Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Sabina Bober wróci do pracy na KUL. Wygrała w sądzie

Autor: Zdjęcie autora toma
1 24 A A

Dr Sabina Bober, zwolniona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego musi wrócić do pracy. Sąd drugiej instancji oddalił skargę uczelni dotyczącą pierwszego wyroku w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze znów będą mogła prowadzić zajęcia ze studentami - mówi Sabina Bober. - Sędzia przyznała, że skarga uczelni była bezzasadna. Potwierdziła też, że moje zwolnienie było nieetyczne, bo zwalniając mnie i przerywając moją habilitację przerwano moją karierę naukową - dodaje. Zgodnie z prawem pani doktor w ciągu siedmiu dni musi złożyć na uczelni oświadczenie o gotowości do podjęcia pracy. - Zrobię to prawdopodobnie w czwartek - zapowiada dr Bober. - Uniwersytet wykona orzeczenie sądu i pani doktor zostanie przywrócona do pracy zgodnie z przepisami prawa - informuje Lidia Jaskuła, rzeczniczka KUL. Sabina Bober została zwolniona w 2012 roku. Poinformowano ją, że nie ma dla niej godzin. Tymczasem wcześniej złożyła ona pozew przeciwko swojemu pracodawcy prof. Janowi K., który miał użyć wobec niej przemocy. Zdaniem kobiety, właśnie to było prawdziwym powodem, dla którego otrzymała wymówienie. W maju ubiegłego roku lubelski sąd przyznał jej rację i nakazał uczelni przywrócić ją do pracy. KUL odwołał się od tego wyroku, jednak skarga została oddalona. Środowy wyrok jest prawomocny.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny spoza KUL-u / 18 lipca 2014 o 09:59
0

KUL I KONEFAŁ ośmieszyli się i ponieśli zasłużone utarcie nosa. Dziwię się, że ta katolicka (chyba tylko z nazwy) uczelnia jeszcze zatrudnia takich komuchów jak Konefał i spółka. A H. Konopka jest bezwolnym narzędziem w rękach intrygantów i msciwych bezmózgowców w togach.

Avatar
romek / 25 stycznia 2014 o 18:17
0

Zjadliwe komentarze skierowane wobec pani doktor wypływają po prostu z bezsilności tych, którym utarła nosa. Oni ponieśli druzgocącą klęskę. Ciemny lud już się nie skusi na gładkie słówka rektora, które wypowiada w listach wyciągając rękę po kasę wiernych. Teraz pytanie, kto za to wszystko zapłaci??

Avatar
gosc / 25 stycznia 2014 o 16:51
0

Na szczęscie moja rodzina w tym roku już nie dała się nadbarać na zbiórkę pieniędzy na tacę, na KUL w drugi dzień Bożego Narodzenia. Postanowiliśmy przestać sponsorować bezprawie na KUL i budowę mieszkań przez władze KUL (czemu jak wiadomo obecnie przyglada się CBA). 

Avatar
Karolina / 24 stycznia 2014 o 20:49
0

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabiny Bober. Szkoda, że większośc pracowników uczelni w sytuacjach takich jak S. Bober okazuje się tchórzami i nie broni swoich praw, za to pokornie godzą "nosić teczki za swoimi" profesorami i rektorami, którym się wydaje, że rektorowanie daje mi wszelkie możliwe prawa. 

Mam również na swoim koncie sprawę wygraną przeciwko uczelni, która naruszyła moje prawa pracownicze podobnie jak KUL naruszył prawa pani Sabiny Bober. Dlatego całym sercem jestem po stronie Pani Doktor.

Niestety na ogół pracownicy boją się podejmować kroki sądowe przeciwko uczelniom wyższych na których rządzi bezprawie - a szkoda.

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabin... rozwiń

Avatar
Wojtek / 24 stycznia 2014 o 20:35
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Wszyscy ????? W czyim imieniu mówisz bo "wszyscy" to również ja.

A ja akurat uważam, że to co mówisz to bzdury i oszczerstwo. Najpierw dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

rozwiń
Avatar
anna / 24 stycznia 2014 o 20:31
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

Brawo Panie Przemku, faktów nie da się oszukać

rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2014 o 16:14
0

co za koszmar... z niej jest taki historyk.. szkoda mówić

Avatar
Daria / 23 stycznia 2014 o 19:22
0

Zgadzam się z Panem Przemkiem. Faktów nie da się podważyć!!!!

Avatar
Przemysław Leniak / 23 stycznia 2014 o 18:58
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopn... rozwiń

Avatar
Zorientowany / 23 stycznia 2014 o 13:40
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

rozwiń
Avatar
obiektywny spoza KUL-u / 18 lipca 2014 o 09:59
0

KUL I KONEFAŁ ośmieszyli się i ponieśli zasłużone utarcie nosa. Dziwię się, że ta katolicka (chyba tylko z nazwy) uczelnia jeszcze zatrudnia takich komuchów jak Konefał i spółka. A H. Konopka jest bezwolnym narzędziem w rękach intrygantów i msciwych bezmózgowców w togach.

Avatar
romek / 25 stycznia 2014 o 18:17
0

Zjadliwe komentarze skierowane wobec pani doktor wypływają po prostu z bezsilności tych, którym utarła nosa. Oni ponieśli druzgocącą klęskę. Ciemny lud już się nie skusi na gładkie słówka rektora, które wypowiada w listach wyciągając rękę po kasę wiernych. Teraz pytanie, kto za to wszystko zapłaci??

Avatar
gosc / 25 stycznia 2014 o 16:51
0

Na szczęscie moja rodzina w tym roku już nie dała się nadbarać na zbiórkę pieniędzy na tacę, na KUL w drugi dzień Bożego Narodzenia. Postanowiliśmy przestać sponsorować bezprawie na KUL i budowę mieszkań przez władze KUL (czemu jak wiadomo obecnie przyglada się CBA). 

Avatar
Karolina / 24 stycznia 2014 o 20:49
0

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabiny Bober. Szkoda, że większośc pracowników uczelni w sytuacjach takich jak S. Bober okazuje się tchórzami i nie broni swoich praw, za to pokornie godzą "nosić teczki za swoimi" profesorami i rektorami, którym się wydaje, że rektorowanie daje mi wszelkie możliwe prawa. 

Mam również na swoim koncie sprawę wygraną przeciwko uczelni, która naruszyła moje prawa pracownicze podobnie jak KUL naruszył prawa pani Sabiny Bober. Dlatego całym sercem jestem po stronie Pani Doktor.

Niestety na ogół pracownicy boją się podejmować kroki sądowe przeciwko uczelniom wyższych na których rządzi bezprawie - a szkoda.

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabin... rozwiń

Avatar
Wojtek / 24 stycznia 2014 o 20:35
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Wszyscy ????? W czyim imieniu mówisz bo "wszyscy" to również ja.

A ja akurat uważam, że to co mówisz to bzdury i oszczerstwo. Najpierw dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

rozwiń
Avatar
anna / 24 stycznia 2014 o 20:31
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

Brawo Panie Przemku, faktów nie da się oszukać

rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2014 o 16:14
0

co za koszmar... z niej jest taki historyk.. szkoda mówić

Avatar
Daria / 23 stycznia 2014 o 19:22
0

Zgadzam się z Panem Przemkiem. Faktów nie da się podważyć!!!!

Avatar
Przemysław Leniak / 23 stycznia 2014 o 18:58
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopn... rozwiń

Avatar
Zorientowany / 23 stycznia 2014 o 13:40
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żłobek w budynku szkoły w Kazimierzu Dolnym. 1,2 mln zł dofinansowania z UE

Żłobek w budynku szkoły w Kazimierzu Dolnym. 1,2 mln zł dofinansowania z UE 0 0

25 dzieci będzie mogło skorzystać ze żłobka, który zacznie działać najprawdopodobniej na początku przyszłego roku. Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku, 10 godzin dziennie

Działkowcy palą ogniska, a powinni kompostować. Straż Miejska ostrzega
alarm24

Działkowcy palą ogniska, a powinni kompostować. Straż Miejska ostrzega 1 13

Na dym z chwastów spalanych przez działkowiczów poskarżyła nam się jedna z Czytelniczek z rejonu Starego Gaju. Straż Miejska przyznaje, że palenie chwastów jest zabronione i przekonuje, że często bywa na działkach, ale ostatnio nie złapała nikogo za rękę

Międzynarodowe spektakle w Centrum Kultury w ramach projektu ARTIL
23 września 2019, 19:00

Międzynarodowe spektakle w Centrum Kultury w ramach projektu ARTIL 0 0

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na pokazy spektakli realizowanych przez młodych artystów z Ukrainy, Austrii i Polski w ramach międzynarodowego projektu ARTIL. Prezentacje odbędą się 23 i 24 września o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Koszykarscy cyrkowcy z Harlem Globetrotters ponownie odwiedzą Lublin
galeria

Koszykarscy cyrkowcy z Harlem Globetrotters ponownie odwiedzą Lublin 5 1

Najbardziej znani są z tego, że potrafią połączyć sport z dobrą zabawą, a na całym świecie mają miliony fanów. Harlem Globetrotters w przyszłym roku po raz drugi odwiedzą Lublin i dadzą popis swoich niezwykłych umiejętności

Uwarzyli ponad 100 rodzajów piw. Browar Zakładowy z Poniatowej bije rekordy

Uwarzyli ponad 100 rodzajów piw. Browar Zakładowy z Poniatowej bije rekordy 46 2

Nie ma tu wielkich maszyn, komputerów i hal produkcyjnych. Są za to kreatywni ludzie i dużo pomysłów. W ciągu 3,5 roku Browar Zakładowy z Poniatowej uwarzył ponad 100 różnych piw.

Spektakl "Miłość w Saybrook" w Lublinie
17 października 2019, 17:30

Spektakl "Miłość w Saybrook" w Lublinie 0 0

W czwartek, 17 października o godz. 17.30 oraz 20 w Centrum Spotkania Kultur zobaczymy spektakl Teatru 6. Piętro "Miłość w Saybrook" na podstawie sztuki Woody'ego Allena.

World Cleanup Day 2019 Lublin. Zebrali worki pełne "skarbów" w Lesie Dębówka [zdjęcia]
galeria

World Cleanup Day 2019 Lublin. Zebrali worki pełne "skarbów" w Lesie Dębówka [zdjęcia] 16 3

Ich nowe „skarby” to worki pełne śmieci, zużyte opony oraz stara wersalka i fotel. Członkowie grupy Posprzątajmy Lublin porządkowali w sobotę Las Dębówka. Tam, gdzie wcześniej leżały odpadki, stoją teraz tabliczki informacyjne

Tragiczny wypadek w okolicach Biłgoraja. Nie żyje rowerzysta

Tragiczny wypadek w okolicach Biłgoraja. Nie żyje rowerzysta 14 8

Kierujący bmw potrącił rowerzystę. Poszkodowany 51-latek został przewieziony do szpitala, jednak zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

"Chcemy by część ulic nawiązywała do historii". Miejscowość istniejąca co najmniej od XVI wieku będzie miała patronów ulic

"Chcemy by część ulic nawiązywała do historii". Miejscowość istniejąca co najmniej od XVI wieku będzie miała patronów ulic 1 2

Nadchodzi historyczna chwila. Miejscowość istniejąca co najmniej od XVI wieku będzie miała patronów ulic. To ten moment, by zamieszkać przy ulicy o wymarzonej nazwie. Urzędnicy czekają na propozycje mieszkańców

Wielki sukces filmu o jazzowym pianiście związanym z Zamojszczyzną