Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lutego 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Zimą też mało chętnych na KUL

Autor: Zdjęcie autora TOMA
2 9 A A

KUL zakończył zimową rekrutację na cztery z pięciu kierunków. Z powodu małego zainteresowania uruchomione zostaną tylko dwa z nich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczelnia zimową rekrutację prowadzi po raz pierwszy. To szansa na powiększenie grona studentów po niezbyt udanym naborze letnim. W październiku ub. roku nie uruchomiono grup aż na siedmiu kierunkach studiów pierwszego stopnia. Teraz z takich studiów kandydaci mieli do wyboru dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz pedagogikę. Chętni z tytułem licencjata mogli starać się o przyjęcie na matematykę i pedagogikę. Rekrutacja na studia drugiego stopnia na architekturze krajobrazu trwa do 11 lutego. Naukę na pedagogice rozpocznie 25 osób, a na dziennikarstwie 23. Zainteresowanie uzupełniającymi studiami magisterskimi było za małe, dlatego nowych grup nie będzie. - Zimową rekrutację przeprowadzaliśmy po raz pierwszy. Był to pewien rekonesans, czy coś takiego może zadziałać. Jak widać, są osoby zainteresowane tego typu naborem - mówi Lidia Jaskuła, rzeczniczka KUL. Zajęcia rozpoczną się od nowego semestru. Podobnie będzie w przypadku studiów drugiego stopnia na kierunku architektura krajobrazu, o ile w tym przypadku zgłosi się wystarczająca liczba chętnych. Kandydaci dokumenty mogą składać do 11 lutego. Zimową rekrutację prowadzi także Uniwersytet Przyrodniczy. Ofertę przygotowało sześć z siedmiu wydziałów uczelni Kandydaci mają do wyboru 17 kierunków. To m.in.: agrobiznes, inżynieria środowiska, behawiorystyka zwierząt, hipologia i jeździectwo, czy biotechnologia. Rekrutacja kandydatów odbywa się przez Internet i trwa do 23 lutego.
Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
fabrykamagistrów / 7 lutego 2014 o 22:28
0

po tych kierunkach nie ma pracy. dajcie spokój. skad to zdziwienie. 

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 7 lutego 2014 o 10:33
0

Po usunięciu wpisu Związkowego KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu .. Tabletek Poronnych. Od lat Brat Naczelny "D.W" w ramach obiecanego >(z)BAWIENIA w ramach SILNEJ WIA(g)RY odstawia SZOPKĘ, z którą jedynie Aminencje się >(z)BAWIĄ! W ramach GENDER księŻULE się PRZEBIERAJĄ bez przerwy, a jest ino jedna rzecz gdzie nie przebierają nawet Axcelencje - NIE PRZEBIRAJĄ W SŁOWACH...

JAK ZACOFANE (z)BAWIENIE PCHA SIĘ DO PRZODU? czyli KUL-tura (z)BAWIENIA: (6.II.2014)

KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak wyglądało w 2013 r. DOBRE IMĘ KOŚCIOŁA pokazywały artykuły, a Axcelencjom, ksieŻULOM i Zakonnicom z całym KOŚCIOŁEM z okazji Nowego Roku 2014 życzyć należy, aby 2014 rok BYŁ GORSZY od 2013, bo jak okaże się lepszym - trudno będzie ZE ŚMIECHU WYTRZYMAĆ na DRODZE (z)BAWIENIA!

Wyczekiwany 2014 r. od samego początku okazuje lepszym od 2013 i kto wytrzyma w OJCZYXNIE (z)BAWIENIA bez śmiechu w Kościele?:

1) "Dziennik Wschodni" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Świadectwo za pieniądze. Dyrektor szkoły oskarżony" oPiSuje (z)BAWICIELI NARODOWYCH. Związek od lat pokazuje Katolicki Poziom POŻAL SIĘ BOŻE we wszystkich NIEBIESKICH SZKOŁACH spod znaku "STOLICY MĄDROŚCI" - od KUL-awych poczynając:

1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach.

2) "Echo Dnia" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Poczta w Kielcach odmówiła rozesłania druków o datkach za kolędę" pokazuje jak SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA realizujac słowa JP 2 "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA".

Jak wygląda DOBE IMIĘ KOŚCIOŁA od lat też pokazuje KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC opisując DROGĘ (z)BAWIENIA głoszoną przez AMINENCJE z ksieZULAMI. Ostatnim PO-PiS-em były Listy Apostolskie AXCLENCJI o GENDER, a bez GENDER w Kościele nycz nie działa! ksieZULEK lecąc do miastya przebiera się w CYWILA, po powrocie przebiera się w Hab.(itowego) i zapier...nicza do Zakrystii, a tam PRZEBIERANIA ciąg dalszy! Właściwie to już nie Zakrystia, a GARDEROBA, w której nie zapier...nicza Kościelny lcz GARDEROBIANY! Biadoliły AXCELENCJE ustami księŻULI, że GENDER to nie NAUKA, a IDEOLOGIA! Jaką naukę serwuje od ponad 2000 LAT Kościół?: WINO zastępujące KREW Pańską, Pieczona mieszanina WODY z MĄKĄ stanowi CIAŁO Pańskie, głoszone CUDA, których NBIE MA, bo uczą, że CUD to COŚ z NICZEGO, a nawet sam OJCIEC ŚW.(irnięty) nie widzi, że nawet JEZUS z "BUBLII" rodem ZAMIENIAŁ JEDNO NA DRUGIE (wodę na wino. chorych na zdrowych...) nie mógł ino zamienić: GŁUPICH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH...

Lepszej IDEOLOGII niż DROGA (z)BAWIENIA na świecie nie znajdziesz - trudno to nazwać nawet NAUKĄ BOŻĄ! Od końca grudnia 2013 ksieŻULE zapowiadały GENDER 6.I.2014 r. gdzie wszyscy PRZEBRANI odstawią SZOPKĘ NARODOWĄ krocząc DROGĄ (z)BAWIENIA hołdując ino TRZEM MĘDRCOM ZE WSCHODU, z których zrobiły MĘDRCÓW, a w rzeczywistości będących MATOŁAMI... KULminacja GENDER następuje w organizowanych TARGACH SAKRALNYCH.

Pozostałe HITY (z)BAWIENIA otworzą się niczym <BRAMY >(z)BAWIENIA> po wpisaniu w google hasła: ksiądz zgwałciłksiądz zabił; ksiądz molestuje; poród na plebanii...; ksiądz pijany...

3) "NEWSWEEK" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Franciszek popularnością bije na głowę Benedykta XVI" pokazuje Boską Karierę. Szkop XVI opowiadał kawał o "waleniu konia" - w google wystarczy wpisać: benedykt XVI opowiada kawał, a o obecnym Franku (z)BAWICIELU też nieźle pisze"FAKT" z 5.XII.2013 r. w artykule "Papież pracował w klubie nocnym!".

Widać tu KULejny paPIESKI kawał:

- CZYM RÓZNI SIĘ ŚW. PIOTR OD PAPIEŻA?

- ŚW. PIOTR JEST BRAMKARZEM W NIEBIE, A PAPIEŻ BYŁ BRAMKARZEM W BUR'DELU!

Tak wyglądają Niebieskie +BRAMY +(z)BAWIENIA+ obiecane "NA WIEKI WIEKÓW" - IM WOLNO, a Wam NIE!

Reszta hiciorów (z)BAWIENIA otworzy się niczym +BRA+MY +(z)BAWI+ENIA+ po wpisaniu w google hasła: >>NUN >TUBE>>(opuszczając ">>; >").

4)"NEWSWEEK" z dn. 8.I.2014 r. w artyKULe "Dzieci w imię papieża

Po usunięciu wpisu Związkowego KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu .. Tabletek Poronnych. Od lat Brat Naczelny "D.W" w ramach obiecanego >(z)BAWIENIA w ramach SILNEJ WIA(g)RY odstawia SZOPKĘ, z którą jedynie Aminencje się >(z)BAWIĄ! W ramach GENDER księŻULE się PRZEBIERAJĄ bez przerwy, a jest ino jedna rzecz gdzie nie przebierają nawet Axcelencje - NIE ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 08:38
0

Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka

Avatar
joleka / 7 lutego 2014 o 08:32
0

jak to dzienniczek lewicowy lubelski lubi uczelnie, nie czepia sie nieudanych naborow na UP, UMCS tylko trzeba ponizac Katolicką Uczelnię Lubelska Jana Pawła II. Bo jest katolicka. Czyżby resortowi dziennikarze

Avatar
09 / 6 lutego 2014 o 17:39
0

A mnie zastanawia co innego.Uczelnia biadoli ale to co wyprawia ,to są jakieś szopki.

Ogłasza nabór na studia,który z góry jest skazany na niepowodzenie.Studia drugiego stopnia .Proszę zobaczyć na której uczelni skończyła się sesja.Skad wziąc kandydatów jak Ci są w trakcie kończenia I etapu studiów.

Tu jest brak logiki.

Avatar
Magda S. / 6 lutego 2014 o 16:24
0
nabór zimowy na innych szkołach jak akademia przyrodniczy czy na uniwerku skłodowskiej ale oczywiście dzienniczek wschodni tytułem musi dokopać Katolickiej Uczelni :P
natomiast p.Jaskółka niech się nie wyrywa z ciągłym komentowanie lecz czasami zapyta czy wcześniej byli w innych szkółkach
Avatar
dziadek / 6 lutego 2014 o 14:01
0

Schyłek UL-u, czyli równia pochyła

Avatar
Mirabelka / 6 lutego 2014 o 13:50
0

Faktycznie, bardziej potrzebne są zawody techniczne niż historycy :P

Avatar
moja Alma Mater w upadku / 6 lutego 2014 o 13:45
0

...a moze w miejsce niedoksztalconych "intelektualistow" KUL zajalby sie uczeniem zawodow potrzebnych dla gospodarki? Historykow u nas pod dostatkiem, ale hydraulika nie uswiadczysz....

I nie tylko KUL z reszta.....

Avatar
fabrykamagistrów / 7 lutego 2014 o 22:28
0

po tych kierunkach nie ma pracy. dajcie spokój. skad to zdziwienie. 

Avatar
ZESPÓŁ DOWNA / 7 lutego 2014 o 10:33
0

Po usunięciu wpisu Związkowego KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu .. Tabletek Poronnych. Od lat Brat Naczelny "D.W" w ramach obiecanego >(z)BAWIENIA w ramach SILNEJ WIA(g)RY odstawia SZOPKĘ, z którą jedynie Aminencje się >(z)BAWIĄ! W ramach GENDER księŻULE się PRZEBIERAJĄ bez przerwy, a jest ino jedna rzecz gdzie nie przebierają nawet Axcelencje - NIE PRZEBIRAJĄ W SŁOWACH...

JAK ZACOFANE (z)BAWIENIE PCHA SIĘ DO PRZODU? czyli KUL-tura (z)BAWIENIA: (6.II.2014)

KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Jak wyglądało w 2013 r. DOBRE IMĘ KOŚCIOŁA pokazywały artykuły, a Axcelencjom, ksieŻULOM i Zakonnicom z całym KOŚCIOŁEM z okazji Nowego Roku 2014 życzyć należy, aby 2014 rok BYŁ GORSZY od 2013, bo jak okaże się lepszym - trudno będzie ZE ŚMIECHU WYTRZYMAĆ na DRODZE (z)BAWIENIA!

Wyczekiwany 2014 r. od samego początku okazuje lepszym od 2013 i kto wytrzyma w OJCZYXNIE (z)BAWIENIA bez śmiechu w Kościele?:

1) "Dziennik Wschodni" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Świadectwo za pieniądze. Dyrektor szkoły oskarżony" oPiSuje (z)BAWICIELI NARODOWYCH. Związek od lat pokazuje Katolicki Poziom POŻAL SIĘ BOŻE we wszystkich NIEBIESKICH SZKOŁACH spod znaku "STOLICY MĄDROŚCI" - od KUL-awych poczynając:

1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach.

2) "Echo Dnia" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Poczta w Kielcach odmówiła rozesłania druków o datkach za kolędę" pokazuje jak SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA realizujac słowa JP 2 "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA".

Jak wygląda DOBE IMIĘ KOŚCIOŁA od lat też pokazuje KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC opisując DROGĘ (z)BAWIENIA głoszoną przez AMINENCJE z ksieZULAMI. Ostatnim PO-PiS-em były Listy Apostolskie AXCLENCJI o GENDER, a bez GENDER w Kościele nycz nie działa! ksieZULEK lecąc do miastya przebiera się w CYWILA, po powrocie przebiera się w Hab.(itowego) i zapier...nicza do Zakrystii, a tam PRZEBIERANIA ciąg dalszy! Właściwie to już nie Zakrystia, a GARDEROBA, w której nie zapier...nicza Kościelny lcz GARDEROBIANY! Biadoliły AXCELENCJE ustami księŻULI, że GENDER to nie NAUKA, a IDEOLOGIA! Jaką naukę serwuje od ponad 2000 LAT Kościół?: WINO zastępujące KREW Pańską, Pieczona mieszanina WODY z MĄKĄ stanowi CIAŁO Pańskie, głoszone CUDA, których NBIE MA, bo uczą, że CUD to COŚ z NICZEGO, a nawet sam OJCIEC ŚW.(irnięty) nie widzi, że nawet JEZUS z "BUBLII" rodem ZAMIENIAŁ JEDNO NA DRUGIE (wodę na wino. chorych na zdrowych...) nie mógł ino zamienić: GŁUPICH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH...

Lepszej IDEOLOGII niż DROGA (z)BAWIENIA na świecie nie znajdziesz - trudno to nazwać nawet NAUKĄ BOŻĄ! Od końca grudnia 2013 ksieŻULE zapowiadały GENDER 6.I.2014 r. gdzie wszyscy PRZEBRANI odstawią SZOPKĘ NARODOWĄ krocząc DROGĄ (z)BAWIENIA hołdując ino TRZEM MĘDRCOM ZE WSCHODU, z których zrobiły MĘDRCÓW, a w rzeczywistości będących MATOŁAMI... KULminacja GENDER następuje w organizowanych TARGACH SAKRALNYCH.

Pozostałe HITY (z)BAWIENIA otworzą się niczym <BRAMY >(z)BAWIENIA> po wpisaniu w google hasła: ksiądz zgwałciłksiądz zabił; ksiądz molestuje; poród na plebanii...; ksiądz pijany...

3) "NEWSWEEK" z dn. 3.I.2014 r. w artyKULe "Franciszek popularnością bije na głowę Benedykta XVI" pokazuje Boską Karierę. Szkop XVI opowiadał kawał o "waleniu konia" - w google wystarczy wpisać: benedykt XVI opowiada kawał, a o obecnym Franku (z)BAWICIELU też nieźle pisze"FAKT" z 5.XII.2013 r. w artykule "Papież pracował w klubie nocnym!".

Widać tu KULejny paPIESKI kawał:

- CZYM RÓZNI SIĘ ŚW. PIOTR OD PAPIEŻA?

- ŚW. PIOTR JEST BRAMKARZEM W NIEBIE, A PAPIEŻ BYŁ BRAMKARZEM W BUR'DELU!

Tak wyglądają Niebieskie +BRAMY +(z)BAWIENIA+ obiecane "NA WIEKI WIEKÓW" - IM WOLNO, a Wam NIE!

Reszta hiciorów (z)BAWIENIA otworzy się niczym +BRA+MY +(z)BAWI+ENIA+ po wpisaniu w google hasła: >>NUN >TUBE>>(opuszczając ">>; >").

4)"NEWSWEEK" z dn. 8.I.2014 r. w artyKULe "Dzieci w imię papieża

Po usunięciu wpisu Związkowego KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> i ASC czuje się jak Zakonnica po Aborcji lub zażyciu .. Tabletek Poronnych. Od lat Brat Naczelny "D.W" w ramach obiecanego >(z)BAWIENIA w ramach SILNEJ WIA(g)RY odstawia SZOPKĘ, z którą jedynie Aminencje się >(z)BAWIĄ! W ramach GENDER księŻULE się PRZEBIERAJĄ bez przerwy, a jest ino jedna rzecz gdzie nie przebierają nawet Axcelencje - NIE ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 08:38
0

Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka

Avatar
joleka / 7 lutego 2014 o 08:32
0

jak to dzienniczek lewicowy lubelski lubi uczelnie, nie czepia sie nieudanych naborow na UP, UMCS tylko trzeba ponizac Katolicką Uczelnię Lubelska Jana Pawła II. Bo jest katolicka. Czyżby resortowi dziennikarze

Avatar
09 / 6 lutego 2014 o 17:39
0

A mnie zastanawia co innego.Uczelnia biadoli ale to co wyprawia ,to są jakieś szopki.

Ogłasza nabór na studia,który z góry jest skazany na niepowodzenie.Studia drugiego stopnia .Proszę zobaczyć na której uczelni skończyła się sesja.Skad wziąc kandydatów jak Ci są w trakcie kończenia I etapu studiów.

Tu jest brak logiki.

Avatar
Magda S. / 6 lutego 2014 o 16:24
0
nabór zimowy na innych szkołach jak akademia przyrodniczy czy na uniwerku skłodowskiej ale oczywiście dzienniczek wschodni tytułem musi dokopać Katolickiej Uczelni :P
natomiast p.Jaskółka niech się nie wyrywa z ciągłym komentowanie lecz czasami zapyta czy wcześniej byli w innych szkółkach
Avatar
dziadek / 6 lutego 2014 o 14:01
0

Schyłek UL-u, czyli równia pochyła

Avatar
Mirabelka / 6 lutego 2014 o 13:50
0

Faktycznie, bardziej potrzebne są zawody techniczne niż historycy :P

Avatar
moja Alma Mater w upadku / 6 lutego 2014 o 13:45
0

...a moze w miejsce niedoksztalconych "intelektualistow" KUL zajalby sie uczeniem zawodow potrzebnych dla gospodarki? Historykow u nas pod dostatkiem, ale hydraulika nie uswiadczysz....

I nie tylko KUL z reszta.....

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 138 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!