Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 marca 2008 r.
20:07
Edytuj ten wpis

Siostry i bracia na wybiegu

0 8 A A

Pokaz mody, a w nim zakonnice i zakonnicy w rolach głównych. To największa atrakcja I Targów Zakonnych, które na 9 kwietnia zaplanowano w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Siostry po schodach chodzić potrafią, czerwony dywan też widziały. Dodamy światło i muzykę. Chcemy pokazać normalne, kobiece dziewczyny - mówi o. Andrzej Batorski z Duszpasterstwa Akademickiego KUL, pomysłodawca i organizator Targów Zakonnych.

W pokazie strojów zakonnych wezmą udział siostry białe, betanki, urszulanki, uczennice Boskiego Mistrza, siostry Opatrzności Bożej i serafitki. Męskie stroje pokażą salwatorianie, werbiści, ojcowie biali, jezuici i pauliści. To ekipy z Lublina, Gdyni, Grodziska Mazowieckiego, Sandomierza i Krakowa.

- Wystąpimy w szarych i czarnych habitach. Ale proszę nie podawać mojego imienia - zastrzega jedna z sióstr Zgromadzenia Urszulanek Rzymskich w Lublinie.

- Pokaz mody z zakonnicami? Stroje duchowne mają bogatą symbolikę i historię. Świetny pomysł - chwali Bernard Ford Hanaoka, japoński projektant mody i scenograf pracujący w Polsce.

To nie wszystko. Aż dziewięć ekip stanie do konkursu na najlepsze ciasto. - A za rok rozszerzymy targi o konkurs na potrawy i nalewki zakonne, dodamy konkurs dowcipów i targi książek - planuje o. Andrzej Batorski. - Chodzi nam o to, żeby pokazać życie zakonne w nowoczesny sposób - dodaje o. Rafał Sztejka z KUL.
Na targach nie zabraknie strawy duchowej. Przewidziano prezentację filmu "Wielka cisza”, różaniec ze słowem Jana Pawła II i uroczystą mszę św. pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy.

Zgłoszenia do udziału w pokazie mody pod adresem: targizakonne@gmail.com.

Dla Dziennika

dr Mariusz Gwozda socjolog z UMCS

Na zachodzie kościół często wykorzystuje nowoczesne formy marketingu idei. Od targów dewocjonaliów po wystawy ornatów papieskich. W katolickiej Polsce pokaz mody zakonnej może jeszcze budzić kontrowersje, ale to znak czasu i otwartości.

Religia i moda

Po tematy związane z religią projektanci mody sięgają często. Wystarczy przypomnieć kampanię Benettona, który pokazał na swoich billboardach młodą i atrakcyjną siostrę zakonną całującą się z księdzem. Kolekcja autorstwa Arkadiusa, projektanta z Parczewa, nosiła nazwę "Maryja dziewica nosi spodnie”.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ela / 12 kwietnia 2008 o 23:31
0
To żenada. Macie ewangelizować świat.
A tu widać, że dajecie się ewangelizować światu.
Z niesmakiem patrzyło się na siostry próbujące stylu modelek.
Strój zakonny wyraża skromność, a nie kokieteryjne zachowania.
Chyba lepiej zrobiłyby to prawdziwe modelki.
Ksiądz Andrzej Batorski z KUL niech więcej nie ośmiesza Kościoła, zakonnic(ków) i siebie.
Kościół na zachodzie nie ma jakoś więcej powołań przez podobne zachowania.
Nie słyszałam jeszcze pozytywnego głosu o tej rewii. A miałam okazję rozmawiać
na ten temat z kilkudziesięciu osobami od wczoraj.
Życzę większego rozeznania ks. Andrzejowi i innym organizatorom.
To było niesmaczne do oglądania!!!!!!!!!!!!!!
To żenada. Macie ewangelizować świat.
A tu widać, że dajecie się ewangelizować światu.
Z niesmakiem patrzyło się na siostry próbujące stylu modelek.
Strój zakonny wyraża skromność, a nie kokieteryjne zachowania.
Chyba lepiej zrobiłyby to prawdziwe modelki.
Ksiądz Andrzej Batorski z KUL niech więcej nie ośmiesza Kościoła, zakonnic(ków) i siebie.
Kościół na zachodzie nie ma jakoś więcej powołań przez podobne zachowania.
Nie słyszałam jeszcze pozytywnego głosu o tej rewii. A miałam okazję rozmawiać
rozwiń
Avatar
BET ANKA / 27 marca 2008 o 12:01
0
ŚWIĘTA REWIA:

Kontynując wątek świeconej mody poruszony powyżej przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w Katedrze SŁOWEM MALOWANE takiz obraz Braci i Sióstr się wyłania:

1. SIOSTRA W STYLU STRING:

na głowie opaska z białej nitki, do której z tyłu przywiązana jest nitka zastępująca welon (kolor właściwy do barwy habitu);
na szyi opaska z białej nitki, do której przywiązana jest z przodu innego KULoru nitka aż do ziemi, z tyłu też - habit string;

2. KSIĄDZ W STYLU STRING:

na szyi opaska z białej nitki, do której z tyłu i z przodu przywiązana jest czarna nitka sięgająca ziemi - sutanna lub habit string;

Szaty liturgiczne też muszą być w najnowszym trendzie string - po jednej nitce z każdej strony.

Jak z tego widać szpulką nici obdzielić można całą diecezję!

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
ŚWIĘTA REWIA:

Kontynując wątek świeconej mody poruszony powyżej przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w Katedrze SŁOWEM MALOWANE takiz obraz Braci i Sióstr się wyłania:

1. SIOSTRA W STYLU STRING:

na głowie opaska z białej nitki, do której z tyłu przywiązana jest nitka zastępująca welon (kolor właściwy do barwy habitu);
na szyi opaska z białej nitki, do której przywiązana jest z przodu innego KULoru nitka aż do ziemi, z tyłu też - habit string;

2. KSIĄDZ W STYLU STRING:

rozwiń
Avatar
BET ANKA / 26 marca 2008 o 14:24
0
ŚWIĘTE TRENDY:

Różnie zachowywał sie kościół w różnych sytuacjach. W biblii nawet jest jak wypędzali kupców ze świątyni, czyli w owym czasie nawet zamienili kościoły na targowiska, co z KULei świadczy o mądrości Ludzi, a głupocie duchowieństwa!
Zatroskany o najnowsza modę duchowną KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponuje:

1. ZAKONNICOM - wszystko w stylu STRING - od majtek po habity. Z tego wynika, że habit stanowić będzie jedna nitka!
2. KŚIĘŻOM - to samo. Nawet stuły string!

Do kompletu wprowadzić pieronkiem należy postac dziewicy-nudystki i ustawić. na plaży.

Skoro papiezowi pojawiły sie stygmaty - na reku (międzt nadgarstkiem, a łokciem) wyskoczył Mu napis? OJCIEC ŚWIĘTY BENEDYKT XVI, PAPIEŻ - niczym nr obozowy fundowany więźniom przez hitlerowców.
Co stanie się w czasie beatyfikacji lub kanonizacji JP2? - chyba sutanna (string oczywiście) papieska zrobi sie w paski!

Rektorem ASC jest *********** **********, tel. +** *** *** ***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
ŚWIĘTE TRENDY:

Różnie zachowywał sie kościół w różnych sytuacjach. W biblii nawet jest jak wypędzali kupców ze świątyni, czyli w owym czasie nawet zamienili kościoły na targowiska, co z KULei świadczy o mądrości Ludzi, a głupocie duchowieństwa!
Zatroskany o najnowsza modę duchowną KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponuje:

1. ZAKONNICOM - wszystko w stylu STRING - od majtek po habity. Z tego wynika,... rozwiń
Avatar
dfhg45ty6 / 26 marca 2008 o 10:35
0
Z TEGO CO MI WIADOMO TO DO ZAKONU IDZIĘ SIE Z MIŁOSCI DO BOGA, DLA KONTEMPLACJI, ZAMKNIĘCIA SIĘ PRZED ŚWIATEM ZWENĘTRZNYM A NIE DLA ROZRYWKI I ORGANIZOWANIA SHOW!!!???KLER KATOLICKI I INSTYTUCJA KOSCIOŁA KATOLICKIEGO DAWNO PRZESTALA BYĆ JEDYM ORGANIZMEM, KAZDY SUKIENKOWY, KAŻDY BISPKUP ROBI SWOJE A KURIA DLA NIEGO TO KSIĘSTWO!!
Avatar
wd / 26 marca 2008 o 09:45
0
kul z jednej strony mowi,ze jest uczelnia normalna a z drugiej strony taka glupota.
Avatar
super / 26 marca 2008 o 09:13
0
Ale atrakcja! Jak na Lublin to i tak dużo, zaczyna się rozwijać
Avatar
agula / 26 marca 2008 o 07:43
0
Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam wszystkich pomysłodawców i uczestników Targów.
Avatar
dyktator mody / 26 marca 2008 o 07:35
0
Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym Lublinie.Metropolitalne pokazy mody,konferencje na KULu nt."podniesienia wieku" do inicjacji seksualnej (w roli gł.Ewa Sowińska).
A swoją drogą z tą modą zakonną to ciekawy pomysł.A bielizna też będzie pokazywana?
Avatar
Ela / 12 kwietnia 2008 o 23:31
0
To żenada. Macie ewangelizować świat.
A tu widać, że dajecie się ewangelizować światu.
Z niesmakiem patrzyło się na siostry próbujące stylu modelek.
Strój zakonny wyraża skromność, a nie kokieteryjne zachowania.
Chyba lepiej zrobiłyby to prawdziwe modelki.
Ksiądz Andrzej Batorski z KUL niech więcej nie ośmiesza Kościoła, zakonnic(ków) i siebie.
Kościół na zachodzie nie ma jakoś więcej powołań przez podobne zachowania.
Nie słyszałam jeszcze pozytywnego głosu o tej rewii. A miałam okazję rozmawiać
na ten temat z kilkudziesięciu osobami od wczoraj.
Życzę większego rozeznania ks. Andrzejowi i innym organizatorom.
To było niesmaczne do oglądania!!!!!!!!!!!!!!
To żenada. Macie ewangelizować świat.
A tu widać, że dajecie się ewangelizować światu.
Z niesmakiem patrzyło się na siostry próbujące stylu modelek.
Strój zakonny wyraża skromność, a nie kokieteryjne zachowania.
Chyba lepiej zrobiłyby to prawdziwe modelki.
Ksiądz Andrzej Batorski z KUL niech więcej nie ośmiesza Kościoła, zakonnic(ków) i siebie.
Kościół na zachodzie nie ma jakoś więcej powołań przez podobne zachowania.
Nie słyszałam jeszcze pozytywnego głosu o tej rewii. A miałam okazję rozmawiać
rozwiń
Avatar
BET ANKA / 27 marca 2008 o 12:01
0
ŚWIĘTA REWIA:

Kontynując wątek świeconej mody poruszony powyżej przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w Katedrze SŁOWEM MALOWANE takiz obraz Braci i Sióstr się wyłania:

1. SIOSTRA W STYLU STRING:

na głowie opaska z białej nitki, do której z tyłu przywiązana jest nitka zastępująca welon (kolor właściwy do barwy habitu);
na szyi opaska z białej nitki, do której przywiązana jest z przodu innego KULoru nitka aż do ziemi, z tyłu też - habit string;

2. KSIĄDZ W STYLU STRING:

na szyi opaska z białej nitki, do której z tyłu i z przodu przywiązana jest czarna nitka sięgająca ziemi - sutanna lub habit string;

Szaty liturgiczne też muszą być w najnowszym trendzie string - po jednej nitce z każdej strony.

Jak z tego widać szpulką nici obdzielić można całą diecezję!

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
ŚWIĘTA REWIA:

Kontynując wątek świeconej mody poruszony powyżej przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w Katedrze SŁOWEM MALOWANE takiz obraz Braci i Sióstr się wyłania:

1. SIOSTRA W STYLU STRING:

na głowie opaska z białej nitki, do której z tyłu przywiązana jest nitka zastępująca welon (kolor właściwy do barwy habitu);
na szyi opaska z białej nitki, do której przywiązana jest z przodu innego KULoru nitka aż do ziemi, z tyłu też - habit string;

2. KSIĄDZ W STYLU STRING:

rozwiń
Avatar
BET ANKA / 26 marca 2008 o 14:24
0
ŚWIĘTE TRENDY:

Różnie zachowywał sie kościół w różnych sytuacjach. W biblii nawet jest jak wypędzali kupców ze świątyni, czyli w owym czasie nawet zamienili kościoły na targowiska, co z KULei świadczy o mądrości Ludzi, a głupocie duchowieństwa!
Zatroskany o najnowsza modę duchowną KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponuje:

1. ZAKONNICOM - wszystko w stylu STRING - od majtek po habity. Z tego wynika, że habit stanowić będzie jedna nitka!
2. KŚIĘŻOM - to samo. Nawet stuły string!

Do kompletu wprowadzić pieronkiem należy postac dziewicy-nudystki i ustawić. na plaży.

Skoro papiezowi pojawiły sie stygmaty - na reku (międzt nadgarstkiem, a łokciem) wyskoczył Mu napis? OJCIEC ŚWIĘTY BENEDYKT XVI, PAPIEŻ - niczym nr obozowy fundowany więźniom przez hitlerowców.
Co stanie się w czasie beatyfikacji lub kanonizacji JP2? - chyba sutanna (string oczywiście) papieska zrobi sie w paski!

Rektorem ASC jest *********** **********, tel. +** *** *** ***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
ŚWIĘTE TRENDY:

Różnie zachowywał sie kościół w różnych sytuacjach. W biblii nawet jest jak wypędzali kupców ze świątyni, czyli w owym czasie nawet zamienili kościoły na targowiska, co z KULei świadczy o mądrości Ludzi, a głupocie duchowieństwa!
Zatroskany o najnowsza modę duchowną KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponuje:

1. ZAKONNICOM - wszystko w stylu STRING - od majtek po habity. Z tego wynika,... rozwiń
Avatar
dfhg45ty6 / 26 marca 2008 o 10:35
0
Z TEGO CO MI WIADOMO TO DO ZAKONU IDZIĘ SIE Z MIŁOSCI DO BOGA, DLA KONTEMPLACJI, ZAMKNIĘCIA SIĘ PRZED ŚWIATEM ZWENĘTRZNYM A NIE DLA ROZRYWKI I ORGANIZOWANIA SHOW!!!???KLER KATOLICKI I INSTYTUCJA KOSCIOŁA KATOLICKIEGO DAWNO PRZESTALA BYĆ JEDYM ORGANIZMEM, KAZDY SUKIENKOWY, KAŻDY BISPKUP ROBI SWOJE A KURIA DLA NIEGO TO KSIĘSTWO!!
Avatar
wd / 26 marca 2008 o 09:45
0
kul z jednej strony mowi,ze jest uczelnia normalna a z drugiej strony taka glupota.
Avatar
super / 26 marca 2008 o 09:13
0
Ale atrakcja! Jak na Lublin to i tak dużo, zaczyna się rozwijać
Avatar
agula / 26 marca 2008 o 07:43
0
Bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam wszystkich pomysłodawców i uczestników Targów.
Avatar
dyktator mody / 26 marca 2008 o 07:35
0
Wreszcie zaczyna się coś dziać w tym Lublinie.Metropolitalne pokazy mody,konferencje na KULu nt."podniesienia wieku" do inicjacji seksualnej (w roli gł.Ewa Sowińska).
A swoją drogą z tą modą zakonną to ciekawy pomysł.A bielizna też będzie pokazywana?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 0 0

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 1 0

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 5 3

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 5 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 10 1

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 9 10

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!