Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2009 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Napieralski w Lublinie: Jak Tusk chce sukcesu, to niech współpracuje z SLD

Autor: Zdjęcie autora rp
0 8 A A

- Jesteśmy partnerem odpowiedzialnym i doświadczonym już nie raz wyciągaliśmy Polskę z kryzysów - mówił w niedzielę w Lublinie lider Sojuszu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Grzegorz Napieralski podkreślał, że jest gotowy do współpracy z Platformą, ale pod warunkiem, że zaproponuje dobre rozwiązania. - Możemy pomóc z reformą służby zdrowia, ale nie może to się sprowadzić do prywatyzacji szpitali. Jesteśmy za równym dostępem do edukacji m. in. za pomocą dla ludzi z małych miejscowości, którzy chcą studiować - mówił Napieralski.

Szef SLD podkreślił, że jest zawiedziony dwuletnimi rządami Tuska. Zabrakło likwidacji CBA i IPN. - Platforma nie zdemontowała IV RP Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził. Zapowiedział, że nie będzie startował w przyszłym roku w wyborach na prezydenta kraju. SLD ogłosi nazwisko swojego kandydata najprawdopodobniej 19 grudnia.

Poseł Zbigniew Matuszczak krytykował m. in. brak inwestycji prorozwojowych na Lubelszczyźnie oraz likwidację zakładów pracy (Cukrowni w Lublinie).

W samorządzie województwa SLD jest w koalicji z PO i PSL. - Koalicja powstała żeby odsunąć od władzy marszałka z PiS. Sytuacja unormowała się. Nie wiem jaka koalicja powstanie za rok po kolejnych wyborach - mówił Jacek Czerniak szef lubelskiego Sojuszu i przewodniczący sejmiku województwa.



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
osemka9 / 17 listopada 2009 r. o 07:44
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarnie, bo w tłumie. Pozdrawiam
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarn... rozwiń
Avatar
rar / 15 listopada 2009 r. o 23:31
Prawdziwa Lewica napisał:
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !


jeżeli już to "...tę.......tę..." (zobacz: szkoła podstawowa; klasa IV; Język Polski; Lekcja 21)
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 23:19
KontynuaTOR napisał:
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję.


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję. rozwiń
Avatar
Adam / 15 listopada 2009 r. o 23:03
Wredni postkomuniści nawet godło państwowe swoim czerwonym sztandarem przesłonili!
Avatar
KontynuaTOR / 15 listopada 2009 r. o 21:40
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili -... rozwiń
Avatar
Prawdziwa Lewica / 15 listopada 2009 r. o 19:50
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !
Avatar
czepiacz / 15 listopada 2009 r. o 19:43
Którego Napieralski był w Lublinie ?
Avatar
DAD552 / 15 listopada 2009 r. o 18:13
no nareszcie
Avatar
osemka9 / 17 listopada 2009 r. o 07:44
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarnie, bo w tłumie. Pozdrawiam
Matko, a gdzie, u kogo Wy widzicie jakieś ideały?! Przecież dziś panuje wszechogarniająca obłuda i wszyscy kogoś udają licząc, że to się właśnie spodoba "przypadkowemu społeczeństwu". Pisowcy udają chrześcijan, powiacy liberałów, sldowcy socjalistów, p. Wałęsa "Ojca Narodu" a Naród rżnie głupa, że właśnie o to mu chodziło! Wstyd się przyznać do pomyłki? Pewnie tak. Przecież odważnych też tylko udajemy i zabieramy głos dopiero wtedy kiedy odwaga stanieje, np. wtedy, gdy można komus skoczyć na plecy zupełnie bezkarn... rozwiń
Avatar
rar / 15 listopada 2009 r. o 23:31
Prawdziwa Lewica napisał:
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !


jeżeli już to "...tę.......tę..." (zobacz: szkoła podstawowa; klasa IV; Język Polski; Lekcja 21)
Avatar
Gość / 15 listopada 2009 r. o 23:19
KontynuaTOR napisał:
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję.


Jakie ma to znaczenie? Cała PISowska władza ma tę samą proweniencję. rozwiń
Avatar
Adam / 15 listopada 2009 r. o 23:03
Wredni postkomuniści nawet godło państwowe swoim czerwonym sztandarem przesłonili!
Avatar
KontynuaTOR / 15 listopada 2009 r. o 21:40
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili - i to niekoniecznie tej wody o ktorej w szkolach nauczyciele Grzesia uczyli...
Pozniej przyszedl czas pogromu szczecinskich stoczniowcow ktorym sie wolne zwiazki zawodowe nadal nocami snily.
W 1989 z ulga pewnie przyjal informacje, ze ksieza patrioci: Suchowolec, Zych i Niedzielak w cieniu okraglego stolu nagla smiercia - bez udzialu osob trzecich ze swiata sie oddalili...
"Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!"
J. Kaczmarski. "Kantyczka z lotu ptaka"
Tata, etatowy instruktor w szczecińskim Komitecie Wojewódzkim PZPR od urodzenia synka pewnie przygotowywal do roli "lewizowego" polityka - w 1976 pewnie tata pokazywal sile wladzy na przykladzie szczecinskich "sciezek zdrowia" . W 1981 pewnie z ugla tlumaczenia taty przyjal, ze ciemne okulary generala sa lapsze dla jego przyszlosci niz ogladane teleranki w TV.
W 1984 swiecie wierzyl w taty zapewnienia, ze ks. Jerzy Popieluszko sprowokowal funkcjonariuszy SB zeby go zatlukli i skrepowanego zywcem do wody wrzucili -... rozwiń
Avatar
Prawdziwa Lewica / 15 listopada 2009 r. o 19:50
Żenada !!!
To przecież SLD zawiązało medialną koalicję z PiS ! Za tą zdradę lewicowych ideałów rozliczymy tą "kawiorową lewicę" !
Avatar
czepiacz / 15 listopada 2009 r. o 19:43
Którego Napieralski był w Lublinie ?
Avatar
DAD552 / 15 listopada 2009 r. o 18:13
no nareszcie
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Randka z kulturą w SKENDE
11 lutego 2023, 10:00

Randka z kulturą w SKENDE

11 lutego w lubelskim SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88) odbędą się bezpłatne spotkania i pokazy pod hasłem "Randka z kulturą". Na dzieci i młodzież czekają m.in. ciekawe warsztaty i wspólna zabawa.

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni zajął wysokie 7. miejsce na liście najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce.

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Ludzie szukają małych aut miejskich z silnikiem benzynowym i najlepiej z automatyczną skrzynią biegów. W droższym segmencie królują SUV-y, a przebojem są Mazdy z serii CX.

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

O likwidację jednego z przejść dla pieszych przy ul. Sowińskiego prosi prezydenta Lublina jeden z miejskich radnych. Jak twierdzi, z takim wnioskiem zwracali się do niego okoliczni mieszkańcy.

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"
14 lutego 2023, 9:00

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zaprasza do udziału w czytelniczej akcji "Niech rozkwitnie miłość" - organizowanej w ramach Walentynek. Będzie można otrzymać wyjątkowe książki.

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

W tym roku rozpocznie się rekrutacja na nowy, pięcioletni kierunek studiów wojskowych w dęblińskiej Szkole Orląt. To inżynieria bezpieczeństwa powietrznego, która pozwoli podjąć służbę na stanowiskach związanych z obroną przeciwlotniczą i powietrzną.

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Odszedł w wieku 54 lat. Janusz Kowalczyk był ekspertem w zakresie państw wschodnich. Nie raz był na ogarniętych wojną terenach Ukrainy.

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu
10 lutego 2023, 18:00

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu

W piątek, 10 lutego o godz. 18 w Galerii w Pasażu (ul. Hutnicza 28a) odbędzie się wernisaż wystawy miniatur graficznych wykonanych w technice linorytu - "Pasażerowie sztuki 3".

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

W Kraśniku będzie można głębiej odetchnąć czystszym powietrzem. W lokalnej ciepłowni uruchomiono kotły gazowe oraz przeprowadzono konwersję kotła, co oznacza, że węgiel został zastąpiony biomasą, czyli słomą.

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu lubartowskiego nanieśli w 2022 roku 977 niebezpiecznych punktów. Policjanci potwierdzili 678 z nich.

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

ACKiM Chatka Żaka prezentuje nową inicjatywę mającą na celu rozwój kultury studenckiej. W ramach akcji #twojachatka instytucja chce się stać miejscem, w którym będzie można się spotkać towarzysko, ale też pouczyć lub pracować. Przy ul. Radziszewskiego 16 będzie można wykorzystać bezpłatnie udostępnione w tym celu przestrzenie.

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Klub radnych Zjednoczonej Prawicy chce uhonorować Janusza Daniluka, działacza sportowego, który zmarł w 2017 roku.

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

Pierwsze pacjentki oddziału położniczego w lubartowskim SP ZOZ urodziły w wodzie. To możliwe, bo szpital kupił specjalną wannę z aparaturą monitorującą stan dziecka i przebieg porodu.

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Nie tak końcówkę przygotowań do rundy wiosennej wyobrażali sobie kibice Motoru. W sobotę po sparingu ze Stalą Rzeszów trener Goncalo Feio miał sporo pretensji do MOSiR Bystrzyca. Dzień później zarzucił… prezesowi ekipy z Lublina, że utrudnia rozwój klubu. Paweł Tomczyk odpowiedział szkoleniowcowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. A wszyscy zastanawiają się teraz, co z tego wyniknie?

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

57-letni mieszkaniec Lubyczy Królewskiej odebrał telefon z prośbą o wpłacenie 120 tys. zł kaucji. Pieniądze miały pomóc jego córce uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.