Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 września 2008 r.
19:14
Edytuj ten wpis

Posłanka Masłowska łakomi się na 300 zł

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 44 A A

Najpierw posłowie PiS z politycznych powodów bojkotowali głosowania w Sejmie, a teraz chcą pieniędzy za pracę, której nie wykonali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aby odzyskać 300 zł potrąconej diety, piszą do marszałka, że byli chorzy. Tak jak Gabriela Masłowska z Lublina.

Posłowie pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego dwukrotnie opuszczali salę obrad. Najpierw w czerwcu, po oskarżeniu marszałka Sejmu o niedopuszczenie ich do głosu. I miesiąc później, kiedy to 141 posłów PiS wyszło gdy w głosowaniu przepadł jeden z wniosków ich klubu. Zdarzenie uwiecznili fotoreporterzy: Kaczyński w otoczeniu niemal wszystkich posłów zrobił konferencję prasową na sejmowych schodach.

Sprawy sprzed kilku miesięcy wywołały prawdziwą burzę podczas wczorajszych obrad parlamentu. Okazało się, że część członków klubu PiS próbuje usprawiedliwić swoje czerwcowe i lipcowe nieobecności. W pismach do wicemarszałka Jarosława Kalinowskiego, bo to on dyscyplinuje posłów, usprawiedliwiali się np. "udziałem w audycji TVN-u” (Zbigniew Wassermann), "poważnymi problemami zdrowotnymi” (Nelli Rokita), "niemożliwymi do przewidzenia przeszkodami” (Jarosław Kaczyński), a nawet opieką nad dzieckiem (Ludwik Dorn).

- Sprawę musi zbadać Komisja Etyki Poselskiej - oświadczył wczoraj marszałek Sejmu Bronisław Komorowski (PO). A politycy SLD, podczas zwołanej konferencji prasowej, oskarżyli posłów PiS o próbę wyłudzenia pieniędzy i postraszyli prokuratorem.

Wśród parlamentarzystów, którzy staną przed komisją będzie Gabriela Masłowska, lubelska posłanka zaprzyjaźniona z Radiem Maryja o. Tadeusza Rydzyka.

"Uprzejmie proszę o usprawiedliwienie nieobecności w czasie głosowań w dniu 13 czerwca z powodu choroby (…)”- czytamy w piśmie Masłowskiej. Podobnie tłumaczył się m.in. Wojciech Mojzesowicz.

- Była to chyba choroba zakaźna - ironizowali wczoraj lewicowi posłowie.

- Nie macie się czym zajmować? Z różnych powodów nie byłam w Sejmie: zdrowotnych, politycznych, mam spotkania z rzecznikiem praw obywatelskich. Tyle mam do powiedzenia - zezłościła się na nas Gabriela Masłowska. Pytana o 13 czerwca odłożyła słuchawkę.

Sprawdziliśmy. Z sejmowych list głosowań (umieszczonych na stronie internetowej www.sejm.gov.pl/prace/prace.html) wynika, że Masłowska 13 czerwca głosowała do godziny 10. Choroba pojawiła się, kiedy z sali zniknęli jej wszyscy koledzy z PiS. Wrócili na kilka minut po godz. 16.

Nie wszyscy posłowie z partii Kaczyńskiego walczą o 300 zł. - Nie przyszło mi to do głowy - mówi Lech Sprawka, były lubelski kurator oświaty. Tłumaczy: Skoro wyszedłem z sali, to nieuczciwe i nielogiczne byłoby żądać pieniędzy. Z godnością przyjąłem potrącenie tej kwoty.

Jeszcze ostrzej mówi poseł Beata Mazurek z Chełma. - Proszę mi nie zadawać takich pytań, nie akceptuję i nie rozumiem takich zachowań. Posłem się tylko bywa, zależy mi na dobrym imieniu - stwierdza.
(pap)

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zen-Staw / 22 września 2008 o 23:55
0
wyborca napisał:
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??

Bo i masz dutaj prawde jak glosza nasi swieci ojcowie kosciola przez Chystusa jedynego Pana. Prawdziwy polak nie bedzie z masonami i papistami sie zadawal, tylko posieje troche milosci i dobra i szczerosci i pojdzie do kosciola wyspowiadac sie. A te masony z Zydami i papistami roznemi tylko maca.
A kto jak nie poslica nasza z PiS wodzi ludzi co by to nie placili wiele pieniedzy w spoldzielniach zlodziejskich co to Zydzi zawiaduja?
A czy owe sluchaja przenajswietszego Radija Maria jak to ta tam Maslowska lud prawdziewie polski i katolicki broni.
A te Tuski z panstwa zydowskiego gdzies tam hen na wschodzie, co jest cale wagony zlora nam i innych dobr wywoza.
Sluchajcie masmedjowych audycji i ludzi swietych z Torunia sluchajcie a cala prawda przed oczy sie wysypie jak piasek co to trzeba by tak.
A w oczy PO wsypac i wapna im tez wsypac co by to nauczyli sie swieta miec i lud narodowy traktowac naleznie.
Ochwacic sie z tymi nieukami mozna. Bo to my tylko profesora na urzedzie mamy, a co Tusk za szkoly chodzil?
Kaczynskie to ludzie do przodu, a inne to nie nasze i nie polskie prawdziwie i szczerze.
My nawet im po mordach mozemy dac i jak potrzeba taka nastanie to nie jedna sztacheta w ruch pojdzie i wapnem owych i wapnem a nasz Bug na niebiosach lazurowych z Janem Pawlem 2 wybaczy i poprze, bo to dla wszystkich parafian dobra i dla nich samych.

Bo i masz dutaj prawde jak glosza nasi swieci ojcowie kosciola przez Chystusa jedynego Pana. Prawdziwy polak nie bedzie z masonami i papistami sie zadawal, tylko posieje troche milosci i dobra i szczerosci i pojdzie do kosciola wyspowiadac sie. A te masony z Zydami i papistami roznemi tylko maca.
A kto jak nie poslica nasza z PiS wodzi ludzi co by to nie placili wiele pieniedzy w spoldzielniach zlodziejskich co to Zydzi zawiaduja?
A czy owe sluchaja przenajswietszego Radija Maria jak to ta tam Maslowska lud pr... rozwiń
Avatar
FACO / 22 września 2008 o 13:35
0
wyborca napisał:
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??

A CO TO MA DO RZECZY GAMONIU, DLA TYCH P OSłóW CHCIWCóW W SEJMIE NIE MA MIEJSCA.
Avatar
faco / 22 września 2008 o 13:29
0
Zen-Staw napisał:
A te karlowate chamy z PO to tak tylko drarza i drarza i szukaja zamiast tak sie uderzyc w klatke persiowa i pomyslec jakie to one numery robili.
300 zloty to nie majatek, a poslowie w naszych interesach walczom i bronia bo jak ta inteligencja sie wezmie do czegos to tak bedzie ze Zydom wszystko oddadza. Do kosciola by poszli i do przenajswietrzej spowiedzi przed obliczem swietych ojcow pastrzy naszych staneli.
A tak to tylko szukaja chakow na PiS i dobrych ludzi. Siejcie milosc i zrozumienie wszelkiej masci i nie plujcie wezym jadem w twarze nasze prawdziwych polakow. Szambo i brudy wyciagaja a nie pomoc. Ich tylko po mordach lac i kopac jak popadnie.
Nam nie trzeba masonow, liberalow i papistow w tem kraju polskim. Mamy nasza wielka historie, kulture i kosciol przenajswietrzy nasz polski i narodowy.
Nam wiecej nie trzeba tylko jeszcze miejsc wiecej do roboty dla wyksztalconych ludzi po szkolach stworzymy.
Ale to nie te zlodzijskie swolocze z PO, ale my narod wielki i polski prawdziwy z przezydentem polskim naszym zrobimy.

ALE Z CIEBIE BURAK MOHEROWY BERECIE.

ALE Z CIEBIE BURAK MOHEROWY BERECIE. rozwiń
Avatar
wyborca / 22 września 2008 o 11:45
0
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??
Avatar
Wyborca / 21 września 2008 o 13:39
0
Ktoś rzekl :
"...., małpy nasze, to i cyrk nasz"
Avatar
słuchacz RM / 21 września 2008 o 13:26
0
Wystarczy spojrzeć na tę gębę.... i wszystko jasne.
Avatar
Jan / 21 września 2008 o 12:48
0
Wśród parlamentarzystów, którzy staną przed komisją będzie Gabriela Masłowska, lubelska posłanka zaprzyjaźniona z Radiem Maryja o. Tadeusza Rydzyka.

[url="http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9257"]http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9257[/url]

Miliardy kredytów spłacają setki tysięcy spółdzielców - bez podstawy prawnej.
Avatar
Zew-Staw / 21 września 2008 o 12:14
0
obiektywny napisał:
Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie zapominać o tak drobnej rzeczy jak ortografia ("prezydencki" piszemy przez "en"), chyba, że jest się rzeczywiście siuśmajtkiem.

I tu w borzym uniesieniu masz powiedziana racje. Te karly do kosciola nie chodzo a pieniendzy u nich jak u masonow i zydow i innych papistow.
Narod cierpi glud i brak siania milosci i oddania sprawie narodowej i socjalnej dla biednych, a one tylko sie bawio tak jak teraz ten Walesa sie bawic bidzie z jakimis obcymi co to przyjada i za nasze pieniadze nazrom sie i napija i pojada.
Polikot to taki co to jest tez z Lublina i kase zarobil jak nie wiem co, a na kosciol nie da i na potrzebujacy narud bozy tez nie da.
bo jak by dal to by wiedzial i ksiac i narod i wszyscy. A on na Tuska i innych Zydow daje.
Siejmy bracia i siostry wyrozumienie i milosc wszelka i Sodome z Gomorom co to nam PO przed drzwi domostw podstawilo potempijmy i zakazac to trzeba przez prezydenta.
Ale jeszcze do wladzy wrocim i mordy tem bogaczom co to tylko dla siebie bedziem obijac.
A nasz najukochanszy kosciol i przenajswietsi duszpasterze droge wskazac karza dla dobra calej luckosci mondrej i wyksztalconej.

I tu w borzym uniesieniu masz powiedziana racje. Te karly do kosciola nie chodzo a pieniendzy u nich jak u masonow i zydow i innych papistow.
Narod cierpi glud i brak siania milosci i oddania sprawie narodowej i socjalnej dla biednych, a one tylko sie bawio tak jak teraz ten Walesa sie bawic bidzie z jakimis obcymi co to przyjada i za nasze pieniadze nazrom sie i napija i pojada.
Polikot to taki co to jest tez z Lublina i kase zarobil jak nie wiem co, a na kosciol nie da i na potrzebujacy narud bozy tez nie da... rozwiń
Avatar
obiektywny / 21 września 2008 o 10:21
0
siuśmajtek napisał:
Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne.

Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie zapominać o tak drobnej rzeczy jak ortografia ("prezydencki" piszemy przez "en"), chyba, że jest się rzeczywiście siuśmajtkiem.

Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie za... rozwiń
Avatar
siuśmajtek / 21 września 2008 o 09:15
0
obiektywny napisał:
Nie bronię posłów PiS, ale inni posłowie (np. Palikot) też wielokrotnie opuszczali posiedzenia i jakoś obrońcom prawdy i poselskiej godności nie przyjdzie do głowy rozliczać ich z tego! A może jednak warto, w imię demokracji i zasad, o których tak gardłujecie?! Poza tym uważny czytelnik zauważy, że posłowie PiS byli wtedy w Sejmie, głosowali, brali udział do momentu protestu. Pozbawia ich się jednak diety za cały dzień! PO wielokrotnie prowokowała konflikty z PiS, budując atmosferę "miłości i pozytywnego myślenia". Efekty tego widać na tym forum.


Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne.


Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne. rozwiń
Avatar
Zen-Staw / 22 września 2008 o 23:55
0
wyborca napisał:
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??

Bo i masz dutaj prawde jak glosza nasi swieci ojcowie kosciola przez Chystusa jedynego Pana. Prawdziwy polak nie bedzie z masonami i papistami sie zadawal, tylko posieje troche milosci i dobra i szczerosci i pojdzie do kosciola wyspowiadac sie. A te masony z Zydami i papistami roznemi tylko maca.
A kto jak nie poslica nasza z PiS wodzi ludzi co by to nie placili wiele pieniedzy w spoldzielniach zlodziejskich co to Zydzi zawiaduja?
A czy owe sluchaja przenajswietszego Radija Maria jak to ta tam Maslowska lud prawdziewie polski i katolicki broni.
A te Tuski z panstwa zydowskiego gdzies tam hen na wschodzie, co jest cale wagony zlora nam i innych dobr wywoza.
Sluchajcie masmedjowych audycji i ludzi swietych z Torunia sluchajcie a cala prawda przed oczy sie wysypie jak piasek co to trzeba by tak.
A w oczy PO wsypac i wapna im tez wsypac co by to nauczyli sie swieta miec i lud narodowy traktowac naleznie.
Ochwacic sie z tymi nieukami mozna. Bo to my tylko profesora na urzedzie mamy, a co Tusk za szkoly chodzil?
Kaczynskie to ludzie do przodu, a inne to nie nasze i nie polskie prawdziwie i szczerze.
My nawet im po mordach mozemy dac i jak potrzeba taka nastanie to nie jedna sztacheta w ruch pojdzie i wapnem owych i wapnem a nasz Bug na niebiosach lazurowych z Janem Pawlem 2 wybaczy i poprze, bo to dla wszystkich parafian dobra i dla nich samych.

Bo i masz dutaj prawde jak glosza nasi swieci ojcowie kosciola przez Chystusa jedynego Pana. Prawdziwy polak nie bedzie z masonami i papistami sie zadawal, tylko posieje troche milosci i dobra i szczerosci i pojdzie do kosciola wyspowiadac sie. A te masony z Zydami i papistami roznemi tylko maca.
A kto jak nie poslica nasza z PiS wodzi ludzi co by to nie placili wiele pieniedzy w spoldzielniach zlodziejskich co to Zydzi zawiaduja?
A czy owe sluchaja przenajswietszego Radija Maria jak to ta tam Maslowska lud pr... rozwiń
Avatar
FACO / 22 września 2008 o 13:35
0
wyborca napisał:
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??

A CO TO MA DO RZECZY GAMONIU, DLA TYCH P OSłóW CHCIWCóW W SEJMIE NIE MA MIEJSCA.
Avatar
faco / 22 września 2008 o 13:29
0
Zen-Staw napisał:
A te karlowate chamy z PO to tak tylko drarza i drarza i szukaja zamiast tak sie uderzyc w klatke persiowa i pomyslec jakie to one numery robili.
300 zloty to nie majatek, a poslowie w naszych interesach walczom i bronia bo jak ta inteligencja sie wezmie do czegos to tak bedzie ze Zydom wszystko oddadza. Do kosciola by poszli i do przenajswietrzej spowiedzi przed obliczem swietych ojcow pastrzy naszych staneli.
A tak to tylko szukaja chakow na PiS i dobrych ludzi. Siejcie milosc i zrozumienie wszelkiej masci i nie plujcie wezym jadem w twarze nasze prawdziwych polakow. Szambo i brudy wyciagaja a nie pomoc. Ich tylko po mordach lac i kopac jak popadnie.
Nam nie trzeba masonow, liberalow i papistow w tem kraju polskim. Mamy nasza wielka historie, kulture i kosciol przenajswietrzy nasz polski i narodowy.
Nam wiecej nie trzeba tylko jeszcze miejsc wiecej do roboty dla wyksztalconych ludzi po szkolach stworzymy.
Ale to nie te zlodzijskie swolocze z PO, ale my narod wielki i polski prawdziwy z przezydentem polskim naszym zrobimy.

ALE Z CIEBIE BURAK MOHEROWY BERECIE.

ALE Z CIEBIE BURAK MOHEROWY BERECIE. rozwiń
Avatar
wyborca / 22 września 2008 o 11:45
0
A Z KIM JEST ZAPRZYJAŻNIONY NP. TAKI Palikot, bo też chcę wiedzieć- może z TVN, GW czy z Michnikiem???A gdzie pracuje syn TUSKA- mówi się że w Gazecie Wyborczej??
Avatar
Wyborca / 21 września 2008 o 13:39
0
Ktoś rzekl :
"...., małpy nasze, to i cyrk nasz"
Avatar
słuchacz RM / 21 września 2008 o 13:26
0
Wystarczy spojrzeć na tę gębę.... i wszystko jasne.
Avatar
Jan / 21 września 2008 o 12:48
0
Wśród parlamentarzystów, którzy staną przed komisją będzie Gabriela Masłowska, lubelska posłanka zaprzyjaźniona z Radiem Maryja o. Tadeusza Rydzyka.

[url="http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9257"]http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9257[/url]

Miliardy kredytów spłacają setki tysięcy spółdzielców - bez podstawy prawnej.
Avatar
Zew-Staw / 21 września 2008 o 12:14
0
obiektywny napisał:
Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie zapominać o tak drobnej rzeczy jak ortografia ("prezydencki" piszemy przez "en"), chyba, że jest się rzeczywiście siuśmajtkiem.

I tu w borzym uniesieniu masz powiedziana racje. Te karly do kosciola nie chodzo a pieniendzy u nich jak u masonow i zydow i innych papistow.
Narod cierpi glud i brak siania milosci i oddania sprawie narodowej i socjalnej dla biednych, a one tylko sie bawio tak jak teraz ten Walesa sie bawic bidzie z jakimis obcymi co to przyjada i za nasze pieniadze nazrom sie i napija i pojada.
Polikot to taki co to jest tez z Lublina i kase zarobil jak nie wiem co, a na kosciol nie da i na potrzebujacy narud bozy tez nie da.
bo jak by dal to by wiedzial i ksiac i narod i wszyscy. A on na Tuska i innych Zydow daje.
Siejmy bracia i siostry wyrozumienie i milosc wszelka i Sodome z Gomorom co to nam PO przed drzwi domostw podstawilo potempijmy i zakazac to trzeba przez prezydenta.
Ale jeszcze do wladzy wrocim i mordy tem bogaczom co to tylko dla siebie bedziem obijac.
A nasz najukochanszy kosciol i przenajswietsi duszpasterze droge wskazac karza dla dobra calej luckosci mondrej i wyksztalconej.

I tu w borzym uniesieniu masz powiedziana racje. Te karly do kosciola nie chodzo a pieniendzy u nich jak u masonow i zydow i innych papistow.
Narod cierpi glud i brak siania milosci i oddania sprawie narodowej i socjalnej dla biednych, a one tylko sie bawio tak jak teraz ten Walesa sie bawic bidzie z jakimis obcymi co to przyjada i za nasze pieniadze nazrom sie i napija i pojada.
Polikot to taki co to jest tez z Lublina i kase zarobil jak nie wiem co, a na kosciol nie da i na potrzebujacy narud bozy tez nie da... rozwiń
Avatar
obiektywny / 21 września 2008 o 10:21
0
siuśmajtek napisał:
Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne.

Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie zapominać o tak drobnej rzeczy jak ortografia ("prezydencki" piszemy przez "en"), chyba, że jest się rzeczywiście siuśmajtkiem.

Twój nick odzwierciedla twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem! W którym miejscu napisałem, że Palikot bierze kasę?! Nikt nie rozlicza go (i innych posłów PO, SLD, PSL) z nieobecności i to jest dowód na hipokryzję "obrońców przyzwoitości"! Palikot, owszem, nie bierze, ale czasem rozdaje i dlatego ma tak wielu "przyjaciół". Ale oni nie kochają Palikota tylko jego pieniądze. Bez nich ten kabotyn byłby nikim.
P.S. Dbając o "standardy" należałoby być konsekwentnym i nie za... rozwiń
Avatar
siuśmajtek / 21 września 2008 o 09:15
0
obiektywny napisał:
Nie bronię posłów PiS, ale inni posłowie (np. Palikot) też wielokrotnie opuszczali posiedzenia i jakoś obrońcom prawdy i poselskiej godności nie przyjdzie do głowy rozliczać ich z tego! A może jednak warto, w imię demokracji i zasad, o których tak gardłujecie?! Poza tym uważny czytelnik zauważy, że posłowie PiS byli wtedy w Sejmie, głosowali, brali udział do momentu protestu. Pozbawia ich się jednak diety za cały dzień! PO wielokrotnie prowokowała konflikty z PiS, budując atmosferę "miłości i pozytywnego myślenia". Efekty tego widać na tym forum.


Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne.


Palikot nie bierze kasy. Zrzekł się, więc bardzo zły przykład wybrałeś nedęty "prezydęcki" popleczniku. PiSsowskie tłumaczenia swoich zachowań są po prostu infantylne. rozwiń