Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 kwietnia 2014 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Nowy stadion w Lublinie. Montują membranę, szukają menadżera (zdjęcia z budowy)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
37 11 A A

Głównego menadżera nowego stadionu przy ul. Krochmalnej w Lublinie poszukuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Prace przy budowie są coraz bardziej zaawansowane

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Menadżer ma zarządzać nowym stadionem i robić co tylko się da, by do utrzymania obiektu nie trzeba było dokładać pieniędzy. Jego zadaniem będzie m.in. ściąganie na stadion wydarzeń sportowych i kulturalnych, które mogą przynieść dochód oraz organizacja pracy personelu. MOSiR właśnie ogłosił nabór na to stanowisko, na chętnych będzie czekać do 25 kwietnia. Spółka liczy na to, że menadżer zacznie pracę na początku maja. Wśród wymogów stawianych kandydatom poza wykształceniem wyższym magisterskim (preferowane jest ekonomiczne) jest też pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej trzy lata na stanowisku kierowniczym. A poza tym talent menadżerski, znajomość strategii marketingowych, znajomość technik sprzedaży i negocjacji, znajomość reguł dotyczących usług sportowo-rekreacyjnych i organizacji imprez masowych oraz znajomość języka obcego (preferowany angielski) i prawo jazdy. Kandydaci muszą też przedstawić pisemną koncepcję działania stadionu szczególnie uwzględniając źródła przychodów. Dach i krzesełka To, czym będzie zarządzać menadżer, jeszcze się buduje. Ale prace są coraz bardziej zaawansowane. - Pogoda pozwoliła nam z dwutygodniowym wyprzedzeniem rozpocząć montaż membrany na dachu - informuje Marzena Szczepańska, zastępca dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w Urzędzie Miasta. Niebawem powinien się zacząć montaż krzesełek na trybunach. - Aktualnie odbywa się mierzenie i pasowanie krzesełek. tak, żeby odpowiednią ich ilość można było postawić w odpowiednich odległościach - mówi Szczepańska. - Niebawem rozpocznie się montaż konstrukcji nośnej, na której do końca maja powinny zostać zamontowane siedziska - dodaje. Trybuny są już zaimpregnowane tak, by nie wnikała w nie wilgoć. Nawadnianie już jest Na samej płycie stadionu montowana jest już instalacja nawadniająca. Następna w kolejności będzie instalacja grzewcza, później przyjdzie czas na układanie samej murawy. Boisko powinno się zazielenić do końca czerwca. Wewnątrz w większości pomieszczeń, gdzie miały być płytki, są już one ułożone. Tam, gdzie nie będzie płytek, podłogi są przygotowywane na położenie wykładzin. W znacznej części pomieszczeń zamontowano grzejniki, później zacznie się montaż sufitów podwieszanych. Bezpośrednie otoczenie stadionu jest w coraz większym stopniu urządzone. Stoją też gustowne i kosztowne latarnie. W wejściach na teren stadionu zamontowane są już kołowroty, które mają być sprzężone z systemem kontroli widzów.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wlad / 12 kwietnia 2014 o 12:54
0

dajcie pietrasiewicza, on się przecieżna wszystkim zna i nadal ma za mało ciepłych posadek za kasę miasta

Avatar
stan / 12 kwietnia 2014 o 08:40
0

Cukrownia zniszczona-ludzie bez pracy a tu budowa stadionu.Podobno Niemcy przyczynili się do rozwalenia cukrowni a teraz pchają tu swoje materiały.Lublinianie pora obudzić się z letargu i spojrzeć krytycznym wzrokiem na tą rzeczywistość.W niedzielę idźcie na spacer,na świeże powietrze,a nie do  Felicity,kolejnego miejsca rodzinnych eskapad.

Avatar
S Y L W E S T E R / 12 kwietnia 2014 o 00:14
0

********************** PILNUJCIE  NIEJAKIEGO  KRZYSZTOFA  ZUKA !!! ******************************* To  właśnie  Krzysztof  Zuk  kupil  to  BAGNO  za  Nasze  z  budzetu  miejskiego  10 MILIONOW nie pytając nikogo  o  zgodę  I  równie  na  oślep  buduje  na  tym  BAGNIE  stadion "kurnik"  który  ten  uparty  typ  Zuk  utopi  w  tym  BAGNIE  ponad  350 MILIONOW  z  Naszego  budźetu  miejskiego !.  Prokuratorzy  juz  powinni  przesluchać  tego  faceta  I  zastosować  wobec  podejrzanego  areszt  tymczasowy  w  areszcie  śledczym .   Obecnie  poszukiwany  jest  manadźer  czyli  " kozioł  ofiarny" który  będzie  obciąźony  za  ten  "BUBEL"  do  którego  istnienia  będziemy  dopłacać  MILIONY !!!.  Lublin  jako  stolica  Wschodniej  Polski  zasługuje  na  GODNY  Stadion !  .  Stadion  EUROPEJSKI z  torem  źuźlowym  I  bezkonfliktowym  dojazdem  czyli  na   Przedmieściach  pięknego  Lublina !.   Doradzaliśmy  temu  upartemu  Zukowi  z  Platformy  Oszustów (PO)  aby  nie  marnował  społecz nych  funduszy  I  wybudował  godny  Lublina  Stadion  Europejski  ale   ten  wróg  Naszego  Miasta  Lublina   zmarnuje  MILIONY  na  stadion  do  którego  jeszcze  z  Naszych  funduszy  miejskich  bę dziemy  dopłacać  MILIONY !!! .   Niech  CBA  sprawdzi  Kosztorys  budowy  lotniska  I  Kosztorys   budowy  stadionu "kurnika"  to  do  kasy  miejskiej  wpłyną  zaoszczędzone  MILIONY  a  "urzędnicy" będą  oczekiwać  na ...  paczki  od   swych   Rodzin . WESOŁEGO  ALLELUJA ! .

********************** PILNUJCIE  NIEJAKIEGO  KRZYSZTOFA  ZUKA !!! ******************************* To  właśnie  Krzysztof  Zuk  kupil  to  BAGNO  za  Nasze  z  budzetu  miejskiego  10 MILIONOW nie pytając nikogo  o  zgodę  I  równie  na  oślep  buduje  na  tym  BAGNIE  stadion "kurnik"  który  ten  uparty  typ  Zuk  utopi  w  tym  BAGNIE  ponad  350 MILIONO... rozwiń

Avatar
obserwator normalny / 11 kwietnia 2014 o 22:05
0

Stadion to 2 krotny bubel 1 .Mały  wręcz bardzo mały  jak na LUBLIN i Świdnik  400 tysięcy [dzielnica ]15 tys zamiast -25 tys   2 .Tylko piłkarski a dlaczego nie piłkarsko-żużlowy lub piłkarko -lekkoatletyczny.Plany Pruszkowskiego były lepsze to miał być 20-18.5 tysięczny i dwie sekcje żużel i piłka nożna.Ten mały stadion nie można go w przyszłości rozbudować

Avatar
obserwator normalny / 11 kwietnia 2014 o 22:04
0

Stadion to 2 krotny bubel 1 .Mały  wręcz bardzo mały  jak na LUBLIN i Świdnik  400 tysięcy [dzielnica ]15 tys zamiast -25 tys   2 .Tylko piłkarski a dlaczego nie piłkarsko-żużlowy lub piłkarko -lekkoatletyczny.Plany Pruszkowskiego były lepsze to miał być 20-18.5 tysięczny i dwie sekcje żużel i piłka nożna.Ten mały stadion nie można go w przyszłości rozbudować

Avatar
pamparampam / 11 kwietnia 2014 o 19:25
0

menedżer menedżerem... ale to, że stadion wygląda jak paskudnie to OK? super projekt, "dizajn" na poziomie podstawówki, szpećmy dalej nasze miasto SUPER!

Avatar
jhut678 / 11 kwietnia 2014 o 17:09
0

co za debil zgodził się na budowe stadionu bez toru żużlowego , to porażka jakich mało. I niby kto ma przychodzić na stadion kilkaset osób na mecz piłki i może koncert raz na pół roku.

Avatar
Kibolek / 11 kwietnia 2014 o 15:24
0

Już nie mogę doczekać się ekscytujących spotkań z Sokołem Sieniawa i Piastem Tuczempy

Avatar
Anarchol / 11 kwietnia 2014 o 15:16
0
Rychło w czas. Taki kierownik powinien być zatrudniony na rok przed otwarciem i już mieć portfel zamówień od pierwszego dnia działalności. A tak prznajmniej przez rok będzie pusto. No może raz wynajma Jehowy i raz Targi Pracy.
Avatar
nmjudf / 11 kwietnia 2014 o 14:39
0

uff , super a tyle było narzekania, jeszcze tylko szybciutko znaleźć drużynę i podbijemy Europę, miliony przylecą na lotnisko w Świdniku, wszyscy bez wyjątku będą się cieszyć i klaskać, niech żyje          nam partia i lud pracujący

Avatar
wlad / 12 kwietnia 2014 o 12:54
0

dajcie pietrasiewicza, on się przecieżna wszystkim zna i nadal ma za mało ciepłych posadek za kasę miasta

Avatar
stan / 12 kwietnia 2014 o 08:40
0

Cukrownia zniszczona-ludzie bez pracy a tu budowa stadionu.Podobno Niemcy przyczynili się do rozwalenia cukrowni a teraz pchają tu swoje materiały.Lublinianie pora obudzić się z letargu i spojrzeć krytycznym wzrokiem na tą rzeczywistość.W niedzielę idźcie na spacer,na świeże powietrze,a nie do  Felicity,kolejnego miejsca rodzinnych eskapad.

Avatar
S Y L W E S T E R / 12 kwietnia 2014 o 00:14
0

********************** PILNUJCIE  NIEJAKIEGO  KRZYSZTOFA  ZUKA !!! ******************************* To  właśnie  Krzysztof  Zuk  kupil  to  BAGNO  za  Nasze  z  budzetu  miejskiego  10 MILIONOW nie pytając nikogo  o  zgodę  I  równie  na  oślep  buduje  na  tym  BAGNIE  stadion "kurnik"  który  ten  uparty  typ  Zuk  utopi  w  tym  BAGNIE  ponad  350 MILIONOW  z  Naszego  budźetu  miejskiego !.  Prokuratorzy  juz  powinni  przesluchać  tego  faceta  I  zastosować  wobec  podejrzanego  areszt  tymczasowy  w  areszcie  śledczym .   Obecnie  poszukiwany  jest  manadźer  czyli  " kozioł  ofiarny" który  będzie  obciąźony  za  ten  "BUBEL"  do  którego  istnienia  będziemy  dopłacać  MILIONY !!!.  Lublin  jako  stolica  Wschodniej  Polski  zasługuje  na  GODNY  Stadion !  .  Stadion  EUROPEJSKI z  torem  źuźlowym  I  bezkonfliktowym  dojazdem  czyli  na   Przedmieściach  pięknego  Lublina !.   Doradzaliśmy  temu  upartemu  Zukowi  z  Platformy  Oszustów (PO)  aby  nie  marnował  społecz nych  funduszy  I  wybudował  godny  Lublina  Stadion  Europejski  ale   ten  wróg  Naszego  Miasta  Lublina   zmarnuje  MILIONY  na  stadion  do  którego  jeszcze  z  Naszych  funduszy  miejskich  bę dziemy  dopłacać  MILIONY !!! .   Niech  CBA  sprawdzi  Kosztorys  budowy  lotniska  I  Kosztorys   budowy  stadionu "kurnika"  to  do  kasy  miejskiej  wpłyną  zaoszczędzone  MILIONY  a  "urzędnicy" będą  oczekiwać  na ...  paczki  od   swych   Rodzin . WESOŁEGO  ALLELUJA ! .

********************** PILNUJCIE  NIEJAKIEGO  KRZYSZTOFA  ZUKA !!! ******************************* To  właśnie  Krzysztof  Zuk  kupil  to  BAGNO  za  Nasze  z  budzetu  miejskiego  10 MILIONOW nie pytając nikogo  o  zgodę  I  równie  na  oślep  buduje  na  tym  BAGNIE  stadion "kurnik"  który  ten  uparty  typ  Zuk  utopi  w  tym  BAGNIE  ponad  350 MILIONO... rozwiń

Avatar
obserwator normalny / 11 kwietnia 2014 o 22:05
0

Stadion to 2 krotny bubel 1 .Mały  wręcz bardzo mały  jak na LUBLIN i Świdnik  400 tysięcy [dzielnica ]15 tys zamiast -25 tys   2 .Tylko piłkarski a dlaczego nie piłkarsko-żużlowy lub piłkarko -lekkoatletyczny.Plany Pruszkowskiego były lepsze to miał być 20-18.5 tysięczny i dwie sekcje żużel i piłka nożna.Ten mały stadion nie można go w przyszłości rozbudować

Avatar
obserwator normalny / 11 kwietnia 2014 o 22:04
0

Stadion to 2 krotny bubel 1 .Mały  wręcz bardzo mały  jak na LUBLIN i Świdnik  400 tysięcy [dzielnica ]15 tys zamiast -25 tys   2 .Tylko piłkarski a dlaczego nie piłkarsko-żużlowy lub piłkarko -lekkoatletyczny.Plany Pruszkowskiego były lepsze to miał być 20-18.5 tysięczny i dwie sekcje żużel i piłka nożna.Ten mały stadion nie można go w przyszłości rozbudować

Avatar
pamparampam / 11 kwietnia 2014 o 19:25
0

menedżer menedżerem... ale to, że stadion wygląda jak paskudnie to OK? super projekt, "dizajn" na poziomie podstawówki, szpećmy dalej nasze miasto SUPER!

Avatar
jhut678 / 11 kwietnia 2014 o 17:09
0

co za debil zgodził się na budowe stadionu bez toru żużlowego , to porażka jakich mało. I niby kto ma przychodzić na stadion kilkaset osób na mecz piłki i może koncert raz na pół roku.

Avatar
Kibolek / 11 kwietnia 2014 o 15:24
0

Już nie mogę doczekać się ekscytujących spotkań z Sokołem Sieniawa i Piastem Tuczempy

Avatar
Anarchol / 11 kwietnia 2014 o 15:16
0
Rychło w czas. Taki kierownik powinien być zatrudniony na rok przed otwarciem i już mieć portfel zamówień od pierwszego dnia działalności. A tak prznajmniej przez rok będzie pusto. No może raz wynajma Jehowy i raz Targi Pracy.
Avatar
nmjudf / 11 kwietnia 2014 o 14:39
0

uff , super a tyle było narzekania, jeszcze tylko szybciutko znaleźć drużynę i podbijemy Europę, miliony przylecą na lotnisko w Świdniku, wszyscy bez wyjątku będą się cieszyć i klaskać, niech żyje          nam partia i lud pracujący

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 3 5

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 1

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 16 6

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 29 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 4

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 44 6

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!