Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2013 r.
18:02
Edytuj ten wpis

Prezes LSS Społem: Robimy swoje. Od 100 lat

0 33 A A
 (Hanna Bytniewska)
(Hanna Bytniewska)

Rozmowa z Mieczysławem Zapałem, prezesem Lubelskiej Spółdzielni Spożywców Społem, która kończy w sobotę pierwszy wiek działalności

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
• Jaka jest recepta na taki sukces?

– Fakt, że udało nam się utrzymać na rynku 100 lat, mimo historycznych, gospodarczych i politycznych zawirowań, to przede wszystkim wynik ciężkiej pracy kilku pokoleń pracowników spółdzielni, dobrego zarządzania oraz idei kooperatywy samopomocowej. To także ogromna zasługa członków spółdzielni, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wspierają finansowo nasze działania. W tym momencie mamy 2,5 tys. członków. To nie tylko kolejne pokolenia dawnych spółdzielców, ale również nowi ludzie, w różnym wieku. Jest wielu młodych, którzy postawili na tę ideę.

• Trudno jest działać na lubelskim rynku?

– Łatwo na pewno nie jest, ponieważ konkurencja jest coraz większa. Mamy jednak jasno wytyczony kierunek, w którym chcemy podążać i po prostu robimy swoje. Na pewno nie zamierzamy kończyć naszej historii na setnych urodzinach.

• A w jakim kierunku chce iść spółdzielnia?

– Nie stawiamy na ilość, ale na jakość. W tym momencie mamy 38 sklepów, z czego 28 to sklepy ogólnospożywcze, a 10 z artykułami przemysłowymi. Poza tym prowadzimy 4 piekarnie, cukiernię i kawiarnię "Domek Saski”, w której można spróbować m.in. naszych wyrobów cukierniczych. Nie planujemy otwierania kolejnych sklepów, chcemy poprawiać jakość tych, które już mamy. Dlatego większość środków finansowych przeznaczamy na modernizację i kompleksowe remonty nieruchomości oraz zakup nowoczesnego sprzętu. Stawiamy także czoła nowym wyzwaniom związanym ze zmieniającą się sytuacją na rynku. Mało kto wie, że jako pierwsi w Lublinie, w 2003 roku, uruchomiliśmy sprzedaż przez Internet.

• Co można uznać za największy sukces LSS Społem?

– Na pewno to, że istniejemy tyle lat i działamy bez przerwy. Oprócz tego szereg inwestycji, w tym największa - sklep Bazar przy ul. Lubartowskiej. A także nagrody dla naszych wyrobów na konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. Zorganizowaliśmy również, wspólnie z Lubelską Agencją Informacyjną w 1996 r. pierwsze targi spółdzielcze, w których wzięły udział spółdzielnie z całej Polski.

• A trudne momenty?

– Na pewno rok 1990 i 1991, kiedy została przyjęta nowa ustawa dotycząca organizacji i funkcjonowania spółdzielni w nowej rzeczywistości. Dla nas była ona krzywdząca. Musieliśmy m.in. zamknąć 200 sklepów, przez co straciliśmy ok. 1600 pracowników. Na szczęście upadek nigdy nam nie groził, nasza sytuacja finansowa cały czas jest stabilna.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 10 maja 2018 o 20:50
0
zaklady bukmacherskie
Avatar
Alina / 1 kwietnia 2014 o 21:05
0

Niestety sklepy LSS społem tracą swoją renomę, na którą pracowały aż 100 lat. Dziś będąc w jednej z placówek tu wymieniionych zauważyłam, że było prowadzone szkolenie na sklepie. Co zabawniejsze skutkowało to tym, że utworzyła się kilometrowa kolejka całkiem jak za komuny, a Pani kierowniczka (tak osławiona na tym forum) nawet nie zareagowała. Czy Pan prezes wie o tym? Co wyniesione ze zwykłego stołka zwykłej pracownicy kierowniczki wielkie Panie wyprawiają w jego placówkach. Wstyd i hańba.

Avatar
ach no włąsnie / 16 października 2013 o 14:27
0

słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!

więc sobie poczytajcie n a http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12018

 w jaki sposob sa wynagrodzenia oceniane przez pracownikow:))))

Avatar
justynia gopysta / 16 października 2013 o 14:25
0

słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!

Avatar
S Y L W E S T E R / 13 marca 2013 o 17:59
0
-------------------------------------TYLKO JEDNO ZAPYTANIE...-------------------------------------------------- Prezes LSS Społem ; Robimy swoje Od 100 lat . ILE LAT MA PREZES LSS ? czy już na eme ryturze ? czy znowu reżim "PO" podwyższył wiek emerytalny ? .
Avatar
Bożena / 13 marca 2013 o 16:58
0
A czy nikt sie nie zastanowił że dzieki tej niby " niedobrej" Pani kierownik sklep bardzo dobrze sie rozlicza dobrze funkcjonuje i co najważniejsze przynosi dochód jeśli Pani kierownik nie trzymałaby tego wszyskiego w garści to niewiadomo co by się tam działo może i jest trochę zbyt głośna może i powinna czasem sie ugryść w język ale jak widać pracownice sie nie skarżą klienci robią zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie i jakoś nikt do tej pory nie narzekał. Kierownik ma być kierownikiem a nie kumpelą od kawki i papieroska.
Avatar
Basia / 10 marca 2013 o 20:14
0
Jestem klientką sklepu GRZES na Kruczkowskiego to co sie tam dzieje w glowie sie nie miesci .Stojąc w kolejce za wędliną słychac było z zaplecza na cały sklep jak obecna pani kierownik krzyczy na pracownice .Byłam tez swiadkiem krzyku i wulgarnego slownictwa na przedstawiciela handlowego .Pan prezes powinien sie zastanowic kogo zatrudnia za kogo Ona sie ma (pani kierownik) żal mi tych pracownic ale niestety kazdy boi sie stracic prace,Dziewczyny trzymajcie sie i wytrwalosci zyczy wasza klientka
Avatar
Grażyna M. Biuro LSS / 14 lutego 2013 o 21:47
0
Powiem tak. Szacunek dla pracownicy, która broniąc kierowniczkę podpisała się pod postem imieniem. Reszta pracownic, które wypowiadają się, a podpisują wymyślonymi nikami jest co najmniej niewiarygodna. I raczej wątpię by ktokolwiek Pani upoważnił do wypowiadania się w imieniu większości. W "Grzesiu" robię zakupy niemalże codziennie i widziałam oraz słyszałam nie jedno. Widziałam łzy pracownic, które kierowniczka opierdzielała przy klientach. Więc droga Pani, która to się tak wypowiada, ze kierowniczka pomogła jej prywatnie. Nikogo tutaj to nie obchodzi. Prywatnie Pani kierowniczka może Pani i dzieci kołysać, a skoro kierowniczka pomaga Pani w prywatnych sprawach to nie dziwie się, ze wystawia jej Pani dobra opinię. Teraz kilka słów do Pani kierowniczki z "Grzesia" i nie tylko. Nie ma co lamentować trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Przeprosić pracownice i zacząć traktować ludzi z szacunkiem. Historia ta powinna być przestrogą dla innych kierowniczek. Wszystko się kiedy s kończy oraz za wszystko trzeba kiedyś zapłacić i ponieść konsekwencje.
Pozdrawiam pracownica biura LSS SPOŁEM
Grażyna M.
Powiem tak. Szacunek dla pracownicy, która broniąc kierowniczkę podpisała się pod postem imieniem. Reszta pracownic, które wypowiadają się, a podpisują wymyślonymi nikami jest co najmniej niewiarygodna. I raczej wątpię by ktokolwiek Pani upoważnił do wypowiadania się w imieniu większości. W "Grzesiu" robię zakupy niemalże codziennie i widziałam oraz słyszałam nie jedno. Widziałam łzy pracownic, które kierowniczka opierdzielała przy klientach. Więc droga Pani, która to się tak wypowiada, ze kierowniczka pomogła jej prywatnie. Nikog... rozwiń
Avatar
polak / 14 lutego 2013 o 18:30
0
To nie jest książka życzeń i zażaleń.
Lss to żywa historia,żywych ludzi ,którzy pracowali i pracują w w zmieniających się warunkach politycznych,społecznych i ekonomicznych..
Teraz to miejsce pracy ,w założeniu był sposób na życie.
Pierwszy sklep przy pl.bychawskim.
Politycy znali się na handlu i na brak pieczywa reagowali zmianą dyrektora ZPP, brak ryb dyrekora CR.
To były trudne czasy,a Prezes LSS Pan Tadeusz Librewski potrafił godnie zapewnić autonomią spółdzielni.
A pełen życia i humoru,jednocześnie wymagający V-ce Prezes Szyndel tacy ludzie jak On są potrzebni na czasy przemian i na pewno są..
LSS to nie sklep to idea ,którą trzeba wprowadzić w zycie.
Prezesie Zapoła Proponuję wrócić do korzeni czyli zasad rochdelskich. Pozdrawiam .
To nie jest książka życzeń i zażaleń.
Lss to żywa historia,żywych ludzi ,którzy pracowali i pracują w w zmieniających się warunkach politycznych,społecznych i ekonomicznych..
Teraz to miejsce pracy ,w założeniu był sposób na życie.
Pierwszy sklep przy pl.bychawskim.
Politycy znali się na handlu i na brak pieczywa reagowali zmianą dyrektora ZPP, brak ryb dyrekora CR.
To były trudne czasy,a Prezes LSS Pan Tadeusz Librewski potrafił godnie zapewnić autonomią spółdzielni.
A pełen życia i humoru,jednocześ... rozwiń
Avatar
Monika / 14 lutego 2013 o 16:41
0
A chamstwem nie jest, że się starszej kobiecie, która odeszła na emeryture d*** za przeproszenie obrabia jak juz nie jest kierowniczką i nie goni do roboty. Brawo pracownice pieknie się byłej kierowniczce odwdzieczacie. Co do Pan pracownic, które si e tu wypowiadaja sa lekko niewiarygodne. Dziewczyny!!!!!!!! Otrząsnijce się nikt nie neguje pracy kierowniczki, ale to jak sie do was - nas odzywa!!!!!!! NIe pozwolcie się tak traktowac. Jestescie wartosciowymi kobietami z duzym stazem pracy nikt nie ma prawa was obrazac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet kierowniczka.....

Rozumiem, ze kierowniczka pewnie to czyta wiec głupio pisac prawde jak jest ...mozna sie narazic .... Ale wzywam do przyznania sie przed sobą czy Pani Kierownjiczka z Grzesia nigdy przenigdy chamsko si e do was odezwała???????? Odpowiedzcie sobie zgodnie ze swoim sumieniem. Pani kierowniczka tez....


Bez komentarza
A chamstwem nie jest, że się starszej kobiecie, która odeszła na emeryture d*** za przeproszenie obrabia jak juz nie jest kierowniczką i nie goni do roboty. Brawo pracownice pieknie się byłej kierowniczce odwdzieczacie. Co do Pan pracownic, które si e tu wypowiadaja sa lekko niewiarygodne. Dziewczyny!!!!!!!! Otrząsnijce się nikt nie neguje pracy kierowniczki, ale to jak sie do was - nas odzywa!!!!!!! NIe pozwolcie się tak traktowac. Jestescie wartosciowymi kobietami z duzym stazem p... rozwiń
Avatar
Lorencywow / 10 maja 2018 o 20:50
0
zaklady bukmacherskie
Avatar
Alina / 1 kwietnia 2014 o 21:05
0

Niestety sklepy LSS społem tracą swoją renomę, na którą pracowały aż 100 lat. Dziś będąc w jednej z placówek tu wymieniionych zauważyłam, że było prowadzone szkolenie na sklepie. Co zabawniejsze skutkowało to tym, że utworzyła się kilometrowa kolejka całkiem jak za komuny, a Pani kierowniczka (tak osławiona na tym forum) nawet nie zareagowała. Czy Pan prezes wie o tym? Co wyniesione ze zwykłego stołka zwykłej pracownicy kierowniczki wielkie Panie wyprawiają w jego placówkach. Wstyd i hańba.

Avatar
ach no włąsnie / 16 października 2013 o 14:27
0

słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!

więc sobie poczytajcie n a http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12018

 w jaki sposob sa wynagrodzenia oceniane przez pracownikow:))))

Avatar
justynia gopysta / 16 października 2013 o 14:25
0

słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!

Avatar
S Y L W E S T E R / 13 marca 2013 o 17:59
0
-------------------------------------TYLKO JEDNO ZAPYTANIE...-------------------------------------------------- Prezes LSS Społem ; Robimy swoje Od 100 lat . ILE LAT MA PREZES LSS ? czy już na eme ryturze ? czy znowu reżim "PO" podwyższył wiek emerytalny ? .
Avatar
Bożena / 13 marca 2013 o 16:58
0
A czy nikt sie nie zastanowił że dzieki tej niby " niedobrej" Pani kierownik sklep bardzo dobrze sie rozlicza dobrze funkcjonuje i co najważniejsze przynosi dochód jeśli Pani kierownik nie trzymałaby tego wszyskiego w garści to niewiadomo co by się tam działo może i jest trochę zbyt głośna może i powinna czasem sie ugryść w język ale jak widać pracownice sie nie skarżą klienci robią zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie i jakoś nikt do tej pory nie narzekał. Kierownik ma być kierownikiem a nie kumpelą od kawki i papieroska.
Avatar
Basia / 10 marca 2013 o 20:14
0
Jestem klientką sklepu GRZES na Kruczkowskiego to co sie tam dzieje w glowie sie nie miesci .Stojąc w kolejce za wędliną słychac było z zaplecza na cały sklep jak obecna pani kierownik krzyczy na pracownice .Byłam tez swiadkiem krzyku i wulgarnego slownictwa na przedstawiciela handlowego .Pan prezes powinien sie zastanowic kogo zatrudnia za kogo Ona sie ma (pani kierownik) żal mi tych pracownic ale niestety kazdy boi sie stracic prace,Dziewczyny trzymajcie sie i wytrwalosci zyczy wasza klientka
Avatar
Grażyna M. Biuro LSS / 14 lutego 2013 o 21:47
0
Powiem tak. Szacunek dla pracownicy, która broniąc kierowniczkę podpisała się pod postem imieniem. Reszta pracownic, które wypowiadają się, a podpisują wymyślonymi nikami jest co najmniej niewiarygodna. I raczej wątpię by ktokolwiek Pani upoważnił do wypowiadania się w imieniu większości. W "Grzesiu" robię zakupy niemalże codziennie i widziałam oraz słyszałam nie jedno. Widziałam łzy pracownic, które kierowniczka opierdzielała przy klientach. Więc droga Pani, która to się tak wypowiada, ze kierowniczka pomogła jej prywatnie. Nikogo tutaj to nie obchodzi. Prywatnie Pani kierowniczka może Pani i dzieci kołysać, a skoro kierowniczka pomaga Pani w prywatnych sprawach to nie dziwie się, ze wystawia jej Pani dobra opinię. Teraz kilka słów do Pani kierowniczki z "Grzesia" i nie tylko. Nie ma co lamentować trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Przeprosić pracownice i zacząć traktować ludzi z szacunkiem. Historia ta powinna być przestrogą dla innych kierowniczek. Wszystko się kiedy s kończy oraz za wszystko trzeba kiedyś zapłacić i ponieść konsekwencje.
Pozdrawiam pracownica biura LSS SPOŁEM
Grażyna M.
Powiem tak. Szacunek dla pracownicy, która broniąc kierowniczkę podpisała się pod postem imieniem. Reszta pracownic, które wypowiadają się, a podpisują wymyślonymi nikami jest co najmniej niewiarygodna. I raczej wątpię by ktokolwiek Pani upoważnił do wypowiadania się w imieniu większości. W "Grzesiu" robię zakupy niemalże codziennie i widziałam oraz słyszałam nie jedno. Widziałam łzy pracownic, które kierowniczka opierdzielała przy klientach. Więc droga Pani, która to się tak wypowiada, ze kierowniczka pomogła jej prywatnie. Nikog... rozwiń
Avatar
polak / 14 lutego 2013 o 18:30
0
To nie jest książka życzeń i zażaleń.
Lss to żywa historia,żywych ludzi ,którzy pracowali i pracują w w zmieniających się warunkach politycznych,społecznych i ekonomicznych..
Teraz to miejsce pracy ,w założeniu był sposób na życie.
Pierwszy sklep przy pl.bychawskim.
Politycy znali się na handlu i na brak pieczywa reagowali zmianą dyrektora ZPP, brak ryb dyrekora CR.
To były trudne czasy,a Prezes LSS Pan Tadeusz Librewski potrafił godnie zapewnić autonomią spółdzielni.
A pełen życia i humoru,jednocześnie wymagający V-ce Prezes Szyndel tacy ludzie jak On są potrzebni na czasy przemian i na pewno są..
LSS to nie sklep to idea ,którą trzeba wprowadzić w zycie.
Prezesie Zapoła Proponuję wrócić do korzeni czyli zasad rochdelskich. Pozdrawiam .
To nie jest książka życzeń i zażaleń.
Lss to żywa historia,żywych ludzi ,którzy pracowali i pracują w w zmieniających się warunkach politycznych,społecznych i ekonomicznych..
Teraz to miejsce pracy ,w założeniu był sposób na życie.
Pierwszy sklep przy pl.bychawskim.
Politycy znali się na handlu i na brak pieczywa reagowali zmianą dyrektora ZPP, brak ryb dyrekora CR.
To były trudne czasy,a Prezes LSS Pan Tadeusz Librewski potrafił godnie zapewnić autonomią spółdzielni.
A pełen życia i humoru,jednocześ... rozwiń
Avatar
Monika / 14 lutego 2013 o 16:41
0
A chamstwem nie jest, że się starszej kobiecie, która odeszła na emeryture d*** za przeproszenie obrabia jak juz nie jest kierowniczką i nie goni do roboty. Brawo pracownice pieknie się byłej kierowniczce odwdzieczacie. Co do Pan pracownic, które si e tu wypowiadaja sa lekko niewiarygodne. Dziewczyny!!!!!!!! Otrząsnijce się nikt nie neguje pracy kierowniczki, ale to jak sie do was - nas odzywa!!!!!!! NIe pozwolcie się tak traktowac. Jestescie wartosciowymi kobietami z duzym stazem pracy nikt nie ma prawa was obrazac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet kierowniczka.....

Rozumiem, ze kierowniczka pewnie to czyta wiec głupio pisac prawde jak jest ...mozna sie narazic .... Ale wzywam do przyznania sie przed sobą czy Pani Kierownjiczka z Grzesia nigdy przenigdy chamsko si e do was odezwała???????? Odpowiedzcie sobie zgodnie ze swoim sumieniem. Pani kierowniczka tez....


Bez komentarza
A chamstwem nie jest, że się starszej kobiecie, która odeszła na emeryture d*** za przeproszenie obrabia jak juz nie jest kierowniczką i nie goni do roboty. Brawo pracownice pieknie się byłej kierowniczce odwdzieczacie. Co do Pan pracownic, które si e tu wypowiadaja sa lekko niewiarygodne. Dziewczyny!!!!!!!! Otrząsnijce się nikt nie neguje pracy kierowniczki, ale to jak sie do was - nas odzywa!!!!!!! NIe pozwolcie się tak traktowac. Jestescie wartosciowymi kobietami z duzym stazem p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 64 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!