Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2008 r.
15:52
Edytuj ten wpis

Nożownik podawał się za swojego brata

0 3 A A

18-letni uciekinier z poprawczaka groził bagnetem pracownikowi ochrony dworca PKS. Po zatrzymaniu przez policję podał się za swego brata.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czwartek po południu, Michał N. wykrzykiwał na dworcu przekleństwa. Zauważył, że jest obserwowany przez ochronę. - Podbiegł do ochroniarza, przyłożył ostrze do jego brzucha i zagroził, że go zabije jak będzie się na niego nadal przyglądał - mówi Jacek Deptuś, z KWP w Lublinie.

Ochroniarz odskoczył do tyłu. Napastnik uciekł. Policja zatrzymała go po kilkunastu minutach. Miał przy sobie bagnet. Podał imie i nazwisko. Po sprawdzeniu okazało się, że to dane jego o dwa lata starszego brata.

Michał N. od pół roku poszukiwany był za ucieczkę z zakładu poprawczego. Siedział tam za napad z nożem.
er
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
f / 16 listopada 2008 r. o 11:17
to ten sam który we wrześniu z kilkoma dziewczynami w lublinie ugodził kilka osób nożem
Avatar
NICK / 15 listopada 2008 r. o 09:15
Co za kraj ??? Co za prokuratura i sądy ??? Gość ucieka z poprawczaka za "NAPAD Z NOŻEM W RĘKU" , kilka miesięcy po tym zdarzeniu na dworcu PKS grozi ochroniarzowi " NOŻEM" że go zabije ( fakt to są groźby karalne). Czy ci ludzie nie mają oczu i nie umieją czytać akt tego frajera ,że nic nie dało umieszczenie go w zakładzie poprawczym bo powtórnie gość uzywa tego samego narzędzia. Kiedys był przepis ,który mówił o długości ostrza powyzej którego trzeba byl miec pozwolenie na tzw. broń białą. Teraz mamy liberalizm i zakichana demokracje ,która zrobiła z takich jak ten koleś bezkarnych bandytów. Jeszcze troche a zwykły szary obywatel nie wyjdzie na ulice bo będzie się bał że go taki typ zadźga nozem za rogiem jego mieszkania. Kilka miesięcy temu miałem podobny przypadek usiebie pod blokiem z małolatem co zaglądał przez szyby do samochodów moich sąsiadów. Na zwrócnie mu uwagi małolat wyciagnoł z za pazuchy nóż kuchenny z ostrzem 22 cm i stwierdził żebym wypie.... bo mnie zaje.... . Nie jestem ułomkiem i strachajłem i narażając się na atak gnoja odebrałem mu tą zabawke kuchenną i porządnie wystraszyłem ale mam wrażenie że to zabardzo na nim wrażenia nie zrobiło . Nóż odadałem dzielnicowemu i opowiedziałem mu sytuacje a on z rozbrajającym usmiechem stwierdził ,że niepotrzebnie się narażałem bo i tak małolatowi nic sąd nie zrobi a wręcz przeciwnie to ja mógłbym ponieśc konsekwencje że urzywająć przewagę fizyczną nastraszyłem dzieciaka.
Co za kraj ??? Co za prokuratura i sądy ??? Gość ucieka z poprawczaka za "NAPAD Z NOŻEM W RĘKU" , kilka miesięcy po tym zdarzeniu na dworcu PKS grozi ochroniarzowi " NOŻEM" że go zabije ( fakt to są groźby karalne). Czy ci ludzie nie mają oczu i nie umieją czytać akt tego frajera ,że nic nie dało umieszczenie go w zakładzie poprawczym bo powtórnie gość uzywa tego samego narzędzia. Kiedys był przepis ,który mówił o długości ostrza powyzej którego trzeba byl miec pozwolenie na tzw. broń białą. Teraz mamy liberalizm i zaki... rozwiń
Avatar
JAres / 14 listopada 2008 r. o 20:22
Nawet z zaciemnionymi oczami widać że to bandzior pierwszej klasy.A zamknąć w więzieniu gagatka Jemu już poprawczak nie pomoże,szkoda że nie ma obozów ciężkiej pracy może zrobiłby przynajmniej coś pożytecznego, a tak to będzie siedział za pieniądze podatnika o resocjalizacji trudno marzyć jak tak młodo zaczyna.
Avatar
f / 16 listopada 2008 r. o 11:17
to ten sam który we wrześniu z kilkoma dziewczynami w lublinie ugodził kilka osób nożem
Avatar
NICK / 15 listopada 2008 r. o 09:15
Co za kraj ??? Co za prokuratura i sądy ??? Gość ucieka z poprawczaka za "NAPAD Z NOŻEM W RĘKU" , kilka miesięcy po tym zdarzeniu na dworcu PKS grozi ochroniarzowi " NOŻEM" że go zabije ( fakt to są groźby karalne). Czy ci ludzie nie mają oczu i nie umieją czytać akt tego frajera ,że nic nie dało umieszczenie go w zakładzie poprawczym bo powtórnie gość uzywa tego samego narzędzia. Kiedys był przepis ,który mówił o długości ostrza powyzej którego trzeba byl miec pozwolenie na tzw. broń białą. Teraz mamy liberalizm i zakichana demokracje ,która zrobiła z takich jak ten koleś bezkarnych bandytów. Jeszcze troche a zwykły szary obywatel nie wyjdzie na ulice bo będzie się bał że go taki typ zadźga nozem za rogiem jego mieszkania. Kilka miesięcy temu miałem podobny przypadek usiebie pod blokiem z małolatem co zaglądał przez szyby do samochodów moich sąsiadów. Na zwrócnie mu uwagi małolat wyciagnoł z za pazuchy nóż kuchenny z ostrzem 22 cm i stwierdził żebym wypie.... bo mnie zaje.... . Nie jestem ułomkiem i strachajłem i narażając się na atak gnoja odebrałem mu tą zabawke kuchenną i porządnie wystraszyłem ale mam wrażenie że to zabardzo na nim wrażenia nie zrobiło . Nóż odadałem dzielnicowemu i opowiedziałem mu sytuacje a on z rozbrajającym usmiechem stwierdził ,że niepotrzebnie się narażałem bo i tak małolatowi nic sąd nie zrobi a wręcz przeciwnie to ja mógłbym ponieśc konsekwencje że urzywająć przewagę fizyczną nastraszyłem dzieciaka.
Co za kraj ??? Co za prokuratura i sądy ??? Gość ucieka z poprawczaka za "NAPAD Z NOŻEM W RĘKU" , kilka miesięcy po tym zdarzeniu na dworcu PKS grozi ochroniarzowi " NOŻEM" że go zabije ( fakt to są groźby karalne). Czy ci ludzie nie mają oczu i nie umieją czytać akt tego frajera ,że nic nie dało umieszczenie go w zakładzie poprawczym bo powtórnie gość uzywa tego samego narzędzia. Kiedys był przepis ,który mówił o długości ostrza powyzej którego trzeba byl miec pozwolenie na tzw. broń białą. Teraz mamy liberalizm i zaki... rozwiń
Avatar
JAres / 14 listopada 2008 r. o 20:22
Nawet z zaciemnionymi oczami widać że to bandzior pierwszej klasy.A zamknąć w więzieniu gagatka Jemu już poprawczak nie pomoże,szkoda że nie ma obozów ciężkiej pracy może zrobiłby przynajmniej coś pożytecznego, a tak to będzie siedział za pieniądze podatnika o resocjalizacji trudno marzyć jak tak młodo zaczyna.
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

To już pewne. W grudniu Łuków podpisze umowę z PKP na remont dworca. W budynku ma się znaleźć miejska sala widowiskowa.

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów
9 grudnia 2022, 19:00

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów

W piątek, 9 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) odbędzie się koncert zespołu WIR.

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Zdecydowali się przekazać zdjęcia wykonane przez swoich przodków, ich dyplomy i świadectwa do państwowego zbioru. Dzieląc się rodzinnymi historiami nie pozwolili by zaginęły w mrokach historii. Wczoraj był czas na podziękowania.

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Śledczy uznali, że Jerzy B. „szedł w zaparte” wypierając się posiadania psów, bo była to jego linia obrony, do której miał prawo. Mężczyzna przyznał się dopiero, gdy przedstawiono mu twarde dowody. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozić będą mu trzy lata więzienia.

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski
galeria

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski

Polska jest bezpieczna – zapewniał podczas wizyty w Lublinie ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Mark Brzezinski. Dyplomata wczoraj był gościem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?
galeria

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?

Remont popularnego wśród mieszkańców targowiska „Babski rynek” przedłuży się o kilka miesięcy. Konieczne są dodatkowe prace, ale obecne warunki atmosferyczne uniemożliwiają ich realizację.

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

W trakcie niedzielnej mszy w kościele w Klementowicach w powiecie puławskim nieznani sprawcy włamali się na plebanię. Gdy wierni modlili się w świątyni, złodzieje wynieśli z budynku pieniądze. Nikt ich nie zauważył.

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin
9 grudnia 2022, 19:00

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin

Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert zespołu Moow mi Janek, który zaplanowano na 9 grudnia o godz. 19.

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Mieszkańcy kilkunastu ulic dzisiaj o północy stracą dostęp do ciepłej wody i ogrzewania. Prace mają zakończyć się w piątek rano. Skutki awarii odczuje m.in. IUNG, Dom Chemika i Zespół Szkół nr 2. Szpital przełączono na zasilanie awaryjne.

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Skarbonka była przymocowana do stolika. To ukradli też stolik.

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej
12 grudnia 2022, 18:00

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej

Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN (ul. Grodzka 21) zaprasza na spotkanie wokół książki Anny Wylegały "Był dwór, nie ma dworu. Reforma rolna w Polsce". Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia o godz. 18.

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Prezydent Andrzej Duda podpisał reformę Kodeksu karnego, zaostrzającą m.in. kary za najcięższe przestępstwa. Część zmian, jak wprowadzenie tzw. bezwzględnego dożywocia czy konfiskatę aut nietrzeźwych kierowców krytykowali przedstawiciele środowiska prawniczego.

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

To z pozoru proste: na wicedyrektora trzeba powołać osobę spełniającą wymagania. A jednak mimo upływu wielu miesięcy, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach nie był w stanie tego zrobić. Jeśli nie wykorzysta ostatniej danej mu przez kuratorium szansy, sam straci stanowisko.

Naturalne kosmetyki dla niemowląt

Naturalne kosmetyki dla niemowląt

Skóra niemowląt jest wyjątkowo delikatna i wymaga szczególnej troski. Kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Warto wybierać te, które mają bezpieczne i przebadane składy.

 W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

Dla podopiecznych Anatolija Ławryszyna będzie to podsumowanie bardzo udanej rundy wiosennej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!