Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2009 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Napieralski w Lublinie: Jak Tusk chce sukcesu, to niech współpracuje z SLD

Autor: Zdjęcie autora rp
0 8 A A

- Jesteśmy partnerem odpowiedzialnym i doświadczonym już nie raz wyciągaliśmy Polskę z kryzysów - mówił w niedzielę w Lublinie lider Sojuszu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Grzegorz Napieralski podkreślał, że jest gotowy do współpracy z Platformą, ale pod warunkiem, że zaproponuje dobre rozwiązania. - Możemy pomóc z reformą służby zdrowia, ale nie może to się sprowadzić do prywatyzacji szpitali. Jesteśmy za równym dostępem do edukacji m. in. za pomocą dla ludzi z małych miejscowości, którzy chcą studiować - mówił Napieralski.

Szef SLD podkreślił, że jest zawiedziony dwuletnimi rządami Tuska. Zabrakło likwidacji CBA i IPN. - Platforma nie zdemontowała IV RP Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził. Zapowiedział, że nie będzie startował w przyszłym roku w wyborach na prezydenta kraju. SLD ogłosi nazwisko swojego kandydata najprawdopodobniej 19 grudnia.

Poseł Zbigniew Matuszczak krytykował m. in. brak inwestycji prorozwojowych na Lubelszczyźnie oraz likwidację zakładów pracy (Cukrowni w Lublinie).

W samorządzie województwa SLD jest w koalicji z PO i PSL. - Koalicja powstała żeby odsunąć od władzy marszałka z PiS. Sytuacja unormowała się. Nie wiem jaka koalicja powstanie za rok po kolejnych wyborach - mówił Jacek Czerniak szef lubelskiego Sojuszu i przewodniczący sejmiku województwa.



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
osemka9 / 17 listopada 2009 r. o 07:44
0
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarnie, bo w tłumie. Pozdrawiam
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarn... rozwiń
Avatar
rar / 15 listopada 2009 r. o 23:31
0
Prawdziwa Lewica napisał:
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !


jeżeli już to "...tę.......tę..." (zobacz: szkoła podstawowa; klasa IV; Język Polski; Lekcja 21)
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 23:19
0
KontynuaTOR napisał:
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję.


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję. rozwiń
Avatar
Adam / 15 listopada 2009 r. o 23:03
0
Wredni postkomuniści nawet godło państwowe swoim czerwonym sztandarem przesłonili!
Avatar
KontynuaTOR / 15 listopada 2009 r. o 21:40
0
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili -... rozwiń
Avatar
Prawdziwa Lewica / 15 listopada 2009 r. o 19:50
0
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !
Avatar
czepiacz / 15 listopada 2009 r. o 19:43
0
Którego Napieralski był w Lublinie ?
Avatar
DAD552 / 15 listopada 2009 r. o 18:13
0
no nareszcie
Avatar
osemka9 / 17 listopada 2009 r. o 07:44
0
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarnie, bo w tłumie. Pozdrawiam
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarn... rozwiń
Avatar
rar / 15 listopada 2009 r. o 23:31
0
Prawdziwa Lewica napisał:
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !


jeżeli już to "...tę.......tę..." (zobacz: szkoła podstawowa; klasa IV; Język Polski; Lekcja 21)
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 23:19
0
KontynuaTOR napisał:
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję.


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję. rozwiń
Avatar
Adam / 15 listopada 2009 r. o 23:03
0
Wredni postkomuniści nawet godło państwowe swoim czerwonym sztandarem przesłonili!
Avatar
KontynuaTOR / 15 listopada 2009 r. o 21:40
0
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili -... rozwiń
Avatar
Prawdziwa Lewica / 15 listopada 2009 r. o 19:50
0
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !
Avatar
czepiacz / 15 listopada 2009 r. o 19:43
0
Którego Napieralski był w Lublinie ?
Avatar
DAD552 / 15 listopada 2009 r. o 18:13
0
no nareszcie