Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 lipca 2008 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Psy terroryzują mieszkańców kamienicy przy ul. Kunickiego

0 3 A A

Dwa psy Janusza S. pogryzły już trzy osoby. Jego sąsiedzi żyją w strachu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Boją się, że agresywne rottweilery, znowu wrócą do nieodpowiedzialnego właściciela.

- Czy one mają kogoś zagryźć? Dopiero wtedy policja weźmie się za ich właściciela? - pyta pan Jarosław, którego rottweilery zaatakowały kilka dni temu.
25-letni mężczyzna pokazuje spuchniętą nogę z wyraźnymi ranami po psich zębach. Przy chodzeniu musi wspierać się o kulę. Właścicielem niebezpiecznych psów jest jego stryj, który mieszka w tej samej kamienicy. Psy trzyma w kojcu na podwórku.

W poniedziałek po południu Jarosław wracał ze sklepu do domu. Przed kamienicą spotkał stryja, obok którego biegały dwa psy Elza i Szaman. Nie mógł przejść, więc zażądał, żeby krewny zamknął psy w kojcu. Właściciel zareagował agresywnie: ubliżał i wygrażał bratankowi. W kojcu zamknął tylko jednego psa. Drugiego trzymał na smyczy. Krzyknął "Zabij bandzior”. To była komenda do ataku. Elza wybiegła z kojca rzuciła się na mężczyznę. Złapała go za nogę i zaczęła ciągnąć.

- Gdyby ojciec nie wybiegł z pałką, to te psy wyciągnęłyby mnie na podwórko i rozszarpały - opowiada roztrzęsiony.

Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia.

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. - Zaatakowały mnie, jak wracałem ze sklepu. Próbowałem uciekać, ale ściągnęły mnie z bramki. A stryj jeszcze bił mnie pałką po głowie. Na szczęście, nadeszli jacyś ludzie i wtedy zaczął odciągać psy. Uciekłem na ulicę. Doszedłem do komisariatu, skąd wezwali pogotowie.

Teraz niebezpieczne psy zostały zabrane do schroniska. Policja zwróciła się do sądu z pytaniem co dalej ma z nimi zrobić.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Agata / 1 sierpnia 2008 o 01:35
0
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKN... rozwiń
Avatar
żmija / 31 lipca 2008 o 21:58
0
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. -"- Nasuwa się pytanie--czy już półtora roku temu nie można było ukarać odpowiednio tej BESTII ,czyli ,,właściciela" psów ,wiedząc ,że jest to rasa ,na którą potrzebne jest posiadanie odpowiedniego zezwolenia? Czy pogryzienie poprzednich dwóch osób nie dało NIKOMU do myślenia ,że ten pseudoopiekun ,to nieodpowiedni ,,człowiek", aby je posiadać? Ten Idiota powinien być już dużo wcześniej ukarany, przede wszystkim, za znęcanie się nad zwierzętami (wymuszanie agresywności) i znęcanie się nad ludżmi (szczucie psami),Jak widać na załączonym obrazku ,nasze przepisy prawne i wyroki sądowe ,dają wiele do myślenia. To jest niestety kraj bezprawia ,a co jest w tym najtragiczniejsze ? deb*** ZAWINIŁ- PSY PONIOSĄ NAJWYŻSZĄ KARĘ--ZOSTANĄ UŚPIONE !!!!
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie był... rozwiń
Avatar
tumidor / 31 lipca 2008 o 12:03
0
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nadawajcie medialnej rangi takim wydarzeniom i kwalifikujcie je jednoznacznie jako ewidentne złamanie prawa, tj. rozporządzenia ministra MSW o 11 rasach psów niebezpiecznych, albo piszcie, że to ewenement, zarówno taki "stryj", jak i jego rotweilery, ktore wykonuja po prostu jego komendy, bo tak zostały wytresowane. Naprawdę, ten kretyński "stryj" powinien zostać ukarany surowo tym bardziej, że za pierwszym razem się wymigał od odpowiedzialnosci.
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nad... rozwiń
Avatar
Agata / 1 sierpnia 2008 o 01:35
0
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !
TO PRAWO JEST CHORE! DLACZEGO WYPUSZCZACIE deb***A KTORY JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNY! SAMI SOBIE BEDZIECIE WINNI, ON ZA MIESIAC POJDZIE NA TARG I KUPI NOWE! ZAMKNĄĆ TEGO DZIADA! CZY WY TAM NA TEJ POLICJI NIE UŻYWACIE MÓZGÓW?

ZAMKNĄĆ DZADA ! ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKNĄĆ DZADA !ZAMKN... rozwiń
Avatar
żmija / 31 lipca 2008 o 21:58
0
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie były ciężkie i sprawa została umorzona. - Psy zostały zabrane na dwa tygodnie, a potem wróciły - wspomina pogryziony 25-latek. - I znowu zaczął się horror.

Do podobnej sytuacji doszło półtora roku temu. Rottweilery zaatakowały Marcina, brata Jarosława.

- Mam 70 szwów - mówi Marcin. -"- Nasuwa się pytanie--czy już półtora roku temu nie można było ukarać odpowiednio tej BESTII ,czyli ,,właściciela" psów ,wiedząc ,że jest to rasa ,na którą potrzebne jest posiadanie odpowiedniego zezwolenia? Czy pogryzienie poprzednich dwóch osób nie dało NIKOMU do myślenia ,że ten pseudoopiekun ,to nieodpowiedni ,,człowiek", aby je posiadać? Ten Idiota powinien być już dużo wcześniej ukarany, przede wszystkim, za znęcanie się nad zwierzętami (wymuszanie agresywności) i znęcanie się nad ludżmi (szczucie psami),Jak widać na załączonym obrazku ,nasze przepisy prawne i wyroki sądowe ,dają wiele do myślenia. To jest niestety kraj bezprawia ,a co jest w tym najtragiczniejsze ? deb*** ZAWINIŁ- PSY PONIOSĄ NAJWYŻSZĄ KARĘ--ZOSTANĄ UŚPIONE !!!!
Oto najlepszy przykład ,jak działa NASZE PRAWO-CYT:,,Policja zabrała właściciela zwierząt do komisariatu. Po przesłuchaniu wrócił do domu.

- Został mu postawiony zarzut grożenia i uszkodzenia ciała - mówi Magdalena Jędrejek, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Odpowie też za wykroczenie - posiadania psów niebezpiecznej rasy bez zezwolenia. (KPINAAAAAAAAAAA!!!!!!!!)

Za brak zezwolenia policja mogła go ukarać już w marcu. Psy mężczyzny pogryzły wówczas jego znajomego. Obrażenia nie był... rozwiń
Avatar
tumidor / 31 lipca 2008 o 12:03
0
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nadawajcie medialnej rangi takim wydarzeniom i kwalifikujcie je jednoznacznie jako ewidentne złamanie prawa, tj. rozporządzenia ministra MSW o 11 rasach psów niebezpiecznych, albo piszcie, że to ewenement, zarówno taki "stryj", jak i jego rotweilery, ktore wykonuja po prostu jego komendy, bo tak zostały wytresowane. Naprawdę, ten kretyński "stryj" powinien zostać ukarany surowo tym bardziej, że za pierwszym razem się wymigał od odpowiedzialnosci.
I tak nieodpowiedzialni ludzie - w osobie tego "stryja" - i agresywne psy "pracują" na opinię o wszytkich psach i ich właścicielach. Kiedy się to czyta lub ogląda w telewizji podobne sceny, niezorientowani ludzie nabierają przekonania, że wszystkie większe psy są niebezpieczne. Potem nie można się pokazać bez smyczy z najbardziej nawet łagodnym bokserem lub labradorem. Tak wytwarza się psychoza i ściganie Bogu ducha winnych "psiarzy" i ich najnormalniejszych w świecie - przyjaznych wszytkim - psów. Albo nie nad... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 55 3

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 1 0

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 6 4

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 5 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 14 1

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 11 12

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!