Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 sierpnia 2015 r.
14:08

PolskiBus pojedzie z Lublina do Kielc i Krakowa. Rozkład jazdy

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 55 A A

12 sierpnia rozpocznie kursowanie nowa linia P20 uruchamiana przez przewoźnika działającego pod szyldem PolskiBus.com.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Charakterystyczne czerwone autobusy z klimatyzacją i gniazdkami elektrycznymi dla każdego z pasażerów będą kursować z Lublina do Krakowa przez Kielce. Zaplanowane są cztery codzienne połączenia do Krakowa i cztery powrotne.

Zgodnie z rozkładem przejazd całej trasy powinien trwać maksymalnie 5 godzin i 10 minut. Bezpośrednie pociągi z Lublina do Krakowa jadą o godzinę krócej, ale w ciągu dnia są tylko dwa takie połączenia, a autobusowy przewoźnik ma w ofercie także kurs, który pozwala wyjechać z Lublina o północy i dotrzeć do Krakowa na piątą rano.

Internetowa sprzedaż biletów na nowe połączenie zaczęła się wczoraj, najtańsze bilety za złotówkę rozeszły się bardzo szybko. PolskiBus.com to przewoźnik, który zmuszony był niedawno do zawieszenia kursów z Warszawy przez Lublin do Rzeszowa, co było skutkiem decyzji wydanej przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze po skardze konkurencyjnych firm.

Zawieszenie tego połączenia spowodowało, że liczba kursów tego przewoźnika z Lublina do Warszawy spadła z dziewięciu do pięciu dziennie.

Rozkład jazdy

Odjazdy z Lublina: 6.20, 11.50, 18.40, 23.59;
odjazdy z Kielc: 9.30, 15.00, 21.50, 3.10;
przyjazdy do Krakowa: 11.30, 17.00, 23.50, 5.10.

Odjazdy z Krakowa: 6.30, 12.30, 19.00, 0.15;
odjazdy z Kielc: 8.30, 14.40, 20.10, 2.25;
przyjazdy do Lublina: 11.30, 17.40, 23.10, 5.25

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 21:49
0
to jest nienormalne!!! wiadomo każdy chcialby jezdzic jak najtaniej i jak najwygodniej! Wiele lat jeżdzilam busami na trasie Kraków-Lublin i ta podróż byla męczonca.. ciasno, nie ma miejsca na nogi, problem z bagażem bo w bagażniku tez jest ograniczone miejsce na walizki, kierowcy tez nie mili ;/ i w dodatku drogo!!! 48zl za bilet normalny to duzo a jak pojawil sie przewoźnik tanszy, w którym jest duuuuzo wiecej miejsca, nie ma problemu z bagaznikiem, w dodatku jest internet i gniazdka kontaktowe WOW!!! - to inni sie buntują!! to już ich problem, niech w jakiś sposób zdobędą klienta a nie protestuja!! Zresztą jak moża zabronić komuś jeździć na danej trasie ???
to jest nienormalne!!! wiadomo każdy chcialby jezdzic jak najtaniej i jak najwygodniej! Wiele lat jeżdzilam busami na trasie Kraków-Lublin i ta podróż byla męczonca.. ciasno, nie ma miejsca na nogi, problem z bagażem bo w bagażniku tez jest ograniczone miejsce na walizki, kierowcy tez nie mili ;/ i w dodatku drogo!!! 48zl za bilet normalny to duzo a jak pojawil sie przewoźnik tanszy, w którym jest duuuuzo wiecej miejsca, nie ma problemu z bagaznikiem, w dodatku jest internet i gniazdka kontaktowe WOW!!! - to inni sie buntują!! to już ich pr... rozwiń
Avatar
zoo station / 12 stycznia 2016 o 22:52
0

Jaki udział w Dzienniku Wschodnim mają Niemcy?


^^połaczeie  do Krakowa zostało zawieszonei  nie wiadomo czy wróci, busiarze dopieli swego ;/

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 18:35
0
czy ktoś coś wie co się stało z kursem Kraków- Lublin ???nie można kupić biletu on-line???
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 08:59
0
Czy to polaczeni zostalo zawieszone? Od 11 stycznia nie mozna rezerwować biletów?
Avatar
Gość / 26 września 2015 o 16:59
0
Z kielc do krakowa musze byc w krakow balice na godz 10 rano
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 09:16
0

Nie będzie w busach ale już jest Polski Bus na szczęście :)

Wszystko co potrzeba w cenie biletu który kosztuje grosze .

I po co komuś ciasne busy , drogie bilety i brak WiFi :)

WiFi, WiFi, WiFi, WiFi, WiFi ... :lol:

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 18:15
0

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

Nie będzie w busach ale już jest Polski Bus na szczęście :)

Wszystko co potrzeba w cenie biletu który kosztuje grosze .

I po co komuś ciasne busy , drogie bilety i brak WiFi :)

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:50
0

MagdoPodkarpacie jest jak polska Galicja ma inną mentalność, tam był przed 1939 COP ( przyp.)tylko brać się do roboty zostało nam zaraz Rzeszów będzie miał 250k populacji a Lublin mniej niż 340kTam nie ma takich murów między ludźmi jak u Nas - Moskale narozrabiali trochę za Caramoże to też wynik braku Kongresowego Jakuba Szeli -nie wiem Rzeszów jest na waznej trasie E40 tu płyną miliony marek niemieckichA my nie potrafimy wykorzystać DK 12 DK 17 DK 19 tylko czekać jak naszą ziemię zaorzą i zalesią


Tak bedzie tak mieszkac 5 milionow jak kolejne wioski dolacza :)

Tak bedzie tak mieszkac 5 milionow jak kolejne wioski dolacza :) rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 08:23
0

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 16:52
0

Kup sobie internet bezprzewodowy i przestań nudzić z tym WiFi.

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 21:49
0
to jest nienormalne!!! wiadomo każdy chcialby jezdzic jak najtaniej i jak najwygodniej! Wiele lat jeżdzilam busami na trasie Kraków-Lublin i ta podróż byla męczonca.. ciasno, nie ma miejsca na nogi, problem z bagażem bo w bagażniku tez jest ograniczone miejsce na walizki, kierowcy tez nie mili ;/ i w dodatku drogo!!! 48zl za bilet normalny to duzo a jak pojawil sie przewoźnik tanszy, w którym jest duuuuzo wiecej miejsca, nie ma problemu z bagaznikiem, w dodatku jest internet i gniazdka kontaktowe WOW!!! - to inni sie buntują!! to już ich problem, niech w jakiś sposób zdobędą klienta a nie protestuja!! Zresztą jak moża zabronić komuś jeździć na danej trasie ???
to jest nienormalne!!! wiadomo każdy chcialby jezdzic jak najtaniej i jak najwygodniej! Wiele lat jeżdzilam busami na trasie Kraków-Lublin i ta podróż byla męczonca.. ciasno, nie ma miejsca na nogi, problem z bagażem bo w bagażniku tez jest ograniczone miejsce na walizki, kierowcy tez nie mili ;/ i w dodatku drogo!!! 48zl za bilet normalny to duzo a jak pojawil sie przewoźnik tanszy, w którym jest duuuuzo wiecej miejsca, nie ma problemu z bagaznikiem, w dodatku jest internet i gniazdka kontaktowe WOW!!! - to inni sie buntują!! to już ich pr... rozwiń
Avatar
zoo station / 12 stycznia 2016 o 22:52
0

Jaki udział w Dzienniku Wschodnim mają Niemcy?


^^połaczeie  do Krakowa zostało zawieszonei  nie wiadomo czy wróci, busiarze dopieli swego ;/

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 18:35
0
czy ktoś coś wie co się stało z kursem Kraków- Lublin ???nie można kupić biletu on-line???
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 08:59
0
Czy to polaczeni zostalo zawieszone? Od 11 stycznia nie mozna rezerwować biletów?
Avatar
Gość / 26 września 2015 o 16:59
0
Z kielc do krakowa musze byc w krakow balice na godz 10 rano
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 09:16
0

Nie będzie w busach ale już jest Polski Bus na szczęście :)

Wszystko co potrzeba w cenie biletu który kosztuje grosze .

I po co komuś ciasne busy , drogie bilety i brak WiFi :)

WiFi, WiFi, WiFi, WiFi, WiFi ... :lol:

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 18:15
0

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

Nie będzie w busach ale już jest Polski Bus na szczęście :)

Wszystko co potrzeba w cenie biletu który kosztuje grosze .

I po co komuś ciasne busy , drogie bilety i brak WiFi :)

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 14:50
0

MagdoPodkarpacie jest jak polska Galicja ma inną mentalność, tam był przed 1939 COP ( przyp.)tylko brać się do roboty zostało nam zaraz Rzeszów będzie miał 250k populacji a Lublin mniej niż 340kTam nie ma takich murów między ludźmi jak u Nas - Moskale narozrabiali trochę za Caramoże to też wynik braku Kongresowego Jakuba Szeli -nie wiem Rzeszów jest na waznej trasie E40 tu płyną miliony marek niemieckichA my nie potrafimy wykorzystać DK 12 DK 17 DK 19 tylko czekać jak naszą ziemię zaorzą i zalesią


Tak bedzie tak mieszkac 5 milionow jak kolejne wioski dolacza :)

Tak bedzie tak mieszkac 5 milionow jak kolejne wioski dolacza :) rozwiń
Avatar
Gość / 5 sierpnia 2015 o 08:23
0

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

Poczekaj, poczekaj - będziesz płakał, płacił i WiFi nie będzie. :)

rozwiń
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2015 o 16:52
0

Kup sobie internet bezprzewodowy i przestań nudzić z tym WiFi.

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

Dlaczego mam jeszcze kupować coś co u innych jest już standardem , nie tylko europejskim ale i światowym . W Polskim Busie i u innych przewoźników choćby nawet w niektórych autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie.

Niestety ale firmy które działały do tej pory i woziły pasażerów busami do Warszawy czy Krakowa powinny stracić koncesje za brak podstawowych norm bezpieczeństwa i komfortu jaki obowiązuje w europie i na świecie .

rozwiń