Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2012 r.
19:13
Edytuj ten wpis

Opłatek Platformy nie połączył

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 17 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Działacze lubelskiej Platformy Obywatelskiej spotkali się na dwóch przedświątecznych opłatkach. Tam, gdzie byli zwolennicy prezydenta Krzysztofa Żuka, nie przyszli sympatycy Jacka Sobczaka, wicemarszałka województwa i lidera Platformy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarząd regionu – główne władze partii w województwie – miał spotkanie opłatkowe w poniedziałek w Hotelu Europa. – Nie było większości kolegów, którzy w radzie miasta doprowadzili do odwołania przewodniczącego klubu Stanisława Podgórskiego – mówi nasz informator. Zabrakło nowego przewodniczącego Wojciecha Krakowskiego, który tłumaczył, że ma inne obowiązki.

– Prezydent dostał zaproszenie na poniedziałkowy opłatek, ale w tym samy czasie brał udział w akcji rozdawania prezentów dzieciom – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prasowa prezydenta.

Tymczasem na drugi opłatek – zorganizowany we wtorek wieczorem w lokalu przy ul. Nowy Świat – przyszło nawet 200 osób, przede wszystkim działaczy z kół, które sympatyzują z prezydentem Lublina. On sam też był obecny.

– To było świąteczne spotkanie zaprzyjaźnionych kół Platformy oraz osób działających w projekcie społecznym "Lublin 2020”. Będę ostatnim, który dąży do podziałów – deklaruje organizator spotkania Grzegorz Nowakowski, szef największego koła PO w Lublinie. Sobczak dostał zaproszenie, ale nie przyszedł.

Lubelska PO jest od pewnego czasu podzielona. Partią w mieście kieruje Sobczak, natomiast rosną wpływy prezydenta. Część działaczy podejrzewa, że Żuk może próbować przejąć władze w PO w Lublinie i budować przed kolejnymi wyborami samorządowymi szeroką koalicję z działaczami, którzy wyszli z PiS.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:15
0
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:12
0
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:54
0
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 o 10:25
0
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:06
0
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 09:48
0
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 o 09:19
0
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 08:59
0
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 08:34
0
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 o 08:25
0
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:15
0
Odpowiadałam Ance. Gośka
Avatar
Gośka / 21 grudnia 2012 o 19:12
0
Ze strachu? Żartuję bardzo fajny wpis.
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:54
0
humor mam swietny. a ci przedsiebiorcy z glodu nie umieraja ale sa tak zadluzeni ze cale pokolenia beda glodowac. ale liczą oni
ze jak przyjdą do prezia to im jakis geszecik ułatwi. marne to wszystko ale u mnie humorek fajny
Avatar
gośc / 21 grudnia 2012 o 10:25
0
Przedsiębiorscy z głodu nie umierają.Mogą dla Lublina zrobić więcej niż politycy.Nie rozumię Święta za 5 minut ,a Pan taki nie w humorze Krystyna
Avatar
bylem / 21 grudnia 2012 o 10:06
0
krystyno. wlasciciel hotelu wieze ile zjedli goscie, a zebralo sie tam towarzystwo ktore w wiekszosci nie zapraszają na inne opłatki to i zeżarli za 200 osób. a szefa co tak lubi prezia ten prezio zaraz posunie
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 09:48
0
SZef lubi p.prezydenta jak większość mieszkanców Lublina W pracy należy się 15 minut na przerwę śniadaniową.Nie sądziłam ,że trzeba liczyć gości na spotkaniu opłatkowym ( ale na pewno więcej niż w hotelu Europa ) Właściel hotelu,który wynajął salę wie ,że niestety jesteś w błędzie w liczeniu osób na spotkaniu opłatkowym.
Zdrowych Świąt Krystyna
Avatar
tez bylem / 21 grudnia 2012 o 09:19
0
krystyno. ja tez tam bylem i bylo góra 105 osób. gratuluje ci studiów na piątke po których mówi sie ze umie sie liczyc i podaje sie okreslenie że duzo. to ile znaczy w matematyce duzo? 3 osoby czy 3 miliony. fantastyczne studia skonczyłas. i czy ludziom biznesu zalezy na Lublinie czy na własnych interesach. i nie pisz w pracy politycznych laurek bo szef sie moze zmienic i dojdzie co robiłas jak nie pracowalas.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2012 o 08:59
0
Zgadzam się z opinią p.Katarzyny.Prezydent Żuk to dobry gospodarz,a p.Sobczak wiecznie walczy.Walczył z Palikotem,Piątkiem ,a obecnie z p. Żukiem
Avatar
Krystyna / 21 grudnia 2012 o 08:34
0
Byłam na tym opatku.Było dużo osób.Tylko ludzie p.Sobczaka chcą robić plotki.Bo na opłatku w hotelu Europa była mała liczba gości. (Studia skończyłam na piątkę i umię liczyć)
Byli ludzie biznesu, którym należy na Lublinie ,a nie politycy
Avatar
Katarzyna / 21 grudnia 2012 o 08:25
0
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba działać , a nie bić pianę.
P.Sobczak długo rządził więc może pora na innych bardziej skutecznych.
Spokojnych Świąt
Prezydent Żuk należy do dobrych prezydentów i p.Sobczak mało nie pęknie z zadrośći.Wydrukował ulotki ,że pobudował lotnisko i powkładał do skrzynek w blokach. ( PO Świętach przyniosę do gazety )CZy to jest prawda???
- za czyje pieniądze, ???
-ile osob przy tym pracowało ???
Chcę zobaczyć fakturę za usługę wydrukowanie tych ulotek .
Jeśli p.Żuk dobry gospodarz to dlaczego zazdrosny Sobczak bije pianę.
Pan Sobczak walczył z p.Palikotem, z Piątkiem widocznie lubli wiecznie bić pianę.
W LUblinie trzeba dzia... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 0 0

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 8 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 2

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 7 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 17 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 33 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 14 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!