Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 listopada 2012 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Nowe auta ITD z fotoradarami wyjechały na ulice Lublina

0 30 A A
 (osclbn / MM Lublin)
(osclbn / MM Lublin)

Dwa fordy z nowoczesnymi fotoradarami od dzisiaj jeżdżą po ulicach Lublina. Na początku listopada dostała je Lubelska Delegatura Inspekcji Transportu Drogowego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W fordach zamontowano czeskie fotoradary AD9. Są to jedyne tego typu urządzenia rejestrujące przekroczenia prędkości, gdy radiowóz jest w ruchu.

W zależności od potrzeb zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe, a pomiar może być prowadzony z prawej lub lewej strony drogi, w dzień i w nocy.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
M2DK17 / 10 listopada 2012 o 20:27
0
Z jednej strony to dobrze bo będzie mniej cwaniactwa ale z drugiej strony patrząc to jest nie fer. Ponieważ jeśli ktoś łamie przepisy np na ograniczeniu do 70 jadac 160km.h to powinien zostać zdjęty na pobocze przez nich obowiązkowo i ukarany srogim mandatem zgodnie z taryfikatorem. Bo co się stanie jeśli oni tylko zrobią mu zdjęcie w danym miejscu
a za 10-15km/h taki nie myślący kierowca spowoduje wypadek jeszcze na nieszczęście śmiertelny. To wtedy po co mu zdjęcie które przyjdzie za pare miesięcy jak już jego nie będzie bo on stracił życie przez głupotę. Ehh :/
Z jednej strony to dobrze bo będzie mniej cwaniactwa ale z drugiej strony patrząc to jest nie fer. Ponieważ jeśli ktoś łamie przepisy np na ograniczeniu do 70 jadac 160km.h to powinien zostać zdjęty na pobocze przez nich obowiązkowo i ukarany srogim mandatem zgodnie z taryfikatorem. Bo co się stanie jeśli oni tylko zrobią mu zdjęcie w danym miejscu
a za 10-15km/h taki nie myślący kierowca spowoduje wypadek jeszcze na nieszczęście śmiertelny. To wtedy po co mu zdjęcie które przyjdzie za pare miesięcy jak już jego nie będzie bo on strac... rozwiń
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 17:49
0
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]

4
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]-
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]4-letnia Renówka z silnikiem 1,5dci to stare wysłużone auto według Ciebie?! Myśl trochę! -myślenie nie boli...
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]

4
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach dosko... rozwiń
Avatar
k / 10 listopada 2012 o 15:32
0
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 14:45
0
[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[/quote]

[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[/quote]Z tego wniosek bardzo prosty: że jesteś drogowym amatorem! Ja jeżdżę sporo i "czuję prędkość" -czyli wiem kiedy mam 40km/h bez zaglądania na licznik -a kiedy mam 70km/h. I nie ma tu mowy o tym,że wydaje mi się, iż jadę 40, a faktycznie jest to np. 70km/h. Tylko amatorzy i niedzielni kierowcy "nie czują prędkości" i nie znają swego auta. Prawdziwy kierowca z doświadczeniem nie zagląda co chwilę na prędkościomierz! -prawdziwy doświadczony kierowca wie ile i jak jedzie jego auto- a on sam skupia się na trasie! I TU Waszmość się "złapałeś" na tym, że jesteś amator!
[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy ... rozwiń
Avatar
kierowca / 10 listopada 2012 o 12:46
0
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest ... rozwiń
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 10:53
0
[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]

[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]Następny "curwa-mądrałek" się odezwał i ryja piłuje Precz siło nieczysta! -a kysz szosowy zboczeńcu!
[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]

[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]Następny "curwa-mądrałek" się o... rozwiń
Avatar
sdf / 10 listopada 2012 o 10:03
0
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 09:27
0
[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo jazdy i przesiadasz się na rower. Pół biedy jak masz do kościoła blisko. Ale niektórzy zarabiają prowadząc samochód i jeżdżą sporo nie "od dwudziestu już lat" ale codziennie po 200-300 km. i nawet niechcący łamią przepisy. Nagle może się okazać że w tydzień stracą prawko a z nim prace...
[/quote]

[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo jazdy i przesiadasz się na rower. Pół biedy jak masz do kościoła blisko. Ale niektórzy zarabiają prowadząc samochód i jeżdżą sporo nie "od dwudziestu już lat" ale codziennie po 200-300 km. i nawet niechcący łamią przepisy. Nagle może się okazać że w tydzień stracą prawko a z nim prace...
[/quote]Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo ja... rozwiń
Avatar
Młotkowy / 10 listopada 2012 o 08:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1352533716' post='691783']
A ile tam BUCU zarabiają,stać ich na wszystko,paliwo po 8 i mandaty po 2,500
[/quote]Gdybym robił w policji czy w ITD,ZARABIAŁ po 7000 do tego jeszcze spora BUŁA codziennie,to nawet dało by się żyć.Ale od czasu solidarności mam zajebisty wstręt do takich FORMACJI.
Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 08:48
0
[quote name='trol' timestamp='1352531041' post='691769']
W Norwegii jeszcze gorsze państwo policyjne a mimo to ludzie jakoś żyją.
[/quote]A ile tam BUCU zarabiają,stać ich na wszystko,paliwo po 8 i mandaty po 2,500
Avatar
M2DK17 / 10 listopada 2012 o 20:27
0
Z jednej strony to dobrze bo będzie mniej cwaniactwa ale z drugiej strony patrząc to jest nie fer. Ponieważ jeśli ktoś łamie przepisy np na ograniczeniu do 70 jadac 160km.h to powinien zostać zdjęty na pobocze przez nich obowiązkowo i ukarany srogim mandatem zgodnie z taryfikatorem. Bo co się stanie jeśli oni tylko zrobią mu zdjęcie w danym miejscu
a za 10-15km/h taki nie myślący kierowca spowoduje wypadek jeszcze na nieszczęście śmiertelny. To wtedy po co mu zdjęcie które przyjdzie za pare miesięcy jak już jego nie będzie bo on stracił życie przez głupotę. Ehh :/
Z jednej strony to dobrze bo będzie mniej cwaniactwa ale z drugiej strony patrząc to jest nie fer. Ponieważ jeśli ktoś łamie przepisy np na ograniczeniu do 70 jadac 160km.h to powinien zostać zdjęty na pobocze przez nich obowiązkowo i ukarany srogim mandatem zgodnie z taryfikatorem. Bo co się stanie jeśli oni tylko zrobią mu zdjęcie w danym miejscu
a za 10-15km/h taki nie myślący kierowca spowoduje wypadek jeszcze na nieszczęście śmiertelny. To wtedy po co mu zdjęcie które przyjdzie za pare miesięcy jak już jego nie będzie bo on strac... rozwiń
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 17:49
0
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]

4
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]-
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]4-letnia Renówka z silnikiem 1,5dci to stare wysłużone auto według Ciebie?! Myśl trochę! -myślenie nie boli...
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
[/quote]

4
[quote name='k' timestamp='1352557941' post='691869']
Masz racje. W starych, wysłużonych autach dosko... rozwiń
Avatar
k / 10 listopada 2012 o 15:32
0
Masz racje. W starych, wysłużonych autach doskonale czuć czy jedziesz 40 czy 70. Gorzej w nowych autach, nigdy takim nie jechałeś więc z kąt masz to wiedzieć... ale po co ja ci to tłumacze i tak wiesz wszystko najlepiej. Trolling internetowy to wszystko co ci zostało w tym twoim marnym życiu.
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 14:45
0
[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[/quote]

[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[/quote]Z tego wniosek bardzo prosty: że jesteś drogowym amatorem! Ja jeżdżę sporo i "czuję prędkość" -czyli wiem kiedy mam 40km/h bez zaglądania na licznik -a kiedy mam 70km/h. I nie ma tu mowy o tym,że wydaje mi się, iż jadę 40, a faktycznie jest to np. 70km/h. Tylko amatorzy i niedzielni kierowcy "nie czują prędkości" i nie znają swego auta. Prawdziwy kierowca z doświadczeniem nie zagląda co chwilę na prędkościomierz! -prawdziwy doświadczony kierowca wie ile i jak jedzie jego auto- a on sam skupia się na trasie! I TU Waszmość się "złapałeś" na tym, że jesteś amator!
[quote name='kierowca' timestamp='1352548014' post='691848']
Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy ... rozwiń
Avatar
kierowca / 10 listopada 2012 o 12:46
0
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest dokładnie odwrotnie. Najpierw upewniam się czy na pewno jadę przepisową 50, po tym patrze czy np: na przejściu nie ma przypadkiem pieszego. Nie widzę w tym działania na poprawę bezpieczeństwa.

Itd nie działa działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drodze. Załóżmy, że pirat drogowy wyprzedzi auto itd i popędzi dalej. Nie zostanie zatrzymany, inspekcja nie powstrzyma go przed łapaniem przepisów, dalej będzie stwarzać zagrożenie. Mandat dostanie kilka miesięcy po fakcie, Może się okazać że o wiele za późno.

Precz z maszynami do robienia pieniędzy!
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Dotknąłeś sedna tematu. Prowadząc auto po pierwsze skupiam się na tym co dzieje się na jezdni i dookoła. Później obserwuje licznik. Mijając fotoradar jest ... rozwiń
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 10:53
0
[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]

[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]Następny "curwa-mądrałek" się odezwał i ryja piłuje Precz siło nieczysta! -a kysz szosowy zboczeńcu!
[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]

[quote name='sdf' timestamp='1352538193' post='691809']
Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
[/quote]Następny "curwa-mądrałek" się o... rozwiń
Avatar
sdf / 10 listopada 2012 o 10:03
0
[quote name='gość' timestamp='1352536022' post='691798']
Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[/quote]

Sam się lecz. I nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Bo o jeździe samochodem - nie masz. Tylko głupie teoryjki wygłaszasz.
Avatar
gość / 10 listopada 2012 o 09:27
0
[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo jazdy i przesiadasz się na rower. Pół biedy jak masz do kościoła blisko. Ale niektórzy zarabiają prowadząc samochód i jeżdżą sporo nie "od dwudziestu już lat" ale codziennie po 200-300 km. i nawet niechcący łamią przepisy. Nagle może się okazać że w tydzień stracą prawko a z nim prace...
[/quote]

[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo jazdy i przesiadasz się na rower. Pół biedy jak masz do kościoła blisko. Ale niektórzy zarabiają prowadząc samochód i jeżdżą sporo nie "od dwudziestu już lat" ale codziennie po 200-300 km. i nawet niechcący łamią przepisy. Nagle może się okazać że w tydzień stracą prawko a z nim prace...
[/quote]Do kościoła powiadasz? Ech głupi Ty, głupi... A poza tym: co z Ciebie za kierowca jeśli się zagapiasz? Świetnie tłumaczysz swoją głupotę i nieodpowiedzialność! Za moment napiszesz:"zagapiłem się i rozjechałem człowieka -miałem pecha". Weź się lecz człowieku!
[quote name='kierowca' timestamp='1352492919' post='691692']
~gość~:"od dwudziestu już lat sporo jeździsz autem"?Co niedziele do kościoła i pewnie sporo się tego zebrało.

Ciekawe co powiesz jak na 40 się zagapisz i odrobinę za mocno wciśniesz gaz, osiągając zawrotną prędkość np: 70 km na godzinę a mondeo jadąc z naprzeciwka zrobi ci zdjęcie o czym dowiesz się od listonosza po 3-5 miesiącach. A wystarczy że będziesz miał pecha i takie zagapienie zdarzy ci się cztery razy. Tracisz prawo ja... rozwiń
Avatar
Młotkowy / 10 listopada 2012 o 08:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1352533716' post='691783']
A ile tam BUCU zarabiają,stać ich na wszystko,paliwo po 8 i mandaty po 2,500
[/quote]Gdybym robił w policji czy w ITD,ZARABIAŁ po 7000 do tego jeszcze spora BUŁA codziennie,to nawet dało by się żyć.Ale od czasu solidarności mam zajebisty wstręt do takich FORMACJI.
Avatar
Gość / 10 listopada 2012 o 08:48
0
[quote name='trol' timestamp='1352531041' post='691769']
W Norwegii jeszcze gorsze państwo policyjne a mimo to ludzie jakoś żyją.
[/quote]A ile tam BUCU zarabiają,stać ich na wszystko,paliwo po 8 i mandaty po 2,500
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!