Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2011 r.
8:46
Edytuj ten wpis

Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie (relacja, wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm dudi pit
0 75 A A
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs

Dzisiaj w Lublinie odbył się pogrzeb metropolity lubelskiego abp. Józefa Życińskiego. Naszego arcybiskupa pożegnały tysiące ludzi. Relacja z uroczystości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
10:45 - Cztery limuzyny w asyście dwóch radiowozów przywiozły pod Pałac Arcybiskupi prezydenta Bronisława Komorowskiego

10:41 - Odczytywane są kondolencje hierarchów kościoła katolickiego i innych wyznań.

10:39 - W archikatedrze jest także kardynał Stanisław Dziwisz.

10:34 - Przyjechali też m.in. Bogdan Borusewicz, marszałek Senatu, Władysław Bartoszewski, znany polityk i historyk, minister skarbu Aleksander Grad i Tadeusz Mazowiecki, były premier.

10:26 - Do archikatedry przyjechał właśnie wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

10:23 - Nie będzie na pewno takiego drugiego arcybiskupa. Był bardzo specyficzny. Żył na ful. Wiedział, że jego choroby narastają, i może dlatego żył tak intensywnie. Pomagał ludziom w prostych sprawach, np. gdy ktoś stracił pracę, ale nie obnosił się z tym - mówi ks. Andrzej Luter, znany kapłan i teolog.

10:05 - Plac Katedralny powoli się zapełnia.

9:54 - Nie mogę uwierzyć, że arcybiskup nie żyje. Chętnie przychodziłem na jego kazania. Arcybiskup miał dar mowy - mówi Czesław Chrzanowski, mieszkaniec Lublina, którego spotkaliśmy koło archikatedry.

9:37 - Rozpoczęło się czuwanie. Odprawiana jest modlitwa różańcowa. - Wspólnota Metropolitalnego Seminarium Duchownego dziękuje dziś mistrzowi i ojcu za troskę o wymiar duchowy i materialny domu, który był jego pierwszym domem w naszej archidiecezji. Dziękujemy za świadectwo kapłańskiego życia. Za częste odwiedziny, sprawowane eucharystie, kierowane słowo, udzielone posługi i święcenia, wykłady i indywidualne spotkania, rozmowy z alumnami i wychowawcami - powiedział jeden z duchownych.

Pogrzeb abp. Życińskiego. Utrudnienia drogowe

9:24 - Na Placu Katedralnym powoli zbierają się wierni. Jest on odgrodzony od archikatedry.

9:16 - Wyjazd ze Starego Miasta przy ul. Noworybnej jest zamknięty przez policję.

9:09 - Czuwanie na trumną z ciałem abp. Życińskiego trwało przez całą noc. Rano w Kaplicy Najświętszego Sakramentu odprawiono msze żałobne. O godz. 9.30 rozpoczną się ostatnie przygotowania do uroczystości pogrzebowych.

9:01 - Główne uroczystości odbędą się o godz 11 w lubelskiej archikatedrze. Potrwają około 2-3 godziny. Później trumna będzie przeniesiona przez Plac Katedralny do krypt archikatedralnych.

Transmisja pogrzebu abp. Życińskiego w Internecie

Lublin spodziewa się około 80 tys. wiernych, którzy pożegnają arcybiskupa. Na Placu Katedralnym są dwa telebimy, a także systemy nagłośnienia, które sięgać mają do budynku Ratusza. Telebim jest też przy Bramie Krakowskiej. Ekrany będą ustawione też w kościele pw. św. Ducha, kościele powizytkowskim, oo. Dominikanów, Jezuitów i pw. Nawrócenia św. Pawła.

Pogrzeb abp Życińskiego: Plan uroczystości, komunikacja, utrudnienia

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 o 05:59
0
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 o 15:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 o 15:07
0
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 o 14:25
0
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 o 13:34
0
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 o 22:30
0
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 o 22:18
0
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 o 22:10
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 o 22:09
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 o 22:08
0
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 o 05:59
0
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 o 15:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 o 15:07
0
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 o 14:25
0
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 o 13:34
0
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 o 22:30
0
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 o 22:18
0
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 o 22:10
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 o 22:09
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 o 22:08
0
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fundacja Wolności chce obniżenia zarobków członkom Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Fundacja Wolności chce obniżenia zarobków członkom Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 0 2

Radykalną obniżkę wynagrodzeń członkom Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych proponuje lubelska Fundacja Wolności, która wczoraj złożyła w tej sprawie obywatelski projekt uchwały podpisany przez 300 mieszkańców. Projekt musi teraz trafić pod obrady Rady Miasta.

Cementownia od środka. Warsztaty dla uczniów

Cementownia od środka. Warsztaty dla uczniów 0 0

49 uczniów chełmskich liceów wzięło udział w „Warsztatach na okrągło” zorganizowanych przez Cemex w Cementowni Chełm. Zajęcia prowadzone w formie innowacyjnych warsztatów, podzielonych na specjalne moduły, umożliwiły lepsze przyswojenie wiedzy z zakresu m.in. roli paliw alternatywnych w produkcji cementu.

Kolejny zawodnik odchodzi z Motoru?

Kolejny zawodnik odchodzi z Motoru? 0 5

Robert Majewski może zamienić Motor Lublin na Znicz Pruszków. Obrońca żółto-biało-niebieskich walczy o angaż w drugoligowym klubie.

Nowe autobusy już na ulicach Białej Podlaskiej [zdjęcia]
galeria

Nowe autobusy już na ulicach Białej Podlaskiej [zdjęcia] 1 2

Pięć nowych autobusów marki Scania wyjechało właśnie na ulice Białej Podlaskiej. Są niskopodłogowe i ekologiczne. Kosztowały ponad 5 mln zł.

Spektakl dla dzieci "Damy z Matejki ramy" na 450-lecie Unii Lubelskiej
22 czerwca 2019, 17:00

Spektakl dla dzieci "Damy z Matejki ramy" na 450-lecie Unii Lubelskiej 0 0

W ramach obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej, podczas III Międzynarodowego Festiwalu Renesansu, zaprezentowany zostanie spektakl marionetkowy dla dzieci "Damy z Matejki ramy". Przedstawienie zobaczymy 22 czerwca o godz. 17 pod Trybunałem Lubelskim.

Kibice mogą wspomóc młodego zawodnika Speed Car Motoru Lublin

Kibice mogą wspomóc młodego zawodnika Speed Car Motoru Lublin 7 3

Chcą uzbierać 1200 zł, żeby wspomóc młodego żużlowca Speed Car Motoru Lublin. Na portalu pomagam.pl wystartowała zbiórka pieniędzy dla Kacpra Gosika. Dzięki tej kwocie będzie mógł spokojnie przygotowywać się do kolejnych występów.

Z karpiami od trzech pokoleń. Właściciele gospodarstwa z woj. lubelskiego mistrzami AgroLigi

Z karpiami od trzech pokoleń. Właściciele gospodarstwa z woj. lubelskiego mistrzami AgroLigi 0 0

Małe stawy przy karczmie to te najstarsze założone przez dziadka Albina. Trzy pokolenia później gospodarstwo ma 125 hektarów lustra wody i prestiżowy laur. Najlepszymi gospodarzami w Polsce, mistrzami tegorocznej edycji AgroLigi, zostali przedsiębiorcy z naszego regionu.

Opole Lubelskie: Piłkarze i seniorzy czekają na nowe lokum

Opole Lubelskie: Piłkarze i seniorzy czekają na nowe lokum 0 1

Zakończyły się prace budowlane przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Za jednym zamachem wyremontowano stadion, zaplecze socjalne i stworzono Dzienny Dom Pomocy Społecznej.

III Festiwal Niezła Sztuka w Chełmie [program]
21 czerwca 2019, 9:00
galeria

III Festiwal Niezła Sztuka w Chełmie [program] 0 0

W weekend 21-23 czerwca w Chełmie już po raz trzeci zostanie zorganizowany Festiwal Niezła Sztuka. Na placu Łuczkowskiego przez trzy dni będziemy podziwiać działalność lokalnych artystów i twórców.

Gypsy & the Acid Queen i Włodek Pawlik w Radiu Lublin
21 czerwca 2019, 19:00

Gypsy & the Acid Queen i Włodek Pawlik w Radiu Lublin 0 0

Przed nami dwa koncerty w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 22). W piątek, 21 czerwca o godz. 19 będzie miał miejsce koncert Gypsy & the Acid Queen, natomiast w niedzielę, 23 czerwca o tej samej porze na scenie rozgłośni wystąpi Włodek Pawlik.

Lubelskie: Czeka nas dzisiaj załamanie pogody. IMGW ostrzega
Prognoza
galeria
film

Lubelskie: Czeka nas dzisiaj załamanie pogody. IMGW ostrzega 9 3

Intensywne opady deszczu, a nawet burze z gradem – tego mogą spodziewać się dzisiaj mieszkańcy województwa lubelskiego. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał specjalne ostrzeżenie.

Miastowa Sobótka na Moście Kultury
21 czerwca 2019, 16:30

Miastowa Sobótka na Moście Kultury 0 0

Przedostatni weekend czerwca na Moście Kultury tradycyjnie przebiegnie pod znakiem dobrej muzyki. Orkiestra św. Mikołaja zagra koncert wpisujący się w charakter Nocy Świętojańskiej. Nie zabraknie też ciekawych warsztatów i dodatkowych atrakcji.

Nowy zawodnik i nowe kontrakty w Hetmanie Zamość

Nowy zawodnik i nowe kontrakty w Hetmanie Zamość 0 2

Hetman Zamość najpierw dokonał pierwszego transferu. Później przedłużył umowy z kilkoma ważnymi zawodnikami, a także trenerem Jackiem Ziarkowskim.

Lubelskie: Dwie wsie pod wodą. Mieszkańcom pomagają strażacy i żołnierze [zdjęcia]
Aktualizacja
galeria

Lubelskie: Dwie wsie pod wodą. Mieszkańcom pomagają strażacy i żołnierze [zdjęcia] 39 7

Trwa akcja straży pożarnej i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej na terenie gminy Modliborzyce. Po środowej ulewie pod wodą znalazły się duże części wsi Wierzchowiska Pierwsze i Drugie.

ME U-21. Sensacja w Bolonii! Polacy pokonali Włochów!

ME U-21. Sensacja w Bolonii! Polacy pokonali Włochów! 0 0

W drugim meczu mistrzostw Europy do lat 21 Polska pokonała w Bolonii reprezentację Włoch 1:0, a bohaterem spotkania został Krystian Bielik

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!