Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2012 r.
17:53
Edytuj ten wpis

Nowy dworzec dla busów w Lublinie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 11 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Busy kursujące z dworca przy Ruskiej w Lublinie mają trafić na nowy plac. Od dziś miasto chce przenieść odjazdy na plac koło al. Tysiąclecia między Transpedem a terenem PKS.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 2 grudnia 2012 o 21:46
0
Sylwciu
Wyprowadź się na przedmieścia i nie zawracaj ludziom głowy swoimi głupotami.
Avatar
S Y L W E S T E R / 2 grudnia 2012 o 14:29
0
++++++++++++++++++++++++ CIEMNA MAGIA (sic?) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jako Mieszkańcy Lublina powinniśmy być informowani o Decyzjach Urzędu Miasta Lublina a nie nasłuchi wać "plotek" . Nowy Dworzec busów ulokowano na terenach PKS (sic?). Tylko z jednego z komentarzy można się dowiedzieć, że PKS..."splajtowało" (sic?). Czy to jest Prawda ? . Drugie pytanie do Urzędu Miasta ; " dlaczego na siłę uparliście się, aby dworce autobusowe i busowe były w środku miasta ?" Podo bnie "uparty" jest Prezydent Zuk który chce budować stadion "kurnik" na BAGNIE po Cukrowni co będzie stratą dla Lublina - 140 MILIONÓW (sic!), choć można piękny Stadion wybudować na peryferiach Lubina. Dworce autobusowe też powinny być usytuowane na Przedmieściach Lublina a nie wjeżdżać do miasta i potęgować już i tak duże "korki" (sic?). Myśleć troche w Ratuszu by uprzyjemnić życie Lublinianom !.
++++++++++++++++++++++++ CIEMNA MAGIA (sic?) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jako Mieszkańcy Lublina powinniśmy być informowani o Decyzjach Urzędu Miasta Lublina a nie nasłuchi wać "plotek" . Nowy Dworzec busów ulokowano na terenach PKS (sic?). Tylko z jednego z komentarzy można się dowiedzieć, że PKS..."splajtowało" (sic?). Czy to jest Prawda ? . Drugie pytanie do Urzędu Miasta ; " dlaczego na siłę uparliście się, aby dworce autobusowe i busowe były w środku miasta ?" Podo bnie "uparty... rozwiń
Avatar
pmwd / 2 grudnia 2012 o 13:47
0
[quote name='xyz' timestamp='1354389078' post='703490']
Ten biały budynek to ZAMEK!

ps. to tych bloczkach nie da się chodzić Dziury w większości są nie pozasypywane aby patrzeć aż ktoś sobie nogę na nich skręci!
[/quote]
Tymi bloczkami jest wyłożony plac manewrowy,po którym nie powinno się chodzić!
Avatar
drech / 2 grudnia 2012 o 12:45
0
najważniejsze żeby nie likwidowali targu na ruskiej bo gdzie kupimy adidasa?
Avatar
maszka / 2 grudnia 2012 o 12:22
0
[quote name='pk' timestamp='1354405951' post='703569']
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
[/quote]

no co Ty, nie ma cfaniaka nad Kraśniczaka

mafia kraśnicka nie odpuści. Dzięki nim przeciez splajtował PKS.

Inna sprawa: powinni na swoich szyldach pisać zamiast: "przewóz osób", to "PRZEWÓZ BYDŁA" lub ziemniaków. Bo tak to się ludzi nie wozi.
[quote name='pk' timestamp='1354405951' post='703569']
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
[/quote]

no co Ty, nie ma cfaniaka nad Kraśniczaka

mafia kraśnicka nie odpuści. Dzięk... rozwiń
Avatar
pk / 2 grudnia 2012 o 00:52
0
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
ciekawe kto to bedzie odsniezal... mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 1 grudnia 2012 o 20:13
0
takie cuda to tylko za rządów Żuka!
Avatar
xyz / 1 grudnia 2012 o 20:11
0
Ten biały budynek to ZAMEK!

ps. to tych bloczkach nie da się chodzić Dziury w większości są nie pozasypywane aby patrzeć aż ktoś sobie nogę na nich skręci!
Avatar
Zorro / 1 grudnia 2012 o 19:32
0
Ale śmieszne - JEŁOPIE.
Avatar
levi90 / 1 grudnia 2012 o 19:30
0
Nareszcie ktoś pomyślał aby wykorzystać ten pusty plac !
Tylko wydaje się ,że to będzie tymczasowe rozwiązanie bo przecież dworzec PKS ma być gruntownie przebudowany.
Avatar
Andrzej / 2 grudnia 2012 o 21:46
0
Sylwciu
Wyprowadź się na przedmieścia i nie zawracaj ludziom głowy swoimi głupotami.
Avatar
S Y L W E S T E R / 2 grudnia 2012 o 14:29
0
++++++++++++++++++++++++ CIEMNA MAGIA (sic?) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jako Mieszkańcy Lublina powinniśmy być informowani o Decyzjach Urzędu Miasta Lublina a nie nasłuchi wać "plotek" . Nowy Dworzec busów ulokowano na terenach PKS (sic?). Tylko z jednego z komentarzy można się dowiedzieć, że PKS..."splajtowało" (sic?). Czy to jest Prawda ? . Drugie pytanie do Urzędu Miasta ; " dlaczego na siłę uparliście się, aby dworce autobusowe i busowe były w środku miasta ?" Podo bnie "uparty" jest Prezydent Zuk który chce budować stadion "kurnik" na BAGNIE po Cukrowni co będzie stratą dla Lublina - 140 MILIONÓW (sic!), choć można piękny Stadion wybudować na peryferiach Lubina. Dworce autobusowe też powinny być usytuowane na Przedmieściach Lublina a nie wjeżdżać do miasta i potęgować już i tak duże "korki" (sic?). Myśleć troche w Ratuszu by uprzyjemnić życie Lublinianom !.
++++++++++++++++++++++++ CIEMNA MAGIA (sic?) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jako Mieszkańcy Lublina powinniśmy być informowani o Decyzjach Urzędu Miasta Lublina a nie nasłuchi wać "plotek" . Nowy Dworzec busów ulokowano na terenach PKS (sic?). Tylko z jednego z komentarzy można się dowiedzieć, że PKS..."splajtowało" (sic?). Czy to jest Prawda ? . Drugie pytanie do Urzędu Miasta ; " dlaczego na siłę uparliście się, aby dworce autobusowe i busowe były w środku miasta ?" Podo bnie "uparty... rozwiń
Avatar
pmwd / 2 grudnia 2012 o 13:47
0
[quote name='xyz' timestamp='1354389078' post='703490']
Ten biały budynek to ZAMEK!

ps. to tych bloczkach nie da się chodzić Dziury w większości są nie pozasypywane aby patrzeć aż ktoś sobie nogę na nich skręci!
[/quote]
Tymi bloczkami jest wyłożony plac manewrowy,po którym nie powinno się chodzić!
Avatar
drech / 2 grudnia 2012 o 12:45
0
najważniejsze żeby nie likwidowali targu na ruskiej bo gdzie kupimy adidasa?
Avatar
maszka / 2 grudnia 2012 o 12:22
0
[quote name='pk' timestamp='1354405951' post='703569']
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
[/quote]

no co Ty, nie ma cfaniaka nad Kraśniczaka

mafia kraśnicka nie odpuści. Dzięki nim przeciez splajtował PKS.

Inna sprawa: powinni na swoich szyldach pisać zamiast: "przewóz osób", to "PRZEWÓZ BYDŁA" lub ziemniaków. Bo tak to się ludzi nie wozi.
[quote name='pk' timestamp='1354405951' post='703569']
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
[/quote]

no co Ty, nie ma cfaniaka nad Kraśniczaka

mafia kraśnicka nie odpuści. Dzięk... rozwiń
Avatar
pk / 2 grudnia 2012 o 00:52
0
powinna być wylana gruba warstwa cementu!!! i wtedy zadnego polamanca by nie bylo....
ciekawe kto to bedzie odsniezal... mam nadzieje, ze tym razem kierowcy z Krasnika nie beda sie panoszyc.. i jak nie maja odjazdu to stana daleko od przystankow, a nie jak wczesniej wiza-wi, stawajac tym samym w miejscu gdzie inni czekali na swojego busa :/ wiesniaki Lkr :/
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 1 grudnia 2012 o 20:13
0
takie cuda to tylko za rządów Żuka!
Avatar
xyz / 1 grudnia 2012 o 20:11
0
Ten biały budynek to ZAMEK!

ps. to tych bloczkach nie da się chodzić Dziury w większości są nie pozasypywane aby patrzeć aż ktoś sobie nogę na nich skręci!
Avatar
Zorro / 1 grudnia 2012 o 19:32
0
Ale śmieszne - JEŁOPIE.
Avatar
levi90 / 1 grudnia 2012 o 19:30
0
Nareszcie ktoś pomyślał aby wykorzystać ten pusty plac !
Tylko wydaje się ,że to będzie tymczasowe rozwiązanie bo przecież dworzec PKS ma być gruntownie przebudowany.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!