Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
20:32
Edytuj ten wpis

Nowy radiowóz do walki z piratami w Lublinie. Osiąga 247 km/h

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 72 A A

Do floty zarabiających miliony radiowozów, dołącza dziś superszybki żółty seat leon. Wyposażone w najnowszy sprzęt wideo auto, ma 288 koni mocy i osiąga prawie 250 km/h.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Żółty seat leon cupra o numerze rejestracyjnym WPR 05058 od trzech miesięcy jest sprawdzany przez poszczególne komendy w Polsce. Wczoraj przyjechał do Lublina, a już dziś wyjedzie na drogi. Nową "zabawkę” do walki z piratami nasi policjanci będą testować przez cały miesiąc.

Seat leon dołączy do floty 18 nieoznakowanych radiowozów-wideorejestratorów, siejących postrach wśród piratów na drogach Lubelszczyzny. Efekty ich pracy są imponujące – to prawdziwe przedsiębiorstwa na kółkach, przynoszące pokaźne dochody:

• W ciągu 11 miesięcy tego roku załogi 18 aut z wideorejstratorami wystawiły 13 245 mandatów na 3,256 mln zł.
• 8200 mandatów wystawiono za przekroczenie prędkości, 2822 za nieprawidłowe wyprzedzanie.
• Auto za 150 tysięcy złotych zwraca się przeciętnie w półtora miesiąca.

Lubelska policja używa głównie opli vectra, słynnych "sreberek”. Teraz do służby wejdzie seat leon.

– To mocny i szybki wóz. Podczas dobrej pogody dogoni nawet najszybsze motocykle – mówi Arkadiusz Kalita z lubelskiej drogówki. Seat ma pod maską 288 koni mechanicznych, rozpędza się do 100 km/h w ciągu 6,4 sekundy. Maksymalnie może pojechać 247 km/h.

– Grzeszki kierowców łamiących przepisy zarejestruje przez sprzęt dostarczony przez firmę PolCam. Sercem systemu jest rejestrator obrazu, który nagrywa obraz z kamery umieszczonej w desce rozdzielczej. Zatrzymani kierowcy mogą obejrzeć swoje wykroczenia na dużym wyświetlaczu – dodaje Kalita.

– Może i ten samochód jest szybki, ale co z tego, skoro teraz jest ekstremalnie ślisko. Kto ma choć trochę oleju w głowie, to jeździ wolno. Obawiam się, że leon nie upoluje zbyt wielu amatorów szybkiej jazdy– mówi Jacek Wierczuk, kierowca z Lublina.

To nie wszystko. Do końca roku na Lubelszczyznę trafią cztery alfy romeo 159. Każda z nich może rozwinąć maksymalną prędkość 235 km/h, a do 100 km/h rozpędza się w 7,7 sekundy. Będą oznakowane i wyposażone w wideorejestratory i laserowe mierniki prędkości Iskra.

Regiomoto.pl - Najszybsze ogłoszenia motoryzacyjne z naszego regionu. Teraz nie ucieknie Ci żadna okazja!.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublin / 28 grudnia 2010 o 15:36
0
maja tez szarego citroena c 4
Avatar
KLARA / 23 grudnia 2010 o 10:52
0
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo dobrze i jak zaświeca się zielone światło to nie mocuję się z hamulcem ręcznym i nie maluję w lusterku tylko jak najszybciej ruszam. Więc odwal się od kobiet bo jak mi się ujawnisz to Ci dam w pysk i nie będziesz mnie dyskryminował i obrażał. Kubica się znalazł, kamikadze boski wiatr.
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo ... rozwiń
Avatar
andre / 22 grudnia 2010 o 22:46
0
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i tak jeździcie po centrum podczas sporego natężenia ruchu. płacą wam od ilości spalonej wachy?
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i ta... rozwiń
Avatar
gulgulator / 22 grudnia 2010 o 15:15
0
Panie redaktorze powiad grodzki Zamość posiada 5 cyfr,a nie jak Pan napisał 4
Avatar
Gosc / 21 grudnia 2010 o 18:44
0
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
[/quote]
Bardzo proszę o podstawę prawną, jeśli chodzi o te 3 dni, powiem szczerze dużo jeżdżę i często czytam przepisy, ale akurat tego przepisu nie znam. Jeśli to prawda to świetne wyjście.
Czekam na odpowiedź.
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych f... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:06
0
ciekawe kiedy leon będzie rozbity
Avatar
krzesimir / 21 grudnia 2010 o 17:21
0
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideoradar-w-smiglowcu,1574195
Avatar
hubibubi / 21 grudnia 2010 o 17:01
0
Mnie by zadowliły drogi budowane z zapasem pasów ruchu w dwie w jedną dwie w prxzeciwną i to się nazywa trasa do miasta z miasta z rozmachem trzeba planować drogi trasy szybkiego ruchu a nie popierdoły
Avatar
młody gniewny i szybki / 21 grudnia 2010 o 17:00
0
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Avatar
Hubibui / 21 grudnia 2010 o 16:49
0
Moja cali wyciągała 235 i mandaty na 1200zł punktów na 24 sprzedałem bo baba we mnie wiechała
Avatar
lublin / 28 grudnia 2010 o 15:36
0
maja tez szarego citroena c 4
Avatar
KLARA / 23 grudnia 2010 o 10:52
0
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo dobrze i jak zaświeca się zielone światło to nie mocuję się z hamulcem ręcznym i nie maluję w lusterku tylko jak najszybciej ruszam. Więc odwal się od kobiet bo jak mi się ujawnisz to Ci dam w pysk i nie będziesz mnie dyskryminował i obrażał. Kubica się znalazł, kamikadze boski wiatr.
[quote name='młody gniewny i szybki' timestamp='1292947245' post='409421']
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
[/quote]


Ty młody, gniewny i szybki żeby Ci się ta młodość za szybko nie skończyła przez ten Twój gniew a szczególnie szybkość. A ja jestem kobietą i nie mam sobie nic do zarzucenia jeżdżę bardzo ... rozwiń
Avatar
andre / 22 grudnia 2010 o 22:46
0
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i tak jeździcie po centrum podczas sporego natężenia ruchu. płacą wam od ilości spalonej wachy?
dzisiaj widziałem to cudeńko. o 11 rano w centrum lublina biła rekordy przejazdu od świateł do świateł. dwóch zadowolonych użytkowników z duma na gębie patrzyła się na innych uczestników ruchu jak są ru***ni w d**ę przez takie cacko. niech mi powie ten szczęśliwy kierowca tej superszybkiej maszynki czy uniknę mandatu jeżeli ja będę zmieniał pas na linii ciągłej ( jak to miało miejsce na rondzie solidarności-lubomelska) i na chama wciskał się między innych prawidłowo jadących kierowców. a drugie pytanie - po kiego grzyba wam taka moc jak i ta... rozwiń
Avatar
gulgulator / 22 grudnia 2010 o 15:15
0
Panie redaktorze powiad grodzki Zamość posiada 5 cyfr,a nie jak Pan napisał 4
Avatar
Gosc / 21 grudnia 2010 o 18:44
0
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych furach z videorejestratorami i innymi gadzetami. To tyle z żartów na temat naszej kochanej służby a teraz do konkretów. Prosty przepis na walke z Policjantami Ruchu Drogowego jest taki ,że należy jeździć zgodnie z przepisami, każdy Policjant ma obowiązek przedstawić się i podać powód jego interwencji wobec nas, na nasze rządanie okazać legitymacje służbową w sposób umożliwiający odczytanie zawartych w niej danych i zapisania sobie, okazać homologacje na urządzenie kontrolno-pomiarowe ( videorejestrator). Należy pamietać ,że kierowca ma swoje prawa wobec kontorlującego nas funkcjonariusza i nie należy przybierać postawy myszki wobec kota. Pamietać należy ,że Policjant ma też obowiązek podać na jakiej podstawie nas kontroluje. Każdy ma też prawo odmówić przyjęcia mandatu karnego o czym musi powiadomić nas Policjant i powiadomić nas o skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego. Ciekawą sprawą jest też to ,że mamy prawo do 3 dni zastanowienia się czy przyjmniemy mandat czy też nie ale o tym oczywiscie nikt nas nie informuje bo to kłopot dla Policjanta ( papierkowa robota jeszcze więkasza niż przy wniosku do Sądu). Warto tez co jakiś czas poczytać sobie Kodeks Drogowy i zawarte w nim informacje bo wiele wykroczeń jest nowelizowanych a prasa,TV i Radio niekoniecznie nas o tym informują.
[/quote]
Bardzo proszę o podstawę prawną, jeśli chodzi o te 3 dni, powiem szczerze dużo jeżdżę i często czytam przepisy, ale akurat tego przepisu nie znam. Jeśli to prawda to świetne wyjście.
Czekam na odpowiedź.
[quote name='moto-on' timestamp='1292919075' post='409106']
He ,he, he. Tak można określić cały ten burdel jaki funduje nam nasza "kochana Policja Drogowa". Dla mnie to powinni sobie nawet Ferrari lub Lamborgini albo Bugatti Veiron zakupić i ścigać piratów ile wlezie. Tylko niech najpierw położą sobie porządne drogi bo im ten złom za setki tysięcy złotych nie pomoże. Byle normalny posiadacz jakiejkolwiek terenówki czy lepszego SUV-a zjeźdża z drogi gównej w teren i papapa panowie w swoich wypasionych f... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:06
0
ciekawe kiedy leon będzie rozbity
Avatar
krzesimir / 21 grudnia 2010 o 17:21
0
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideoradar-w-smiglowcu,1574195
Avatar
hubibubi / 21 grudnia 2010 o 17:01
0
Mnie by zadowliły drogi budowane z zapasem pasów ruchu w dwie w jedną dwie w prxzeciwną i to się nazywa trasa do miasta z miasta z rozmachem trzeba planować drogi trasy szybkiego ruchu a nie popierdoły
Avatar
młody gniewny i szybki / 21 grudnia 2010 o 17:00
0
a ja nie lubie bab za kierownicą są bezmyślne, mojej żonie zabraniam prowadzić i myśle że wszyscy mężczyźni powinni tak robić, tragedia jak jeżdżą baby i stare chłopy też słabo jeżdżą niech siedzą w domu przed tv lepiej
Avatar
Hubibui / 21 grudnia 2010 o 16:49
0
Moja cali wyciągała 235 i mandaty na 1200zł punktów na 24 sprzedałem bo baba we mnie wiechała
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zagrają w hołdzie dla legendarnego trenera

Zagrają w hołdzie dla legendarnego trenera 0 0

W dniach 27-28 września w lubelskiej hali Globus odbędzie się już ósma edycja towarzyskiego turnieju koszykówki – Memoriału Zdzisława Niedzieli

Jak absolwentom Uniwersytetu Medycznego w Lublinie poszedł Lekarski Egzamin Końcowy?

Jak absolwentom Uniwersytetu Medycznego w Lublinie poszedł Lekarski Egzamin Końcowy? 1 0

47 osób z 493 zdających z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nie zaliczyło Lekarskiego Egzaminu Końcowego w ostatniej, wrześniowej sesji.

TBV Start chce zrobić kolejny krok. W czwartek rusza Memoriał Zdzisława Niedzieli

TBV Start chce zrobić kolejny krok. W czwartek rusza Memoriał Zdzisława Niedzieli 2 0

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu. Koszykarze z Lublina mają przed sobą próbę generalną przed zaplanowanym na 7 października meczem z Legią Warszawa. W czwartek i piątek w hali Globus będzie rozgrywany Memoriał Zdzisława Niedzieli

Aktywni z Lublina. Uroczysta gala i wręczenie medali [zdjęcia]
galeria

Aktywni z Lublina. Uroczysta gala i wręczenie medali [zdjęcia] 0 1

Na corocznym spotkaniu ze środowiskiem osób niepełnosprawnych prezydent uhonorował zasłużone osoby niepełnosprawne oraz osoby i instytucje działające w Lublinie na rzecz pełnego włączenia społecznego osób z niepełnosprawnościami.

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Ukrainiec zadał serię ciosów nożem
PILNE
galeria
film

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Ukrainiec zadał serię ciosów nożem 17 9

Na dożywocie skazał w środę sąd Ukraińca, który brutalnie zamordował Grzegorza Kijowskiego, 32-letniego piłkarza Garbarni Kurów. Serhii V. przyjął wyrok bez większych emocji na twarzy, przeprosił siostrę ofiary

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci
galeria

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci 1 3

Po naszej publikacji Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie nielegalnych śmieci w kopalnianej niecce w byłej kopalni piachu w Wólce Rokickiej

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów 85 57

Swoje obietnice dla Czubów przedstawił dzisiaj poseł Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina.

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów
galeria

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów 1 3

Kilkuset statystów potrzebuje ekipa serialu „Wojenne dziewczyny”, która zapowiedziała na najbliższą niedzielę casting w Trybunale Koronnym na staromiejskim Rynku.

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny]
film

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny] 0 5

Kler. Kontrowersyjny film Wojciech Smarzowskiego w piątek wejdzie na ekrany. W którym kinie w Lublinie można go zobaczyć?

Uczniowie dostali ciągnik do nauki

Uczniowie dostali ciągnik do nauki 0 0

Uczniowie szkoły w Leśnej Podlaskiej dostali ciągnik. Będzie służył do zajęć praktycznych.

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia, wideo] 17 3

Pożar elewacji wieżowca przy ul. Paganiniego. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej.

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie 0 0

700 specjalistów z Europy, USA, Kanady i Azji ma przyjechać na Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, który zaczyna się 27 września w Lublinie.

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto 5 4

Liczyła się każda minuta, a mężczyzna nie znał drogi do szpitala, o pilną pomoc poprosił puławskich policjantów. Dzięki pilotażowi mundurowych, 34-latka na czas dotarła trakt porodowy.

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci 1 0

W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym powstaje EMOstrefa. Rodzice najmłodszych pacjentów będę mieli lepsze warunki do przebywania ze swoimi dziećmi.

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy
30 listopada 2018, 20:00

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy 0 0

Teatr zaprasza na… potańcówkę. Do tańca zagra Mała Orkiestra Dancingowa. Można już rezerwować miejsca, koszt biletu to 150 zł od osoby

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!