Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lutego 2011 r.
8:46
Edytuj ten wpis

Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie (relacja, wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm dudi pit
0 75 A A
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs
Pogrzeb abp. Życińskiego w Lublinie. Zniesienie trumny do krypty pod katedrą. (fot. Jacek Świerczyńs

Dzisiaj w Lublinie odbył się pogrzeb metropolity lubelskiego abp. Józefa Życińskiego. Naszego arcybiskupa pożegnały tysiące ludzi. Relacja z uroczystości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
10:45 - Cztery limuzyny w asyście dwóch radiowozów przywiozły pod Pałac Arcybiskupi prezydenta Bronisława Komorowskiego

10:41 - Odczytywane są kondolencje hierarchów kościoła katolickiego i innych wyznań.

10:39 - W archikatedrze jest także kardynał Stanisław Dziwisz.

10:34 - Przyjechali też m.in. Bogdan Borusewicz, marszałek Senatu, Władysław Bartoszewski, znany polityk i historyk, minister skarbu Aleksander Grad i Tadeusz Mazowiecki, były premier.

10:26 - Do archikatedry przyjechał właśnie wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

10:23 - Nie będzie na pewno takiego drugiego arcybiskupa. Był bardzo specyficzny. Żył na ful. Wiedział, że jego choroby narastają, i może dlatego żył tak intensywnie. Pomagał ludziom w prostych sprawach, np. gdy ktoś stracił pracę, ale nie obnosił się z tym - mówi ks. Andrzej Luter, znany kapłan i teolog.

10:05 - Plac Katedralny powoli się zapełnia.

9:54 - Nie mogę uwierzyć, że arcybiskup nie żyje. Chętnie przychodziłem na jego kazania. Arcybiskup miał dar mowy - mówi Czesław Chrzanowski, mieszkaniec Lublina, którego spotkaliśmy koło archikatedry.

9:37 - Rozpoczęło się czuwanie. Odprawiana jest modlitwa różańcowa. - Wspólnota Metropolitalnego Seminarium Duchownego dziękuje dziś mistrzowi i ojcu za troskę o wymiar duchowy i materialny domu, który był jego pierwszym domem w naszej archidiecezji. Dziękujemy za świadectwo kapłańskiego życia. Za częste odwiedziny, sprawowane eucharystie, kierowane słowo, udzielone posługi i święcenia, wykłady i indywidualne spotkania, rozmowy z alumnami i wychowawcami - powiedział jeden z duchownych.

Pogrzeb abp. Życińskiego. Utrudnienia drogowe

9:24 - Na Placu Katedralnym powoli zbierają się wierni. Jest on odgrodzony od archikatedry.

9:16 - Wyjazd ze Starego Miasta przy ul. Noworybnej jest zamknięty przez policję.

9:09 - Czuwanie na trumną z ciałem abp. Życińskiego trwało przez całą noc. Rano w Kaplicy Najświętszego Sakramentu odprawiono msze żałobne. O godz. 9.30 rozpoczną się ostatnie przygotowania do uroczystości pogrzebowych.

9:01 - Główne uroczystości odbędą się o godz 11 w lubelskiej archikatedrze. Potrwają około 2-3 godziny. Później trumna będzie przeniesiona przez Plac Katedralny do krypt archikatedralnych.

Transmisja pogrzebu abp. Życińskiego w Internecie

Lublin spodziewa się około 80 tys. wiernych, którzy pożegnają arcybiskupa. Na Placu Katedralnym są dwa telebimy, a także systemy nagłośnienia, które sięgać mają do budynku Ratusza. Telebim jest też przy Bramie Krakowskiej. Ekrany będą ustawione też w kościele pw. św. Ducha, kościele powizytkowskim, oo. Dominikanów, Jezuitów i pw. Nawrócenia św. Pawła.

Pogrzeb abp Życińskiego: Plan uroczystości, komunikacja, utrudnienia
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 r. o 05:59
0
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 r. o 15:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 r. o 15:07
0
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 r. o 14:25
0
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 r. o 13:34
0
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 r. o 22:30
0
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 r. o 22:18
0
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 r. o 22:10
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 r. o 22:09
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 r. o 22:08
0
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
Avatar
smutny marian / 21 lutego 2011 r. o 05:59
0
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
[/quote]







ty chyba z kul-u jesteś?
[quote name='gość.33' timestamp='1298149845' post='439903']
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$... rozwiń
Avatar
KING / 20 lutego 2011 r. o 15:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1298208326' post='440058']
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
[/quote]
widac ze jeszcze dzis nie possales swemu ojcu jak na codzien
Avatar
erwin / 20 lutego 2011 r. o 15:07
0
Ktoś tu ma nieźle nas*ane we łbie i pod różnymi nickami od paru dni wkleja jakieś antyklerykalne farmazony, wyrazy współczucia Ciekawym tylko jaki ma cel jego bełkot skoro i tak nie zniechęci do Kościoła wierzących katolików a przy okazji zbliży do wiary tych dotychczas wątpiących.
Avatar
Gość / 20 lutego 2011 r. o 14:25
0
kondonie ,opowiedz o kopulacji kościoła katolickiego na linii KGB-SB-STASI ? te twoje nowe "elity" padliny np. z Wrocławia.
Avatar
ktosik / 20 lutego 2011 r. o 13:34
0
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[/quote]

To się nazywa mieć ograniczone horyzony.
[quote name='Don' timestamp='1298151020' post='439916']
Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekie... rozwiń
Avatar
Don / 19 lutego 2011 r. o 22:30
0
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli (może prócz Hitlera & Stalina). Napier***acie tak na Życińskiego, ale czy on kiedykolwiek kogoś piętnował? Zrobił wam osobiście krzywdę? Wskazał palcem z ambony i obraził?

Wręcz przeciwnie, był człowiekiem dialogu, księdzem z powołania i mądrym człowiekiem. Miałem okazję parę razy spotkać ś.p. arcybiskupa na KUL-u i zawsze miło wspominam te spotkania.

A że wg niektórych (podkreślę - przedstawicieli PiS) miał teczkę i był jako zarejestrowany jako TW Filozof (osobiście wiem, że to bzdura wyssana z palca) to tylko świadczy o tym, jak dali się nabrać na zwykłe pomówienia. Jakoś dziwnie się składa, że Jarosław Kaczyński jako jedyny miał mieć sfałszowaną teczkę, a kiedy SB po niego przeszło po długiej rozmowie dali mu spokój i nie internowali. Buhaha śmiech na sali.

Teraz ten człowiek i jego poplecznicy z Instytutu Paszkwilu Narodowego już kolejny rok straszy teczkami i dalej się dowiadujemy kto "współpracował" a kto nie. Jakoś dziwne, że jak mieli pełnię władzy i ją stracili, w pośpiechu wynieśli i cudownie zginęło kilkanaście ton tomów akt. Szkoda do was gadać, wy i tak "swoje wiecie". Szkoda tylko, że to swoje ma się nijak do prawdy.
[quote name='Paweł' timestamp='1298149719' post='439901']
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?
[/quote]

Czytający - nie. Ale piszący i obrażający zmarłego Arcybiskupa, (podkreślę - bez względu na to czy uważali go za agenta, zdrajcę czy kogo tam jeszcze wymyślicie) - już tak.
Bo szacunek zmarłym się należy niezależnie od tego kim byli... rozwiń
Avatar
Grzegorz / 19 lutego 2011 r. o 22:18
0
Sprytnie masoni wykontycypowali,bez kamer masoński pogrzeb jak się patrzy.Plebs nie moze ogladać tajnych satanistycznych zaklęć.A bydło na placu.Jakie 50 tyś ? Samych tajniaków 20 %.
Avatar
gość.33 / 19 lutego 2011 r. o 22:10
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Agnieszka.21 / 19 lutego 2011 r. o 22:09
0
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_
Podaj dalej żeby nie zgasło...
Na Zawsze w Moim Sercu!!!!
Światełko pamięci


________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $�... rozwiń
Avatar
Paweł / 19 lutego 2011 r. o 22:08
0
[quote name='Don' timestamp='1298128882' post='439700']
Rozbieżność wynika z temperatury za oknem - znam wiele osób, które chciały się dziś wybrać ale stwierdziły, że za zimno jest. Jeszcze jakieś wątpliwości? Włącz myślenie.
[/quote]
to ty włącz myślenie. 100 tys ludzi wg was deklarowało przyjście i twierdzisz, że 95 tys. nie przyszło przez pogodę? Kpisz, czy uważasz, że wszyscy czytający te wasze wypociny to deb***e....?