Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Sabina Bober wróci do pracy na KUL. Wygrała w sądzie

Autor: Zdjęcie autora toma
1 24 A A

Dr Sabina Bober, zwolniona z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego musi wrócić do pracy. Sąd drugiej instancji oddalił skargę uczelni dotyczącą pierwszego wyroku w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze znów będą mogła prowadzić zajęcia ze studentami - mówi Sabina Bober. - Sędzia przyznała, że skarga uczelni była bezzasadna. Potwierdziła też, że moje zwolnienie było nieetyczne, bo zwalniając mnie i przerywając moją habilitację przerwano moją karierę naukową - dodaje. Zgodnie z prawem pani doktor w ciągu siedmiu dni musi złożyć na uczelni oświadczenie o gotowości do podjęcia pracy. - Zrobię to prawdopodobnie w czwartek - zapowiada dr Bober. - Uniwersytet wykona orzeczenie sądu i pani doktor zostanie przywrócona do pracy zgodnie z przepisami prawa - informuje Lidia Jaskuła, rzeczniczka KUL. Sabina Bober została zwolniona w 2012 roku. Poinformowano ją, że nie ma dla niej godzin. Tymczasem wcześniej złożyła ona pozew przeciwko swojemu pracodawcy prof. Janowi K., który miał użyć wobec niej przemocy. Zdaniem kobiety, właśnie to było prawdziwym powodem, dla którego otrzymała wymówienie. W maju ubiegłego roku lubelski sąd przyznał jej rację i nakazał uczelni przywrócić ją do pracy. KUL odwołał się od tego wyroku, jednak skarga została oddalona. Środowy wyrok jest prawomocny.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny spoza KUL-u / 18 lipca 2014 o 09:59
0

KUL I KONEFAŁ ośmieszyli się i ponieśli zasłużone utarcie nosa. Dziwię się, że ta katolicka (chyba tylko z nazwy) uczelnia jeszcze zatrudnia takich komuchów jak Konefał i spółka. A H. Konopka jest bezwolnym narzędziem w rękach intrygantów i msciwych bezmózgowców w togach.

Avatar
romek / 25 stycznia 2014 o 18:17
0

Zjadliwe komentarze skierowane wobec pani doktor wypływają po prostu z bezsilności tych, którym utarła nosa. Oni ponieśli druzgocącą klęskę. Ciemny lud już się nie skusi na gładkie słówka rektora, które wypowiada w listach wyciągając rękę po kasę wiernych. Teraz pytanie, kto za to wszystko zapłaci??

Avatar
gosc / 25 stycznia 2014 o 16:51
0

Na szczęscie moja rodzina w tym roku już nie dała się nadbarać na zbiórkę pieniędzy na tacę, na KUL w drugi dzień Bożego Narodzenia. Postanowiliśmy przestać sponsorować bezprawie na KUL i budowę mieszkań przez władze KUL (czemu jak wiadomo obecnie przyglada się CBA). 

Avatar
Karolina / 24 stycznia 2014 o 20:49
0

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabiny Bober. Szkoda, że większośc pracowników uczelni w sytuacjach takich jak S. Bober okazuje się tchórzami i nie broni swoich praw, za to pokornie godzą "nosić teczki za swoimi" profesorami i rektorami, którym się wydaje, że rektorowanie daje mi wszelkie możliwe prawa. 

Mam również na swoim koncie sprawę wygraną przeciwko uczelni, która naruszyła moje prawa pracownicze podobnie jak KUL naruszył prawa pani Sabiny Bober. Dlatego całym sercem jestem po stronie Pani Doktor.

Niestety na ogół pracownicy boją się podejmować kroki sądowe przeciwko uczelniom wyższych na których rządzi bezprawie - a szkoda.

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabin... rozwiń

Avatar
Wojtek / 24 stycznia 2014 o 20:35
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Wszyscy ????? W czyim imieniu mówisz bo "wszyscy" to również ja.

A ja akurat uważam, że to co mówisz to bzdury i oszczerstwo. Najpierw dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

rozwiń
Avatar
anna / 24 stycznia 2014 o 20:31
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

Brawo Panie Przemku, faktów nie da się oszukać

rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2014 o 16:14
0

co za koszmar... z niej jest taki historyk.. szkoda mówić

Avatar
Daria / 23 stycznia 2014 o 19:22
0

Zgadzam się z Panem Przemkiem. Faktów nie da się podważyć!!!!

Avatar
Przemysław Leniak / 23 stycznia 2014 o 18:58
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopn... rozwiń

Avatar
Zorientowany / 23 stycznia 2014 o 13:40
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

rozwiń
Avatar
obiektywny spoza KUL-u / 18 lipca 2014 o 09:59
0

KUL I KONEFAŁ ośmieszyli się i ponieśli zasłużone utarcie nosa. Dziwię się, że ta katolicka (chyba tylko z nazwy) uczelnia jeszcze zatrudnia takich komuchów jak Konefał i spółka. A H. Konopka jest bezwolnym narzędziem w rękach intrygantów i msciwych bezmózgowców w togach.

Avatar
romek / 25 stycznia 2014 o 18:17
0

Zjadliwe komentarze skierowane wobec pani doktor wypływają po prostu z bezsilności tych, którym utarła nosa. Oni ponieśli druzgocącą klęskę. Ciemny lud już się nie skusi na gładkie słówka rektora, które wypowiada w listach wyciągając rękę po kasę wiernych. Teraz pytanie, kto za to wszystko zapłaci??

Avatar
gosc / 25 stycznia 2014 o 16:51
0

Na szczęscie moja rodzina w tym roku już nie dała się nadbarać na zbiórkę pieniędzy na tacę, na KUL w drugi dzień Bożego Narodzenia. Postanowiliśmy przestać sponsorować bezprawie na KUL i budowę mieszkań przez władze KUL (czemu jak wiadomo obecnie przyglada się CBA). 

Avatar
Karolina / 24 stycznia 2014 o 20:49
0

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabiny Bober. Szkoda, że większośc pracowników uczelni w sytuacjach takich jak S. Bober okazuje się tchórzami i nie broni swoich praw, za to pokornie godzą "nosić teczki za swoimi" profesorami i rektorami, którym się wydaje, że rektorowanie daje mi wszelkie możliwe prawa. 

Mam również na swoim koncie sprawę wygraną przeciwko uczelni, która naruszyła moje prawa pracownicze podobnie jak KUL naruszył prawa pani Sabiny Bober. Dlatego całym sercem jestem po stronie Pani Doktor.

Niestety na ogół pracownicy boją się podejmować kroki sądowe przeciwko uczelniom wyższych na których rządzi bezprawie - a szkoda.

Kiedy czytam te zjadliwe teksty skierowane pod adresem Sabiny Bober to mam wrażenie, że uaktywnił się szatan i jego sługi z KUL, bo "prawda w oczy kole", nie od dzisiaj znany to fakt. 

Teksty pewnie są sponsorowane przez władze KUL, albo nawet i sam rektor albo i pozwany profesor siedzą przed komputerem i wklikują te wszytkie bzdury.

Jeśli chodzi o sprawę habilitacji pani Doktor to proponuję aby wcześniej zapoznać się z faktami, a dopiero potem wypowiadać publicznie oszczerstwa.

Cieszę się z sukcesu pani Sabin... rozwiń

Avatar
Wojtek / 24 stycznia 2014 o 20:35
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Wszyscy ????? W czyim imieniu mówisz bo "wszyscy" to również ja.

A ja akurat uważam, że to co mówisz to bzdury i oszczerstwo. Najpierw dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

dokładnie poznaj fakty a dopiero potem zabieraj głos w imieniu wszystkich...! 

rozwiń
Avatar
anna / 24 stycznia 2014 o 20:31
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

Brawo Panie Przemku, faktów nie da się oszukać

rozwiń
Avatar
gość / 24 stycznia 2014 o 16:14
0

co za koszmar... z niej jest taki historyk.. szkoda mówić

Avatar
Daria / 23 stycznia 2014 o 19:22
0

Zgadzam się z Panem Przemkiem. Faktów nie da się podważyć!!!!

Avatar
Przemysław Leniak / 23 stycznia 2014 o 18:58
0

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, instytucji, która nadzoruje awanse naukowe. Komisja uchyliła uchwałę rady wydziału. Uznała, że na wynik głosowania "mogły wpłynąć względy pozamerytoryczne, wynikające z konfliktu habilitantki z jednym z członków tej rady [czyli prof. K. - pr]". Sprawą habilitacji miał się zająć Wydział Historyczny UAM w Poznaniu.

KUL nie złożył broni i złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. Ten odrzucił ją z powodów formalnych."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKJ77j9

ale to nie koniec
bo tym zachowaniem KUL-owskich drani ma się zająć watykańska kongregacja
"Ks. Wells informuje, że dokumentacja sprawy została przekazana do Kongregacji Edukacji Katolickiej."


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,15273708,KUL_zwolnil_ja_z_pracy__poskarzyla_sie_papiezowi_.html#ixzz2rFKbSuzC

taki jesteś zorientowany to zechciej powiedzieć co czeka członków komisji czyli raę wydziału kiedy zarówo UAM przychyli się do wniosku Sabiny Bober jak i Kongregacja Edukacji katolickiej negatywnie się wypowie o postępowaniu drani z KUL-u?

aż mnie korci by tych.... (obiecałem Mamie że nię będę klął ) więc tych synów szatana samego wymienić z imienia nazwiska i fotki
dla wstydu publicznego

pzdr

możesz wskazać jakieś dokumenty odnośnie tego skutku negatywnego - np skład komisji i jej decyzję?

Wniosek Sabiny bober jest datowany na 13 grudnia 2011...
http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/BoberSabina/wniosek.pdf

pozbierałem informacje i wychodzi mi że:

"Rada Wydziału Nauk Humanistycznych KUL jesienią 2012 r., już po tym, gdy dr Bober pozwała swojego przełożonego, odrzucił jej habilitację - mimo dwóch pozytywnych recenzji i jednej negatywnej.

Pani doktor odwołała się do Centralnej Komisji ds. Stopn... rozwiń

Avatar
Zorientowany / 23 stycznia 2014 o 13:40
0

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

Jaką habilitację??? Pani "doktor" proszę nie kłamać!!! Pani miała już kolokwium habilitacyjne ze skutkiem negatywnym, a wszystkie dokumenty na ten temat są dostepne online na stronie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów Naukowych.

Zob.: http://www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awansowe/postepowania-habilitacyjne/dziedzina-nauk-humanistycznych/132-bober-sabina

Wszyscy i tak uważają, że wykorzystuje Pani swoje problemy do "przepchnięcia" habilitacji po raz drugi w Poznaniu!!!.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 0 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 4

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 8

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 12

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 36 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 6

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!