Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 grudnia 2015 r.
14:00

Nowe miejsce dla startupów w Lublinie. Miejska przestrzeń coworkingowa

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 10 A A
(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)
(fot. www.facebook.com/Krzysztof.Zuk)

Lubelscy przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przestrzeni coworkingowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Miejska przestrzeń coworkingowa została usytuowana w budynku przy ul. Zana 38 lok. 306 w Lublinie. Dostępna jest w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) dla przedstawicieli startupów, zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Przestrzeń została kompleksowo wyposażona, oferuje bezpłatny dostęp do internetu, kilkanaście miejsc roboczych, strefę wypoczynku oraz miejsce spotkań.

– Wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą jest jednym z ważnych celów naszego miasta w najbliższych latach. Obok pomocy w sfinansowaniu założenia własnej firmy chcemy także zapewniać początkującym przedsiębiorcom miejsce, w którym bez dodatkowych obciążeń finansowych, w sprzyjającym i kreatywnym otoczeniu mogą rozpocząć swoją przygodę z biznesem, nawiązać relacje i dzielić się doświadczeniem – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania ze strefy musi powiadomić drogą elektroniczną na adres startup@lublin.eu lub telefonicznie (81) 466-25-00 w terminie co najmniej 24 godzin przed datą rozpoczęcia pracy w strefie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 22:31
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 11:03
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 23:48
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzi... rozwiń
Avatar
leon z / 15 grudnia 2015 r. o 22:14

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

chłopie masz rację !

ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał.

ale przegiął jednak, fakt

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 20:45
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 r. o 19:29

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:57
Chyba urzędnicy tworzą takie miejsca by uzasadnić, że są komuś potrzebni. Doprawdy miasto ma za dużo pieniędzy na ten bezsens? Fundacja Wolności powinna za miesiąc zainteresować się ile osób skorzystało z tego przybytku i jakie fundusze na to coś przeznaczono. Chętnie też poznam z imienia i nazwiska pomysłodawców. U mnie pracy nie znajdą.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 r. o 15:29

to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".

W sumie, to autor artykułu mnie obraża - czy ja, nie znając języka angielskiego, muszę się czuć gorszy od innych, którzy rozumieją znaczenie słowa "coworkingowa". Jedyne co rozumiem to cow=krowa - na prawdę nie ma polskiego odpowiednika???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 15:05
A w jakich godzinach działa strefa?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 14:21
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 r. o 22:31
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 11:03
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 23:48
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzi... rozwiń
Avatar
leon z / 15 grudnia 2015 r. o 22:14

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

chłopie masz rację !

ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał.

ale przegiął jednak, fakt

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 20:45
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 r. o 19:29

Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:57
Chyba urzędnicy tworzą takie miejsca by uzasadnić, że są komuś potrzebni. Doprawdy miasto ma za dużo pieniędzy na ten bezsens? Fundacja Wolności powinna za miesiąc zainteresować się ile osób skorzystało z tego przybytku i jakie fundusze na to coś przeznaczono. Chętnie też poznam z imienia i nazwiska pomysłodawców. U mnie pracy nie znajdą.
Avatar
zyz / 15 grudnia 2015 r. o 15:29

to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".

W sumie, to autor artykułu mnie obraża - czy ja, nie znając języka angielskiego, muszę się czuć gorszy od innych, którzy rozumieją znaczenie słowa "coworkingowa". Jedyne co rozumiem to cow=krowa - na prawdę nie ma polskiego odpowiednika???

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 15:05
A w jakich godzinach działa strefa?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 14:21
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 maja 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 maja 2022 r.

Wigry Suwałki – Motor Lublin 0:4. W niedzielę mecz o awans z Ruchem Chorzów

Wigry Suwałki – Motor Lublin 0:4. W niedzielę mecz o awans z Ruchem Chorzów

Przed pierwszym gwizdkiem o optymizm było bardzo trudno. Piłkarze Motoru w ostatnich tygodniach nie imponowali formą i faworytem środowego meczu barażowego jednak były Wigry. Piłkarze Marka Saganowskiego zdali jednak egzamin. I to celująco, bo wygrali w Suwałkach aż 4:0. Dzięki temu w niedzielę zagrają o awans do Fortuna I Ligi z Ruchem Chorzów.

Obiecanki cacanki, a ziemia na sprzedaż. "Zawiedziona" nawet radna z klubu prezydenta

Obiecanki cacanki, a ziemia na sprzedaż. "Zawiedziona" nawet radna z klubu prezydenta

Jeszcze w marcu Ratusz miał zapewniać, że nie sprzeda pod zabudowę miejskich działek przy ul. Filaretów. Teraz zmienił zdanie. – To słabe – komentuje przewodniczący rady dzielnicy, który obawia się, że zabudowa tego terenu zaszkodzi pobliskiemu osiedlu.

Gryf Gmina Zamość pokonał w rzutach karnych Huczwę Tyszowce i wywalczył okręgowy Puchar Polski
galeria

Gryf Gmina Zamość pokonał w rzutach karnych Huczwę Tyszowce i wywalczył okręgowy Puchar Polski

W środowy wieczór poznaliśmy ostatniego triumfatora rozgrywek o okręgowy Pucharu Polski. Gryf Gmina Zamość pokonał w Tyszowcach tamtejszą Huczwę dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1:1, a w serii jedenastek drużyna Sebastiana Luterka wygrała 4:2

Lublin. Szkoła podstawowa będzie mieć nową stołówkę

Lublin. Szkoła podstawowa będzie mieć nową stołówkę

Nie dłużej niż trzy miesiące ma trwać remont i przebudowa stołówki w Szkole Podstawowej przy ul. Plażowej, która nie spełnia obowiązujących przepisów, na co wielokrotnie zwracał uwagę sanepid.

12. Święto Wina w Janowcu. Program wydarzeń
27 maja 2022, 10:00

12. Święto Wina w Janowcu. Program wydarzeń

W nadchodzący weekend w Janowcu znów będą świętować winiarze oraz wielbiciele potraw regionalnych. W dniach 27-29 maja na Zamku odbędzie się 12. edycja Święta Wina.

Wilki w parku czyli czerwcowe Dni Białej Podlaskiej
4 czerwca 2022, 18:00

Wilki w parku czyli czerwcowe Dni Białej Podlaskiej

Kalendarz miejskich imprez powraca na dawne tory i już na początku czerwca odbędą się Dni Białej Podlaskiej. Ze sceny usłyszymy m.in. przeboje Wilków.

Puławy. Dyrektorzy wybrani na nowe kadencje. Jedna zmiana

Puławy. Dyrektorzy wybrani na nowe kadencje. Jedna zmiana

Zakończyły się konkursy na dyrektorów sześciu placówek oświatowych prowadzonych przez powiat puławski. Do jedynej zmiany doszło w Regionalnym Centrum Kształcenia Ustawicznego, gdzie wieloletniego dyrektora zastąpi nauczyciel religii.

Nowe centrum handlowe w Lublinie będzie większe

Nowe centrum handlowe w Lublinie będzie większe

Więcej sklepów niż to pierwotnie zapowiadano ma się znaleźć w nowym centrum handlowym powstającym przy ul. Jana Pawła II. Urząd Miasta właśnie zatwierdził zmieniony projekt obiektu.

Mieszkańcy Lublina dostali ponad 3 mln zł za opiekę nad 2875 uchodźcami

Mieszkańcy Lublina dostali ponad 3 mln zł za opiekę nad 2875 uchodźcami

Ponad 1,2 mln Ukraińców przewinęło się przez Lublin odkąd Rosja napadła na ich kraj – podliczył Urząd Miasta. Samorządowcy oszacowali, że w mieście przebywa kilkadziesiąt tysięcy uchodźców.

Wigry Suwałki - Motor Lublin 0:4 (zapis relacji na żywo)

Wigry Suwałki - Motor Lublin 0:4 (zapis relacji na żywo)

Świetny występ drużyny Marka Saganowskiego. Motor rozbił w meczu barażowym o awans do I ligi Wigry Suwałki aż 4:0. W niedzielę w finale zmierzy się z Ruchem Chorzów (godz. 17).

Lubelskie. Mieszkańcy boją się naporu wody Wisły

Lubelskie. Mieszkańcy boją się naporu wody Wisły

Wisła się do nas pcha – alarmują mieszkańcy, którzy mają pola w pobliżu wału przeciwpowodziowego w Kępie Soleckiej i Gosteckiej. Chodzi o niemal sto hektarów upraw w gminie Łaziska. Przedstawiciele Wód Polskich byli na miejscu i choć oceniają stan wału jako dobry, zapowiadają, że zajmą się sprawą.

Lublin. Ten budynek planowali w szpitalu od 1974 roku

Lublin. Ten budynek planowali w szpitalu od 1974 roku

Nowy budynek zabiegowo-anestezjologiczny powstanie przy szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Unia Europejska dołoży do inwestycji wartej 78 mln zł blisko 65 mln zł.

Truskawki będą tanie jak barszcz. Sprawdzamy ceny w Lublinie
zdjęcia z targowiska
galeria

Truskawki będą tanie jak barszcz. Sprawdzamy ceny w Lublinie

Jak dobrze poszukać, to za kilogram truskawek można w Lublinie zapłacić 10 złotych. A to jeszcze nie jest pełnia sezonu, kiedy ceny będą jeszcze niższe.

Małpia ospa dotarła do Europy. Jak się przenosi, jakie objawy, jaka śmiertelność?