Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 marca 2013 r.
18:10
Edytuj ten wpis

Młodzi w kolejce do pracy. Dni Kariery w Lublinie (zdjęcia)

0 27 A A

Agata Skrzypczyńska, Elżbieta Łaskarzewska i Marcin Lisiewicz, wszyscy z VI roku matematyki UMCS przyszli w poniedziałek, jak inni ich rówieśnicy do hali Globus.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stella / 28 kwietnia 2014 o 17:21
0

Widać Stella masz duże doświadczenie na tym stanowisku skoro tyle szczegółów oferty podajesz :D no tak według dziennikarza studiujemy 6 rok :D widać to nie nam powinien dodać tylko sam skupić się na jakis dodatkowych zajęciach poprawnego pisania :D

To spróbuj szantraPO może w kancelarii u Tuska jak się tak mocno czujesz,w końcu tyle,tylu idiotkom i idiotom w tym kraju naobiecywał,naiwna du pa jesteś i tyle !!!

Avatar
Agata / 28 kwietnia 2014 o 11:56
0

Widać Stella masz duże doświadczenie na tym stanowisku skoro tyle szczegółów oferty podajesz :D no tak według dziennikarza studiujemy 6 rok :D widać to nie nam powinien dodać tylko sam skupić się na jakis dodatkowych zajęciach poprawnego pisania :D

Avatar
STELLA / 5 marca 2013 o 10:14
0
[quote name='mosquito' timestamp='1362468253' post='741282']
aby mySleć o jakiejkolwiek karierze należy wstąpić do PO ....
[/quote]POtrzebują młodych,ślicznych i głupich z zamontowaną spiralą na ASYSTENTKI.
Avatar
kolesiostwo / 5 marca 2013 o 09:18
0
[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]

[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]
zgadzam się i popieram
[size=5]nie dajcie się zatrudniać na umowy śmieciowe bo to wyzysk przez cwanych preziów[/size]
[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]

[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje!... rozwiń
Avatar
Daniel / 5 marca 2013 o 08:59
0
6 lat matematykę studiują?
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:51
0
[quote name='kristi' timestamp='1362466233' post='741273']
To nie wiesz dlaczego chcą studentów?

[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]Z każdym rokiem rośnie liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia. Pracodawcy chętnie zawierają takie umowy m.in. z tego powodu, że nie są związani przepisami dotyczącymi:[/font][/color][list]
[*]udzielania urlopu wypoczynkowego,
[*]wypłaty wynagrodzenia za okres choroby,
[*]wysokości minimalnego wynagrodzenia,
[*]ochrony przed wypowiedzeniem umowy.
[/list]
[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]W przypadku zatrudnienia studentów do ukończenia 26. roku życia na podstawie umowy zlecenia jest dodatkowa zaleta - osoby te nie podlegają bowiem ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu.[/font][/color]
[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]No i dlatego nie chodzi o to, że chcą kogoś wykształconego;p czy kształcącego się na wyższej uczelni.. [/font][/color]
[/quote]


Ano właśnie. Studenci = tania siła robocza, biali murzyni.
[quote name='kristi' timestamp='1362466233' post='741273']
To nie wiesz dlaczego chcą studentów?

[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]Z każdym rokiem rośnie liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia. Pracodawcy chętnie zawierają takie umowy m.in. z tego powodu, że nie są związani przepisami dotyczącymi:[/font][/color][list]
[*]udzielania urlopu wypoczynkowego,
[*]wypłaty wynagrodzenia za okres choroby,
[*]wysokości minimalnego wynagrodzenia,
[*]ochrony przed wyp... rozwiń
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:48
0
[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

Zdjęcie nr.8. Ty idź do okulisty.
[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

Zdjęcie nr.8. Ty idź do okulisty. rozwiń
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:40
0
Małolaty, po obu stronach. I kandydaci i przedstawiciele pracodawców, same małolaty, co jeszcze mało rozumieją.
Avatar
mosquito / 5 marca 2013 o 08:24
0
aby mySleć o jakiejkolwiek karierze należy wstąpić do PO ....
Avatar
robert / 5 marca 2013 o 08:22
0
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
Avatar
Stella / 28 kwietnia 2014 o 17:21
0

Widać Stella masz duże doświadczenie na tym stanowisku skoro tyle szczegółów oferty podajesz :D no tak według dziennikarza studiujemy 6 rok :D widać to nie nam powinien dodać tylko sam skupić się na jakis dodatkowych zajęciach poprawnego pisania :D

To spróbuj szantraPO może w kancelarii u Tuska jak się tak mocno czujesz,w końcu tyle,tylu idiotkom i idiotom w tym kraju naobiecywał,naiwna du pa jesteś i tyle !!!

Avatar
Agata / 28 kwietnia 2014 o 11:56
0

Widać Stella masz duże doświadczenie na tym stanowisku skoro tyle szczegółów oferty podajesz :D no tak według dziennikarza studiujemy 6 rok :D widać to nie nam powinien dodać tylko sam skupić się na jakis dodatkowych zajęciach poprawnego pisania :D

Avatar
STELLA / 5 marca 2013 o 10:14
0
[quote name='mosquito' timestamp='1362468253' post='741282']
aby mySleć o jakiejkolwiek karierze należy wstąpić do PO ....
[/quote]POtrzebują młodych,ślicznych i głupich z zamontowaną spiralą na ASYSTENTKI.
Avatar
kolesiostwo / 5 marca 2013 o 09:18
0
[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]

[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]
zgadzam się i popieram
[size=5]nie dajcie się zatrudniać na umowy śmieciowe bo to wyzysk przez cwanych preziów[/size]
[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje! spier** ć z tego grajdoła jak najszybciej, tu was nic nie czeka. marazm, zacofanie, bieda. za 10-20lat obudzicie sie z reka w nocniku, zalujac ze tego nie zrobiliscie wczesniej. bedziecie stac przy up przy niecalej i beda wam pluc w twarz.nie badzcie slugami, niewolnikami sytuacji za ktora nieodpowiadacie.
[/quote]

[quote name='xyz' timestamp='1362461929' post='741263']
młodzi apeluje!... rozwiń
Avatar
Daniel / 5 marca 2013 o 08:59
0
6 lat matematykę studiują?
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:51
0
[quote name='kristi' timestamp='1362466233' post='741273']
To nie wiesz dlaczego chcą studentów?

[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]Z każdym rokiem rośnie liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia. Pracodawcy chętnie zawierają takie umowy m.in. z tego powodu, że nie są związani przepisami dotyczącymi:[/font][/color][list]
[*]udzielania urlopu wypoczynkowego,
[*]wypłaty wynagrodzenia za okres choroby,
[*]wysokości minimalnego wynagrodzenia,
[*]ochrony przed wypowiedzeniem umowy.
[/list]
[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]W przypadku zatrudnienia studentów do ukończenia 26. roku życia na podstawie umowy zlecenia jest dodatkowa zaleta - osoby te nie podlegają bowiem ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu.[/font][/color]
[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]No i dlatego nie chodzi o to, że chcą kogoś wykształconego;p czy kształcącego się na wyższej uczelni.. [/font][/color]
[/quote]


Ano właśnie. Studenci = tania siła robocza, biali murzyni.
[quote name='kristi' timestamp='1362466233' post='741273']
To nie wiesz dlaczego chcą studentów?

[color=#36312E][font=Arial, sans-serif]Z każdym rokiem rośnie liczba osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia. Pracodawcy chętnie zawierają takie umowy m.in. z tego powodu, że nie są związani przepisami dotyczącymi:[/font][/color][list]
[*]udzielania urlopu wypoczynkowego,
[*]wypłaty wynagrodzenia za okres choroby,
[*]wysokości minimalnego wynagrodzenia,
[*]ochrony przed wyp... rozwiń
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:48
0
[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

Zdjęcie nr.8. Ty idź do okulisty.
[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

[quote name='robert' timestamp='1362468178' post='741281']
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
[/quote]

Zdjęcie nr.8. Ty idź do okulisty. rozwiń
Avatar
dad / 5 marca 2013 o 08:40
0
Małolaty, po obu stronach. I kandydaci i przedstawiciele pracodawców, same małolaty, co jeszcze mało rozumieją.
Avatar
mosquito / 5 marca 2013 o 08:24
0
aby mySleć o jakiejkolwiek karierze należy wstąpić do PO ....
Avatar
robert / 5 marca 2013 o 08:22
0
LUDZIE DO OKULISTY!!!.O JAKIM LIDLU PISZECIE,TO JEST LOGO KAUFLANDU.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 28 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 27 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 156 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 420 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 10 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!