Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 lipca 2008 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Psy terroryzują mieszkańców kamienicy przy ul. Kunickiego

0 3 A A

Dwa psy Janusza S. pogryzły już trzy osoby. Jego sąsiedzi żyją w strachu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Boją się, że agresywne rottweilery, znowu wrócą do nieodpowiedzialnego właściciela.

- Czy one mają kogoś zagryźć? Dopiero wtedy policja weźmie się za ich właściciela? - pyta pan Jarosław, którego rottweilery zaatakowały kilka dni temu.
25-letni mężczyzna pokazuje spuchniętą nogę z wyraźnymi ranami po psich zębach. Przy chodzeniu musi wspierać się o kulę. Właścicielem niebezpiecznych psów jest jego stryj, który mieszka w tej samej kamienicy. Psy trzyma w kojcu na podwórku.

W poniedziałek po południu Jarosław wracał ze sklepu do domu. Przed kamienicą spotkał stryja, obok którego biegały dwa psy Elza i Szaman. Nie mógł przejść, więc zażądał, żeby krewny zamknął psy w kojcu. Właściciel zareagował agresywnie: ubliżał i wygrażał bratankowi. W kojcu zamknął tylko jednego psa. Drugiego trzymał na smyczy. Krzyknął "Zabij bandzior”. To była komenda do ataku. Elza wybiegła z kojca rzuciła się na mężczyznę. Złapała go za nogę i zaczęła ciągnąć.

- Gdyby ojciec nie wybiegł z pałką, to te psy wyciągnęłyby mnie na podwórko i rozszarpały - opowiada roztrzęsiony.

Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia.

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. - Zaatakowały mnie, jak wracałem ze sklepu. Próbowałem uciekać, ale ściągnęły mnie z bramki. A stryj jeszcze bił mnie pałką po głowie. Na szczęście, nadeszli jacyś ludzie i wtedy zaczął odciągać psy. Uciekłem na ulicę. Doszedłem do komisariatu, skąd wezwali pogotowie.

Teraz niebezpieczne psy zostały zabrane do schroniska. Policja zwróciła się do sądu z pytaniem co dalej ma z nimi zrobić.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Agata / 1 sierpnia 2008 o 01:35
0
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKN... rozwiń
Avatar
żmija / 31 lipca 2008 o 21:58
0
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. -"- Nasuwa się pytanie--czy już półtora roku temu nie można było ukarać odpowiednio tej BESTII ,czyli ,,właściciela" psów ,wiedząc ,że jest to rasa ,na którą potrzebne jest posiadanie odpowiedniego zezwolenia? Czy pogryzienie poprzednich dwóch osób nie dało NIKOMU do myślenia ,że ten pseudoopiekun ,to nieodpowiedni ,,człowiek", aby je posiadać? Ten Idiota powinien być już dużo wcześniej ukarany, przede wszystkim, za znęcanie się nad zwierzętami (wymuszanie agresywności) i znęcanie się nad ludżmi (szczucie psami),Jak widać na załączonym obrazku ,nasze przepisy prawne i wyroki sądowe ,dają wiele do myślenia. To jest niestety kraj bezprawia ,a co jest w tym najtragiczniejsze ? deb*** ZAWINIŁ- PSY PONIOSĄ NAJWYŻSZĄ KARĘ--ZOSTANĄ UŚPIONE !!!!
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie był... rozwiń
Avatar
tumidor / 31 lipca 2008 o 12:03
0
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nadawajcie medialnej rangi takim wydarzeniom i kwalifikujcie je jednoznacznie jako ewidentne złamanie prawa, tj. rozporządzenia ministra MSW o 11 rasach psów niebezpiecznych, albo piszcie, że to ewenement, zarówno taki "stryj", jak i jego rotweilery, ktore wykonuja po prostu jego komendy, bo tak zostały wytresowane. Naprawdę, ten kretyński "stryj" powinien zostać ukarany surowo tym bardziej, że za pierwszym razem się wymigał od odpowiedzialnosci.
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nad... rozwiń
Avatar
Agata / 1 sierpnia 2008 o 01:35
0
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKN... rozwiń
Avatar
żmija / 31 lipca 2008 o 21:58
0
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. -"- Nasuwa się pytanie--czy już półtora roku temu nie można było ukarać odpowiednio tej BESTII ,czyli ,,właściciela" psów ,wiedząc ,że jest to rasa ,na którą potrzebne jest posiadanie odpowiedniego zezwolenia? Czy pogryzienie poprzednich dwóch osób nie dało NIKOMU do myślenia ,że ten pseudoopiekun ,to nieodpowiedni ,,człowiek", aby je posiadać? Ten Idiota powinien być już dużo wcześniej ukarany, przede wszystkim, za znęcanie się nad zwierzętami (wymuszanie agresywności) i znęcanie się nad ludżmi (szczucie psami),Jak widać na załączonym obrazku ,nasze przepisy prawne i wyroki sądowe ,dają wiele do myślenia. To jest niestety kraj bezprawia ,a co jest w tym najtragiczniejsze ? deb*** ZAWINIŁ- PSY PONIOSĄ NAJWYŻSZĄ KARĘ--ZOSTANĄ UŚPIONE !!!!
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie był... rozwiń
Avatar
tumidor / 31 lipca 2008 o 12:03
0
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nadawajcie medialnej rangi takim wydarzeniom i kwalifikujcie je jednoznacznie jako ewidentne złamanie prawa, tj. rozporządzenia ministra MSW o 11 rasach psów niebezpiecznych, albo piszcie, że to ewenement, zarówno taki "stryj", jak i jego rotweilery, ktore wykonuja po prostu jego komendy, bo tak zostały wytresowane. Naprawdę, ten kretyński "stryj" powinien zostać ukarany surowo tym bardziej, że za pierwszym razem się wymigał od odpowiedzialnosci.
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nad... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 5 0

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 0 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 4

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS