Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lipca 2012 r.
18:25
Edytuj ten wpis

Skazane pracownice sanepidu wciąż pracują

0 43 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Skazane za przekroczenie uprawnień pracownice lubelskiego sanepidu nadal pracują w PSSE

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W dziale żywności stacji PSSE przy ul. 3 Maja w Lublinie pracuje Pani, która została skazana wyrokiem sądu. Jak dla mnie to skandaliczna i bulwersująca sprawa – napisała do nas jedna naszych Czytelniczek.

Sprawdziliśmy. Chodzi o sprawę kontroli przeprowadzonej w 2009 r. w jednej z lubelskich piekarni. Dwie pracownice sanepidu poszły na nią bez pisemnego upoważnienia dyrektora stacji, Pawła Policzkiewicza. Według nich piekarnia usunęła nieprawidłowości, przez które dzień wcześniej została zamknięta. Zgodziły się, by produkcja w zakładzie ruszyła. To była sobota. W poniedziałek inni inspektorzy przeprowadzili kolejną kontrolę. Według nich, piekarnia nadal nie spełnia standardów. W środku znaleźli m.in. szkodniki i odchody gryzoni.

Kilka miesięcy później sprawą zajęły się organy ścigania. Obie pracownice PSSE zostały skazane na rok i sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Przez dwa lata nie mogą też przeprowadzać żadnych kontroli. Sąd stwierdził, że kobiety przekroczyły swoje uprawnienia i działały "w celu osiągnięcia korzyści majątkowej”. Nie chodziło jednak o łapówkę. Korzyść miała odnieść właścicielka piekarni, bo mogła znów otworzyć zakład. Obrońca złożył apelacje, ale w drugiej instancji wyrok został utrzymany.

– Jedna ze skazanych kobiet, kiedy dyrektorem stacji był jeszcze pan Paweł Policzkiewicz, została przeniesiona na stanowisko sekretarki – mówi Irmina Nikiel, obecna dyrektor PSSE w Lublinie.

Druga sama zwolniła się z pracy. Twierdzi, że zasugerował jej to dyrektor stacji. Do sanepidu wróciła w maju tego roku. Pracuje w sekretariacie oddziału żywności. Jest zatrudniona na umowę-zlecenie.

– Ta osoba nie jest pracownikiem stacji. Wykonuje doraźne czynności i świadczy usługi administracyjne. W żadnym stopniu nie wiąże się to z wykonywaniem czynności kontrolnych i nie koliduje z orzeczeniem sądu – mówi Monika Tarasińska, radca prawny PSSE w Lublinie.

– Wyrok sądu dotyczył zakazu wykonywania czynności kontrolnych, a nie dostępu do akt – dodaje dyr. Nikiel. – Powierzając jej pewne czynności, znałam treść wyroku sądu.

Kobieta, o której mowa, zgodziła się na rozmowę z nami. Wspomina, że na kontrolę do piekarni wysłała ją ówczesna kierowniczka. Polecenie było ustne. Ale przed sądem kierowniczka nie potwierdziła tej wersji.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arynzecthe / 28 listopada 2012 o 15:34
0
[size=6][color=#000080]RĘKA RĘKĘ MYJE...[/color][/size]
Avatar
nowy / 18 lipca 2012 o 17:49
0
[quote name='Zuza' timestamp='1342110832' post='648591']
Źle dla klientów?a to śmieszne, czyżby teraz za nowej dyrektorki były czystsze zakłady żywnościowe? czy w gabinetach stomatologicznych i zakładach fryzjersko-kosmetycznych jest sterylizacja?Co Wy ludzie piszecie, tego nie da się zmienić, pamiętajcie że żyjemy w kraju liberalnym i chodzi o to żeby zmniejszyć kontrole i żeby się nie czepiać zakładów kontrolowanych, żeby im odpuścić, żeby była Salmonella, WZW, aids, hiv itp. Czemu teraz o żadnych w prasie tego typu zakładach już nie ma, poprawiło się czy te zakłady zostają kontrolowane w liberalny sposób czyli "róbta co chceta" i tak wam nic nie zrobimy?
[/quote]

Po rzadach PP i jego bandy pozostał przecież "BŁYSK". Takich osiagnięć nie mieli nigdzie w Polsce. Dermatolodzy poddają "sterylizacji" końcówki laserów, kosmetyczki zgodnie z nakazem hardego p. MB zużywają kremy z 60 dniową przydatnościa do użycia po otwarciu - w ciągu 24 godzin, w gastronomii sterylnie i pachnie swiezymi potrawami ( efekt pracy ludzi p.BWS), itd tylko żyć i nie umierać!
[quote name='Zuza' timestamp='1342110832' post='648591']
Źle dla klientów?a to śmieszne, czyżby teraz za nowej dyrektorki były czystsze zakłady żywnościowe? czy w gabinetach stomatologicznych i zakładach fryzjersko-kosmetycznych jest sterylizacja?Co Wy ludzie piszecie, tego nie da się zmienić, pamiętajcie że żyjemy w kraju liberalnym i chodzi o to żeby zmniejszyć kontrole i żeby się nie czepiać zakładów kontrolowanych, żeby im odpuścić, żeby była Salmonella, WZW, aids, hiv itp. Czemu teraz o żadnych w prasie teg... rozwiń
Avatar
pppp / 15 lipca 2012 o 23:00
0
[quote name='lena' timestamp='1342211441' post='649451']
Pracownik na polecenie przełożonego miał wykonać kontrolę, co uczynił, nastepnie przed sądem kierownik nie przyznaje się do tego, a kto w zastępswie objął stanowisko po zwolnionych pracownicach? może jakaś siostrzenica,syn ktokolwiek inny!?!
[/quote]
A to gnoje
Avatar
lena / 13 lipca 2012 o 22:30
0
Pracownik na polecenie przełożonego miał wykonać kontrolę, co uczynił, nastepnie przed sądem kierownik nie przyznaje się do tego, a kto w zastępswie objął stanowisko po zwolnionych pracownicach? może jakaś siostrzenica,syn ktokolwiek inny!?!
Avatar
lylka / 12 lipca 2012 o 21:58
0
[quote name='MAX' timestamp='1342118604' post='648644']
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i małostkowa o tym oczywiście już nikt jakoś nie wspomina.To że otacza sie swoimi ludżmi toż to kazdy majacy choć trochę władzy robi to samo.Prowadzicie jałowe spory a intratne interesy w zaciszach lubelskich gabinetów po cichu są realizowane. Miego jazgotu temat pierwsza klasa.
[/quote]
[quote name='MAX' timestamp='1342118604' post='648644']
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego p... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 21:05
0
Nie rozumiem o co krzyk. Chyba to jest najważniejsze, że na kontrole te panie nie chodzą. To, że pracują na innych stanowiskach chyba tylko komuś bez serca przeszkadza. Ja tam się cieszę, że mają pracę.
Avatar
lekarz / 12 lipca 2012 o 21:01
0
[quote name='do ruskiej budy' timestamp='1341679649' post='646659']
No coz, gdyby nalezaly do Platformy Obywatelskiej, wtedy mogly by krecic lody jak Palikota Penisy, a tak - na bruk. Widocznie byly PO-trzebne etaty cudotworcom, zeby zatrudnic czlonkow albo kandydatow na czlonkow platformy, wiec musieli znalezc na nie PARAGRAF, i taka jest wlasnie przyczyna.Platfusy moga ubijac lewe interesy na cmentarzach, w pedzacych krolikach, prowadzic wyrab drzew w Parkach i Rezerwatach,a minister jest ponaglany, zeby zezwolenie na to przestepstwo dostarczyl, kiedy jakis starzec wytnie jakies krzaki z biedy na opal - to ciagaja ich po Sadach i skazuja na wiezienie, jest tak samo jak za ruskiej komuny i okupacji do 1989r., a moze nawet gorzej,obecnie chroni sie zbrodniarzy i mordercow komunistycznych, zwalnia sie od odpowiedzialnosci ( Jaruzel, Kiszczak, Michnik Stefan) kiedys wolno bylo wszystko tylko bolszewickim slugusom i kolaborantom, UBowcom,agentom,MO,ZOMOwcom, tylko nie prostemu, spokojnemu czlowiekowi i teraz jest tak samo za Tu-sko-Komuchoruskiego rezimu ograniczajacemu wolnosc Polakom wprowadzajac ruski putinowski zamordyzm tworzac niezgodne z Konstytucja RP UKAZY przeciw Polakom.Tu jest przyklad: //www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=93:Jak-prokurator-tomasz-tadla-z-prokuratury-okregowej-w-katowicach-bawil-sie-z-przywodca-mafii-paliwowej
[/quote]
Ty to jakiś chory jesteś? Czy zwykły PISdolnięty jebonięty?
[quote name='do ruskiej budy' timestamp='1341679649' post='646659']
No coz, gdyby nalezaly do Platformy Obywatelskiej, wtedy mogly by krecic lody jak Palikota Penisy, a tak - na bruk. Widocznie byly PO-trzebne etaty cudotworcom, zeby zatrudnic czlonkow albo kandydatow na czlonkow platformy, wiec musieli znalezc na nie PARAGRAF, i taka jest wlasnie przyczyna.Platfusy moga ubijac lewe interesy na cmentarzach, w pedzacych krolikach, prowadzic wyrab drzew w Parkach i Rezerwatach,a minister jest ponaglany, zeby zezwo... rozwiń
Avatar
MAX / 12 lipca 2012 o 20:43
0
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i małostkowa o tym oczywiście już nikt jakoś nie wspomina.To że otacza sie swoimi ludżmi toż to kazdy majacy choć trochę władzy robi to samo.Prowadzicie jałowe spory a intratne interesy w zaciszach lubelskich gabinetów po cichu są realizowane. Miego jazgotu temat pierwsza klasa.
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i mał... rozwiń
Avatar
anoniim / 12 lipca 2012 o 20:21
0
[quote name='ewa' timestamp='1342114336' post='648615']
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuśnieni ci co wcześniej byli na górze. teraz ci co wcześniej byli ciśnięci są na górze. a czy to ma na tym polegać?[/sup]
[sup]obiektywnie rzecz biorąc wygląda na to ze i ten wcześniejszy i ta co teraz są g....no warci. tacy sami tylko działają innymi metodami. a wy co wypisujecie takie bzdury zastanówcie się i nie właźcie w du...ę tej lali bo kiedyś się to może na was zemścić. takie zycie[/sup]
[/quote]

Tak wlasnie masz racje juz sie msci na co poniektorych hahahahahhaah
[quote name='ewa' timestamp='1342114336' post='648615']
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza... rozwiń
Avatar
ewa / 12 lipca 2012 o 19:32
0
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuśnieni ci co wcześniej byli na górze. teraz ci co wcześniej byli ciśnięci są na górze. a czy to ma na tym polegać?[/sup]
[sup]obiektywnie rzecz biorąc wygląda na to ze i ten wcześniejszy i ta co teraz są g....no warci. tacy sami tylko działają innymi metodami. a wy co wypisujecie takie bzdury zastanówcie się i nie właźcie w du...ę tej lali bo kiedyś się to może na was zemścić. takie zycie[/sup]
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuś... rozwiń
Avatar
arynzecthe / 28 listopada 2012 o 15:34
0
[size=6][color=#000080]RĘKA RĘKĘ MYJE...[/color][/size]
Avatar
nowy / 18 lipca 2012 o 17:49
0
[quote name='Zuza' timestamp='1342110832' post='648591']
Źle dla klientów?a to śmieszne, czyżby teraz za nowej dyrektorki były czystsze zakłady żywnościowe? czy w gabinetach stomatologicznych i zakładach fryzjersko-kosmetycznych jest sterylizacja?Co Wy ludzie piszecie, tego nie da się zmienić, pamiętajcie że żyjemy w kraju liberalnym i chodzi o to żeby zmniejszyć kontrole i żeby się nie czepiać zakładów kontrolowanych, żeby im odpuścić, żeby była Salmonella, WZW, aids, hiv itp. Czemu teraz o żadnych w prasie tego typu zakładach już nie ma, poprawiło się czy te zakłady zostają kontrolowane w liberalny sposób czyli "róbta co chceta" i tak wam nic nie zrobimy?
[/quote]

Po rzadach PP i jego bandy pozostał przecież "BŁYSK". Takich osiagnięć nie mieli nigdzie w Polsce. Dermatolodzy poddają "sterylizacji" końcówki laserów, kosmetyczki zgodnie z nakazem hardego p. MB zużywają kremy z 60 dniową przydatnościa do użycia po otwarciu - w ciągu 24 godzin, w gastronomii sterylnie i pachnie swiezymi potrawami ( efekt pracy ludzi p.BWS), itd tylko żyć i nie umierać!
[quote name='Zuza' timestamp='1342110832' post='648591']
Źle dla klientów?a to śmieszne, czyżby teraz za nowej dyrektorki były czystsze zakłady żywnościowe? czy w gabinetach stomatologicznych i zakładach fryzjersko-kosmetycznych jest sterylizacja?Co Wy ludzie piszecie, tego nie da się zmienić, pamiętajcie że żyjemy w kraju liberalnym i chodzi o to żeby zmniejszyć kontrole i żeby się nie czepiać zakładów kontrolowanych, żeby im odpuścić, żeby była Salmonella, WZW, aids, hiv itp. Czemu teraz o żadnych w prasie teg... rozwiń
Avatar
pppp / 15 lipca 2012 o 23:00
0
[quote name='lena' timestamp='1342211441' post='649451']
Pracownik na polecenie przełożonego miał wykonać kontrolę, co uczynił, nastepnie przed sądem kierownik nie przyznaje się do tego, a kto w zastępswie objął stanowisko po zwolnionych pracownicach? może jakaś siostrzenica,syn ktokolwiek inny!?!
[/quote]
A to gnoje
Avatar
lena / 13 lipca 2012 o 22:30
0
Pracownik na polecenie przełożonego miał wykonać kontrolę, co uczynił, nastepnie przed sądem kierownik nie przyznaje się do tego, a kto w zastępswie objął stanowisko po zwolnionych pracownicach? może jakaś siostrzenica,syn ktokolwiek inny!?!
Avatar
lylka / 12 lipca 2012 o 21:58
0
[quote name='MAX' timestamp='1342118604' post='648644']
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i małostkowa o tym oczywiście już nikt jakoś nie wspomina.To że otacza sie swoimi ludżmi toż to kazdy majacy choć trochę władzy robi to samo.Prowadzicie jałowe spory a intratne interesy w zaciszach lubelskich gabinetów po cichu są realizowane. Miego jazgotu temat pierwsza klasa.
[/quote]
[quote name='MAX' timestamp='1342118604' post='648644']
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego p... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 21:05
0
Nie rozumiem o co krzyk. Chyba to jest najważniejsze, że na kontrole te panie nie chodzą. To, że pracują na innych stanowiskach chyba tylko komuś bez serca przeszkadza. Ja tam się cieszę, że mają pracę.
Avatar
lekarz / 12 lipca 2012 o 21:01
0
[quote name='do ruskiej budy' timestamp='1341679649' post='646659']
No coz, gdyby nalezaly do Platformy Obywatelskiej, wtedy mogly by krecic lody jak Palikota Penisy, a tak - na bruk. Widocznie byly PO-trzebne etaty cudotworcom, zeby zatrudnic czlonkow albo kandydatow na czlonkow platformy, wiec musieli znalezc na nie PARAGRAF, i taka jest wlasnie przyczyna.Platfusy moga ubijac lewe interesy na cmentarzach, w pedzacych krolikach, prowadzic wyrab drzew w Parkach i Rezerwatach,a minister jest ponaglany, zeby zezwolenie na to przestepstwo dostarczyl, kiedy jakis starzec wytnie jakies krzaki z biedy na opal - to ciagaja ich po Sadach i skazuja na wiezienie, jest tak samo jak za ruskiej komuny i okupacji do 1989r., a moze nawet gorzej,obecnie chroni sie zbrodniarzy i mordercow komunistycznych, zwalnia sie od odpowiedzialnosci ( Jaruzel, Kiszczak, Michnik Stefan) kiedys wolno bylo wszystko tylko bolszewickim slugusom i kolaborantom, UBowcom,agentom,MO,ZOMOwcom, tylko nie prostemu, spokojnemu czlowiekowi i teraz jest tak samo za Tu-sko-Komuchoruskiego rezimu ograniczajacemu wolnosc Polakom wprowadzajac ruski putinowski zamordyzm tworzac niezgodne z Konstytucja RP UKAZY przeciw Polakom.Tu jest przyklad: //www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=93:Jak-prokurator-tomasz-tadla-z-prokuratury-okregowej-w-katowicach-bawil-sie-z-przywodca-mafii-paliwowej
[/quote]
Ty to jakiś chory jesteś? Czy zwykły PISdolnięty jebonięty?
[quote name='do ruskiej budy' timestamp='1341679649' post='646659']
No coz, gdyby nalezaly do Platformy Obywatelskiej, wtedy mogly by krecic lody jak Palikota Penisy, a tak - na bruk. Widocznie byly PO-trzebne etaty cudotworcom, zeby zatrudnic czlonkow albo kandydatow na czlonkow platformy, wiec musieli znalezc na nie PARAGRAF, i taka jest wlasnie przyczyna.Platfusy moga ubijac lewe interesy na cmentarzach, w pedzacych krolikach, prowadzic wyrab drzew w Parkach i Rezerwatach,a minister jest ponaglany, zeby zezwo... rozwiń
Avatar
MAX / 12 lipca 2012 o 20:43
0
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i małostkowa o tym oczywiście już nikt jakoś nie wspomina.To że otacza sie swoimi ludżmi toż to kazdy majacy choć trochę władzy robi to samo.Prowadzicie jałowe spory a intratne interesy w zaciszach lubelskich gabinetów po cichu są realizowane. Miego jazgotu temat pierwsza klasa.
Moi Drodzy Współdyskutanci jakże miło popatrzyć jak bezproduktywne spory wewnątrz urzędu zostały przeniesione do prasy i na forum internetowe,jak to figuranci nowej wręcz przświętej Dyrektor wychwalają jej zalety jak pognębieni poplecznicy starego Sheryfa (wszakże tak był nazywany) prężą muskuły.I cóż z tego dla tak zwanego zwyczajnego mieszkańca Lublina ,czy też naszego regionu.NIC PO PROSTU NIC NIE WYNIKA!
Nowa Dyrektor nic nie wnosi ożywczego po prostu trochę innymi metodami dąży do tego samego, a że jest mściwa , zawistna i mał... rozwiń
Avatar
anoniim / 12 lipca 2012 o 20:21
0
[quote name='ewa' timestamp='1342114336' post='648615']
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuśnieni ci co wcześniej byli na górze. teraz ci co wcześniej byli ciśnięci są na górze. a czy to ma na tym polegać?[/sup]
[sup]obiektywnie rzecz biorąc wygląda na to ze i ten wcześniejszy i ta co teraz są g....no warci. tacy sami tylko działają innymi metodami. a wy co wypisujecie takie bzdury zastanówcie się i nie właźcie w du...ę tej lali bo kiedyś się to może na was zemścić. takie zycie[/sup]
[/quote]

Tak wlasnie masz racje juz sie msci na co poniektorych hahahahahhaah
[quote name='ewa' timestamp='1342114336' post='648615']
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza... rozwiń
Avatar
ewa / 12 lipca 2012 o 19:32
0
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuśnieni ci co wcześniej byli na górze. teraz ci co wcześniej byli ciśnięci są na górze. a czy to ma na tym polegać?[/sup]
[sup]obiektywnie rzecz biorąc wygląda na to ze i ten wcześniejszy i ta co teraz są g....no warci. tacy sami tylko działają innymi metodami. a wy co wypisujecie takie bzdury zastanówcie się i nie właźcie w du...ę tej lali bo kiedyś się to może na was zemścić. takie zycie[/sup]
[sup]te piękne słowa o nowej dyr to chyba art. sponsorowane?wcześniej było ze tamten rewelacja, teraz piszecie że ta nowa rewelacja. a jak przyjdzie jakiś następny znowu się zacznie, że ta co teraz była zła a ten nowy super.[/sup]
[sup]ludzie pogadajcie ze sobą u siebie w pracy a nie piszecie i własne brudy na forum.każdy dyr ma swoich pupili takie jest życie. tamci byli u koryta teraz są inni. a nie ten dyr. jest godny szacunku co sie takimi otacza tylko ten który jest obiektywny i szanujący godność drugiego człowieka. teraz są ucuś... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!