Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 sierpnia 2008 r.
10:48
Edytuj ten wpis

Ponad połowa Polaków nie lubi Janusza Palikota

Autor: Zdjęcie autora łm
0 15 A A

56,6% - taki odsetek Polaków nie chce widzieć w polityce Janusza Palikota - wynika z sondażu Pentora przeprowadzonego dla "Wprost".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szefa lubelskiej PO w rankingu "niepopularności" prześcigają tylko Andrzej Lepper z Samoobrony (81,4%) i prezes PiS Jarosław Kaczyński (59,4%). To najgorszy wynik spośród polityków Platformy.

W sondażu przeprowadzonym dla tygodnika "Wprost" słabo trzyma się też klubowy kolega Palikota Stefan Niesiołowski, który wylądował w rankingu na 10. miejscu.

Polacy dość mają "młodych gniewnych", takich jak wymieniany wśród kandydatów PiS na prezydenta Zbigniew Ziobro czy jego partyjny kolega Jacek Kurski, a także "starych wyjadaczy": Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego czy Antoniego Macierewicza.

Stanowcze "nie" mówimy obu braciom Kaczyńskim.


Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
J-k / 12 sierpnia 2008 o 08:45
0
Lista obecnosci napisał:
Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.

A czy właściciel tygodnika, który opublikował ten ranking nie powinien znaleźć się na Twojej liście? A tak na marginesie to przypomnę, że pierwszy z tej listy "agentów" za swoją działalność opozycyjną przesiedział kilka lat w peerelowskim więzieniu, a drugi rozwijał katolicki uniwersytet. Gdy do tego dodamy najsłynniejszego TW "Bolka", który przyczynił się do upadku komunizmu i wyprowadzenia rosyjskich wojsk z Polski to staniemy przed poważnym dylematem. Albo te komunistyczne służby coś spartoliły, albo partolą coś tropiciele z IPN. A posła Palikota oceniam dobrze. Myślę także, że ten ranking zmobilizuje go do skuteczniejszej pracy w komisji sejmowej.

A czy właściciel tygodnika, który opublikował ten ranking nie powinien znaleźć się na Twojej liście? A tak na marginesie to przypomnę, że pierwszy z tej listy "agentów" za swoją działalność opozycyjną przesiedział kilka lat w peerelowskim więzieniu, a drugi rozwijał katolicki uniwersytet. Gdy do tego dodamy najsłynniejszego TW "Bolka", który przyczynił się do upadku komunizmu i wyprowadzenia rosyjskich wojsk z Polski to staniemy przed poważnym dylematem. Albo te komunistyczne służby coś spartoliły, alb... rozwiń
Avatar
piotrex79 / 11 sierpnia 2008 o 23:56
0
a co wy chcecie od Palikota?Dla mnie jest niezłym politykiem,przynajmniej coś się dzieje w świecie polityki,a na marginesie,jeśli Kaczyński Lech byłby zdrowy to ujawnił by opinii publicznej swoje zdrowie a tak ukrywa,bo chyba nie jest zdrowy.Popieram pana Palikota.
Avatar
Lista obecnosci / 11 sierpnia 2008 o 23:44
0
Fang napisał:
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.


Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.


Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak ... rozwiń
Avatar
Fang / 11 sierpnia 2008 o 21:49
0
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.
Avatar
zuza / 11 sierpnia 2008 o 21:32
0
Takiego błazna może polubić jedynie taki sam błazen. Cyt,,Gdy słucham ,co mówisz , słyszę ,kim jesteś"....
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2008 o 18:21
0
Pisowczyk napisał:
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.


Trzy razy TAK!!! Za absencje!!! Za kulture jezyka!!! Za zatajenie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z naszych pieniedzy diet!!!
Avatar
Jajus / 11 sierpnia 2008 o 18:17
0
Marcin z Lublina napisał:
Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań. Tzn. wiem, że jest Pan na tyle mądry, że się Pan nie przejmuje, ale musiałem jakoś zacząć. Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów, mądrze myślących. Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać.



"Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań" - znaczy se jak badania mowia o politycznych oponentach to sa ok, jak o "ideolu" to sa "pseudo" ?
"Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów" - o jednej z najwiekszych absencji na posiedzeniach plenarnych.
"Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać" - proponuje wesprzec finansowo swojego idola i automatycznie odciazyc podatnikow, bo za co my placimy "zapracowanemu poslowi' to ja osobiscie nie mam pojecia.



"Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań" - znaczy se jak badania mowia o politycznych oponentach to sa ok, jak o "ideolu" to sa "pseudo" ?
"Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów" - o jednej z najwiekszych absencji na posiedzeniach plenarnych.
"Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać" - proponuje wesprzec finansowo swojego idola i automatycznie odciazyc podatnikow, bo za co my placimy "zapracowa... rozwiń
Avatar
Pytajnik / 11 sierpnia 2008 o 18:12
0
aga napisał:
A ja Pana lubię Panie Januszu. Potrzeba nam w polityce takich zakręconych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki


Rozumiem, ze popierasz rowniez dryga strone madalu tego "polityka": nieujawnianie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z kancelarii sejmu diet/ja wiem, ze glopio podwac, ze sie cos otrzymuje w sytuacji kiedy cos innego sie publicznie deklaruje/ ; bardzo wysokoa absencje w posiedzeniach planarnych izby/sa tacy ktorzy pracuja a sa tacy ktorzy mowia, ze duzo pracuja/ ; publiczne naduzywanie jezyka, gestow i gadzetow/ten to ma klase/ ; nie reagowanie na zlo dziejace sie w okregu wyborczym pod samym bokiem i okiem/kreatywne planowanie przestrzenne/ ; zrzucanie odpowiedzialnosci na innych/oswiadczenie w/s ewentualnych naduzyc wlasnego sztabu wyborczego/
itp. itd.
oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z kancelarii sejmu diet/ja wiem, ze glopio podwac, ze sie cos otrzymuje w sytuacji kiedy cos innego sie publicznie deklaruje/ ; bardzo wysokoa absencje w posiedzeniach planarnych izby/sa tacy ktorzy pracuja a sa tacy ktorzy mowia, ze duzo pracuja/ ; publiczne naduzywanie jezyka, gestow i gadzetow/ten to ma klase/ ; nie reagowanie na zlo dziejace sie w okregu wyborczym pod samym bokiem i okiem/kreatywne planowanie przestrzenne/ ; zrzucanie odpowiedzialnosci na innych/oswiadczenie w/s ewentualnych naduzyc... rozwiń
Avatar
Pisowczyk / 11 sierpnia 2008 o 18:06
0
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.
Avatar
badi / 11 sierpnia 2008 o 16:26
0
A jaka część narodu nie lubi Kurskiego ?
Avatar
J-k / 12 sierpnia 2008 o 08:45
0
Lista obecnosci napisał:
Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.

A czy właściciel tygodnika, który opublikował ten ranking nie powinien znaleźć się na Twojej liście? A tak na marginesie to przypomnę, że pierwszy z tej listy "agentów" za swoją działalność opozycyjną przesiedział kilka lat w peerelowskim więzieniu, a drugi rozwijał katolicki uniwersytet. Gdy do tego dodamy najsłynniejszego TW "Bolka", który przyczynił się do upadku komunizmu i wyprowadzenia rosyjskich wojsk z Polski to staniemy przed poważnym dylematem. Albo te komunistyczne służby coś spartoliły, albo partolą coś tropiciele z IPN. A posła Palikota oceniam dobrze. Myślę także, że ten ranking zmobilizuje go do skuteczniejszej pracy w komisji sejmowej.

A czy właściciel tygodnika, który opublikował ten ranking nie powinien znaleźć się na Twojej liście? A tak na marginesie to przypomnę, że pierwszy z tej listy "agentów" za swoją działalność opozycyjną przesiedział kilka lat w peerelowskim więzieniu, a drugi rozwijał katolicki uniwersytet. Gdy do tego dodamy najsłynniejszego TW "Bolka", który przyczynił się do upadku komunizmu i wyprowadzenia rosyjskich wojsk z Polski to staniemy przed poważnym dylematem. Albo te komunistyczne służby coś spartoliły, alb... rozwiń
Avatar
piotrex79 / 11 sierpnia 2008 o 23:56
0
a co wy chcecie od Palikota?Dla mnie jest niezłym politykiem,przynajmniej coś się dzieje w świecie polityki,a na marginesie,jeśli Kaczyński Lech byłby zdrowy to ujawnił by opinii publicznej swoje zdrowie a tak ukrywa,bo chyba nie jest zdrowy.Popieram pana Palikota.
Avatar
Lista obecnosci / 11 sierpnia 2008 o 23:44
0
Fang napisał:
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.


Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.


Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal.
Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak ... rozwiń
Avatar
Fang / 11 sierpnia 2008 o 21:49
0
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.
Avatar
zuza / 11 sierpnia 2008 o 21:32
0
Takiego błazna może polubić jedynie taki sam błazen. Cyt,,Gdy słucham ,co mówisz , słyszę ,kim jesteś"....
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2008 o 18:21
0
Pisowczyk napisał:
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.


Trzy razy TAK!!! Za absencje!!! Za kulture jezyka!!! Za zatajenie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z naszych pieniedzy diet!!!
Avatar
Jajus / 11 sierpnia 2008 o 18:17
0
Marcin z Lublina napisał:
Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań. Tzn. wiem, że jest Pan na tyle mądry, że się Pan nie przejmuje, ale musiałem jakoś zacząć. Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów, mądrze myślących. Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać.



"Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań" - znaczy se jak badania mowia o politycznych oponentach to sa ok, jak o "ideolu" to sa "pseudo" ?
"Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów" - o jednej z najwiekszych absencji na posiedzeniach plenarnych.
"Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać" - proponuje wesprzec finansowo swojego idola i automatycznie odciazyc podatnikow, bo za co my placimy "zapracowanemu poslowi' to ja osobiscie nie mam pojecia.



"Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań" - znaczy se jak badania mowia o politycznych oponentach to sa ok, jak o "ideolu" to sa "pseudo" ?
"Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów" - o jednej z najwiekszych absencji na posiedzeniach plenarnych.
"Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać" - proponuje wesprzec finansowo swojego idola i automatycznie odciazyc podatnikow, bo za co my placimy "zapracowa... rozwiń
Avatar
Pytajnik / 11 sierpnia 2008 o 18:12
0
aga napisał:
A ja Pana lubię Panie Januszu. Potrzeba nam w polityce takich zakręconych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki


Rozumiem, ze popierasz rowniez dryga strone madalu tego "polityka": nieujawnianie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z kancelarii sejmu diet/ja wiem, ze glopio podwac, ze sie cos otrzymuje w sytuacji kiedy cos innego sie publicznie deklaruje/ ; bardzo wysokoa absencje w posiedzeniach planarnych izby/sa tacy ktorzy pracuja a sa tacy ktorzy mowia, ze duzo pracuja/ ; publiczne naduzywanie jezyka, gestow i gadzetow/ten to ma klase/ ; nie reagowanie na zlo dziejace sie w okregu wyborczym pod samym bokiem i okiem/kreatywne planowanie przestrzenne/ ; zrzucanie odpowiedzialnosci na innych/oswiadczenie w/s ewentualnych naduzyc wlasnego sztabu wyborczego/
itp. itd.
oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z kancelarii sejmu diet/ja wiem, ze glopio podwac, ze sie cos otrzymuje w sytuacji kiedy cos innego sie publicznie deklaruje/ ; bardzo wysokoa absencje w posiedzeniach planarnych izby/sa tacy ktorzy pracuja a sa tacy ktorzy mowia, ze duzo pracuja/ ; publiczne naduzywanie jezyka, gestow i gadzetow/ten to ma klase/ ; nie reagowanie na zlo dziejace sie w okregu wyborczym pod samym bokiem i okiem/kreatywne planowanie przestrzenne/ ; zrzucanie odpowiedzialnosci na innych/oswiadczenie w/s ewentualnych naduzyc... rozwiń
Avatar
Pisowczyk / 11 sierpnia 2008 o 18:06
0
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.
Avatar
badi / 11 sierpnia 2008 o 16:26
0
A jaka część narodu nie lubi Kurskiego ?