Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
11:28
Edytuj ten wpis

Nie masz co zrobić z zalegającym śniegiem? Przerzuć go za płot (interwencja)

0 10 A A

Interwencja Czytelnika z ul. Topolowej, który sfotografował nietypowy sposób na pozbycie się śniegu z parkingu. Okazuje się, że wystarczy... przerzucić go przez płot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artykuł i zdjęcia o oryginalnym pomyśle na pozbycie się zalegającego śniegu zobacz na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Ul. Topolowa: Co zrobić z zalegającym śniegiem? Przerzucić go przez płot!

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jarek / 2 grudnia 2010 r. o 18:13
panie artek weź się pan od stosunkuj bo szkoda słów; gościu dba o swoich klientów i tyle ale jak nie masz co robić to odśnież ulicę topolową przychodnia zdrowia jak dojadą karetki chorzy a może z panem romanem zamieciecie liście z kasztanowców aby ich szrotówek kasztanowiaczek całkiem nie wsiorbał
Avatar
artek / 2 grudnia 2010 r. o 16:38
Od autora
Po pierwsze śnieg sypany był za płot a nie bramę, po drugie właścicielem terenu za płotem jest miasto, a nie osoba prywatna.
Avatar
joe / 2 grudnia 2010 r. o 14:57
Wyobraźcie sobie, że ten Pan jest właścicielem i jednej i drugiej działki co było już rozstrzygane nie raz, więc może sobie sypać co chce i gdzie chce. Więc dziennikarze zanim opublikują sensację to niech lepiej sprawdzą co publikują.
No i w ten sposób wszystkie spekulacje i wątpliwości powinny zostać ucięte. Pozdrawiam
Avatar
mig / 2 grudnia 2010 r. o 14:17
Proszę uważnie popatrzeć na zdjęcie - sprząta wewnątrz posesji, zapewne żeby móc otworzyć bramę, za którą właśnie kipruje śnieg. Potem przepchnie na bok i będzie cacy ... szukanie dziury w całym. Nie odśnieżają - źle, odśnieżają - też źle.
Avatar
bambosh / 2 grudnia 2010 r. o 14:03
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach)
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach) rozwiń
Avatar
Beret / 2 grudnia 2010 r. o 13:48
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie się z łopatami. Ale wtedy to sąsiedzi będą mieli rozrywkę, jak się dwóch buraków tłucze łopatami do śniegu
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie si... rozwiń
Avatar
Seba / 2 grudnia 2010 r. o 13:38
[quote name='blalalalala' timestamp='1291290795' post='397214']
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
[/quote]
Sam w tamtym roku robiłem podobnie, i nie widzę w tym nic złego, jeżeli piesi mogą swobodnie przechodzić.
Avatar
blalalalala / 2 grudnia 2010 r. o 12:53
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Avatar
agent bolek / 2 grudnia 2010 r. o 12:34
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SO... rozwiń
Avatar
wacek / 2 grudnia 2010 r. o 12:24
Czy tam przypadkiem Zarządcą Nieruchomości nie jest LUB-KOM z Kołbusiem i resztą jego rodziny.Wybryki tego Pana są nam przecież znane i opisywane.
Avatar
jarek / 2 grudnia 2010 r. o 18:13
panie artek weź się pan od stosunkuj bo szkoda słów; gościu dba o swoich klientów i tyle ale jak nie masz co robić to odśnież ulicę topolową przychodnia zdrowia jak dojadą karetki chorzy a może z panem romanem zamieciecie liście z kasztanowców aby ich szrotówek kasztanowiaczek całkiem nie wsiorbał
Avatar
artek / 2 grudnia 2010 r. o 16:38
Od autora
Po pierwsze śnieg sypany był za płot a nie bramę, po drugie właścicielem terenu za płotem jest miasto, a nie osoba prywatna.
Avatar
joe / 2 grudnia 2010 r. o 14:57
Wyobraźcie sobie, że ten Pan jest właścicielem i jednej i drugiej działki co było już rozstrzygane nie raz, więc może sobie sypać co chce i gdzie chce. Więc dziennikarze zanim opublikują sensację to niech lepiej sprawdzą co publikują.
No i w ten sposób wszystkie spekulacje i wątpliwości powinny zostać ucięte. Pozdrawiam
Avatar
mig / 2 grudnia 2010 r. o 14:17
Proszę uważnie popatrzeć na zdjęcie - sprząta wewnątrz posesji, zapewne żeby móc otworzyć bramę, za którą właśnie kipruje śnieg. Potem przepchnie na bok i będzie cacy ... szukanie dziury w całym. Nie odśnieżają - źle, odśnieżają - też źle.
Avatar
bambosh / 2 grudnia 2010 r. o 14:03
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach)
No też mi wielka Nowość! Przecież ja już coś takiego robiłem we wtorek w południe- przerzuciłem śnieg spod mojego auta za płot-w miejsce,gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Tylko,że Polacy mają takie głupie "zagrania":zamiast odrzucić śnieg na trawnik,to przerzuca go pod sąsiednie stojące auto i niech ten drugi się męczy i martwi... Dziś /ale też i rok temu/ zauważyłem,że są w Lublinie miejsca bardzo ładnie odśnieżane "aż do czarnej ziemi" -to są parkingi przed hipermarketami i Biedronką(bynajmniej tą na Bronowicach) rozwiń
Avatar
Beret / 2 grudnia 2010 r. o 13:48
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie się z łopatami. Ale wtedy to sąsiedzi będą mieli rozrywkę, jak się dwóch buraków tłucze łopatami do śniegu
[quote name='agent bolek' timestamp='1291289697' post='397183']
TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
[/quote]

Myślę, że powinieneś śnieg zrzucić sąsiadowi na podjazd. On jak wstanie to ten śnieg przerzuci z powrotem na twój podjazd. I tak się będzie kręcić. Same korzyści: przejazd jest, krzepa w narodzie wzrośnie, humory dobre... no chyba, że będziecie chcieli wyjechać w jednym momencie i spotkacie si... rozwiń
Avatar
Seba / 2 grudnia 2010 r. o 13:38
[quote name='blalalalala' timestamp='1291290795' post='397214']
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
[/quote]
Sam w tamtym roku robiłem podobnie, i nie widzę w tym nic złego, jeżeli piesi mogą swobodnie przechodzić.
Avatar
blalalalala / 2 grudnia 2010 r. o 12:53
przeciez tu niema nic zlego ze ktos ze swojej posesji wywali przed swoja posesje tym bardziej ze to przed plotem tez jest jego
Avatar
agent bolek / 2 grudnia 2010 r. o 12:34
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SOBIE DO BAGAZNIKA WRZUCAC BO PRZECIEZ ZWYKLE SASIADOWI ZASYPUJE Z BRAKU LAKU JEGO WYJAZD ...
WIDZE ZE W LUBLINIE TO SIE ROZRASTA SZAJKA PODPIER...CZY , AGENTOW , CBA, CBŚ, CIA, FBI, HAHA NIC DZIWNEGO ZE NIE JEDEN SASIAD ZOBACZYL NAZWISKO SASIADA Z BLOKU W LISICE WILSZTAJNA JAKO KAPUSIA Z ... NIEDLUGO TRZEBA BEDZIE LAC W MAJTY BO STARCH BEDZIE SIE GDZIEKOLWIEK ODLAC PO KĄCIE JAK SIE KOMU NA .
PS. JA MAM POD BLOKIEM GARAZ , GARAZE SA ROWNIEZ NA PRZECIWKO MOJEGO GARAZU CZY TO ZNACZY ZE JAK ADM. NIE ZDAZY ODSNIEZYC MI GARAZU PLUGIEM Z RANA I NAWET JAK WRAcam z pracy jest nadal zasypane TO ODSYPuJAC TEN SNIEG POWINIENEM GO SO... rozwiń
Avatar
wacek / 2 grudnia 2010 r. o 12:24
Czy tam przypadkiem Zarządcą Nieruchomości nie jest LUB-KOM z Kołbusiem i resztą jego rodziny.Wybryki tego Pana są nam przecież znane i opisywane.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Zespół archiwalny numer 2538 Archiwum Państwowego w Lublinie to akta rodzin Barszczewskich, Danielskich herbu Daniel i de Mezerów herbu Moździerz oraz rodzin z nimi skoligaconymi, między innymi Bajkowskich, Tarnowskich herbu Sas, Żurakowskich i Teleżyńskich. Tą wyjątkową spuściznę rodzinną przekazał Zygmunt Barszczewski

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych
galeria

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych

Nie 50, ale ponad 62 mln zł trzeba będzie wydać, by zrealizować oba planowane etapy rozbudowy i modernizacji powiatowej krytej pływalni w Biłgoraju. Ale do pierwszej części prac samorząd nie dołoży z własnego budżetu ani złotówki, na drugą część pieniędzy ma, a reszty będzie szukać.

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na czterodniowe warsztaty tworzenia muzyki do spektakli. Ale to nie jedyna oferta aktywnego spędzenia czasu i nauki w Centrum Kultury w Lublinie. Skorzystają tancerze ale także osoby, które po prostu chcą poćwiczyć

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

DARCZYŃCY ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE są ludźmi wyjątkowymi, bo decydują się przekazać nam wszystkim pamiątki po swoich przodkach. Dzieląc się historią własnych rodzin pozwalają nam lepiej poznać historię regionu i Polski

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Do „Ogrodów” Bazylego Albiczuka za złotówkę. Muzeum Południowego Podlasia chce w ten sposób przyciągnąć zwiedzających.

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert
4 grudnia 2022, 15:00

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert

Już ponad 35 lat działa Krasnobrodzka Orkiestra Dęta. Jubileusz muzycy uczczą koncertem.

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!