Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 kwietnia 2014 r.
6:15
Edytuj ten wpis

Młodzieżowe Euro w Lublinie? Boniek mówi, że to możliwe

258 14 A A

W 2017 roku w Lublinie mogą zostać rozegrane piłkarskie mistrzostwa Europy do lat 21. To turniej, w którym w przeszłości brały udział takie gwiazdy, jak Mesut Oezil czy Theo Walcott.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak ustaliliśmy, za trzy lata Lublin wspólnie z innymi pięcioma polskimi miastami może być gospodarzem młodzieżowych mistrzostw Europy w piłce nożnej. To impreza, o której organizację stara się Polska. Co prawda UEFA nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie powierzenia turnieju naszemu krajowi, ale według nieoficjalnych informacji jest to tylko kwestią czasu. Prezydent europejskiej federacji Michel Platini miał złożyć taką obietnicę swojemu przyjacielowi, prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi, w zamian za rezygnację ze starań o współorganizację Euro 2020. Wcześniejsze edycje mistrzostw Europy do lat 21 rozgrywane były na stadionach o pojemności od 5 do 20 tys. widzów. Działacze PZPN chcą, żeby w Polsce było podobnie. Zamierzają postawić na miasta z nowymi obiektami, ale takie, które nie organizowały Euro 2012. Wyjątkiem ma być Warszawa, gdzie na mieszczącej ponad 31 tys. widzów Pepsi Arena odbyłby się mecz otwarcia oraz finał. Swoje pięć minut miałyby jednak również Lublin, Lubin, Gdynia czy Kielce. - Były prowadzone wstępne rozmowy na ten temat z Polskim Związkiem Piłki Nożnej - przyznaje Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. I dodaje: Zbigniew Boniek zadeklarował, że widzi możliwość, żeby jednym z miast goszczących turniej był Lublin. My jak najbardziej jesteśmy również zainteresowani tym, żeby takie mistrzostwa odbyły się w naszym mieście. Młodzieżowe mistrzostwa Europy organizowane są w czerwcu, cyklicznie co dwa lata. Najbliższe zostaną rozegrane w 2015 roku w Czechach, poprzednie odbyły się w Izraelu. Jednym z sześciu sędziów prowadzących wówczas spotkania był polski arbiter międzynarodowy, lublinianin Paweł Gil. - Ten turniej to był wielki sukces gospodarzy, bo cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców - mówi Gil. -Zagrały tam gwiazdy futbolu, jak Isco z Realu Madryt, David de Gea z Manchesteru United czy Thiago Alcantara, który po zakończeniu rozgrywek przeniósł się z Barcelony do Bayernu Monachium. Na mecze przychodziło po kilkanaście tysięcy ludzi. Jestem przekonany, że u nas byłoby podobnie. Mistrzostwa Europy do lat 21 to druga pod względem rangi impreza UEFA. To byłaby duża szansa na promocję dla Polski i Lublina - przekonuje sędzia.

Dlaczego Lublin?

Polski Związek Piłki Nożnej ma bardzo dobre wspomnienia z organizacji spotkań w naszym regionie. W marcu 2013 roku reprezentacja Polski do lat 19 rozegrała w Puławach i Łęcznej towarzyski dwumecz z Gruzją, który cieszył się sporą popularnością kibiców. A w listopadzie, podczas spotkania drużyn do lat 20 Polski i Niemiec, stadion w Łęcznej wypełnił się do ostatniego miejsca. Dwa największe atuty Lublina to nowoczesny stadion, powstający przy ul. Krochmalnej, a także lotnisko. PZPN pytał w Lubelskim Związku Piłki Nożnej także o stadiony w Łęcznej, Puławach i Świdniku - chodzi zapewne o przygotowanie centrów pobytowych dla poszczególnych reprezentacji na czas mistrzostw. (micbec)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zawodNIK / 28 kwietnia 2014 o 15:00
0

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

Wyluzuj, bo się nabawisz jakiejś NIKowej awersji i trzeba będzie zmienić określenie dla nazw własnych obieranych przed wpisaniem komentarzy.

Avatar
poznaniak z lb / 28 kwietnia 2014 o 13:42
0

Oby sie udało życze tego Lublinowi ,,mieszkaniec Poznania -naprawde warto być gospodarzem takiego turnieju .Stadion Krochmalna okej Górnika Łęczna,Wisły Puławy i czas na kapitalny remont Lublinianki ,tam moga sie ekipy przgotować do turnieju.A do tego czasu chyba skończą S 17 do Warszawy .

Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 13:28
0

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

rozwiń
Avatar
rozsądny / 28 kwietnia 2014 o 13:15
0

Po

Fakt, w K-stawie od kilkunastu lat organizowany jest fantastyczny turniej wakacyjny w którym udział bierze kilkuset młodych piłkarzy (również z zagranicy). Ale... brakuje oświetlenia na stadionie, a to jest podstawową przeszkodą by któraś ekipa zagościła w K-stawie.

Andrzeju o jakiej bazie noclegowej mówisz? To są mistrzostwa do lat 21, nie 16. Tu przyjeżdżają gwiazdy. Naprawdę myślisz, że taki Raheem Sterling, zarabiający kilka baniek ojro rocznie zamieszka w bursie w Krasnymstawie?

Andrzeju o jakiej bazie noclegowej mówisz? To są mistrzostwa do lat 21, nie 16. Tu przyjeżdżają gwiazdy. Naprawdę myślisz, że taki Raheem Sterling, zarabiający kilka baniek ojro rocznie zamieszka w bursie w Krasnymstawie?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2014 o 13:12
0

NIE DLA euro i igrzysk w Polsce !!! euro2012 pokazało, że zarabia na tym tylko organizator (uefa) i kolesiostwo, a samorządy musiały tylko dokładać. Pamiętajmy też, że to przez euro zaczęły się nagonki na Kiboli w Polsce.

Avatar
andrzej / 28 kwietnia 2014 o 13:05
0

Zapraszamy do Krasnegostawu u nas też są rozgrywki młodzieżowe i baza noclegowa i stadion czekamy...

Fakt, w K-stawie od kilkunastu lat organizowany jest fantastyczny turniej wakacyjny w którym udział bierze kilkuset młodych piłkarzy (również z zagranicy). Ale... brakuje oświetlenia na stadionie, a to jest podstawową przeszkodą by któraś ekipa zagościła w K-stawie.

Avatar
WodNIK / 28 kwietnia 2014 o 12:54
0

wystarczy przejrzeć twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

rozwiń
Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 10:45
0

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

wystarczy przejrzeć twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

rozwiń
Avatar
wodNIK / 28 kwietnia 2014 o 10:39
0

Masz rację wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

rozwiń
Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 09:47
0

Też się łudziłeś, że nastąpi jakieś opamiętanie w propagandzie sukcesu?

Jeszcze gdyby nie było informacji o tym kolesiostwie, co to potrafi wszystko załatwić i ustawić, to byłoby do strawienia, a tak to nic jeszcze nie rozstrzygnięte ale wiadomo już, że po starej znajomości będzie jak w banku.

Nieśmiało przypomnę, że kiedyś było już przeświadczenie o wszechmocy ludzi związanych z piłka nożną i zakończyło się dobrowolnemu podaniu karze przez ponad 30 osób związanych z ustawianiem meczów MOTOR-u...

Masz rację wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

ję wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Avatar
zawodNIK / 28 kwietnia 2014 o 15:00
0

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

Wyluzuj, bo się nabawisz jakiejś NIKowej awersji i trzeba będzie zmienić określenie dla nazw własnych obieranych przed wpisaniem komentarzy.

Avatar
poznaniak z lb / 28 kwietnia 2014 o 13:42
0

Oby sie udało życze tego Lublinowi ,,mieszkaniec Poznania -naprawde warto być gospodarzem takiego turnieju .Stadion Krochmalna okej Górnika Łęczna,Wisły Puławy i czas na kapitalny remont Lublinianki ,tam moga sie ekipy przgotować do turnieju.A do tego czasu chyba skończą S 17 do Warszawy .

Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 13:28
0

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

prosiłem, żebyś przestał robić z siebie głupka wodNIKu, zawodNIKu i inny obłudNIKu

rozwiń
Avatar
rozsądny / 28 kwietnia 2014 o 13:15
0

Po

Fakt, w K-stawie od kilkunastu lat organizowany jest fantastyczny turniej wakacyjny w którym udział bierze kilkuset młodych piłkarzy (również z zagranicy). Ale... brakuje oświetlenia na stadionie, a to jest podstawową przeszkodą by któraś ekipa zagościła w K-stawie.

Andrzeju o jakiej bazie noclegowej mówisz? To są mistrzostwa do lat 21, nie 16. Tu przyjeżdżają gwiazdy. Naprawdę myślisz, że taki Raheem Sterling, zarabiający kilka baniek ojro rocznie zamieszka w bursie w Krasnymstawie?

Andrzeju o jakiej bazie noclegowej mówisz? To są mistrzostwa do lat 21, nie 16. Tu przyjeżdżają gwiazdy. Naprawdę myślisz, że taki Raheem Sterling, zarabiający kilka baniek ojro rocznie zamieszka w bursie w Krasnymstawie?

rozwiń
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2014 o 13:12
0

NIE DLA euro i igrzysk w Polsce !!! euro2012 pokazało, że zarabia na tym tylko organizator (uefa) i kolesiostwo, a samorządy musiały tylko dokładać. Pamiętajmy też, że to przez euro zaczęły się nagonki na Kiboli w Polsce.

Avatar
andrzej / 28 kwietnia 2014 o 13:05
0

Zapraszamy do Krasnegostawu u nas też są rozgrywki młodzieżowe i baza noclegowa i stadion czekamy...

Fakt, w K-stawie od kilkunastu lat organizowany jest fantastyczny turniej wakacyjny w którym udział bierze kilkuset młodych piłkarzy (również z zagranicy). Ale... brakuje oświetlenia na stadionie, a to jest podstawową przeszkodą by któraś ekipa zagościła w K-stawie.

Avatar
WodNIK / 28 kwietnia 2014 o 12:54
0

wystarczy przejrzeć twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

We krwi to mam uczciwość, prawość i awersję do wszelkich partii politycznych - czego w ostatnim przymiocie nie można już pisać o Tobie.  Tak na marginesie, to z dwojga złego wolałbym być "głupkiem" niż ignorantem, bo pierwsze świadczy o ludzkiej chorobie, a drugie o lenistwie, niechlujstwie i innych nieuleczalnych niekiedy nie tylko ludzkich przywarach.

Następnym razem czytaj uważniej i podawaj fakty, a nie co ci się wydawało, że ktoś ma na myśli.

rozwiń
Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 10:45
0

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

wystarczy przejrzeć twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

twoje ostatnie komentarze mistrzu żeby skumać że PiS-lamizm masz we krwi, nie rób z siebie głupka

rozwiń
Avatar
wodNIK / 28 kwietnia 2014 o 10:39
0

Masz rację wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Człowieku, gdzie masz w moim tekście cokolwiek na temat wymienionej przez siebie osoby?

Ze swoimi fobiami do partyjnych kolesi leć, a nie próbujesz nimi epatować na forum i to bez jakiegokolwiek uzasadnienia.

Jeszcze trochę i p. Żuka oraz PiS - lamizm będziesz widział w lodówce.

rozwiń
Avatar
x / 28 kwietnia 2014 o 09:47
0

Też się łudziłeś, że nastąpi jakieś opamiętanie w propagandzie sukcesu?

Jeszcze gdyby nie było informacji o tym kolesiostwie, co to potrafi wszystko załatwić i ustawić, to byłoby do strawienia, a tak to nic jeszcze nie rozstrzygnięte ale wiadomo już, że po starej znajomości będzie jak w banku.

Nieśmiało przypomnę, że kiedyś było już przeświadczenie o wszechmocy ludzi związanych z piłka nożną i zakończyło się dobrowolnemu podaniu karze przez ponad 30 osób związanych z ustawianiem meczów MOTOR-u...

Masz rację wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

ję wszystkie ustawione na świecie mecze piłki nożnej to wina ... Żuka, PiS-lamizm jak widać skutecznie wyniszcza ostatnie szare komórki  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 6

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 34 33

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 124 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!