Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2012 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Opłatek Platformy nie połączył

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 17 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Działacze lubelskiej Platformy Obywatelskiej spotkali się na dwóch przedświątecznych opłatkach. Tam, gdzie byli zwolennicy prezydenta Krzysztofa Żuka, nie przyszli sympatycy Jacka Sobczaka, wicemarszałka województwa i lidera Platformy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarząd regionu – główne władze partii w województwie – miał spotkanie opłatkowe w poniedziałek w Hotelu Europa. – Nie było większości kolegów, którzy w radzie miasta doprowadzili do odwołania przewodniczącego klubu Stanisława Podgórskiego – mówi nasz informator. Zabrakło nowego przewodniczącego Wojciecha Krakowskiego, który tłumaczył, że ma inne obowiązki.

– Prezydent dostał zaproszenie na poniedziałkowy opłatek, ale w tym samy czasie brał udział w akcji rozdawania prezentów dzieciom – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prasowa prezydenta.

Tymczasem na drugi opłatek – zorganizowany we wtorek wieczorem w lokalu przy ul. Nowy Świat – przyszło nawet 200 osób, przede wszystkim działaczy z kół, które sympatyzują z prezydentem Lublina. On sam też był obecny.

– To było świąteczne spotkanie zaprzyjaźnionych kół Platformy oraz osób działających w projekcie społecznym "Lublin 2020”. Będę ostatnim, który dąży do podziałów – deklaruje organizator spotkania Grzegorz Nowakowski, szef największego koła PO w Lublinie. Sobczak dostał zaproszenie, ale nie przyszedł.

Lubelska PO jest od pewnego czasu podzielona. Partią w mieście kieruje Sobczak, natomiast rosną wpływy prezydenta. Część działaczy podejrzewa, że Żuk może próbować przejąć władze w PO w Lublinie i budować przed kolejnymi wyborami samorządowymi szeroką koalicję z działaczami, którzy wyszli z PiS.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 r. o 19:15
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 r. o 19:12
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 r. o 10:54
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 r. o 10:25
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 r. o 10:06
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 r. o 09:48
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 r. o 09:19
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 r. o 08:59
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 r. o 08:34
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 r. o 08:25
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 r. o 19:15
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 r. o 19:12
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 r. o 10:54
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 r. o 10:25
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 r. o 10:06
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 r. o 09:48
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 r. o 09:19
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 r. o 08:59
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 r. o 08:34
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 r. o 08:25
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zgłoszenie o napadzie na bank i uzbrojonych napastnikach. Akcja "Blokada 2022"
zdjęcia
galeria

Zgłoszenie o napadzie na bank i uzbrojonych napastnikach. Akcja "Blokada 2022"

Zadaniem policjantów było zatrzymanie uzbrojonych napastników, którzy napadli na bank i zranili kilka osób. W Anielinie funkcjonariusze zablokowali drogę i zatrzymali sprawców. Taki scenariusz działań przećwiczyli wczoraj mundurowi.

Coraz więcej przypadków raka endometrium. Bialscy lekarze prowadzą projekt badawczy

Coraz więcej przypadków raka endometrium. Bialscy lekarze prowadzą projekt badawczy

Wzrost liczby pacjentek z rakiem endometrium skłonił bialskich lekarzy do projektu badawczego. To na razie półmetek, bo przebadanych będzie tysiąc kobiet. Kluczową rolę odgrywa histeroskopia.

Tetiana Yurkevichus dołączyła do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin

Tetiana Yurkevichus dołączyła do Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin

Krzysztof Szewczyk nie próżnuje i reprezentacyjną przerwę wykorzystał na zdecydowaną przebudowę składu. Przypomnijmy, że kilka dni temu zespół opuściła Emilia Kośla, a dołączyła do niego Aleksandra ZIemborska, ostatnio występująca w BC Polkowice.

Czy to już koniec kina Merkury w Białej Podlaskiej?
alarm24

Czy to już koniec kina Merkury w Białej Podlaskiej?

Bialskie kino Merkury wystawione na sprzedaż. Ale właściciel, mazowiecka spółka Max–Film uspokaja, że takie przetargi organizuje co jakiś czas.

Zmiana na zamku. Będzie nowy kierownik

Zmiana na zamku. Będzie nowy kierownik

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym czeka ważna zmiana kadrowa. Z funkcją kierownika oddziału na zamku w Janowcu po latach pracy żegna się Filip Jaroszyński.

Bądź Mikołajem dla kota lub psa. Zoomikołajki w lubelskim schronisku

Bądź Mikołajem dla kota lub psa. Zoomikołajki w lubelskim schronisku

Lubelskie schronisko dla zwierząt zaprasza na wtorek na Zoomikołajki. W tej akcji nie chodzi tylko o to, żeby zwierzęta znalazły nowe domy. Chodzi również o to, by zaraz po świętach nie zostały uznane za kolejny zbędny prezent do wyrzucenia.

LUK Lublin kontra Ślepsk Malow Suwałki. Chcą zatrzymać Filipiaka

LUK Lublin kontra Ślepsk Malow Suwałki. Chcą zatrzymać Filipiaka

W sobotę LUK Lublin zagra na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki (godz. 17.30)

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Mundial 2022: Brazylia – Kamerun 0:1, Szwajcaria pokonała Serbię 3:2 i gra dalej

Ostatnie mecze fazy grupowej mundialu w Katarze też dostarczyły solidnej dawki emocji. Niespodziewanie Brazylia przegrała z Kamerunem 0:1. Sporo działo się też w starciu numer dwa. Szwajcaria prowadziła z Serbią, potem przegrywała 1:2 i była poza turniejem, ale ostatecznie wygrała 3:2 i awansowała do fazy pucharowej z drugiego miejsca

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Mundial 2022: Ghana – Urugwaj 1:2, Korea Południowa lepsza od Portugalii

Kolejny dzień na mundialu w Katarze i kolejne niespodzianki. Tym razem w grupie H. Mimo wygranej z Ghaną z mistrzostwami świata żegna się Urugwaj. Tak samo zresztą, jak drużyna „Czarnych Gwiazd”. Niespodziewanie Korea Południowa pokonała w piątek Portugalię 2:1 i to te drużyny wywalczyły awans do 1/8 finału. Trzeba jednak dodać, że zespół z Azji przepustkę do kolejnej rundy zapewnił sobie w dramatycznych okolicznościach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!