Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 września 2014 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Otwarcie Areny Lublin: 15 zł za oglądanie gwiazd TVN

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
397 18 A A

Agnieszka Chylińska, Tatiana Okupnik, Grzegorz Hyży i Ewelina Lisowska będą 27 września gwiazdami koncertu na otwarcie stadionu. Ponadto w muzycznym pojedynku zmierzą się laureaci nadawanych przez TVN programów Mam Talent! i X Factor...

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
...i właśnie dlatego impreza na oficjalne otwarcie nowego stadionu odbędzie się pod tytułem "Talent czy Factor”. Bilety mają być dostępne w sprzedaży od dzisiaj na stronie internetowej ebilet.pl, a od 15 września także w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Część dochodu ma wesprzeć - za pośrednictwem Fundacji TVN - Klinikę Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej DSK.

Koncert zacznie się o godz. 17, a pierwsze dwie godziny mają być transmitowane na żywo na głównej antenie TVN, która to telewizja zapewnia na zlecenie miasta program artystyczny imprezy.

Poza wspomnianymi wcześniej muzykami w koncercie wystąpią laureaci programów Mam Talent! (drużynę poprowadzi Agnieszka Chylińska) i X Factor (pod dowództwem Tatiany Okupnik). Na scenę wyjdą m.in. Artem Furman, Klaudia Gawor, Marta Podulka, Piotr Karpienia, Me Myself and I, czy też The Chance. Muzycy mają ze sobą rywalizować, a o wyniku pojedynku mają zadecydować SMS-owe głosy widzów TVN. Za choreografię odpowiadać będzie Agustin Egurrola.

Po zakończeniu transmisji zacznie się druga część koncertu, podczas której mają wystąpić - jak głosi oficjalny komunikat "gwiazdy polskiej sceny muzycznej”.

Jakie? - Pełną listę gwiazd podamy w ciągu kilku najbliższych dni - stwierdza Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Bezpłatna ma być za to wcześniejsza część odbywająca się nie na samym stadionie, ale na okalającym go terenie. Piknik rozpocznie się o godz. 13, zapowiadane są konkursy z nagrodami i możliwość spotkania osób znanych z anteny TVN.
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Seba / 22 września 2014 o 18:24
0

Nie dziwię się, że my Polacy niczego w życiu nie osiągniemy poprzez takich własnie, jak widać po komentarzach, negatywnie nastawionych baranów, którym wszystko nie pasuje. Cokolwiek ktoś próbuje coś w naszym regionie zdziałać, od razu jest zrównany do poziomu przez "sztab" anty-wszystkowiedzących-pesymistów. Siedźcie najlepiej w domu na d...ie, popijajcie herbatkę i nie włączajcie TVNu. Taki zawsze znajdzie sobie powód do narzekania.

Avatar
Januszek Smoliwąs / 6 września 2014 o 15:45
0

Droga Haniu!

Chap dzidę!!!

Pozdrawiam!

Avatar
Darek / 4 września 2014 o 23:27
0
Ludzie dlaczego nie możemy, dlaczego nie chcemy byc dumni ze swojego miasta, dlaczego nie możemy, nie chcemy byc dumni z nowych inwestycji, dlaczego nie chcemy, nie możemy byc dumni ze stadionu, który pokaże, ze i tu można, dlaczego nie chcemy, nie możemy byc dumni z otwarcia stadionu, które zobaczy cała Polska? Dlaczego???
Avatar
Magdalena / 4 września 2014 o 12:13
0

Jak zwykle nie pasuje.... 
Jak przyjechałaby zagraniczna gwiazda i trzeba byłoby zapłacić 200 zł za bilet, to też by było zapewne źle. Wystąpiłby Bajm czy Budka to też by nie pasowało. 

Ludzie ogarnijcie się!!! Trzeba się cieszyć z tego, że coś się ruszy w Lublinie, a nie tylko marudzić i narzekać jak to nas biednych wszyscy wykorzystują, oszukują i naciągają. Nie podoba się to nie trzeba iść, ani oglądać. 

Avatar
dżon / 4 września 2014 o 00:36
0

A ILE NALEŻY ZAPŁACIĆ aby gwiazd TVN nie oglądać.?

tyle co na flaszkę

Avatar
jj / 4 września 2014 o 00:27
0

A skad wiadomo że pijaczka co jeździ po alkoholu nijaka Li......ka nie będzie siedzieć ?? I co to za gwiazdy - naprawdę chyba znane w TVN.

@Haniu - wyłącz TVN, włącz myślenie.

Aldona sama włącz myślenie, Lisowskie Ci się pomyliły chyba..... Nie jednemu psu Burek jak mowi przysłowie....

Avatar
mietek / 3 września 2014 o 21:47
0

Trzeba wyłączyć im elektrykę, żeby nie śpiewali z PLAYBACK-u !!!

Avatar
Aldona / 3 września 2014 o 21:22
0

A skad wiadomo że pijaczka co jeździ po alkoholu nijaka Li......ka nie będzie siedzieć ?? I co to za gwiazdy - naprawdę chyba znane w TVN.

@Haniu - wyłącz TVN, włącz myślenie.

Avatar
Hania / 3 września 2014 o 21:07
0

Chylińska, Chyży, Lisowska jak najbardziej, są na topie! napewno zwabią sporą widownię i fajny pomysł by pomóc przy okazji dzieciakom z DSK :)

co prawda tu wypowiadający się woleli by zawsze i z każdej okazji Bajm, Budkę Suflera, Krzysia K. lub inne dinozaury :)

żałosne są komentarze buraków, PiSowskich klakierów, którzy bliżej wyborów będą wszędzie coraz bardziej szczekać czując niemoc wobec Żuka i jego nadchodzącej nokautującej wygranej :)

jak fajnie jest patrzeć jak to miasto zaczyna się cywilizować i wyglądać, pozdrawiam :)

Chylińska, Chyży, Lisowska jak najbardziej, są na topie! napewno zwabią sporą widownię i fajny pomysł by pomóc przy okazji dzieciakom z DSK :)

co prawda tu wypowiadający się woleli by zawsze i z każdej okazji Bajm, Budkę Suflera, Krzysia K. lub inne dinozaury :)

żałosne są komentarze buraków, PiSowskich klakierów, którzy bliżej wyborów będą wszędzie coraz bardziej szczekać czując niemoc wobec Żuka i jego nadchodzącej nokautującej wygranej :)

jak fajnie jest patrzeć jak to miasto zaczyna się cywilizować i wyglądać, ... rozwiń

Avatar
123 / 3 września 2014 o 21:02
0

LUDZIE ZMOBILIZUJMY SIĘ - NIE DOŚĆ, ŻE TVN ROBI Z NAS IDIOTÓW - PRZESUWANIE TERMINU , TO JESZCZE WCISKA PSEUDO-GWIAZDY - PŁACIĆ ZA TO, ŻE TVN ROBI REKLAMĘ SWOICH PROGRAMÓW TO PRZESADA - JAK WIDAĆ JAKI PREZYDENT - TACY URZĘDNICY - PANIE ŻUK MAJĄC HONOR POWINIEN PAN POGONIĆ TVN ZA TO, ŻE CHCE ZAPŁATY ZA TRZECIĄ LIGĘ NIBY GWIAZD. LUDZIE Z LUBLINA SĄ NA TYLE MĄDRZY, ŻE ZBOJKOTUJĄ TE IGRZYSKA - JAK TO ZA PREZYDENTA ŻUKA BYWA - Z NIEDOTRZYMANYM TERMINEM. PROPONUJĘ TOTALNY BOJKOT. NIECH PREZYDENT WIE, ŻE JEST PO TO BY SŁUŻYĆ LUDZIOM, A NIE NAPYCHAĆ KABZY SWOIM URZĘDASOM. 

LUDZIE ZMOBILIZUJMY SIĘ - NIE DOŚĆ, ŻE TVN ROBI Z NAS IDIOTÓW - PRZESUWANIE TERMINU , TO JESZCZE WCISKA PSEUDO-GWIAZDY - PŁACIĆ ZA TO, ŻE TVN ROBI REKLAMĘ SWOICH PROGRAMÓW TO PRZESADA - JAK WIDAĆ JAKI PREZYDENT - TACY URZĘDNICY - PANIE ŻUK MAJĄC HONOR POWINIEN PAN POGONIĆ TVN ZA TO, ŻE CHCE ZAPŁATY ZA TRZECIĄ LIGĘ NIBY GWIAZD. LUDZIE Z LUBLINA SĄ NA TYLE MĄDRZY, ŻE ZBOJKOTUJĄ TE IGRZYSKA - JAK TO ZA PREZYDENTA ŻUKA BYWA - Z NIEDOTRZYMANYM TERMINEM. PROPONUJĘ TOTALNY BOJKOT. NIECH PREZYDENT WIE, ŻE JEST PO TO BY SŁUŻYĆ LUDZIOM, A NIE NAPYC... rozwiń

Avatar
Seba / 22 września 2014 o 18:24
0

Nie dziwię się, że my Polacy niczego w życiu nie osiągniemy poprzez takich własnie, jak widać po komentarzach, negatywnie nastawionych baranów, którym wszystko nie pasuje. Cokolwiek ktoś próbuje coś w naszym regionie zdziałać, od razu jest zrównany do poziomu przez "sztab" anty-wszystkowiedzących-pesymistów. Siedźcie najlepiej w domu na d...ie, popijajcie herbatkę i nie włączajcie TVNu. Taki zawsze znajdzie sobie powód do narzekania.

Avatar
Januszek Smoliwąs / 6 września 2014 o 15:45
0

Droga Haniu!

Chap dzidę!!!

Pozdrawiam!

Avatar
Darek / 4 września 2014 o 23:27
0
Ludzie dlaczego nie możemy, dlaczego nie chcemy byc dumni ze swojego miasta, dlaczego nie możemy, nie chcemy byc dumni z nowych inwestycji, dlaczego nie chcemy, nie możemy byc dumni ze stadionu, który pokaże, ze i tu można, dlaczego nie chcemy, nie możemy byc dumni z otwarcia stadionu, które zobaczy cała Polska? Dlaczego???
Avatar
Magdalena / 4 września 2014 o 12:13
0

Jak zwykle nie pasuje.... 
Jak przyjechałaby zagraniczna gwiazda i trzeba byłoby zapłacić 200 zł za bilet, to też by było zapewne źle. Wystąpiłby Bajm czy Budka to też by nie pasowało. 

Ludzie ogarnijcie się!!! Trzeba się cieszyć z tego, że coś się ruszy w Lublinie, a nie tylko marudzić i narzekać jak to nas biednych wszyscy wykorzystują, oszukują i naciągają. Nie podoba się to nie trzeba iść, ani oglądać. 

Avatar
dżon / 4 września 2014 o 00:36
0

A ILE NALEŻY ZAPŁACIĆ aby gwiazd TVN nie oglądać.?

tyle co na flaszkę

Avatar
jj / 4 września 2014 o 00:27
0

A skad wiadomo że pijaczka co jeździ po alkoholu nijaka Li......ka nie będzie siedzieć ?? I co to za gwiazdy - naprawdę chyba znane w TVN.

@Haniu - wyłącz TVN, włącz myślenie.

Aldona sama włącz myślenie, Lisowskie Ci się pomyliły chyba..... Nie jednemu psu Burek jak mowi przysłowie....

Avatar
mietek / 3 września 2014 o 21:47
0

Trzeba wyłączyć im elektrykę, żeby nie śpiewali z PLAYBACK-u !!!

Avatar
Aldona / 3 września 2014 o 21:22
0

A skad wiadomo że pijaczka co jeździ po alkoholu nijaka Li......ka nie będzie siedzieć ?? I co to za gwiazdy - naprawdę chyba znane w TVN.

@Haniu - wyłącz TVN, włącz myślenie.

Avatar
Hania / 3 września 2014 o 21:07
0

Chylińska, Chyży, Lisowska jak najbardziej, są na topie! napewno zwabią sporą widownię i fajny pomysł by pomóc przy okazji dzieciakom z DSK :)

co prawda tu wypowiadający się woleli by zawsze i z każdej okazji Bajm, Budkę Suflera, Krzysia K. lub inne dinozaury :)

żałosne są komentarze buraków, PiSowskich klakierów, którzy bliżej wyborów będą wszędzie coraz bardziej szczekać czując niemoc wobec Żuka i jego nadchodzącej nokautującej wygranej :)

jak fajnie jest patrzeć jak to miasto zaczyna się cywilizować i wyglądać, pozdrawiam :)

Chylińska, Chyży, Lisowska jak najbardziej, są na topie! napewno zwabią sporą widownię i fajny pomysł by pomóc przy okazji dzieciakom z DSK :)

co prawda tu wypowiadający się woleli by zawsze i z każdej okazji Bajm, Budkę Suflera, Krzysia K. lub inne dinozaury :)

żałosne są komentarze buraków, PiSowskich klakierów, którzy bliżej wyborów będą wszędzie coraz bardziej szczekać czując niemoc wobec Żuka i jego nadchodzącej nokautującej wygranej :)

jak fajnie jest patrzeć jak to miasto zaczyna się cywilizować i wyglądać, ... rozwiń

Avatar
123 / 3 września 2014 o 21:02
0

LUDZIE ZMOBILIZUJMY SIĘ - NIE DOŚĆ, ŻE TVN ROBI Z NAS IDIOTÓW - PRZESUWANIE TERMINU , TO JESZCZE WCISKA PSEUDO-GWIAZDY - PŁACIĆ ZA TO, ŻE TVN ROBI REKLAMĘ SWOICH PROGRAMÓW TO PRZESADA - JAK WIDAĆ JAKI PREZYDENT - TACY URZĘDNICY - PANIE ŻUK MAJĄC HONOR POWINIEN PAN POGONIĆ TVN ZA TO, ŻE CHCE ZAPŁATY ZA TRZECIĄ LIGĘ NIBY GWIAZD. LUDZIE Z LUBLINA SĄ NA TYLE MĄDRZY, ŻE ZBOJKOTUJĄ TE IGRZYSKA - JAK TO ZA PREZYDENTA ŻUKA BYWA - Z NIEDOTRZYMANYM TERMINEM. PROPONUJĘ TOTALNY BOJKOT. NIECH PREZYDENT WIE, ŻE JEST PO TO BY SŁUŻYĆ LUDZIOM, A NIE NAPYCHAĆ KABZY SWOIM URZĘDASOM. 

LUDZIE ZMOBILIZUJMY SIĘ - NIE DOŚĆ, ŻE TVN ROBI Z NAS IDIOTÓW - PRZESUWANIE TERMINU , TO JESZCZE WCISKA PSEUDO-GWIAZDY - PŁACIĆ ZA TO, ŻE TVN ROBI REKLAMĘ SWOICH PROGRAMÓW TO PRZESADA - JAK WIDAĆ JAKI PREZYDENT - TACY URZĘDNICY - PANIE ŻUK MAJĄC HONOR POWINIEN PAN POGONIĆ TVN ZA TO, ŻE CHCE ZAPŁATY ZA TRZECIĄ LIGĘ NIBY GWIAZD. LUDZIE Z LUBLINA SĄ NA TYLE MĄDRZY, ŻE ZBOJKOTUJĄ TE IGRZYSKA - JAK TO ZA PREZYDENTA ŻUKA BYWA - Z NIEDOTRZYMANYM TERMINEM. PROPONUJĘ TOTALNY BOJKOT. NIECH PREZYDENT WIE, ŻE JEST PO TO BY SŁUŻYĆ LUDZIOM, A NIE NAPYC... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 10 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!