Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lipca 2015 r.
6:26

Powstanie sieć toalet dla psów w Lublinie. Gdzie będą ustawione?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 24 A A
(Fot. Chris Montanii)
(Fot. Chris Montanii)

Specjalne kosze na psie odchody zamawia lubelski Ratusz. Mają być one ustawione przy ulicach na terenie różnych dzielnic. Do kompletu urzędnicy chcą też wynająć firmę, której zadaniem będzie opróżnianie takich pojemników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pojemniki z klapką będą specjalnie oznaczone i zamykane na klucz po to, by nikt dla żartu nie wyrzucił zebranych tam nieczystości na chodnik. Pojemniki będą stać przy ulicach, ale w takich miejscach, gdzie jest choć trochę trawnika. Pies będzie mógł załatwić się na trawie, a jego właściciel zbierze nieczystości i wyrzuci do pojemnika.

Miejsca, w których takie kosze mają stanąć wskazywały lubelskie rady dzielnic. Na Czubach pojemniki mogą trafić na ul. Orkana obok Rycerskiej, na Szaserów, Hetmańską, czy też w rejon Bursztynowej 6. Aż dwa kosze miałyby się pojawić na terenie zielonym za stacją paliw przy ul. Głębokiej. Wśród innych lokalizacji jest m.in. ul. Willowa obok Lidla i przy Stokrotce, ul. Szpinalskiego między blokami a szkołą, czy też okolice skrzyżowania ul. Kiepury i Chęcińskiego.
W centrum Lublina na wstępnej liście lokalizacji psich toalet jest m.in. trawnik obok budynku przy Al. Racławickich 22, Lubartowska przy Arkadach, czy też okolice ul. Kowalskiej i Furmańskiej.

W poniedziałek miasto ogłosiło, że zamierza zakupić 85 pojemników na psie odchody. Wstępnie ustalone lokalizacje ma 57 takich koszy, urzędnicy czekają na kolejne zgłoszenia miejsc, gdzie powinny być zainstalowane. – Kosze zostaną ustawione w drugiej połowie września – zapowiada Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

– Odrębnie zostanie zamówiona usługa opróżniania tych pojemników. Zlecenie zostanie udzielone na okres do końca 2016 r. Nieczystości będą zbierane do specjalnego, szczelnego pojazdu – dodaje Kieliszek. Wczoraj Ratusz nie precyzował, gdzie mają być wywożone psie odchody.

On brudzi, ty sprzątasz

Polskie prawo zobowiązuje właścicieli psów do uprzątnięcia tego, co pozostawiają ich pupile. Za nieprzestrzeganie tego przepisu można dostać mandat. Przez cały zeszły rok Straż Miejska wystawiła na tej podstawie 21 mandatów karnych na łączną kwotę 1220 złotych. To pięciokrotnie mniej, niż w roku 2013, kiedy to takich mandatów było 99, a opiewały na kwotę 4550 zł. Skąd taki spadek? W oficjalnym sprawozdaniu ze swojej działalności strażnicy stwierdzają, że coraz więcej mieszkańców sprząta po swoich psach.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Darek B / 22 lipca 2015 o 14:24
0

Hura!! Nareszcie!! Dzięki sieci toalet dla psów komfort i jakość życia w mieście ulegnie znacznej poprawie.

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 13:46
0
najpierw to trzeba zmobilizować ludzi do sprzątania po pieskach bo niestety nie robią tego a jesli już to bardzo mała garstaka osób, widzę codziennie jak ludzie wychodzą z psami na spacery i co.... nie zwracaja wcale uwagi co pies robi, udaja że nie widzą itp.
Avatar
Unen / 22 lipca 2015 o 07:08
0

uwazam ze to swietny pomysl, ja po swoim psie sprzatam i takie pojemniki bardzo ulatwilyby zycie mysle ze nie tylko mnie ale i wielu innym posiadaczom pieskow

Piesek zostawi kał na Kraku lub Pl. Litewskim i co? A nie lepiej urządzić wybiegi i tam skierują się właściciele piesków w wiadomym celu. Takie pojemniki są już na osiedlach i co? GWno. Trzeba do obsługi tematu GWien psich pracowników, którym należałaby się zapłata. Tylko podatek od pieska załatwi tę sprawę.

Piesek zostawi kał na Kraku lub Pl. Litewskim i co? A nie lepiej urządzić wybiegi i tam skierują się właściciele piesków w wiadomym celu. Takie pojemniki są już na osiedlach i co? GWno. Trzeba do obsługi tematu GWien psich pracowników, którym należałaby się zapłata. Tylko podatek od pieska załatwi tę sprawę.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 18:10
0
Przespacerujcie sobie przez Krakowskie Przedmieście w Niedziele(ale tez i na tygodniu) jaki tam jest syf deptak zalepiony gumami do żucia, przy co drugiej lampie rzygowiny i smieci po fastfoodach. Ratusz chce smietniki dla psów zamawiać? to jest śmiech na sali.
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 17:14
0

uwazam ze to swietny pomysl, ja po swoim psie sprzatam i takie pojemniki bardzo ulatwilyby zycie mysle ze nie tylko mnie ale i wielu innym posiadaczom pieskow

Avatar
Polok / 21 lipca 2015 o 15:37
0

Powstaną kosze, a nie toalety to po pierwsze. Po drugie, to jest działanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

To pomysł b. POroniony . No ale to tylko łysoniowo-kowalczykowy Lublin. Reszty nie trzeba.

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 14:33
0
Powstaną kosze, a nie toalety to po pierwsze. Po drugie, to jest działanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Avatar
Omeda / 21 lipca 2015 o 14:13
0

Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Łysonia i Kowalcvzyka nadaje się na wsi a nie w wojeódzkim mieście. Mam psa ale mnie boli, że Miasto ma to w nosie tylko woli POprzez swoich klakierów rozmawiać o GWnach psich. Jak uchwal podatek od psa np. 10 PLN/m-c to przy 40 tys. właścicieli kasa Gminy wzbogaci się o 400 tys/m-c a rocznie 4,8 mln PLN. Wystarczy urządzić w Mieście 100 wybiegów dla psów- teren ogrodzony z ławkami dla właścicieli, pieski tam pobiegają i załatwią swe potrzeby fizjologiczne. Takim wybiegiem zaopiekuje się 2 pracowników. Miesięczny koszt 2 tys PLN. Rocznie 24 tys na 1 wybieg a na 100 wybiegów koszt wyniesie 2,4 mln PLN. Reszta to na inwestycje około wybiegowe. W Krakowie od lat na Rynku funkcjonuje Pierwszy GWniarz RP. Tak sam ochrzcił się ten Pan co na rowerku ma przyczepione wiadra i zbiera końskie odchody. Lublin to Lublin a raczej mizeria POdparta Łysoniem i Kowalczykiem. Mają pomysły jak wydać czyjeś pieniądze. A ludzie mieszkańcy Miasta z Ich pomysłów mają GWno.

Na "Wesołej lwowskiej fali" Tońcio z Szczepciem bałakali, że od 5 lat w Lublinie finans bezPOwrotnie ginie.

Na "Wesołej lwowskiej fali" Tońcio z Szczepciem bałakali, że od 5 lat w Lublinie finans bezPOwrotnie ginie.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 13:30
0
Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Łysonia i Kowalcvzyka nadaje się na wsi a nie w wojeódzkim mieście. Mam psa ale mnie boli, że Miasto ma to w nosie tylko woli POprzez swoich klakierów rozmawiać o GWnach psich. Jak uchwal podatek od psa np. 10 PLN/m-c to przy 40 tys. właścicieli kasa Gminy wzbogaci się o 400 tys/m-c a rocznie 4,8 mln PLN. Wystarczy urządzić w Mieście 100 wybiegów dla psów- teren ogrodzony z ławkami dla właścicieli, pieski tam pobiegają i załatwią swe potrzeby fizjologiczne. Takim wybiegiem zaopiekuje się 2 pracowników. Miesięczny koszt 2 tys PLN. Rocznie 24 tys na 1 wybieg a na 100 wybiegów koszt wyniesie 2,4 mln PLN. Reszta to na inwestycje około wybiegowe. W Krakowie od lat na Rynku funkcjonuje Pierwszy GWniarz RP. Tak sam ochrzcił się ten Pan co na rowerku ma przyczepione wiadra i zbiera końskie odchody. Lublin to Lublin a raczej mizeria POdparta Łysoniem i Kowalczykiem. Mają pomysły jak wydać czyjeś pieniądze. A ludzie mieszkańcy Miasta z Ich pomysłów mają GWno.
Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Ły... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 11:59
0
Już to widzę jak psy korzystają z nich. Co za dureń o wymyślił? Lepiej by drogi poprawili
Avatar
Darek B / 22 lipca 2015 o 14:24
0

Hura!! Nareszcie!! Dzięki sieci toalet dla psów komfort i jakość życia w mieście ulegnie znacznej poprawie.

Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 13:46
0
najpierw to trzeba zmobilizować ludzi do sprzątania po pieskach bo niestety nie robią tego a jesli już to bardzo mała garstaka osób, widzę codziennie jak ludzie wychodzą z psami na spacery i co.... nie zwracaja wcale uwagi co pies robi, udaja że nie widzą itp.
Avatar
Unen / 22 lipca 2015 o 07:08
0

uwazam ze to swietny pomysl, ja po swoim psie sprzatam i takie pojemniki bardzo ulatwilyby zycie mysle ze nie tylko mnie ale i wielu innym posiadaczom pieskow

Piesek zostawi kał na Kraku lub Pl. Litewskim i co? A nie lepiej urządzić wybiegi i tam skierują się właściciele piesków w wiadomym celu. Takie pojemniki są już na osiedlach i co? GWno. Trzeba do obsługi tematu GWien psich pracowników, którym należałaby się zapłata. Tylko podatek od pieska załatwi tę sprawę.

Piesek zostawi kał na Kraku lub Pl. Litewskim i co? A nie lepiej urządzić wybiegi i tam skierują się właściciele piesków w wiadomym celu. Takie pojemniki są już na osiedlach i co? GWno. Trzeba do obsługi tematu GWien psich pracowników, którym należałaby się zapłata. Tylko podatek od pieska załatwi tę sprawę.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 18:10
0
Przespacerujcie sobie przez Krakowskie Przedmieście w Niedziele(ale tez i na tygodniu) jaki tam jest syf deptak zalepiony gumami do żucia, przy co drugiej lampie rzygowiny i smieci po fastfoodach. Ratusz chce smietniki dla psów zamawiać? to jest śmiech na sali.
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 17:14
0

uwazam ze to swietny pomysl, ja po swoim psie sprzatam i takie pojemniki bardzo ulatwilyby zycie mysle ze nie tylko mnie ale i wielu innym posiadaczom pieskow

Avatar
Polok / 21 lipca 2015 o 15:37
0

Powstaną kosze, a nie toalety to po pierwsze. Po drugie, to jest działanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

To pomysł b. POroniony . No ale to tylko łysoniowo-kowalczykowy Lublin. Reszty nie trzeba.

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 14:33
0
Powstaną kosze, a nie toalety to po pierwsze. Po drugie, to jest działanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Avatar
Omeda / 21 lipca 2015 o 14:13
0

Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Łysonia i Kowalcvzyka nadaje się na wsi a nie w wojeódzkim mieście. Mam psa ale mnie boli, że Miasto ma to w nosie tylko woli POprzez swoich klakierów rozmawiać o GWnach psich. Jak uchwal podatek od psa np. 10 PLN/m-c to przy 40 tys. właścicieli kasa Gminy wzbogaci się o 400 tys/m-c a rocznie 4,8 mln PLN. Wystarczy urządzić w Mieście 100 wybiegów dla psów- teren ogrodzony z ławkami dla właścicieli, pieski tam pobiegają i załatwią swe potrzeby fizjologiczne. Takim wybiegiem zaopiekuje się 2 pracowników. Miesięczny koszt 2 tys PLN. Rocznie 24 tys na 1 wybieg a na 100 wybiegów koszt wyniesie 2,4 mln PLN. Reszta to na inwestycje około wybiegowe. W Krakowie od lat na Rynku funkcjonuje Pierwszy GWniarz RP. Tak sam ochrzcił się ten Pan co na rowerku ma przyczepione wiadra i zbiera końskie odchody. Lublin to Lublin a raczej mizeria POdparta Łysoniem i Kowalczykiem. Mają pomysły jak wydać czyjeś pieniądze. A ludzie mieszkańcy Miasta z Ich pomysłów mają GWno.

Na "Wesołej lwowskiej fali" Tońcio z Szczepciem bałakali, że od 5 lat w Lublinie finans bezPOwrotnie ginie.

Na "Wesołej lwowskiej fali" Tońcio z Szczepciem bałakali, że od 5 lat w Lublinie finans bezPOwrotnie ginie.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 13:30
0
Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Łysonia i Kowalcvzyka nadaje się na wsi a nie w wojeódzkim mieście. Mam psa ale mnie boli, że Miasto ma to w nosie tylko woli POprzez swoich klakierów rozmawiać o GWnach psich. Jak uchwal podatek od psa np. 10 PLN/m-c to przy 40 tys. właścicieli kasa Gminy wzbogaci się o 400 tys/m-c a rocznie 4,8 mln PLN. Wystarczy urządzić w Mieście 100 wybiegów dla psów- teren ogrodzony z ławkami dla właścicieli, pieski tam pobiegają i załatwią swe potrzeby fizjologiczne. Takim wybiegiem zaopiekuje się 2 pracowników. Miesięczny koszt 2 tys PLN. Rocznie 24 tys na 1 wybieg a na 100 wybiegów koszt wyniesie 2,4 mln PLN. Reszta to na inwestycje około wybiegowe. W Krakowie od lat na Rynku funkcjonuje Pierwszy GWniarz RP. Tak sam ochrzcił się ten Pan co na rowerku ma przyczepione wiadra i zbiera końskie odchody. Lublin to Lublin a raczej mizeria POdparta Łysoniem i Kowalczykiem. Mają pomysły jak wydać czyjeś pieniądze. A ludzie mieszkańcy Miasta z Ich pomysłów mają GWno.
Toż to Tońcio i Szczepcio z "Wesołej lwowskiej fali". Takiego tytułu Tych 2 wiciarzy nie powstydziłoby się. Gdzie byłeś Szczepciu wczoraj w nocy? Na balu. A co to za bal jak nalewałeś piwo do gilajzy. A no nalewałem ale i filowałe. Na co i na kogo. Na damy. A były tam damy? A jakże przyszły w toaletach. Coś bredzisz . Toalety wzięły z sobą. Ale to insza inność. To takie stroje dla bab. A niektóre to były bez plec. Co Ty gadasz bez plec? A no bez plec bo tam gdzie są plecy to była dziura w sukni. Także ten pomysł Wspólnej Kasy tj Ły... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 11:59
0
Już to widzę jak psy korzystają z nich. Co za dureń o wymyślił? Lepiej by drogi poprawili
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 2

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 42

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 9

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!