Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2014 r.
10:53
Edytuj ten wpis

Nieuczciwy mechanik okradł klienta warsztatu

3 26 A A

Zamiast naprawić usterkę, wymontował z auta katalizator, a w jego miejsce wstawił stary. Mowa o nieuczciwym pracowniku warsztatu samochodowego, który już usłyszał zarzut dotyczący kradzieży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na policję zgłosił się właściciel volkswagena bory. Powiedział, że w miniony czwartek oddał samochód do naprawy w warsztacie na lubelskim Wrotkowie. - Kiedy kilka dni później odebrał auto, okazało się, że zamiast dokonać naprawy ktoś wymontował z jego pojazdu nowy katalizator. W jego miejsce został wstawiony stary, zużyty i zupełnie niepasujący model. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1000 zł - wyjaśnia kom. Renata Laszczka - Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Sprawcą kradzieży okazał się jeden z pracowników warsztatu - 44-letni mieszkaniec Lublina. - Mężczyzna przyznał się do kradzieży części. Jak mówił policjantom, chciał sprzedać katalizator i trochę zarobić. Podejrzany w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Teraz w uzgodnieniu z prokuratorem poddał się dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata oraz karze grzywny. Odzyskany katalizator trafił do właściciela - podsumowuje policjantka.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek Korbowód / 3 kwietnia 2015 o 16:32
0

To jest normalka,kroi się każdego,blondynki,krawaciarza,każdego prezesa,sędziego,lekarza,adwokata itp...  to wszystko za nasze krzywdy,!!!  na biednego nie trafiło,dla takiego opasłego sędziego,prezesa  to jak splunąć,jak dosłownie na byka zimiok !!!

Avatar
demoonka / 3 kwietnia 2015 o 16:10
0

Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najniższej półki, choć wcześniej gdy ja placilam wkładał najdroższe. Na jego szczęście za naprawę i świece, która kupiłam ja oddał mi pieniądze.O zwrocie za paliwo mogłam pomarzyć, choć zrobiłam prawie 200km. Myślę, że bycie dobrym mechanikiem, a bycie uczciwym człowiekiem to dwie zupełnie różne kwestie.

Znam ten ból... młoda blondynka u mechanika wydaje dwa razy tyle, ile powinna. Ja też już nie raz to przerabiałam, zawsze jakimś dziwnym trafem okazuje się, że do naprawy było dużo więcej rzeczy niż początkowo myślałam. A niestety nie ma kto ze mną do mechanika pojechać i przypilnować, żeby nic mi nie wcisnął, do tego potrzebny jest facet który się na tym zna. Tutaj - wkoko.pl/nieuczciwy-mechanik-czyli-jak-nie-dac-sie-naciagnac-w-warsztacie/ czytałam trochę o tym jak się przed tym bronić ale chyba nie na wiele to się zda, po prostu trzeba się na tym znać i tyle

Znam ten ból... młoda blondynka u mechanika wydaje dwa razy tyle, ile powinna. Ja też już nie raz to przerabiałam, zawsze jakimś dziwnym trafem okazuje się, że do naprawy było dużo więcej rzeczy niż początkowo myślałam. A niestety nie ma kto ze mną do mechanika pojechać i przypilnować, żeby nic mi nie wcisnął, do tego potrzebny jest facet który się na tym zna. Tutaj - wkoko.pl/nieuczciwy-mechanik-czyli-jak-nie-dac-sie-naciagnac-w-warsztacie/ czytałam trochę o tym jak się przed tym bronić ale chyba nie na wiele to się zda, po... rozwiń

Avatar
olo / 2 marca 2015 o 20:34
0

ja kiedyś zostawiłem samochód w warsztacie na wymianę oleju i serwis klimatyzacji, poszedłem do pracy i miałem go odebrać po zakończeniu pracy. Musiałem wyjechać w teren i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem mechanika w moim samochodzie jak podjeżdża pod sklep z częściami i pakuje cały bagażnik jakiś części. Aby mieć dowód zrobiłem komórką zdjęcie i wróciłem do pracy.Przy odbiorze samochodu zapytałem czy ktoś nim jeździł, oczywiście odpowiedź była " Ależ skąd, bez zgody klienta nie wolno nam nawet jazdy próbnej wykonać". Pokazuję zatem zdjęcie i pytam " A to co ma być ?" . Tu zapadła cisza. Oczywiście swoje powiedziałem, gość przepraszał, próbował się głupio tłumaczyć ale fakt że użył samochodu bez mojej zgody jest naruszeniem prawa, a takiej zgody nie wyrażałem przy zostawianiu samochodu.Niestety tacy "uczciwi" też się zdarzają.Więcej ani ja ani nikt z moich znajomych do tego "warsztatu" nie zajeżdżał.

ale gdzie to bylo

ale gdzie to bylo

rozwiń
Avatar
studentka / 2 lutego 2015 o 13:02
0
Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najniższej półki, choć wcześniej gdy ja placilam wkładał najdroższe. Na jego szczęście za naprawę i świece, która kupiłam ja oddał mi pieniądze.O zwrocie za paliwo mogłam pomarzyć, choć zrobiłam prawie 200km. Myślę, że bycie dobrym mechanikiem, a bycie uczciwym człowiekiem to dwie zupełnie różne kwestie.
Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najni... rozwiń
Avatar
studentka / 2 lutego 2015 o 12:49
0
Nieuczciwy mechanik samochodowy
Avatar
Romek / 27 lutego 2014 o 09:27
0

Tak po prawdzie to pewne ASO w Lublinie też okradało klientów z części. Na przeglądzie podmienili mi rozrząd i akumulator i co jeszcze tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie.

Jedziesz do ASO bulisz z górnej półki i jeszcze cię okradną...!

Kradzież to jest kradzież, żadne tłumaczenie, że to drobiazg ect. zero tolerancji!

Na szczęście są jeszcze warsztaty gdzie można pojechać. Powinien powstać w Internecie portal, gdzie ludzie wystawialiby opinie i po sprawie. Jedna afera i gość staje sie bezrobotny wtedy zaczną się szanować.

Tak po prawdzie to pewne ASO w Lublinie też okradało klientów z części. Na przeglądzie podmienili mi rozrząd i akumulator i co jeszcze tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie.

Jedziesz do ASO bulisz z górnej półki i jeszcze cię okradną...!

Kradzież to jest kradzież, żadne tłumaczenie, że to drobiazg ect. zero tolerancji!

Na szczęście są jeszcze warsztaty gdzie można pojechać. Powinien powstać w Internecie portal, gdzie ludzie wystawialiby opinie i po sprawie. Jedna afera i gość staje sie bezrobotny wtedy zaczną się... rozwiń

Avatar
D / 26 lutego 2014 o 22:30
0

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lubelkim rynku niemalże monopol jakiś erka niedźwiadek króluje i wysysa kase z lubelskich kierowców za pomocą zaprzyjaźninych warsztatów a ci głupi klienci przepłacają zamiast robić zakupy w innej części Polski gdzie nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej.

Wszystko byłoby OK gdyby warsztat liczył za montowaną część cenę rynkową (w danym przypadku 500zł). Jeżeli przy tym miałby rabaty i dostał część za 450 to różnica niech będzie jego zarobkiem. Niedopuszczalne jest że klient płaci o 200zł czyli 700zł więcej niż cena rynkowa w detalu 500zł (a przecież warsztat ma rabaty!!!! więc powinno być raczej taniej!!!!)  Wszystko już jasne? Tyle w temacie.

Wszystko byłoby OK gdyby warsztat liczył za montowaną część cenę rynkową (w danym przypadku 500zł). Jeżeli przy tym miałby rabaty i dostał część za 450 to różnica niech będzie jego zarobkiem. Niedopuszczalne jest że klient płaci o 200zł czyli 700zł więcej niż cena rynkowa w detalu 500zł (a przecież warsztat ma rabaty!!!! więc powinno być raczej taniej!!!!)  Wszystko już jasne? Tyle w temacie.

rozwiń
Avatar
~ / 26 lutego 2014 o 20:49
0

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lubelkim rynku niemalże monopol jakiś erka niedźwiadek króluje i wysysa kase z lubelskich kierowców za pomocą zaprzyjaźninych warsztatów a ci głupi klienci przepłacają zamiast robić zakupy w innej części Polski gdzie nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej.

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lu... rozwiń

Avatar
gigi / 26 lutego 2014 o 20:10
0

Nieźle u nas warsztaty ździerają. I nie mówie tu o cenie usługi tylko o tym, że często drugie tyle zarabiają na części, którą montują. Tak nie powinno być. Powinni za część liczyć tyle ile sami płacą, a zarabiać na usłudze. I tak jest w całym regionie. Niezłe skur****ństwo.

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

rozwiń
Avatar
dorota / 26 lutego 2014 o 17:45
0

Na stacjach paliwowych kradną ,wszędzie kradną same afery i przekręty,wszystko na łapówkach stoi,o czym tu gadać,tusk musi odejść !!!

Avatar
Janek Korbowód / 3 kwietnia 2015 o 16:32
0

To jest normalka,kroi się każdego,blondynki,krawaciarza,każdego prezesa,sędziego,lekarza,adwokata itp...  to wszystko za nasze krzywdy,!!!  na biednego nie trafiło,dla takiego opasłego sędziego,prezesa  to jak splunąć,jak dosłownie na byka zimiok !!!

Avatar
demoonka / 3 kwietnia 2015 o 16:10
0

Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najniższej półki, choć wcześniej gdy ja placilam wkładał najdroższe. Na jego szczęście za naprawę i świece, która kupiłam ja oddał mi pieniądze.O zwrocie za paliwo mogłam pomarzyć, choć zrobiłam prawie 200km. Myślę, że bycie dobrym mechanikiem, a bycie uczciwym człowiekiem to dwie zupełnie różne kwestie.

Znam ten ból... młoda blondynka u mechanika wydaje dwa razy tyle, ile powinna. Ja też już nie raz to przerabiałam, zawsze jakimś dziwnym trafem okazuje się, że do naprawy było dużo więcej rzeczy niż początkowo myślałam. A niestety nie ma kto ze mną do mechanika pojechać i przypilnować, żeby nic mi nie wcisnął, do tego potrzebny jest facet który się na tym zna. Tutaj - wkoko.pl/nieuczciwy-mechanik-czyli-jak-nie-dac-sie-naciagnac-w-warsztacie/ czytałam trochę o tym jak się przed tym bronić ale chyba nie na wiele to się zda, po prostu trzeba się na tym znać i tyle

Znam ten ból... młoda blondynka u mechanika wydaje dwa razy tyle, ile powinna. Ja też już nie raz to przerabiałam, zawsze jakimś dziwnym trafem okazuje się, że do naprawy było dużo więcej rzeczy niż początkowo myślałam. A niestety nie ma kto ze mną do mechanika pojechać i przypilnować, żeby nic mi nie wcisnął, do tego potrzebny jest facet który się na tym zna. Tutaj - wkoko.pl/nieuczciwy-mechanik-czyli-jak-nie-dac-sie-naciagnac-w-warsztacie/ czytałam trochę o tym jak się przed tym bronić ale chyba nie na wiele to się zda, po... rozwiń

Avatar
olo / 2 marca 2015 o 20:34
0

ja kiedyś zostawiłem samochód w warsztacie na wymianę oleju i serwis klimatyzacji, poszedłem do pracy i miałem go odebrać po zakończeniu pracy. Musiałem wyjechać w teren i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem mechanika w moim samochodzie jak podjeżdża pod sklep z częściami i pakuje cały bagażnik jakiś części. Aby mieć dowód zrobiłem komórką zdjęcie i wróciłem do pracy.Przy odbiorze samochodu zapytałem czy ktoś nim jeździł, oczywiście odpowiedź była " Ależ skąd, bez zgody klienta nie wolno nam nawet jazdy próbnej wykonać". Pokazuję zatem zdjęcie i pytam " A to co ma być ?" . Tu zapadła cisza. Oczywiście swoje powiedziałem, gość przepraszał, próbował się głupio tłumaczyć ale fakt że użył samochodu bez mojej zgody jest naruszeniem prawa, a takiej zgody nie wyrażałem przy zostawianiu samochodu.Niestety tacy "uczciwi" też się zdarzają.Więcej ani ja ani nikt z moich znajomych do tego "warsztatu" nie zajeżdżał.

ale gdzie to bylo

ale gdzie to bylo

rozwiń
Avatar
studentka / 2 lutego 2015 o 13:02
0
Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najniższej półki, choć wcześniej gdy ja placilam wkładał najdroższe. Na jego szczęście za naprawę i świece, która kupiłam ja oddał mi pieniądze.O zwrocie za paliwo mogłam pomarzyć, choć zrobiłam prawie 200km. Myślę, że bycie dobrym mechanikiem, a bycie uczciwym człowiekiem to dwie zupełnie różne kwestie.
Widzę, że każdy musi w swoim życiu trafić na partacza. Ja mam o tyle trudniej, że wszyscy myślą, że młoda dziewczynę, do tego blondynkę można łatwo nabić w butelkę. W moim przypadku poszło o ukręconą świece żarową. Naprawdę rozumiem, że to się zdarza, bo mechanik tez człowiek... Ale żeby nie powiedzieć pół słowa? O usterce dowiedziałam się 3 miesiące później, przypadkiem, u elektryka. Po miesiącu próśb dostałam adres warsztatu, gdzie mi to naprawia,bo oczywiście nikt w okolicy nie chciał się podjąć . Od mechanika "dostałam " świece z najni... rozwiń
Avatar
studentka / 2 lutego 2015 o 12:49
0
Nieuczciwy mechanik samochodowy
Avatar
Romek / 27 lutego 2014 o 09:27
0

Tak po prawdzie to pewne ASO w Lublinie też okradało klientów z części. Na przeglądzie podmienili mi rozrząd i akumulator i co jeszcze tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie.

Jedziesz do ASO bulisz z górnej półki i jeszcze cię okradną...!

Kradzież to jest kradzież, żadne tłumaczenie, że to drobiazg ect. zero tolerancji!

Na szczęście są jeszcze warsztaty gdzie można pojechać. Powinien powstać w Internecie portal, gdzie ludzie wystawialiby opinie i po sprawie. Jedna afera i gość staje sie bezrobotny wtedy zaczną się szanować.

Tak po prawdzie to pewne ASO w Lublinie też okradało klientów z części. Na przeglądzie podmienili mi rozrząd i akumulator i co jeszcze tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie.

Jedziesz do ASO bulisz z górnej półki i jeszcze cię okradną...!

Kradzież to jest kradzież, żadne tłumaczenie, że to drobiazg ect. zero tolerancji!

Na szczęście są jeszcze warsztaty gdzie można pojechać. Powinien powstać w Internecie portal, gdzie ludzie wystawialiby opinie i po sprawie. Jedna afera i gość staje sie bezrobotny wtedy zaczną się... rozwiń

Avatar
D / 26 lutego 2014 o 22:30
0

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lubelkim rynku niemalże monopol jakiś erka niedźwiadek króluje i wysysa kase z lubelskich kierowców za pomocą zaprzyjaźninych warsztatów a ci głupi klienci przepłacają zamiast robić zakupy w innej części Polski gdzie nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej.

Wszystko byłoby OK gdyby warsztat liczył za montowaną część cenę rynkową (w danym przypadku 500zł). Jeżeli przy tym miałby rabaty i dostał część za 450 to różnica niech będzie jego zarobkiem. Niedopuszczalne jest że klient płaci o 200zł czyli 700zł więcej niż cena rynkowa w detalu 500zł (a przecież warsztat ma rabaty!!!! więc powinno być raczej taniej!!!!)  Wszystko już jasne? Tyle w temacie.

Wszystko byłoby OK gdyby warsztat liczył za montowaną część cenę rynkową (w danym przypadku 500zł). Jeżeli przy tym miałby rabaty i dostał część za 450 to różnica niech będzie jego zarobkiem. Niedopuszczalne jest że klient płaci o 200zł czyli 700zł więcej niż cena rynkowa w detalu 500zł (a przecież warsztat ma rabaty!!!! więc powinno być raczej taniej!!!!)  Wszystko już jasne? Tyle w temacie.

rozwiń
Avatar
~ / 26 lutego 2014 o 20:49
0

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lubelkim rynku niemalże monopol jakiś erka niedźwiadek króluje i wysysa kase z lubelskich kierowców za pomocą zaprzyjaźninych warsztatów a ci głupi klienci przepłacają zamiast robić zakupy w innej części Polski gdzie nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej.

Nie chrzań głupot. Ta sama część w sprzedaży dla klienta detalicznego w "hurtowni" w Lublinie 700zł i tyle samo ździera lubelski warsztat mając rabat od tej kwoty czyli kupując sporo taniej. A ta sama część w sklepie detalicznym np w Poznaniu poniżej 500zł i to jest cena dla klienta detalicznego!!!

Więcj jakim prawem warsztat tak ździera? Niech sprzeda część w cenie zakupu a warsztat jest warsztatem niech zarabia na usłudze. Ale tak nie ma, bo za dużo cwaniactwa. A w branży sprzedawców na lu... rozwiń

Avatar
gigi / 26 lutego 2014 o 20:10
0

Nieźle u nas warsztaty ździerają. I nie mówie tu o cenie usługi tylko o tym, że często drugie tyle zarabiają na części, którą montują. Tak nie powinno być. Powinni za część liczyć tyle ile sami płacą, a zarabiać na usłudze. I tak jest w całym regionie. Niezłe skur****ństwo.

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

To że mechanik ma zniżki na części to wynika z długiej współpracy z hurtownią i zniżki są dla warsztatu.Klientowi można opuścić trochę na robociźnie i to wszystko w temacie.

rozwiń
Avatar
dorota / 26 lutego 2014 o 17:45
0

Na stacjach paliwowych kradną ,wszędzie kradną same afery i przekręty,wszystko na łapówkach stoi,o czym tu gadać,tusk musi odejść !!!

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 11 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 36 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 26

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 22

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!