galeria

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace

To jedne z najbardziej ulotnych działań w miejskiej przestrzeni. Tym razem studentów Architektury Krajobrazu KUL można spotkać na lubelskim osiedlu Błonie. Część prac już jest, kolejne w środę

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Za cztery lata kierowcy ominą Chełm nową obwodnicą. Podpisano umowę na realizację inwestycji. W ciągu kilku najbliższych dni kierowcy powinni też pojechać nowym odcinkiem S19 od Janowa Lubelskiego do Lasów Janowskich. Ta droga zostanie przekazana kierowcom na zasadzie tymczasowej organizacji ruchu.

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje
zdjęcia
galeria

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje

We wtorek ruszają baseny na świeżym powietrzu. Park Avia w Świdniku szykuje też kolejną atrakcję – park linowy. Prawdopodobnie ruszy z początkiem lata. – Zaczyny drugi sezon i serdecznie wszystkich zapraszamy – mówi Marcin Dmowski, zastępca burmistrza Świdnika.

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2
film

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2

Reprezentacja Czech niczym wytrawny bokser pokonała w Glasgow Szkotów po dwóch golach swojego snajpera Patricka Shicka. A drugą bramkę z tego spotkania czescy kibice będą wspominać latami

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody
wideo
film

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody

Ponad 2-metrowy sum w lubelskim zalewie? Tak, wędkarze udowodnili, że takie połowy są możliwe.

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Prokuratura zapowiada apelację w sprawie Artura P. Mężczyzna zamordował swojego ojca, zadając mu serię ciosów nożem. Sąd skazał go za to na 18 lat więzienia.

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

Do 9 lipca mieszkańcy mogą zgłaszać swoje projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Chełm. Po ich zweryfikowaniu i zaopiniowaniu zostaną poddane głosowaniu w dniach 6-10 września.

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Rozmowa z Piotrem Roszkowskim, zwycięzcą Pucharu Polski w pumptracku

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Jest wyrok w sprawie zabójstwa młodego mężczyzny na lubelskim Czechowie. Piotr B. został pobity i wypchnięty z okna na 10 piętrze przez kolegów, z którymi pił alkohol. Chciał spać, a oni spieszyli się do pracy.

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada
18 czerwca 2021, 21:00

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada

W miniony weekend została zainaugurowana tegoroczna odsłona plenerowego Kina Berła (ul. Bernardyńska 15). Przed nami kolejne czerwcowe projekcje. 18 czerwca ok. godz. 21 zobaczymy film "Greenland".

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)
film

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)

Nowa wyprawa i lekcja historii o IX-wiecznej Norwegii i Anglii, czyli najbliższe dodatki do gry Assassin's Creed: Valhalla.

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Wuwuzele, flagi oraz wspólne kibicowanie reprezentacji Polski – za taką atmosferą kibice tęsknili długich kilka lat. Niestety w niewielu miejscach w regionie będzie można poczuć choć trochę atmosferę mistrzostw Europy.

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian
film

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian

Polscy piłkarze rozpoczynają dzisiaj walkę w Mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu zmierzą się ze Słowacją. W grupie mamy także Hiszpanów i Szwedów. Sprawdziliśmy jakie oczekiwania, co do gry biało-czerwonych mają puławianie i osoby związane z miastem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!