Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2009 r.
20:55
Edytuj ten wpis

Prezydent Wasilewski: Prezes MPWiK wiedział, co go czeka

0 10 A A

Brak absolutorium dla prezesa MPWiK nie miał żadnego wpływu na jego odejście. Tak czy inaczej na to stanowisko byłby ogłoszony konkurs - tłumaczy prezydent Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ubiegłym tygodniu Tadeusz Fijałka, po 10 latach rządzenia MPWiK, pożegnał się z fotelem prezesa. W środę rada nadzorcza spółki zaproponowała, żeby prezydent miasta nie udzielił prezesowi absolutorium. Tak się stało w czwartek, na walnym zgromadzeniu wspólników, któremu prezydent przewodniczy. Poszło m.in. o ekspertyzę firmy Grontmij Polska, według której rozpoczęta w ub. roku rozbudowa sieci wodociągowej może być zagrożona.

- Gdyby głosowanie oscylowało w okolicach pół na pół, czyli co najmniej dwie osoby byłyby za absolutorium, podjąłbym decyzję o skwitowaniu. Natomiast jeśli "za” była tylko jedna osoba, to zmiana decyzji rady łączyłaby się z wotum nieufności dla niej, stąd podtrzymałem jej decyzję - mówi Adam Wasilewski.

I dodaje, że nieudzielenie absolutorium nie miało wpływu na odejście Fijałki. - Prawie dwa lata temu przyjęliśmy, że na stanowiska prezesów i wiceprezesów miejskich spółek będą rozpisywane konkursy. Jestem zadowolony z dotychczas rozstrzygniętych, m.in. w MPK, zamierzam je kontynuować i nie chciałbym robić odstępstw od tej zasady - podkreśla prezydent.

- Jak wiadomo, kadencja prezesa Fijałki kończyła się w grudniu ub. roku, a w tym roku była przedłużona do momentu skwitowania. Pan prezes też o tym wiedział - zaznacza Wasilewski. - Późniejsze głosowanie rady nad skwitowaniem nie miało żadnego wpływu na tę kwestię. Tak czy inaczej konkurs na prezesa MPWiK byłby ogłoszony.

Tadeusz Fijałka pozostał dyrektorem naczelnym MPWiK. Na razie nie wiadomo, czy wystartuje w konkursie. - Nie ukrywam, że mam kilka ciekawych propozycji - mówił zaraz po odwołaniu prezes.

Do czasu rozstrzygnięcia konkursu tymczasowym prezesem będzie oddelegowany przez radę nadzorczą Marcin Bielski (36-latek, od 14 lat pracujący w spółce). Jego zastępcą pozostanie dotychczasowy wiceprezes Jacek Czarecki.

Wbrew spekulacjom, do MPWiK nie trafi wiceprezydent Elżbieta Kołodziej-Wnuk. - Po powrocie do Lublina ministra Krzysztofa Żuka pani Kołodziej-Wnuk zostanie szefem Departamentu Rozwoju w Urzędzie Miasta - zapowiada Wasilewski. To jeden z czterech departamentów w Ratuszu, w które są zgrupowane poszczególne wydziały, a ich kierownicy mają odpowiadać przed zastępcami prezydenta.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 3 lipca 2009 o 10:38
0
a na dodatek Lidia Piotr Krajecka to żona radnego z PO. jak najszybciej odsunac PO od wladzy bo oni chca wszystko swoimi obsadzic. i niech nie klamia ze to konkursy.
Avatar
autochton / 3 lipca 2009 o 10:16
0
... " Do czasu rozstrzygnięcia konkursu tymczasowym prezesem będzie oddelegowany przez radę nadzorczą Marcin Bielski (36-latek, od 14 lat pracujący w spółce). Jego zastępcą pozostanie dotychczasowy wiceprezes Jacek Czarecki. " .... Nominacje jak zwykle z teczki. Pan Bielski to ziec jednego z dyrektorow w prywatnej firmie smieciowej, ktora od dawna walczy z panem Fijalka. I jak widac dzieki odpowiednim znajomosciom i czarnemu lobbingowi znowu dostaje co chce. Bezczelny nepotyzm, kolesiowanie, zadza wladzy za wszelka cene. A co z absolutorium pana prezydenta ?
... " Do czasu rozstrzygnięcia konkursu tymczasowym prezesem będzie oddelegowany przez radę nadzorczą Marcin Bielski (36-latek, od 14 lat pracujący w spółce). Jego zastępcą pozostanie dotychczasowy wiceprezes Jacek Czarecki. " .... Nominacje jak zwykle z teczki. Pan Bielski to ziec jednego z dyrektorow w prywatnej firmie smieciowej, ktora od dawna walczy z panem Fijalka. I jak widac dzieki odpowiednim znajomosciom i czarnemu lobbingowi znowu dostaje co chce. Bezczelny nepotyzm, kolesiowanie, zadza wladzy za wszelka cene. A co z a... rozwiń
Avatar
gość up date / 29 czerwca 2009 o 19:32
0
Co ten Wasilewski nie poprzestanie na graffiti i zaczyna bajki opowiadać że Ratusz dowiedział sie 25 czerwca ze Fijalce skończyła się kadencja? Od 10 lat wiedzieli że kadencja sie kończy więc należało ogłosić konkurs wcześniej!!! dyrektor Wojewódzki z Mienia Komunalnego w BIP ogłosił, że nie ma takiej możliwości w spółkach z ograniczona odpowiedzialnoscią. Czyzby sami nie wiedzieli co mozna a co nie mozna i działali z ograniczona świadomością a po omacku strzelali. Może wyjdzie a może nie !!!! W skundlonym Lublinie widać wszystko mozna. Nawet bezkarnie pluć na ludzi, posądzać, ubliżać, wyrzucać za drzwi z gabinetu, oczerniać w prasie i niszczyć. Daleko z tym nie zajedziecie dygnitarze!!!!!!
Co ten Wasilewski nie poprzestanie na graffiti i zaczyna bajki opowiadać że Ratusz dowiedział sie 25 czerwca ze Fijalce skończyła się kadencja? Od 10 lat wiedzieli że kadencja sie kończy więc należało ogłosić konkurs wcześniej!!! dyrektor Wojewódzki z Mienia Komunalnego w BIP ogłosił, że nie ma takiej możliwości w spółkach z ograniczona odpowiedzialnoscią. Czyzby sami nie wiedzieli co mozna a co nie mozna i działali z ograniczona świadomością a po omacku strzelali. Może wyjdzie a może nie !!!! W skundlo... rozwiń
Avatar
mieszkanka up cin / 29 czerwca 2009 o 19:08
0
[size="2"][/size][font="Arial Black"][/font]
mieszkaniec napisał:
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, najpierw przyjmując sprawozdanie finansowe spółki oraz sprawozdanie zarządu a potem mówiąc, że prezes jest beee.
( pewnie smutno panu było, że i pan absolutorium nie dostał )
… a czy nie można było udzielić absolutorium (które zresztą się Fijałce należało) a potem podziękować mu za prace i powiedzieć, że ma pan inny pomysł na MPWiK i potrzebuje pan stołków dla swoich.
No cóż niby z pana wykształcony człowiek a jednak …

Mieszkańcu! Wymagasz od utytulowanych z nominacji partyjnej kultury osobistej? Pomyłka! To są ludzie bez honoru, bez skrupułów, bez kultury i bez twarzy! Smutne.

Mieszkańcu! Wymagasz od utytulowanych z nominacji partyjnej kultury osobistej? Pomyłka! To są ludzie bez honoru, bez skrupułów, bez kultury i bez twarzy! Smutne. rozwiń
Avatar
ngh / 29 czerwca 2009 o 10:52
0
Po pierwsze , dokładniej czytajcie gazety i także to co między wierszami, Fijałka nie będzie prezesem ale będzie dyrektorem z ogromną pensją, Zawalił projekt europejski i prezydent nie będzie świecił za niego oczami.Zbyt dług o też zatrudniał wszystkich swoich znajomych i znajomych decydentów więc chwała Adamowi Wasilewskiemy,że zrobił to czego wszyscy poprzedni prezydenci nie mieli odwagi zrobić bo byli powiązani z prezesem w układy i układziki.Nie to złoto co się świeci . Prezes ma wszędzie układy wypracowane od czasów PZPR-owskich.Obrońcy Fijałki to ludzie w tej chwili zdezorientowani lub zależni od niego.Tam pracują ich rodziny.Inni krytkanci prezydenta typu Marcin Nowak.to ludzie którym grunt się pali pod nogami bo za chwilę żadna partia ich nie zechce, no chyba ze Stronnictwo Demokratyczne lub Partia Demokratyczna, partie kanapowe, których nikt normalny nie jest w stanie odróżnić a które roszczą sobie pretensje do reprezentowania we władzach swojej kanapy.Poza tym jeśli tacy ludzie jak M. Nowak usiłują być ekspertami politycznymi to biedny ty jesteś Lublinie, bo widzą cię tylko przez gazetowy pryzmat i chęć promowania się sposobm palikotowym przez czepianie się prezydenta. Jeszcz a propos, J. Palikota to ma on taki wpływ na Adama Wasilewskiego jak małpa na kodeks drogowy, Też to warto dostrzec , wbrew temu co niektórzy uparcie insynuują.
Po pierwsze , dokładniej czytajcie gazety i także to co między wierszami, Fijałka nie będzie prezesem ale będzie dyrektorem z ogromną pensją, Zawalił projekt europejski i prezydent nie będzie świecił za niego oczami.Zbyt dług o też zatrudniał wszystkich swoich znajomych i znajomych decydentów więc chwała Adamowi Wasilewskiemy,że zrobił to czego wszyscy poprzedni prezydenci nie mieli odwagi zrobić bo byli powiązani z prezesem w układy i układziki.Nie to złoto co się świeci . Prezes ma wszędzie układy wypracowane od czasów PZPR-owskich.Obrońcy... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2009 o 10:41
0
Janusz co najwyżej nie przeszkodził odwołać Fijałki. Kazał zupełnie kto inny. Chodzi o to:
[url="http://budownictwo.wnp.pl/lublin-zmodernizuje-kanalizacje-za-prawie-500-.."]http://budownictwo.wnp.pl/lublin-zmoderniz...a-prawie-500-..[/url].
Wkrótce się przekonamy, kto będzie realizował ten projekt, kto zastąpi Fijałkę na stanowisku inżyniera projektu z wynagrodzeniem 10 mln zł.
Avatar
Janek z działek / 29 czerwca 2009 o 09:35
0
Eeee tam , panie Wasilewski , Janusz kazał odwołać Prezesa Fijałkę ?, dlaczego p. Bielski jest teraz p.o Prezesa ? , czy dlatego że jako jedyny z zarządu , będąc pracownikiem spółki głosował przeciwko Fijałce + 2 manekinów z ratusza ?
Sam Pan nie potrafisz podejmować decyzji personalnych , innych z resztą też , jak się widzi wpisy czytelników Dziennika jak i Kuriera to długo nie posiedzisz Pan na tym stołku, nie nadaje się Pan do tego.
Fijałka ma przynajmniej pojęcie o tym co robi.
A Pan jesteś chorągiewka i tyle !!! . Szkoda słów.
Avatar
krucjata / 29 czerwca 2009 o 09:14
0
Konkurs konkursem a wygra Czarecki??? Czy pseudo-doktor Czarecki, stary koleżka Łątki i Kowalewskiego z wyjazdów studenckich finansowanych przez Samorząd UMCS dostanie również prezesa w zamian za znajomości i lojalność z aferzystą Łątką i Kowalewskim??. A Czy Agnieszka P (Parol) również ich wszystkich zna??
Avatar
~gość~ / 29 czerwca 2009 o 08:03
0
Polecam blog radnego z klubu PO Pana Marcina Nowaka
a szczególnie wpis Pt. "[url="http://marcinnowak.pl/?cat=1"]Kilka osobistych refleksji na temat odwołania Prezesa Fijałki[/url]"
[url="http://marcinnowak.pl/?cat=1"]http://marcinnowak.pl/?cat=1[/url]
Avatar
mieszkaniec / 29 czerwca 2009 o 07:57
0
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, najpierw przyjmując sprawozdanie finansowe spółki oraz sprawozdanie zarządu a potem mówiąc, że prezes jest beee.
( pewnie smutno panu było, że i pan absolutorium nie dostał )
… a czy nie można było udzielić absolutorium (które zresztą się Fijałce należało) a potem podziękować mu za prace i powiedzieć, że ma pan inny pomysł na MPWiK i potrzebuje pan stołków dla swoich.
No cóż niby z pana wykształcony człowiek a jednak …
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, n... rozwiń
Avatar
ja / 3 lipca 2009 o 10:38
0
a na dodatek Lidia Piotr Krajecka to żona radnego z PO. jak najszybciej odsunac PO od wladzy bo oni chca wszystko swoimi obsadzic. i niech nie klamia ze to konkursy.
Avatar
autochton / 3 lipca 2009 o 10:16
0
... " Do czasu rozstrzygnięcia konkursu tymczasowym prezesem będzie oddelegowany przez radę nadzorczą Marcin Bielski (36-latek, od 14 lat pracujący w spółce). Jego zastępcą pozostanie dotychczasowy wiceprezes Jacek Czarecki. " .... Nominacje jak zwykle z teczki. Pan Bielski to ziec jednego z dyrektorow w prywatnej firmie smieciowej, ktora od dawna walczy z panem Fijalka. I jak widac dzieki odpowiednim znajomosciom i czarnemu lobbingowi znowu dostaje co chce. Bezczelny nepotyzm, kolesiowanie, zadza wladzy za wszelka cene. A co z absolutorium pana prezydenta ?
... " Do czasu rozstrzygnięcia konkursu tymczasowym prezesem będzie oddelegowany przez radę nadzorczą Marcin Bielski (36-latek, od 14 lat pracujący w spółce). Jego zastępcą pozostanie dotychczasowy wiceprezes Jacek Czarecki. " .... Nominacje jak zwykle z teczki. Pan Bielski to ziec jednego z dyrektorow w prywatnej firmie smieciowej, ktora od dawna walczy z panem Fijalka. I jak widac dzieki odpowiednim znajomosciom i czarnemu lobbingowi znowu dostaje co chce. Bezczelny nepotyzm, kolesiowanie, zadza wladzy za wszelka cene. A co z a... rozwiń
Avatar
gość up date / 29 czerwca 2009 o 19:32
0
Co ten Wasilewski nie poprzestanie na graffiti i zaczyna bajki opowiadać że Ratusz dowiedział sie 25 czerwca ze Fijalce skończyła się kadencja? Od 10 lat wiedzieli że kadencja sie kończy więc należało ogłosić konkurs wcześniej!!! dyrektor Wojewódzki z Mienia Komunalnego w BIP ogłosił, że nie ma takiej możliwości w spółkach z ograniczona odpowiedzialnoscią. Czyzby sami nie wiedzieli co mozna a co nie mozna i działali z ograniczona świadomością a po omacku strzelali. Może wyjdzie a może nie !!!! W skundlonym Lublinie widać wszystko mozna. Nawet bezkarnie pluć na ludzi, posądzać, ubliżać, wyrzucać za drzwi z gabinetu, oczerniać w prasie i niszczyć. Daleko z tym nie zajedziecie dygnitarze!!!!!!
Co ten Wasilewski nie poprzestanie na graffiti i zaczyna bajki opowiadać że Ratusz dowiedział sie 25 czerwca ze Fijalce skończyła się kadencja? Od 10 lat wiedzieli że kadencja sie kończy więc należało ogłosić konkurs wcześniej!!! dyrektor Wojewódzki z Mienia Komunalnego w BIP ogłosił, że nie ma takiej możliwości w spółkach z ograniczona odpowiedzialnoscią. Czyzby sami nie wiedzieli co mozna a co nie mozna i działali z ograniczona świadomością a po omacku strzelali. Może wyjdzie a może nie !!!! W skundlo... rozwiń
Avatar
mieszkanka up cin / 29 czerwca 2009 o 19:08
0
[size="2"][/size][font="Arial Black"][/font]
mieszkaniec napisał:
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, najpierw przyjmując sprawozdanie finansowe spółki oraz sprawozdanie zarządu a potem mówiąc, że prezes jest beee.
( pewnie smutno panu było, że i pan absolutorium nie dostał )
… a czy nie można było udzielić absolutorium (które zresztą się Fijałce należało) a potem podziękować mu za prace i powiedzieć, że ma pan inny pomysł na MPWiK i potrzebuje pan stołków dla swoich.
No cóż niby z pana wykształcony człowiek a jednak …

Mieszkańcu! Wymagasz od utytulowanych z nominacji partyjnej kultury osobistej? Pomyłka! To są ludzie bez honoru, bez skrupułów, bez kultury i bez twarzy! Smutne.

Mieszkańcu! Wymagasz od utytulowanych z nominacji partyjnej kultury osobistej? Pomyłka! To są ludzie bez honoru, bez skrupułów, bez kultury i bez twarzy! Smutne. rozwiń
Avatar
ngh / 29 czerwca 2009 o 10:52
0
Po pierwsze , dokładniej czytajcie gazety i także to co między wierszami, Fijałka nie będzie prezesem ale będzie dyrektorem z ogromną pensją, Zawalił projekt europejski i prezydent nie będzie świecił za niego oczami.Zbyt dług o też zatrudniał wszystkich swoich znajomych i znajomych decydentów więc chwała Adamowi Wasilewskiemy,że zrobił to czego wszyscy poprzedni prezydenci nie mieli odwagi zrobić bo byli powiązani z prezesem w układy i układziki.Nie to złoto co się świeci . Prezes ma wszędzie układy wypracowane od czasów PZPR-owskich.Obrońcy Fijałki to ludzie w tej chwili zdezorientowani lub zależni od niego.Tam pracują ich rodziny.Inni krytkanci prezydenta typu Marcin Nowak.to ludzie którym grunt się pali pod nogami bo za chwilę żadna partia ich nie zechce, no chyba ze Stronnictwo Demokratyczne lub Partia Demokratyczna, partie kanapowe, których nikt normalny nie jest w stanie odróżnić a które roszczą sobie pretensje do reprezentowania we władzach swojej kanapy.Poza tym jeśli tacy ludzie jak M. Nowak usiłują być ekspertami politycznymi to biedny ty jesteś Lublinie, bo widzą cię tylko przez gazetowy pryzmat i chęć promowania się sposobm palikotowym przez czepianie się prezydenta. Jeszcz a propos, J. Palikota to ma on taki wpływ na Adama Wasilewskiego jak małpa na kodeks drogowy, Też to warto dostrzec , wbrew temu co niektórzy uparcie insynuują.
Po pierwsze , dokładniej czytajcie gazety i także to co między wierszami, Fijałka nie będzie prezesem ale będzie dyrektorem z ogromną pensją, Zawalił projekt europejski i prezydent nie będzie świecił za niego oczami.Zbyt dług o też zatrudniał wszystkich swoich znajomych i znajomych decydentów więc chwała Adamowi Wasilewskiemy,że zrobił to czego wszyscy poprzedni prezydenci nie mieli odwagi zrobić bo byli powiązani z prezesem w układy i układziki.Nie to złoto co się świeci . Prezes ma wszędzie układy wypracowane od czasów PZPR-owskich.Obrońcy... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2009 o 10:41
0
Janusz co najwyżej nie przeszkodził odwołać Fijałki. Kazał zupełnie kto inny. Chodzi o to:
[url="http://budownictwo.wnp.pl/lublin-zmodernizuje-kanalizacje-za-prawie-500-.."]http://budownictwo.wnp.pl/lublin-zmoderniz...a-prawie-500-..[/url].
Wkrótce się przekonamy, kto będzie realizował ten projekt, kto zastąpi Fijałkę na stanowisku inżyniera projektu z wynagrodzeniem 10 mln zł.
Avatar
Janek z działek / 29 czerwca 2009 o 09:35
0
Eeee tam , panie Wasilewski , Janusz kazał odwołać Prezesa Fijałkę ?, dlaczego p. Bielski jest teraz p.o Prezesa ? , czy dlatego że jako jedyny z zarządu , będąc pracownikiem spółki głosował przeciwko Fijałce + 2 manekinów z ratusza ?
Sam Pan nie potrafisz podejmować decyzji personalnych , innych z resztą też , jak się widzi wpisy czytelników Dziennika jak i Kuriera to długo nie posiedzisz Pan na tym stołku, nie nadaje się Pan do tego.
Fijałka ma przynajmniej pojęcie o tym co robi.
A Pan jesteś chorągiewka i tyle !!! . Szkoda słów.
Avatar
krucjata / 29 czerwca 2009 o 09:14
0
Konkurs konkursem a wygra Czarecki??? Czy pseudo-doktor Czarecki, stary koleżka Łątki i Kowalewskiego z wyjazdów studenckich finansowanych przez Samorząd UMCS dostanie również prezesa w zamian za znajomości i lojalność z aferzystą Łątką i Kowalewskim??. A Czy Agnieszka P (Parol) również ich wszystkich zna??
Avatar
~gość~ / 29 czerwca 2009 o 08:03
0
Polecam blog radnego z klubu PO Pana Marcina Nowaka
a szczególnie wpis Pt. "[url="http://marcinnowak.pl/?cat=1"]Kilka osobistych refleksji na temat odwołania Prezesa Fijałki[/url]"
[url="http://marcinnowak.pl/?cat=1"]http://marcinnowak.pl/?cat=1[/url]
Avatar
mieszkaniec / 29 czerwca 2009 o 07:57
0
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, najpierw przyjmując sprawozdanie finansowe spółki oraz sprawozdanie zarządu a potem mówiąc, że prezes jest beee.
( pewnie smutno panu było, że i pan absolutorium nie dostał )
… a czy nie można było udzielić absolutorium (które zresztą się Fijałce należało) a potem podziękować mu za prace i powiedzieć, że ma pan inny pomysł na MPWiK i potrzebuje pan stołków dla swoich.
No cóż niby z pana wykształcony człowiek a jednak …
To są wyssane z palca zarzuty. Ciekawe jak pan prezydent Wasilewski ustosunkuje się do siebie, że oto właśnie poważnie zagrożone są fundusze unijne na budowę nowego stadionu w Lublinie i to tylko dlatego, że to właśnie prezydent Wasilewski nie jest wstanie podjąć jednej konkretnej decyzji tylko jak chorągiewkę przenosi stadion z miejsca na miejsce. A nie przypomnę już która to z jego zastępców odpowiada za ową inwestycję.

Co do odwołania Prezesa Fijałki to panie prezydencie zrobił to Pan w iście najgorszy z możliwych sposobów, n... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 5

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 31 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce