Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2011 r.
8:46
Edytuj ten wpis

Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie (relacja, wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm dudi pit
0 75 A A
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs

Dzisiaj w Lublinie odbył się pogrzeb metropolity lubelskiego abp. Józefa Życińskiego. Naszego arcybiskupa pożegnały tysiące ludzi. Relacja z uroczystości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
10:45 - Cztery limuzyny w asyście dwóch radiowozów przywiozły pod Pałac Arcybiskupi prezydenta Bronisława Komorowskiego

10:41 - Odczytywane są kondolencje hierarchów kościoła katolickiego i innych wyznań.

10:39 - W archikatedrze jest także kardynał Stanisław Dziwisz.

10:34 - Przyjechali też m.in. Bogdan Borusewicz, marszałek Senatu, Władysław Bartoszewski, znany polityk i historyk, minister skarbu Aleksander Grad i Tadeusz Mazowiecki, były premier.

10:26 - Do archikatedry przyjechał właśnie wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

10:23 - Nie będzie na pewno takiego drugiego arcybiskupa. Był bardzo specyficzny. Żył na ful. Wiedział, że jego choroby narastają, i może dlatego żył tak intensywnie. Pomagał ludziom w prostych sprawach, np. gdy ktoś stracił pracę, ale nie obnosił się z tym - mówi ks. Andrzej Luter, znany kapłan i teolog.

10:05 - Plac Katedralny powoli się zapełnia.

9:54 - Nie mogę uwierzyć, że arcybiskup nie żyje. Chętnie przychodziłem na jego kazania. Arcybiskup miał dar mowy - mówi Czesław Chrzanowski, mieszkaniec Lublina, którego spotkaliśmy koło archikatedry.

9:37 - Rozpoczęło się czuwanie. Odprawiana jest modlitwa różańcowa. - Wspólnota Metropolitalnego Seminarium Duchownego dziękuje dziś mistrzowi i ojcu za troskę o wymiar duchowy i materialny domu, który był jego pierwszym domem w naszej archidiecezji. Dziękujemy za świadectwo kapłańskiego życia. Za częste odwiedziny, sprawowane eucharystie, kierowane słowo, udzielone posługi i święcenia, wykłady i indywidualne spotkania, rozmowy z alumnami i wychowawcami - powiedział jeden z duchownych.

Pogrzeb abp. Życińskiego. Utrudnienia drogowe

9:24 - Na Placu Katedralnym powoli zbierają się wierni. Jest on odgrodzony od archikatedry.

9:16 - Wyjazd ze Starego Miasta przy ul. Noworybnej jest zamknięty przez policję.

9:09 - Czuwanie na trumną z ciałem abp. Życińskiego trwało przez całą noc. Rano w Kaplicy Najświętszego Sakramentu odprawiono msze żałobne. O godz. 9.30 rozpoczną się ostatnie przygotowania do uroczystości pogrzebowych.

9:01 - Główne uroczystości odbędą się o godz 11 w lubelskiej archikatedrze. Potrwają około 2-3 godziny. Później trumna będzie przeniesiona przez Plac Katedralny do krypt archikatedralnych.

Transmisja pogrzebu abp. Życińskiego w Internecie

Lublin spodziewa się około 80 tys. wiernych, którzy pożegnają arcybiskupa. Na Placu Katedralnym są dwa telebimy, a także systemy nagłośnienia, które sięgać mają do budynku Ratusza. Telebim jest też przy Bramie Krakowskiej. Ekrany będą ustawione też w kościele pw. św. Ducha, kościele powizytkowskim, oo. Dominikanów, Jezuitów i pw. Nawrócenia św. Pawła.

Pogrzeb abp Życińskiego: Plan uroczystości, komunikacja, utrudnienia
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 r. o 05:59
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 r. o 15:13
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 r. o 15:07
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 r. o 14:25
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 r. o 13:34
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 r. o 22:30
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 r. o 22:18
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 r. o 22:10
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 r. o 22:09
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 r. o 22:08
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 r. o 05:59
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 r. o 15:13
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 r. o 15:07
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 r. o 14:25
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 r. o 13:34
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 r. o 22:30
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 r. o 22:18
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 r. o 22:10
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 r. o 22:09
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 r. o 22:08
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie śpij, tylko patrz w niebo, a nie pożałujesz. W sobotę zobaczysz Perseidy

Nie śpij, tylko patrz w niebo, a nie pożałujesz. W sobotę zobaczysz Perseidy

Na sobotę 13 sierpnia nad ranem przypadnie tegoroczne maksimum roju meteorów Perseidy, czyli „noc spadających gwiazd”. W różnych miejscach Polski organizowane są wówczas pikniki astronomiczne. Perseidy w mniejszym natężeniu można obserwować już wcześniej.

Lublin: Na Węglinie Południowym powstanie plac zabaw

Lublin: Na Węglinie Południowym powstanie plac zabaw

Wczoraj miasto wybrało firmę, która zaprojektuje i wykona na Węglinie Południowym ogólnodostępny, ogrodzony plac zabaw. Mieszkańcy dzielnicy wywalczyli go w głosowaniu nad podziałem budżetu obywatelskiego.

Pokaz sprzętu, orkiestra i grochówka. Polskie wojsko będzie świętować i zachęcać do służby

Pokaz sprzętu, orkiestra i grochówka. Polskie wojsko będzie świętować i zachęcać do służby

Najpierw 102. rocznica Bitwy Warszawskiej, a następnie Święto Wojska Polskiego. Nadchodzący weekend będzie należał do żołnierzy, którzy nie tylko będą świętować, ale także zachęcać do wstąpienia do służby

Prosił seniorów o pieniądze, a potem i tak ich okradał. Policja szuka tego złodzieja

Prosił seniorów o pieniądze, a potem i tak ich okradał. Policja szuka tego złodzieja

Mężczyzna wykorzystywał nieuwagę seniorów i kradł ich portfele, dokumenty oraz pieniądze. Policja prosi o pomoc we wskazaniu, kim jest złodziej, którego uchwyciła kamera w jednym z mieszkań. Jednocześnie funkcjonariusze zapewniają anonimowość

Skażenie wody w Elizówce. Co z niedzielną giełdą?

Skażenie wody w Elizówce. Co z niedzielną giełdą?

W ujęciu wody w Lubelskim Rynku Handlowym w Elizówce wykryto bakterie coli. Z wodociągu nie można korzystać, a spółka zapewnia, że w wyniku zanieczyszczenia sieci nikt nie ucierpiał. Giełda w najbliższą niedzielę się odbędzie, choć najemcy i kupujący muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami.

Rusza zamojska klasa okręgowa. Faworyt jest tylko jeden

Rusza zamojska klasa okręgowa. Faworyt jest tylko jeden

W najbliższy weekend rozpocznie się kolejny sezon „najciekawszej ligi świata”. W zmaganiach nie zabraknie drużyn, które w przeszłości występowały na zdecydowanie wyższym szczeblu. Murowanym faworytem do awansu będzie Łada 1945 Biłgoraj

Oddali hołd tym, którzy zginęli na Majdanku. Ceremonia Pamięci podczas Lubliner Festival 2022
Zdjęcia
galeria

Oddali hołd tym, którzy zginęli na Majdanku. Ceremonia Pamięci podczas Lubliner Festival 2022

Szacuje się, że w latach 1941-44 w obozie koncentracyjnym na Majdanku życie straciło około 80 tys. osób, z czego zdecydowaną większość - ok. 59 tys. - stanowili Żydzi. Tradycją trwającego obecnie 3. Lubliner Festivalu jest tzw. Ceremonia Pamięci. W piątek upamiętniono wszystkich tych, którzy stracili życie w strasznych warunkach

Zamość. Historia na wielkim ekranie, a na koniec koncert akordeonistów
18 sierpnia 2022, 14:00

Zamość. Historia na wielkim ekranie, a na koniec koncert akordeonistów

Trzy dni pełne projekcji filmowych, spotkania z twórcami, wystawy i pokazy, a na koniec koncert światowej sławy zespołu akordeonowego – tak w skrócie przedstawia się program 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

Senior z Łęcznej na pokazie wygrał rabat, a wyszedł ze sprzętem za 12 tys. zł. Co robić w takiej sytuacji?

Senior z Łęcznej na pokazie wygrał rabat, a wyszedł ze sprzętem za 12 tys. zł. Co robić w takiej sytuacji?

66-letni mężczyzna poszedł na pokaz sprzętu medycznego. Wziął tam udział w loterii i wygrał. Szok nadszedł niedługo później.

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce

Z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) wynika, że Dziennik Wschodni jest najbardziej opiniotwórczym dziennikiem regionalnym w kraju. W kategorii "mediów regionalnych" wyprzedziły nas dwie rozgłośnie radiowe.

Lubelskie. Na prawo jazdy zdał dwa dni temu. Wpadł, bo donieśli na niego przez internet

Lubelskie. Na prawo jazdy zdał dwa dni temu. Wpadł, bo donieśli na niego przez internet

Po internetowym zgłoszeniu policja zatrzymała młodego mężczyznę, który przekroczył prędkość. Nie miał prawa jazdy.

Ma 15 lat i stanie przed sądem. Napadł na kiosk przy targowisku w Lublinie

Ma 15 lat i stanie przed sądem. Napadł na kiosk przy targowisku w Lublinie

Łupem chłopaka padło kilkaset złotych. Na kiosk napadł kilka dni temu.

GKS Górnik Łęczna w sobotę rozpoczyna sezon

GKS Górnik Łęczna w sobotę rozpoczyna sezon

W pierwszej kolejce podopieczne Roberta Makarewicza zagrają na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław

Zabytki na kółkach w Zamościu. Zlot przy Roztoczańskim Muzeum PRL
21 sierpnia 2022, 10:00

Zabytki na kółkach w Zamościu. Zlot przy Roztoczańskim Muzeum PRL

Takiej imprezy w mieście nie było. I Zlot Zlot Pojazdów Zabytkowych organizowany przez Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu ma się odbyć w niedzielę 21 sierpnia w ramach Festiwalu „Zamość na okrągło”.

Już nie kotły gazowe, teraz boom na pompy ciepła. Sprawdzamy ceny

Już nie kotły gazowe, teraz boom na pompy ciepła. Sprawdzamy ceny

Nawet po kilkadziesiąt telefonów dziennie odbierają szefowie firm specjalizujących się w montażu pomp ciepła. 2022 to też pierwszy rok, gdy o rządową dotację na takie źródło ogrzewania stara się więcej osób niż na piec gazowy. Ruch w interesie jest tak wielki, że urządzeń zaczyna na rynku brakować

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!