Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 sierpnia 2012 r.
18:29
Edytuj ten wpis

Pekaes, Podzamcze i pieniądze

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 10 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

PKS Wschód chce wiedzieć m.in., kiedy i jak zapłacą firmy, które wystartowały w konkursie na zagospodarowanie dworca autobusowego i Podzamcza w Lublinie. Termin minął w środę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podzamcze chcą zagospodarować trzy firmy: Echo Investment (szykuje się również do budowy centrum handlowo-rozrywkowego na górkach czechowskich), HB Reavis Poland oraz Karmar SA. Zgłosiły się na konkurs ogłoszony przez PKS Wschód. Przewoźnik – należy do samorządu województwa – szuka firmy, która odmieni zaniedbany teren dworca PKS i całego Podzamcza w Lublinie.

Firmy złożyły już oferty, jednak przewoźnik zażyczył sobie szczegółowych wyjaśnień. Termin minął w środę.

– Prosiliśmy o konkretne informacje dotyczące aspektów organizacyjnych, ekonomicznych i architektonicznych – tłumaczy Teresa Królikowska, prezes PKS Wschód. Według naszych informacji, chodzi m.in. o deklarację, kiedy i w jakiej formule zapłacą oraz jak wyobrażają sobie współpracę z przewoźnikiem. W grę wchodzi np. utworzenie wspólnej spółki.

Początkowo PKS dał firmom czas na odpowiedź do połowy sierpnia, ale na ich prośbę dał im nieco więcej czasu. – Nie jest to termin związany z definitywnymi rozstrzygnięciami – podkreśla Justyna Prokop z Kancelarii Prawnej Trusiewicz Siwko, pomagającej w organizacji konkursu.
Konkurs PKS Wschód wywołał kontrowersje. Teren Podzamcza wciąż nie ma planu zagospodarowania. Pracują nad nim miejscy urzędnicy, a radni dostaną go pod głosowanie w przyszłym roku.

Teoretycznie w miejscu obecnego dworca można zaplanować teren zielony. Konkurs zaskoczył władze Lublina. Na początku roku został rozstrzygnięty miejski konkurs architektoniczny na zagospodarowanie Podzamcza. Prezydent miasta Krzysztof Żuk (PO) skrytykował w mediach ogłoszenie konkursu przez PKS Wschód. Podkreśla, że bez planu nie będzie zgody na żadną inwestycję w tym miejscu.

W tle sporu o konkurs jest również polityczna rywalizacja w lubelskiej Platformie Obywatelskiej. Z ramienia Zarządu Województwa PKS Wschód nadzoruje Jacek Sobczak, szef PO w Lublinie. Królikowska dostała jego błogosławieństwo na zorganizowanie konkursu. Natomiast Żuk uchodzi za szefa konkurencyjnej wobec Sobczaka frakcji w Platformie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
realistapl / 23 sierpnia 2012 o 11:39
0
Konkurs pogania konkurs, nagroda za nagrodą a rezultatu nie widać, a ten "taniec" oczywiście jest na koszt podatnika, ot co.. taki psikus..
Avatar
gość / 23 sierpnia 2012 o 11:34
0
Ten PKS trzeba sprywatyzować, by zarządzali nim odpowiedni ludzie, znający się na rzeczy i skutecznie walczący z busiarzami, a nie jakiś tam UMWL.
Avatar
123456 / 23 sierpnia 2012 o 11:27
0
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[/quote] Hahah pan @Juzef Bonk znany troll lubelskich dzienników. Wie pan nawet nie będe panu nic odpisywał bo na pana aż szkoda mi czasu.
P. S. Jak tam obrona przed przedłużeniem Solidarności? Jeszcze raz dziękujemy, że wraz z mieszkańcami dzielnicy Szerokie zaoszczędził pan 200 mln swoim listem otwartym<smiech>. Pozdrawiam.
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a t... rozwiń
Avatar
123456 / 23 sierpnia 2012 o 11:27
0
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[/quote] Hahah pan @Juzef Bonk znany troll lubelskich dzienników. Wie pan nawet nie będe panu nic odpisywał bo na pana aż szkoda mi czasu.
P. S. Jak tam obrona przed przedłużeniem Solidarności? Jeszcze raz dziękujemy, że wraz z mieszkańcami dzielnicy Szerokie zaoszczędził pan 200 mln swoim listem otwartym<smiech>. Pozdrawiam.
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a t... rozwiń
Avatar
Juzef Bonk / 23 sierpnia 2012 o 06:30
0
[quote name='123456' timestamp='1345665928' post='666745']
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu został już dawno temu wybrany. A co do p. Sobczaka to nawet nie będę komentował bo aż szkoda słów...
[/quote]

Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[quote name='123456' timestamp='1345665928' post='666745']
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu zost... rozwiń
Avatar
123456 / 22 sierpnia 2012 o 22:05
0
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu został już dawno temu wybrany. A co do p. Sobczaka to nawet nie będę komentował bo aż szkoda słów...
Avatar
ja / 22 sierpnia 2012 o 21:37
0
jasne tereny zielone..tylko kto potem będzie sprzatał butelki i pety po nocnych libacjach okolicznych menli
Avatar
AntyPoPiS / 22 sierpnia 2012 o 20:30
0
dlaczego Żukowi nie podoba się to co za jego plecami robi PKS? Bo już dawno zapadła decyzja co będzie na tym terenie i kto ten teren przejmie! Kolejny przetarg ustawiony i kolejny market i biurowce powstaną! Wstyd!
Avatar
arturro / 22 sierpnia 2012 o 20:05
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni się zgadzam z dyrektorem Penarem. Otóż jeśli ja byłbym właścicielem zastosowałbym art.52 kp. i szukaj sobie nowej pracy, a to ze względu na straty ekonomiczne i wizerunkowe PKS Wschód. A osoby zasiadające w Spółce mają się b.dobrze i to jest bezuszne prawo. W każdej szanującej się spółce natychmiast podziękowaliby taaaakim menedżerom. Ja z PKS Wschód już jeździć nigdy nie będę!!!!!![/font][/color][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font... rozwiń
Avatar
arturro / 22 sierpnia 2012 o 19:56
0
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni się zgadzam z dyrektorem Penarem. Otóż jeśli ja byłbym właścicielem zastosowałbym art.52 kp. i szukaj sobie nowej pracy, a to ze względu na straty ekonomiczne i wizerunkowe PKS Wschód. A osoby zasiadające w Spółce mają się b.dobrze i to jest bezuszne prawo. W każdej szanującej się spółce natychmiast podziękowaliby taaaakim menedżerom. Ja z PKS Wschód już jeździć nigdy nie będę!!!!!![/font][/color]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni s... rozwiń
Avatar
realistapl / 23 sierpnia 2012 o 11:39
0
Konkurs pogania konkurs, nagroda za nagrodą a rezultatu nie widać, a ten "taniec" oczywiście jest na koszt podatnika, ot co.. taki psikus..
Avatar
gość / 23 sierpnia 2012 o 11:34
0
Ten PKS trzeba sprywatyzować, by zarządzali nim odpowiedni ludzie, znający się na rzeczy i skutecznie walczący z busiarzami, a nie jakiś tam UMWL.
Avatar
123456 / 23 sierpnia 2012 o 11:27
0
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[/quote] Hahah pan @Juzef Bonk znany troll lubelskich dzienników. Wie pan nawet nie będe panu nic odpisywał bo na pana aż szkoda mi czasu.
P. S. Jak tam obrona przed przedłużeniem Solidarności? Jeszcze raz dziękujemy, że wraz z mieszkańcami dzielnicy Szerokie zaoszczędził pan 200 mln swoim listem otwartym<smiech>. Pozdrawiam.
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a t... rozwiń
Avatar
123456 / 23 sierpnia 2012 o 11:27
0
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[/quote] Hahah pan @Juzef Bonk znany troll lubelskich dzienników. Wie pan nawet nie będe panu nic odpisywał bo na pana aż szkoda mi czasu.
P. S. Jak tam obrona przed przedłużeniem Solidarności? Jeszcze raz dziękujemy, że wraz z mieszkańcami dzielnicy Szerokie zaoszczędził pan 200 mln swoim listem otwartym<smiech>. Pozdrawiam.
[quote name='Juzef Bonk' timestamp='1345696209' post='666778']
Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a t... rozwiń
Avatar
Juzef Bonk / 23 sierpnia 2012 o 06:30
0
[quote name='123456' timestamp='1345665928' post='666745']
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu został już dawno temu wybrany. A co do p. Sobczaka to nawet nie będę komentował bo aż szkoda słów...
[/quote]

Aż kapie socjotechniką z tych Twoich deklaracji o niezależnym poparciu "niezależnego" prezydenta co się matce partii postawił żeby zrobić lepiej - kwestia komu?
Z tą opozycją wobec koalicji i matki martii, to lepiej możenie przesadzaj, bo w całym świecie nie raz najbardziej radykalni antysemici byli... Żydami.
Reszta jest też nie na miejscu, bo jeszcze tylko tego brakowało żeby za niemal 20 tysięcy miesięcznie nie robił nic, a tylko konferencje prasowe o tym co zrobi zwoływał.
[quote name='123456' timestamp='1345665928' post='666745']
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu zost... rozwiń
Avatar
123456 / 22 sierpnia 2012 o 22:05
0
Ja tam p. Żukowi bardzo dopinguje ( i nie jestem z PO blablabla) bo jest pierwszym prezydentem w Lublinie, który umie sprzeciwić się nawet własnej partii, żeby zrobić coś lepiej. Tak właśnie było ostatnio kiedy grupka radnych chciała z Podzamcza zrobić targ ale zobaczyli, że mieszkańcom się ten pomysł nie spodobał więc się wycofali. Co do PKS Wschód to myślę, że powinni się raczej zająć kondycją firmy, a nie wyglądem Podzamcza bo projekt tego terenu został już dawno temu wybrany. A co do p. Sobczaka to nawet nie będę komentował bo aż szkoda słów...
Avatar
ja / 22 sierpnia 2012 o 21:37
0
jasne tereny zielone..tylko kto potem będzie sprzatał butelki i pety po nocnych libacjach okolicznych menli
Avatar
AntyPoPiS / 22 sierpnia 2012 o 20:30
0
dlaczego Żukowi nie podoba się to co za jego plecami robi PKS? Bo już dawno zapadła decyzja co będzie na tym terenie i kto ten teren przejmie! Kolejny przetarg ustawiony i kolejny market i biurowce powstaną! Wstyd!
Avatar
arturro / 22 sierpnia 2012 o 20:05
0
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni się zgadzam z dyrektorem Penarem. Otóż jeśli ja byłbym właścicielem zastosowałbym art.52 kp. i szukaj sobie nowej pracy, a to ze względu na straty ekonomiczne i wizerunkowe PKS Wschód. A osoby zasiadające w Spółce mają się b.dobrze i to jest bezuszne prawo. W każdej szanującej się spółce natychmiast podziękowaliby taaaakim menedżerom. Ja z PKS Wschód już jeździć nigdy nie będę!!!!!![/font][/color][/font][/color]
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font... rozwiń
Avatar
arturro / 22 sierpnia 2012 o 19:56
0
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni się zgadzam z dyrektorem Penarem. Otóż jeśli ja byłbym właścicielem zastosowałbym art.52 kp. i szukaj sobie nowej pracy, a to ze względu na straty ekonomiczne i wizerunkowe PKS Wschód. A osoby zasiadające w Spółce mają się b.dobrze i to jest bezuszne prawo. W każdej szanującej się spółce natychmiast podziękowaliby taaaakim menedżerom. Ja z PKS Wschód już jeździć nigdy nie będę!!!!!![/font][/color]
PKS Wschód lepiej niech się zajmie zezwoleniami, którą stracił na początku miesiąca. Bo kicha wielka, aż wyć się chce, że w okresie kiedy obłożenie autobusów jest największe do miejscowości wypoczynkowych WIELKI ZARZĄD spółki wraz z P. Sobczakiem na czele nie wie, że pewne dokumenty należy przedłużać!!! Ot PROFESJONALIŚCI:). z bożej łaski. Zresztą dziwi mnie fakt, że jakoś nie słyszałem wypowiedzi Sobczaka na ten temat. Bo Prezes Wschodu, narzekał na "[color=#0F0F0F][font=Arial, sans-serif] bezduszne prawo". I w pełni s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 1 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 3 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce