Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 stycznia 2015 r.
11:31
Edytuj ten wpis

Radny PiS wystąpił do prezydenta o ułatwienie dojazdu do kościoła

Autor: Zdjęcie autora drs
1 13 A A

O ułatwienie dojazdu do kościoła znajdującego się przy ul. Roztocze wystąpił do prezydenta Lublina miejski radny PiS, Dariusz Jezior.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chce, żeby kierowcy jadący ul. Roztocze od strony ul. Jana Pawła II mogli zawrócić na skrzyżowaniu z al. Kraśnicką. Teraz jest to niemożliwe.

Miasto jednoznacznej deklaracji nie składa, ale zastrzega, że sygnalizacja ta i tak będzie wymieniana podczas budowy systemu zarządzania ruchem ulicznym.

Przesuń się, słupie

Przestawienia słupa trakcji trolejbusowej stojącego na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z Wrotkowską domaga się od Ratusza inny radny PiS, Piotr Popiel, bo jego zdaniem znajduje się zbyt blisko skrzyżowania.

Radny twierdzi, że samochody jadące ul. Diamentową w dół po zderzeniu z wymuszającymi pierwszeństwo pojazdami skręcającymi w lewo we Wrotkowską zatrzymują się często na jednym ze słupów "powodując jeszcze większe zniszczenie aut i narażając pasażerów na dodatkowe obrażenia”.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Radny / 27 stycznia 2015 r. o 22:20

Podrzucę radnemu Jeziorowi jeszcze lepszy pomysł jak ułatwić wiernym dostęp do kościoła: miasto powinno wybudować kościół na każdym osiedlu.

Każdy pomysł jest godny uwagi i dobry aby komuchów nawracać.

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 22:12

Podrzucę radnemu Jeziorowi jeszcze lepszy pomysł jak ułatwić wiernym dostęp do kościoła: miasto powinno wybudować kościół na każdym osiedlu.

Avatar
irena / 27 stycznia 2015 r. o 15:43

a spacerkiem niełaska? a może jeszcze wjazd pod sam ołtarz i msza bez wysiadania z full karety?

Avatar
SYLWESTER / 27 stycznia 2015 r. o 15:28

****************  ODEZWALI  SIE  DZISIAJ  SEARATYSCI   PUTINA   Z  *PO*  ************************* Tak , w  niczym  nie  przesadzam,  tylko  Wy  z  *PO*  Platformy  Oszustów  jako  Separatyści   Pu tina  nie  tylko  jesteście  wrogami  wszystko  co  POLSKIE  ale   działacie  otwarcie  na  NIEKORZY SC  POLSKI   I   POLAKOW !!!.     Jak  widać  *śmiecie  z  PO*  nie  uszanują  uwagi  RADNEGO   RADY  MIEJSKIEJ  LUBLINA  która  to  Uwaga  dotyczy  i   jest  w  interesie   wszystkich  kierowc ów  w   Lublinie .   OPAMIETANIA   NIEPOPRAWNI  GŁUPOLE   Z   *PO* ! .

****************  ODEZWALI  SIE  DZISIAJ  SEARATYSCI   PUTINA   Z  *PO*  ************************* Tak , w  niczym  nie  przesadzam,  tylko  Wy  z  *PO*  Platformy  Oszustów  jako  Separatyści   Pu tina  nie  tylko  jesteście  wrogami  wszystko  co  POLSKIE  ale   działacie  otwarcie  na  NIEKORZY SC  POLSKI   I   POLAKOW !!!. ... rozwiń

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 stycznia 2015 r. o 14:53

JUDE ???

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 stycznia 2015 r. o 13:58

hehe Pisuar udaje, że troszczy się o swój elektorat, lenie pozorują rajcowanie

A pisiactwo ciągle o jednym. Poza kościołem, budową krzyży i pomników, czy zmianą nazw ulic, nic ich nie interesuje, bo nic te nieroby nie potrafią.

JUDE ???

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 13:49

wydaje Im się, ze są z RADY PARAFIALNEJ! ha ha ha

A nie są?

Avatar
Kuria jego Mać / 27 stycznia 2015 r. o 13:19

Kuria Jego Mać! Tym bezRADNYM coś wali na łeb! znowu mają ataki ecclesiofobii i wydaje Im się, ze są z RADY PARAFIALNEJ! ha ha ha

Avatar
Irasiad / 27 stycznia 2015 r. o 13:01

A jak jestem niewierzący, to też będę mógł zawrócić ?

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 12:49

a co dla ateistów i buddystów? figa z makiem? ale żenada

Avatar
Radny / 27 stycznia 2015 r. o 22:20

Podrzucę radnemu Jeziorowi jeszcze lepszy pomysł jak ułatwić wiernym dostęp do kościoła: miasto powinno wybudować kościół na każdym osiedlu.

Każdy pomysł jest godny uwagi i dobry aby komuchów nawracać.

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 22:12

Podrzucę radnemu Jeziorowi jeszcze lepszy pomysł jak ułatwić wiernym dostęp do kościoła: miasto powinno wybudować kościół na każdym osiedlu.

Avatar
irena / 27 stycznia 2015 r. o 15:43

a spacerkiem niełaska? a może jeszcze wjazd pod sam ołtarz i msza bez wysiadania z full karety?

Avatar
SYLWESTER / 27 stycznia 2015 r. o 15:28

****************  ODEZWALI  SIE  DZISIAJ  SEARATYSCI   PUTINA   Z  *PO*  ************************* Tak , w  niczym  nie  przesadzam,  tylko  Wy  z  *PO*  Platformy  Oszustów  jako  Separatyści   Pu tina  nie  tylko  jesteście  wrogami  wszystko  co  POLSKIE  ale   działacie  otwarcie  na  NIEKORZY SC  POLSKI   I   POLAKOW !!!.     Jak  widać  *śmiecie  z  PO*  nie  uszanują  uwagi  RADNEGO   RADY  MIEJSKIEJ  LUBLINA  która  to  Uwaga  dotyczy  i   jest  w  interesie   wszystkich  kierowc ów  w   Lublinie .   OPAMIETANIA   NIEPOPRAWNI  GŁUPOLE   Z   *PO* ! .

****************  ODEZWALI  SIE  DZISIAJ  SEARATYSCI   PUTINA   Z  *PO*  ************************* Tak , w  niczym  nie  przesadzam,  tylko  Wy  z  *PO*  Platformy  Oszustów  jako  Separatyści   Pu tina  nie  tylko  jesteście  wrogami  wszystko  co  POLSKIE  ale   działacie  otwarcie  na  NIEKORZY SC  POLSKI   I   POLAKOW !!!. ... rozwiń

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 stycznia 2015 r. o 14:53

JUDE ???

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 27 stycznia 2015 r. o 13:58

hehe Pisuar udaje, że troszczy się o swój elektorat, lenie pozorują rajcowanie

A pisiactwo ciągle o jednym. Poza kościołem, budową krzyży i pomników, czy zmianą nazw ulic, nic ich nie interesuje, bo nic te nieroby nie potrafią.

JUDE ???

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 13:49

wydaje Im się, ze są z RADY PARAFIALNEJ! ha ha ha

A nie są?

Avatar
Kuria jego Mać / 27 stycznia 2015 r. o 13:19

Kuria Jego Mać! Tym bezRADNYM coś wali na łeb! znowu mają ataki ecclesiofobii i wydaje Im się, ze są z RADY PARAFIALNEJ! ha ha ha

Avatar
Irasiad / 27 stycznia 2015 r. o 13:01

A jak jestem niewierzący, to też będę mógł zawrócić ?

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 r. o 12:49

a co dla ateistów i buddystów? figa z makiem? ale żenada