Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2021 r.
16:13

Są o krok od umowy na Lubelską Akademię Futbolu

Autor: Zdjęcie autora drs
3 12 A A
Wizualizacja LAF
Wizualizacja LAF (fot. Materiały inwestora)

W październiku przyszłego roku gotowe mają być już wszystkie obiekty Lubelskiej Akademii Futbolu. Taki termin ma zostać zapisany w umowie między miastem a spółką Lubelska Akademia Futbolu, która wydzierżawi miejski grunt w rejonie ul. Krochmalnej i Przeskok, gdzie wybuduje na swój koszt centrum szkoleniowe dla piłkarzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pierwszy etap inwestycji, obejmujący cztery boiska, ma być gotowy do końca września tego roku, a spółka złożyła już wniosek o pozwolenie na budowę. W drugim etapie, do jesieni przyszłego roku mają powstać kolejne trzy boiska i budynek akademii, ale ta część jest uzależniona od tego, czy władze Lublina zmienią plan zagospodarowania terenu. Głosowanie Rady Miasta nad opracowywaną już zmianą planu zostało zapowiedziane na 29 kwietnia.

Umowa dzierżawy ponad 11 ha ma obowiązywać przez 30 lat, w tym czasie spółka ma płacić miastu 4,6 tys. zł netto czynszu dzierżawnego miesięcznie, stawka ma być aktualizowana jedynie o wskaźnik inflacji. Po 30 latach obiekty mają przejść na własność miasta.

Spółka pod nazwą Lubelska Akademia Futbolu została zarejestrowana pod koniec września przez pochodzącego z Lublina miliardera Zbigniewa Jakubasa, jednego z najbogatszych Polaków.

Zobacz: Tak ma wyglądać Lubelska Akademia Futbolu

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zgredek Edek / 18 stycznia 2021 r. o 18:14
+15
prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich
Niezłomny obrońca błota na Górkach znowu wydał durny głos...Do ostatniej kropli piany ze wściekłego pyska, do ostatniej kropli pomyj po rotmistrzu...
Avatar
Kasieczka12 / 19 stycznia 2021 r. o 09:22
+12
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom 
I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom  rozwiń
Avatar
-bez-owijania- / 19 stycznia 2021 r. o 08:23
+10
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
 Skoro zawieranie "umów przedwstępnych i notarialnych" jest według ciebie w świetle prawa niedozwolone, to może po prostu zgłoś to w odpowiednie miejsce?
 Skoro zawieranie "umów przedwstępnych i notarialnych" jest według ciebie w świetle prawa niedozwolone, to może po prostu zgłoś to w odpowiednie miejsce? rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 18 stycznia 2021 r. o 20:26
+9
Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział? No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jutro? A co, szykujesz kolejną porcję bzdur, jakich świat nie słyszał????Tylko od Rotmistrza się odklej, do pięt mu nie dorosłeś, popłuczyno, dziesiąta woda po kisielu. I nie pień się tak. Tu nie sesja, na którą na krzywy ryj przylazłeś wodę mącić...Lecz się na nogi.
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział? No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jut... rozwiń
Avatar
Pablito189 / 19 stycznia 2021 r. o 10:09
+8
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
 I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom
 Kasieczka, szkoda czasu na dyskusję z człowiekiem który najprawdopodobniej jest chory psychicznie i się wręcz uzależnił od obsmarowywania Żuka w internecie.
 Kasieczka, szkoda czasu na dyskusję z człowiekiem który najprawdopodobniej jest chory psychicznie i się wręcz uzależnił od obsmarowywania Żuka w internecie. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 18 stycznia 2021 r. o 21:38
+6
współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku. Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. Pieniaczu, popłuczyno po rotmistrzu pobrzękująca jego medalami, wściekły z nienawiści, zapieniony awanturniku - lecz się na nogi....
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku. Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. ... rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 19 stycznia 2021 r. o 08:02
+5
co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem
I kto tu kogo straszy? I czym, z motyką na słońce? I znowu nie możesz się zdecydować, bot (boot, buhahahaha) czy człowiek? Albo rybki, albo akwarium. Panie łucuny, kształcuny, nie uchodzi tak, nie uchodzi....Bo to nie jest wszystko jedno. Kompakt łociec kupili za buroki? Gratuluję. Tylko pamiętaj, że na tym się siada, a nie kuca. I nie licz, że cokolwiek jeszcze odpowiem na Twoje brednie. Wystarczy. Przepychanki z ciężkim idiotą nie sprawiają mi przyjemności, nie przynoszą satysfakcji. Nie będę Cię nakręcał do coraz większego jazgotu. Do robienia z siebie jakiegoś męczennika forum, ofiary ograniczania wolności. Nowego Winkelrieda, Mesjasza. Ofiarą losu, przegrywem życiowym i tak jesteś. Przestań więc stroić się w cudze piórka, przypinać cudze medale, podszywać się pod kogoś, kim nie jesteś i nigdy nie będziesz. Z Rotmistrzem Pileckim masz tyle wspólnego, co świnia z baletem. A gabinety psychiatryczne Napoleonów i Pileckich na pęczki codziennie widzą. Zmień lekarza, bo ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi.
I kto tu kogo straszy? I czym, z motyką na słońce? I znowu nie możesz się zdecydować, bot (boot, buhahahaha) czy człowiek? Albo rybki, albo akwarium. Panie łucuny, kształcuny, nie uchodzi tak, nie uchodzi....Bo to nie jest wszystko jedno. Kompakt łociec kupili za buroki? Gratuluję. Tylko pamiętaj, że na tym się siada, a nie kuca. I nie licz, że cokolwiek jeszcze odpowiem na Twoje brednie. Wystarczy. Przepychanki z ciężkim idiotą nie sprawiają mi przyjemności, nie przynoszą satysfakcji. Nie będę Cię nakręcał do coraz wię... rozwiń
Avatar
LAS / 18 stycznia 2021 r. o 22:35
-6
współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku.  Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. Pieniaczu, popłuczyno po rotmistrzu pobrzękująca jego medalami, wściekły z nienawiści, zapieniony awanturniku - lecz się na nogi....
Nie strasz, nie strasz, bo będzie trzeba to forum zmienić w kosz na brudne pieluchy, twoje pieluchy. Resztę spuszczam przyciskiem kompaktu, bo nie zamierzam się grzebać w tym, co ku uciesze własnej i tobie podobnych — czynisz z tym forum. Bądź zdrów na nogi, głowę i wszystko inne, co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem.
Nie strasz, nie strasz, bo będzie trzeba to forum zmienić w kosz na brudne pieluchy, twoje pieluchy. Resztę spuszczam przyciskiem kompaktu, bo nie zamierzam się grzebać w tym, co ku uciesze własnej i tobie podobnych — czynisz z tym forum. Bądź zdrów na nogi, głowę i wszystko inne, co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem. rozwiń
Avatar
LAS / 18 stycznia 2021 r. o 21:15
-9
Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco  - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział?  No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jutro? A co, szykujesz kolejną porcję bzdur, jakich świat nie słyszał????Tylko od Rotmistrza się odklej, do pięt mu nie dorosłeś, popłuczyno, dziesiąta woda po kisielu. I nie pień się tak. Tu nie sesja, na którą na krzywy ryj przylazłeś wodę mącić...Lecz się na nogi.
Swoimi wpisami tylko potwierdzasz, że nawet booty powinny uczyć się najpierw kultury, a dopiero potem dostać interfejs z dostępem do sieci Internet. Jeżeli jednak jesteś człowiek, to współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne. Bądź zdrów nie tylko na nogi, ale i to, co powinno nad nimi górować.
Swoimi wpisami tylko potwierdzasz, że nawet booty powinny uczyć się najpierw kultury, a dopiero potem dostać interfejs z dostępem do sieci Internet. Jeżeli jednak jesteś człowiek, to współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne. Bądź zdrów nie tylko na nogi, ale i to, co powinno nad nimi górować. rozwiń
Avatar
kronikidewelorozwoju / 19 stycznia 2021 r. o 14:16
-10
"zbawca Motoru" już dużo wcześniej zaczął zbierać fundusze P0trzebne na swoją zabawę w piłkarzyki, co zapewnił mu jego "przyjaciel", z którym strzelał żółwiki w świetle kamer, jak i zapewne w zaciszu gabinetów. Może być pewny, że doPÓki Dewelo-Folwarkiem zarządza "swój chłop", doPÓty każda złotówka "zainwestowana" w "akademię" przyniesie co najmniej 10 złotych zwrotu kosztem miasta-wydmuszki i lubelskiego "plebsu". (_K_lep w czerwone łapki od P0czątku, srom_K_u)
Avatar
kronikidewelorozwoju / 19 stycznia 2021 r. o 14:16
-10
"zbawca Motoru" już dużo wcześniej zaczął zbierać fundusze P0trzebne na swoją zabawę w piłkarzyki, co zapewnił mu jego "przyjaciel", z którym strzelał żółwiki w świetle kamer, jak i zapewne w zaciszu gabinetów. Może być pewny, że doPÓki Dewelo-Folwarkiem zarządza "swój chłop", doPÓty każda złotówka "zainwestowana" w "akademię" przyniesie co najmniej 10 złotych zwrotu kosztem miasta-wydmuszki i lubelskiego "plebsu". (_K_lep w czerwone łapki od P0czątku, srom_K_u)
Avatar
Pablito189 / 19 stycznia 2021 r. o 10:09
+8
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
 I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom
 Kasieczka, szkoda czasu na dyskusję z człowiekiem który najprawdopodobniej jest chory psychicznie i się wręcz uzależnił od obsmarowywania Żuka w internecie.
 Kasieczka, szkoda czasu na dyskusję z człowiekiem który najprawdopodobniej jest chory psychicznie i się wręcz uzależnił od obsmarowywania Żuka w internecie. rozwiń
Avatar
Kasieczka12 / 19 stycznia 2021 r. o 09:22
+12
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom 
I co jest złego w takiej umowie, skoro ma moc prawną i jest wiążąca? Umowa o partnerstwie prywatno-publicznym wymaga wniesienia przez podmiot publiczny wkładu własnego do inwestycji. Już widzę, jak byście wszyscy piali jakby ratusz płacił deweloperom  rozwiń
Avatar
-bez-owijania- / 19 stycznia 2021 r. o 08:23
+10
Kolejny deal Urzędu Miasta Lublin i jego prywatnego partnera biznesowego — prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich nie zawarto umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym, a tylko zwykłą umowę przedwstępną i notarialną?! Te retoryczne pytanie z tezą pochodzi od osoby, która wychowała się na terenie byłych Lubelskich Zakładów Graficznych przy ulicy Unickiej 4, które zostały przejęte w sposób podobny do tej parceli.
 Skoro zawieranie "umów przedwstępnych i notarialnych" jest według ciebie w świetle prawa niedozwolone, to może po prostu zgłoś to w odpowiednie miejsce?
 Skoro zawieranie "umów przedwstępnych i notarialnych" jest według ciebie w świetle prawa niedozwolone, to może po prostu zgłoś to w odpowiednie miejsce? rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 19 stycznia 2021 r. o 08:02
+5
co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem
I kto tu kogo straszy? I czym, z motyką na słońce? I znowu nie możesz się zdecydować, bot (boot, buhahahaha) czy człowiek? Albo rybki, albo akwarium. Panie łucuny, kształcuny, nie uchodzi tak, nie uchodzi....Bo to nie jest wszystko jedno. Kompakt łociec kupili za buroki? Gratuluję. Tylko pamiętaj, że na tym się siada, a nie kuca. I nie licz, że cokolwiek jeszcze odpowiem na Twoje brednie. Wystarczy. Przepychanki z ciężkim idiotą nie sprawiają mi przyjemności, nie przynoszą satysfakcji. Nie będę Cię nakręcał do coraz większego jazgotu. Do robienia z siebie jakiegoś męczennika forum, ofiary ograniczania wolności. Nowego Winkelrieda, Mesjasza. Ofiarą losu, przegrywem życiowym i tak jesteś. Przestań więc stroić się w cudze piórka, przypinać cudze medale, podszywać się pod kogoś, kim nie jesteś i nigdy nie będziesz. Z Rotmistrzem Pileckim masz tyle wspólnego, co świnia z baletem. A gabinety psychiatryczne Napoleonów i Pileckich na pęczki codziennie widzą. Zmień lekarza, bo ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi.
I kto tu kogo straszy? I czym, z motyką na słońce? I znowu nie możesz się zdecydować, bot (boot, buhahahaha) czy człowiek? Albo rybki, albo akwarium. Panie łucuny, kształcuny, nie uchodzi tak, nie uchodzi....Bo to nie jest wszystko jedno. Kompakt łociec kupili za buroki? Gratuluję. Tylko pamiętaj, że na tym się siada, a nie kuca. I nie licz, że cokolwiek jeszcze odpowiem na Twoje brednie. Wystarczy. Przepychanki z ciężkim idiotą nie sprawiają mi przyjemności, nie przynoszą satysfakcji. Nie będę Cię nakręcał do coraz wię... rozwiń
Avatar
LAS / 18 stycznia 2021 r. o 22:35
-6
współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku.  Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. Pieniaczu, popłuczyno po rotmistrzu pobrzękująca jego medalami, wściekły z nienawiści, zapieniony awanturniku - lecz się na nogi....
Nie strasz, nie strasz, bo będzie trzeba to forum zmienić w kosz na brudne pieluchy, twoje pieluchy. Resztę spuszczam przyciskiem kompaktu, bo nie zamierzam się grzebać w tym, co ku uciesze własnej i tobie podobnych — czynisz z tym forum. Bądź zdrów na nogi, głowę i wszystko inne, co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem.
Nie strasz, nie strasz, bo będzie trzeba to forum zmienić w kosz na brudne pieluchy, twoje pieluchy. Resztę spuszczam przyciskiem kompaktu, bo nie zamierzam się grzebać w tym, co ku uciesze własnej i tobie podobnych — czynisz z tym forum. Bądź zdrów na nogi, głowę i wszystko inne, co powoduje, że zachowujesz się nie jak boot, czy człowiek. Kolorowych snów, bo jutrzejszy poranek może być bardziej czarno-biały i niż obecny widok za twoim i moim oknem. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 18 stycznia 2021 r. o 21:38
+6
współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku. Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. Pieniaczu, popłuczyno po rotmistrzu pobrzękująca jego medalami, wściekły z nienawiści, zapieniony awanturniku - lecz się na nogi....
Znowu ocierasz się o sąd - i o śmieszność jednocześnie. Pieprzysz, jak za przeproszeniem - potłuczony. A jakie Ty masz upoważnienia, delegacje, kompetencje do otwierania IPN i straszenia mnie, śmieszny kmiotku, błaźnie skończony?? I co spodziewasz się tam znaleźć? Ducha w operze chyba, bo nie mnie. No a gdzie ta auto autopsja, tożsamość czasu, Delegatura Skarbu Państwa? Kultura, której uparłeś się mie uczyć - wymaga odpowiedzi na stawiane pytania. Bot ma więcej kultury niż Ty, prostaku. Ty tylko ośmieszasz się coraz bardziej. ... rozwiń
Avatar
LAS / 18 stycznia 2021 r. o 21:15
-9
Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco  - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział?  No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jutro? A co, szykujesz kolejną porcję bzdur, jakich świat nie słyszał????Tylko od Rotmistrza się odklej, do pięt mu nie dorosłeś, popłuczyno, dziesiąta woda po kisielu. I nie pień się tak. Tu nie sesja, na którą na krzywy ryj przylazłeś wodę mącić...Lecz się na nogi.
Swoimi wpisami tylko potwierdzasz, że nawet booty powinny uczyć się najpierw kultury, a dopiero potem dostać interfejs z dostępem do sieci Internet. Jeżeli jednak jesteś człowiek, to współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne. Bądź zdrów nie tylko na nogi, ale i to, co powinno nad nimi górować.
Swoimi wpisami tylko potwierdzasz, że nawet booty powinny uczyć się najpierw kultury, a dopiero potem dostać interfejs z dostępem do sieci Internet. Jeżeli jednak jesteś człowiek, to współczuję dnia, w którym ujawniona zostanie twoja prawdziwa tożsamość, bo wtedy okaże się, jak nikczemne postacie sprawują w Lublinie funkcje za przeproszeniem publiczne. Bądź zdrów nie tylko na nogi, ale i to, co powinno nad nimi górować. rozwiń
Avatar
Zgredek Edek / 18 stycznia 2021 r. o 20:26
+9
Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział? No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jutro? A co, szykujesz kolejną porcję bzdur, jakich świat nie słyszał????Tylko od Rotmistrza się odklej, do pięt mu nie dorosłeś, popłuczyno, dziesiąta woda po kisielu. I nie pień się tak. Tu nie sesja, na którą na krzywy ryj przylazłeś wodę mącić...Lecz się na nogi.
Buhahahaha, teraz to już przechodzisz samego siebie i niedługo staniesz obok siebie, panie łucuny kształcuny wielce. Już nawet nie bredzisz, a majaczysz i, żeby Ci utrudnić nieco - napiszę: w malignie. Jeszcze się nie doczekałem na wytłumaczenie, co to jest auto autopsja, a już mamy kolejny przykład dziwoląga - tożsamy czas. A co to znowu za dziwadło, jakiego świat nie widział? No i wisienka na torcie: Delegatury czego? Skarbu Państwa? No wisz Pan, Panie Hiszpan...? Co mnie czeka dziś lub jut... rozwiń
Avatar
LAS / 18 stycznia 2021 r. o 19:32
-13
prywatnego, bo w kwestii tego przedsięwzięcia, jak i zagospodarowania Górek Czechowskich
  Niezłomny obrońca błota na Górkach znowu wydał durny głos...Do ostatniej kropli piany ze wściekłego pyska, do ostatniej kropli pomyj po rotmistrzu...
  Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie przebywał na terenie byłych  LZGraf , które przejęte zostały przez rzeczonego biznesmena w czasie, kiedy obecny prezydent naszego miasta był szefem lubelskiej delegatury Skarbu Państwa. Jeżeli się mylę, to musiałeś tam być jako jeden z tych, który w latach 70 i 80 ubiegłego wieku pilnował, by w Sztandarze Ludu i Kurierze nie publikowano informacji o bezeceństwach ówczesnej władzy. Bywaj zdrów, bo nie wiesz, co czeka cię jeszcze dzisiaj, lub  jutro.
  Nie przypominam sobie, byś w tożsamym czasie przebywał na terenie byłych  LZGraf , które przejęte zostały przez rzeczonego biznesmena w czasie, kiedy obecny prezydent naszego miasta był szefem lubelskiej delegatury Skarbu Państwa. Jeżeli się mylę, to musiałeś tam być jako jeden z tych, który w latach 70 i 80 ubiegłego wieku pilnował, by w Sztandarze Ludu i Kurierze nie publikowano informacji o bezeceństwach ówczesnej władzy. Bywaj zdrów, bo nie wiesz, co czeka cię jeszcze dzisiaj, lub  jutro. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Systemy ERP - sprawdzamy czym są i jak mogą ułatwić pracę w firmie

Systemy ERP - sprawdzamy czym są i jak mogą ułatwić pracę w firmie

Zarządzanie nowoczesną firmą wymaga kompleksowego podejścia. Dotyczy to również wykorzystywanych narzędzi informatycznych. Bardzo często to one decydują o sukcesie podmiotu i pozwalają na w pełni efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów informatycznych. Właśnie z tego wynika olbrzymia popularność systemów ERP, będących fundamentem funkcjonowania wielu firm działających w różnych branżach i zajmujących się różnymi aspektami biznesu. Lista ich zalet jest przy tym bardzo długa. Warto uzmysłowić sobie, jak mogą wspomóc funkcjonowanie firmy, i dokonać właściwego wyboru

Nie żyje Helena Pietraszkiewicz, była radna i wojewoda

Nie żyje Helena Pietraszkiewicz, była radna i wojewoda

Nie żyje Helena Pietraszkiewicz. Była przewodnicząca Rady Miasta Lublin i była wojewoda łódzka zmarła wczoraj. Miała 67 lat.

Akademia Kina CSK: Ona w kinie – o bohaterkach i autorkach filmowych
4 marca 2021, 19:00

Akademia Kina CSK: Ona w kinie – o bohaterkach i autorkach filmowych

W najbliższy czwartek, 4 marca o godz. 19, online odbędzie się kolejny wykład Akademii Kina CSK. Tym razem Tomasz Kolankiewicz opowie o bohaterkach i autorkach filmowych.

Pasażerom będzie wiało, bo kierowca staranował przystanek autobusowy

Pasażerom będzie wiało, bo kierowca staranował przystanek autobusowy

Na drodze Jeziernia - Tomaszów Lubelski kierujący skodą wjechał w przystanek autobusowy.

Tajemnicza śmierć. W pokoju, w którym było ciało Pauliny, rodzice znaleźli kroplówkę
film

Tajemnicza śmierć. W pokoju, w którym było ciało Pauliny, rodzice znaleźli kroplówkę

Zwłoki Pauliny znaleziono w jej mieszkaniu nad ranem. Pogotowie wezwał chłopak 25-latki. Początkowo śledczy uznali, że przyczyną zgonu studentki było nadużycie alkoholu, ale nie potwierdziły tego wyniki sekcji. Od sześciu lat rodzice Pauliny próbują poznać przyczynę śmierci córki.

Mgła mózgowa, zapominanie słów. Neurolodzy i psychiatrzy mają coraz więcej takich pacjentów

Mgła mózgowa, zapominanie słów. Neurolodzy i psychiatrzy mają coraz więcej takich pacjentów

Zapominają słów, mają problemy z koncentracją, przestają radzić sobie w pracy. Pacjenci z takimi powikłaniami po Covid-19 coraz częściej zgłaszają się do neurologów i psychiatrów.

Pszczółka Start Lublin dzisiaj zmierzy się z PGE Spójnia Stargard

Pszczółka Start Lublin dzisiaj zmierzy się z PGE Spójnia Stargard

Dla obu ekip ten mecz ma duże znaczenie

Niebezpieczne znalezisko w sadzawce. Przyjechali saperzy

Niebezpieczne znalezisko w sadzawce. Przyjechali saperzy

W sobotę mieszkaniec gminy Urszulin znalazł w sadzawce przedmiot wyglądem przypominający niewybuch.

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy doczekają się przebudowy ulicy Podmiejskiej w tym roku?

Biała Podlaska: Czy mieszkańcy doczekają się przebudowy ulicy Podmiejskiej w tym roku?

Wątpliwości w tej sprawie ma przewodniczący rady miasta Bogusław Broniewicz (Biała Samorządowa). Jeszcze nie wiadomo, czy samorząd dostanie na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Puławy. Trudno znaleźć kierownika hali

Puławy. Trudno znaleźć kierownika hali

Na rynku brakuje specjalistów z odpowiednim doświadczeniem, którzy wyraziliby chęć pracy w nowej hali widowiskowej. Puławski MOSiR jak dotąd bezskutecznie próbuje znaleźć kierownika obiektu.

Chcą odwołać burmistrza Łęcznej

Chcą odwołać burmistrza Łęcznej

Hubert Znajomski zrobił pierwszy krok w kierunku przeprowadzenia referendum lokalnego w sprawie odwołania Leszka Włodarskiego z funkcji burmistrza Łęcznej przed upływem kadencji. Burmistrz nie jest zaskoczony tym ruchem.