Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 kwietnia 2011 r.
9:39
Edytuj ten wpis

S17. Utrudnienia na Piaseckiej, budują kładkę (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 20 A A
Budowa S17. Zdjęcia zrobione 6 kwietnia (Jacek Świerczyński)
Budowa S17. Zdjęcia zrobione 6 kwietnia (Jacek Świerczyński)

Trwają kolejne prace związane z budową S17 na odcinku Lublin - Piaski. Kierowcy muszą liczyć się z nowymi utrudnieniami w ruchu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Donald / 6 kwietnia 2011 o 20:47
0
kolego llubellak@op.pl daj spokój, szkoda klawiatury na te pis'owskie zaczepki
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2011 o 17:12
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302097716' post='460145']
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
[/quote]
Naprawdę nie rozumiesz? Czym jest gorzej tym jest lepiej, bo może uda się wrócić do władzy, to całe wyjaśnienie.
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302097716' post='460145']
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może ... rozwiń
Avatar
Cogito / 6 kwietnia 2011 o 16:28
0
Pax, Panowie i Panie. Niezaleznie, czy i na kogo glosowaliscie. Cieszmy sie, ze obwodnice robia .
Avatar
llubellak@op.pl / 6 kwietnia 2011 o 15:48
0
[quote name='pisior' timestamp='1302096178' post='460127']
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
[/quote]

Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
[quote name='pisior' timestamp='1302096178' post='460127']
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
[/quote]

Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 6 kwietnia 2011 o 15:40
0
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

no nie, ręce opadają. czego się chłopcze nawąchałeś, czy to po lekturze manifestu politycznego wodza tak cię sponiewierało? coś się ruszyło w tym zapyziałym mieście ale widać to Cię nie rusza, Tobie najlepiej pasowałoby jakby gnojem rzucać przez ulicę. gdzieś masz to, że w końcu coś ruszyło. nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm, nie mam pojęcia. pewnie żeś zero życiowe, żona Ci nie daje, koledzy się śmieją, dzieci rzucają ziemniakami, psy leją pod twoje drzwi i nawet gałąź którą wybrałeś, urwała się pod twoim durnym cielskiem- jednym słowem ZERO.
dla twej wiadomości, doczytaj dokładnie mój post gdzie jest jak wół napisane, że zarówno Pruszkowski z PiS jak i Wasilewski z PO nic nie zrobili! pomyśl a jeśli Ci to nie wychodzi, poszukaj mocniejszej gałęzi
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

no nie, ręce opadają. czego się chłopcze nawąchałeś, czy to po lekturze manifestu politycznego wodza tak cię sponiewierało? coś się ruszyło w tym zapyziałym mieście ale widać to Cię nie rusza, Tobie najlepiej pasowałoby jakby gnojem rzucać przez ulicę. gdzieś masz to, że w końcu coś ruszyło. nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm, nie mam pojęcia. pewnie żeś zero życiowe, żona Ci ni... rozwiń
Avatar
john / 6 kwietnia 2011 o 15:36
0
http://www.niedlapsakielbasa.pl/
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2011 o 15:30
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1302094895' post='460110']
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
[/quote]
zostaw pruszona, widzisz jak sie zdenerwowal
Avatar
pisior / 6 kwietnia 2011 o 15:22
0
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.

[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1302094895' post='460110']
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
[/quote]
Avatar
jak_ja_nie_lubię_buractwa / 6 kwietnia 2011 o 15:01
0
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
Avatar
Romek / 6 kwietnia 2011 o 14:44
0
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.

[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302088667' post='460066']
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko kropla w morzu potrzeb. wiem wiem, są inne drogi, wiem wiem, strefa za wolno się rozwija ale ja powiem tak, dobrze że coś się dzieje, że jednak będą te remonty, że w strefie w wielkich bólach ale zawsze, rodzą się nowe miejsca pracy. Piszesz o lotnisku, właśnie budowana jest płyta postojowa na samoloty, niedługo będzie ogłoszony przetarg na wykonawcę pasa startowego oraz terminalu. jak dla mnie, dużo się dzieje, choć szczerze mówiąc, jesteśmy w takim miejscu, że co by się nie działo, to w porównaniu do Wasilewskiego i Pruszkowskiego, to i tak wiele
[/quote]
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.

[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302088667' post='460066']
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko k... rozwiń
Avatar
Donald / 6 kwietnia 2011 o 20:47
0
kolego llubellak@op.pl daj spokój, szkoda klawiatury na te pis'owskie zaczepki
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2011 o 17:12
0
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302097716' post='460145']
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
[/quote]
Naprawdę nie rozumiesz? Czym jest gorzej tym jest lepiej, bo może uda się wrócić do władzy, to całe wyjaśnienie.
[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302097716' post='460145']
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może ... rozwiń
Avatar
Cogito / 6 kwietnia 2011 o 16:28
0
Pax, Panowie i Panie. Niezaleznie, czy i na kogo glosowaliscie. Cieszmy sie, ze obwodnice robia .
Avatar
llubellak@op.pl / 6 kwietnia 2011 o 15:48
0
[quote name='pisior' timestamp='1302096178' post='460127']
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
[/quote]

Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
[quote name='pisior' timestamp='1302096178' post='460127']
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
[/quote]

Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 6 kwietnia 2011 o 15:40
0
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

no nie, ręce opadają. czego się chłopcze nawąchałeś, czy to po lekturze manifestu politycznego wodza tak cię sponiewierało? coś się ruszyło w tym zapyziałym mieście ale widać to Cię nie rusza, Tobie najlepiej pasowałoby jakby gnojem rzucać przez ulicę. gdzieś masz to, że w końcu coś ruszyło. nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm, nie mam pojęcia. pewnie żeś zero życiowe, żona Ci nie daje, koledzy się śmieją, dzieci rzucają ziemniakami, psy leją pod twoje drzwi i nawet gałąź którą wybrałeś, urwała się pod twoim durnym cielskiem- jednym słowem ZERO.
dla twej wiadomości, doczytaj dokładnie mój post gdzie jest jak wół napisane, że zarówno Pruszkowski z PiS jak i Wasilewski z PO nic nie zrobili! pomyśl a jeśli Ci to nie wychodzi, poszukaj mocniejszej gałęzi
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

no nie, ręce opadają. czego się chłopcze nawąchałeś, czy to po lekturze manifestu politycznego wodza tak cię sponiewierało? coś się ruszyło w tym zapyziałym mieście ale widać to Cię nie rusza, Tobie najlepiej pasowałoby jakby gnojem rzucać przez ulicę. gdzieś masz to, że w końcu coś ruszyło. nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm, nie mam pojęcia. pewnie żeś zero życiowe, żona Ci ni... rozwiń
Avatar
john / 6 kwietnia 2011 o 15:36
0
http://www.niedlapsakielbasa.pl/
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2011 o 15:30
0
[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1302094895' post='460110']
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
[/quote]
zostaw pruszona, widzisz jak sie zdenerwowal
Avatar
pisior / 6 kwietnia 2011 o 15:22
0
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.

[quote name='jak_ja_nie_lubię_buractwa' timestamp='1302094895' post='460110']
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
[/quote]
Avatar
jak_ja_nie_lubię_buractwa / 6 kwietnia 2011 o 15:01
0
[quote name='Romek' timestamp='1302093890' post='460097']
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
[/quote]

Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej...
Wg mnie Kolega a rację i tyle...
Avatar
Romek / 6 kwietnia 2011 o 14:44
0
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.

[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302088667' post='460066']
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko kropla w morzu potrzeb. wiem wiem, są inne drogi, wiem wiem, strefa za wolno się rozwija ale ja powiem tak, dobrze że coś się dzieje, że jednak będą te remonty, że w strefie w wielkich bólach ale zawsze, rodzą się nowe miejsca pracy. Piszesz o lotnisku, właśnie budowana jest płyta postojowa na samoloty, niedługo będzie ogłoszony przetarg na wykonawcę pasa startowego oraz terminalu. jak dla mnie, dużo się dzieje, choć szczerze mówiąc, jesteśmy w takim miejscu, że co by się nie działo, to w porównaniu do Wasilewskiego i Pruszkowskiego, to i tak wiele
[/quote]
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.

[quote name='llubellak@op.pl' timestamp='1302088667' post='460066']
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko k... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 26 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 28 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!